Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
1. pro 2010

@petaloudi: krasna fotka.... 😀

monnn
1. pro 2010

@majcam 😀 zvládám,ale někdy .....,práce mě baví,na cestování jsem si už zvykla,malej je v celku rozumný a manža taky 😀 ,ale hlavně bydlíme s mojí mamčo(RD) takže kdykoliv potřebujem se o malého postará(škola,hlídání)pomoc veliká a celé kouzlo jak to zvládám 😉

majcam
1. pro 2010

@inza taky to máme tak nějak podobně 😉 ,myslím,že výchovné přes zadek ani necítí,ale s manži má respekt,jako nebije ho,ale stačí když ho zvedne na zadní a řiká mu to z očí do očí,takovým hlasem,že jsem z toho posraná i já 😵
@monnn tak to si šikulka 😉 a co děláš,jestli se můžu zeptat...

petaloudi
1. pro 2010

@monn tady mrně hezky mává... Ale několikrát během ultrazvuku se k nám otočilo zády... ať prý nevejráme 😀

Jo jinak s hrazením NT je to opravdu tak, že pokud otěhotníš u nich po IUI nebo IVF, tak neplatíš, ale pokud ne, tak platíš 1100 i když si se u nich léčila. No ale stálo to za to... moje gynekoložka NT taky dělá, ale má jen takový pidi monitor... A navíc není tak milá jako Feldmár 😀

monnn
1. pro 2010

@petaloudi 😀

@majcam pracuji v potravinářském průmyslu 😉

monnn
1. pro 2010

holky a kde jsou betox,dennisa a mandre ?nějak začínám mít divnej pocit 😕

majcam
1. pro 2010

@petaloudi musela jsem se na tu fotečku mrknout znova..on fakt mává 😲 😲 ,mazec a ještě jsem tam viděla vztyčený stínek jako kdyby to byl pinďa,ale to je asi nějaká moje představivost 😲
@monnn 😉 ..,dlouho tu nebyly ☹ ,maj neomluveno 😠

iriel
1. pro 2010

Tady je nas prcek, z toho NT, ten si zas hovi s rukou pod hlavou nebo co 😀

monnn
1. pro 2010

@iriel jé to je fakt,no co pohodář/ka 😀

sipkova1
1. pro 2010

@monnn Mně taky zmizel šípek ☹

sipkova1
1. pro 2010

@majcam Gratulace ke kulatinám 🙂 . Jsi teda střelkyně, že?

majcam
1. pro 2010

@sipkova1 jé děkuju..jj střelec...a fakt to sedí 😀 ,a jó ty si taky zmizela..no co je toto za bordel.. 😕

sipkova1
1. pro 2010

@majcam jo myslím, že být tzv. střelec je dobrá povaha, jsi ušetřená toho, že člověk furt něco řeší a přemílá ze všech stran.

sipkova1
1. pro 2010

@majcam @monnn
Myslím, že to "zmizení" má co dělat s pravidly pro fotky...

lucavka
1. pro 2010

@iriel - moc kráásná fotečka 😉 .

majcam
1. pro 2010

@sipkova1 taky mě ty fotky takhle napadly 😉 ,no já jsem hlavně střelená... 😉

ajriska
1. pro 2010

Tak jsem se dozvěděla jednu zajímavou věc...prý když se jedná o mimoděl. těhu, tak čárka na testu nesílí, ale je pořád stejná, nebo slabší...protože embryo neprodukuje hcg hormon tak jako v děloze...zajímavá myšlenka

elana
1. pro 2010

@ajriska moc se omlouvám že sem lezu, ale zahlídla jsem v posledních příspěvcích něco, k čemu mám co říct: je to úplná hovadina a kdo tohle řekl, ten by zasloužil...já měla po IVF mimoně, čárky sílily úplně nádherně a ukázkově obden jak mají a 14.dpET jsem měla hcg 300, tedy naprosto super hladinu. A pak mi to v 6+1 prasklo, pže nikoho ani nenapadlo, že by se mohlo jednat o jiné, než nitroděložní těhu 😉

ajriska
1. pro 2010

@elana no co na to říct...předpokládám, že když mi je teď dobře, že to DOBRÉ BUDE!!!!!

elana
1. pro 2010

@ajriska omlouvám se, nevím v jaké jsi fázi (jestli teprve testuješ nebo tak)...věř že to dobrý bude, ale myslela jsem, že je důležitý takový blud uvést na pravou míru...prostě mimoň je zrádný a ne vždy se špiní, krvácí, nesílí testy...natož bolí břicho. Mně nebylo fakt nic, až do dne kdy to prdlo. Ale neboj, pokud máš // a ty sílí, tak je 1000x větší pravděpodobnost, že je to ok 😉

ajriska
1. pro 2010

@elana v pohodě. Dnes jsem týden po ET...a v pondělí na testu byl duch, dneska dvě krásný // sice je jedna slabší ale je dobře vidět. Na UZ stejně nebude nic vidět, ale řeším, zda zavolat dr.

elana
1. pro 2010

@ajriska nooo, tak to se vůbec neboj prosimtě 😵 nestresuj a vyčkej do krve a pak uzv 😉 a nad mimoněm nepřemýšlej. Hodně štěstí a já zas padám, nemám tu co pohledávat 😅

ajriska
1. pro 2010

@elana každopádně ti děkuju

petaloudi
1. pro 2010

@majcam hele když koukám na tu vytištěnou velkou fotku, tak tam taky něco mezi nožičkama vidím... ale vzhledem k tomu, že to má mimi až skoro ke kolenům, tak to tipuju spíš na pupeční šňůru. Ale manžel jak to viděl, tak si taky hned dělal prdelky, že to asi bude chlapák po tatínkovi 😀 😀

majcam
1. pro 2010

@petaloudi 😀 😀, tý jo,to jsem fakt zvědavá jestli budete mít holčičku nebo chlapečka 😲 😲 ..někam si mě zapiš,tipuju kluka 😉

lucavka
1. pro 2010

@petaloudi - no taky jsem zvědavá 😉 . Nevím jak u tebe, ale u sebe tipuju holčičku. Uvidíme jestli se nám za dva týdny ukáže 😀 . Každopádně hlavně ať jsou prckové zdravý...

lucavka
1. pro 2010

@ajriska - jestli už je ti líp a čárka je silnější, tak ta nevolnost třeba byla jen k těhulení... Určitě bude všechno dobrý 😉

darkwitch
1. pro 2010

cau zvanilky 😀

petaloudi gratuluju ke kontrole... ja nic netipuju, ale treba to jeste prijde 😉

iriel
1. pro 2010

@lucavka My to porad nevime, prcek je tak akcni, ze se to neda poznat ani stihnout zastavit... tak snad pristi tyden, ale ja u sebe tipuju kluka, bude to Tonda 🙂

iriel
1. pro 2010

@ajriska Ted docitam to od Elany a potvrzuji, mne pri GEU taky carka silila... Kazdopadne stejne je brzy na cokoli, proste ver tomu, ze je vsechno v poradku a bude. 🙂