Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ajriska
29. zář 2010

@petrita83 no já hlavně si přeju, aby k tomu IVF vůbec došlo

darkwitch
29. zář 2010

to je pravda ja mam viteze i kdyz tu imunologii a genetiku si stejne necham udelat... abych mela pro priste...

petrita83
29. zář 2010

@ajriska určitě dojde, nebooj, jsou šikovní..vymyslej ti to na míru 😀

ajriska
29. zář 2010

@petrita83 já vás tady všechny tak obdivuju jak to zvládáte

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska kdyby si me videla potom co mi rekli, ze hcg kleslo tak bych tvuj obdiv rychle ztratila...ale holky jsou tu sikulky a moc pomahaji 😉

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch mě to taky uklidnuje, že si o tom můžu s někým popovídat. A jsem alergická na větu " Jseš mladá"
Hlavně jsem neplodná takže mládí je mi na hov...

majcam
29. zář 2010

@ajriska neboj určitě k IVF dojde,anebo třeba k imnseminaci,anebo máš třeba jen zvýšené nějaké hormony,ty se ti pak upraví a budeš těhule hned..na všechno je řešení!!!

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska veta "vzdyt jses jeste mlada" me taky dokaze nadzvednout a pak ji nasleduje dalsi oblibena veta "mate jeste cas..." a nejlepsi je moje babicka ktera rika, no ja mela prvni dite az v 28, ale uz nedoda, ze se v 27 vdavala a byla tehotna mesic po svatbe...

majcam
29. zář 2010

@ajriska a proč myslíš že si neplodná?

ajriska
29. zář 2010

Protože mi řekli, že jsem neplodná - v gennetu. No a inseminaci prý není možná, že je to ztráta času. To mi rekla dr. Langerová v pondělí, když mě zkontrolovala 15DC po clostilbegytu a fostimonu. Tak prej IVF a už žádala i pojištovnu. Prej moje vaječníky jsou jeden velkej boj a ještě to bude boj

majcam
29. zář 2010

@darkwitch tak to že jsem mladá už mi nikdo neřiká 🙂 ,ale spíš:to musíte dělat do té správné dirky.. 😠

ajriska
29. zář 2010

a kolik vám je holky?

darkwitch
29. zář 2010

@majcam to bych asi vrazdila...

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska to vybojujete 🙂

tady nekde byla tabulka... ale uz ji asi nikdo nedohleda, me je 26

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch no vy už jste byli na IVF?

majcam
29. zář 2010

@ajriska ahá takže máš línější vaječníky, tak od toho jsou hormony,aby ti ty vaječníky pořádně rozpohybovali... 😉 neboj,aspoň Langerová viděla jak reaguješ a určitě něco vymyslí!!!

ajriska
29. zář 2010

@majcam no oni toho zkoušeli víc a zatím jsem na nic nereagovala Spmg taky nic moc, ale od dubna bere manža selen, zinek a E, tak třeba to bude lepší

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska ja mam za sebou jedno cele IVF a ted KET (transfer zamrazenych embryjek)

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch no a manža je ok?

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch aha ty jsi asi byla dnes, že? Tak držím pěsti

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska dekuju, manza je ok a ja mam nepruchodne vejcovody, teda jeden nepruchodny a jeden castecne nepruchodny

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch no a ke komu chodíš? Já byla jednou u Brandejské (super) a jednou u Daňka (psala jsem stížnost) když jsem tam musela jet a Langerová nebyla

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska ja chodim k langerove a jsem s ni moc spokojena...

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch tak to je super, třeba se tam někdy potkáme 🙂 ale ty už jako těhulka 🙂

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska treba se potkame, ale ja jsem vetsinou tak vyklepana ze si nikoho nevsimnu 😀 ale holky si me vetsinou vsimnou 🙂

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch fakt? No já tam pojedu v půlce října myslím, musím počkat, až se dostaví mrcha

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska tak budu drzet palce at ti to vsechno dobre dopadne a spravne te nastimuluji

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch mooooc děkuju. Jak dlouho to asi trvá a může to být i neúspěšné?

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska jak dlouho trva stimulka?

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch aj teď nechápu