Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
23. kvě 2011

@aknel1976 tak to je dobře 🙂 a s tím pozorováním to znám, akorát u mě je to v případě, že by mohla být ovulka nebo pak kdy čekám, že přijde mrcha. 😒 A že už dorazila 😠

aknel1976
23. kvě 2011

@vally11 asi je to normální a já jakmile začala špinit, tak bylo něco špatně ☹ ....tak mě to prostě rozhodilo, ale to bylo celodenní a silné špinění, já to mám jen dopoledne a hoooodně malinko, třeba se chytila obě miminka a jedno to vzdalo, když jsem ho na utz neviděla a teď se po něm čistím, nebo to fakt dělá ty cysta....jojo pozorování kolem ovulky to taky znám 😀 😀 A to zkoumání jak mě bolí břicho,jestli mrcha přijde nebo ne...tak snad brzy poznáš ten pocit, že mrcha nedorazí 😉

vally11
23. kvě 2011

@aknel1976 přesně tak, taky si myslím, že to máš k tý cystě. Kéž by se takhle pomalu vytratila.
A nebo se druhý kulíšek zahnizďuje 😉 - ta lepší varianta.

aknel1976
23. kvě 2011

@vally11 to by bylo něco 🙂 🙂

cibka
24. kvě 2011

krásné ráno všem

@aknel1976 jak je mamino 😀

aknel1976
24. kvě 2011

Také přeji všem krásné ráno 🙂
@cibka jde to, je mi fajn, až na to, že mě dnes opět po ránu pozlobilo špinění, ale je to slabé a hnědé, tak se s tím nebudu trápit, dlabu dál Ascorutin a ono to přejde 🙂 Už aby byla příští středa a byla jsem o hodně klidnější!!!!
A jak je tobě? Zatím brzy na MS,že? 😕 ...teda já bych hlavně chtěla, aby ti nedorazila!!! 😉

darkwitch
24. kvě 2011

Dobre rano 🙂
@aknel1976 netrap se, to se nedivim, ze se nemuzes dockat pristi stredy... my se taky nemuzeme dockat

aknel1976
24. kvě 2011

@darkwitch ahoj, já už to nějak moc neřeším, sice to není příjemné, ale hlavně ať se to nezhoršuje! 🙂 Říkám si, že pokud mě to bude zlobit celý týden, tak bych možná pro klid na duši zavolala v Pá ráno do Gennetu, jestli by se na mě někdo s Dr. nepodíval...uvidím 🙂 ...jsem na vás zvědavá, kdy vám doporučí IVF po laparce 😵 Mně říkali, kvůli jizvičkám alespoň 2 měsíce počkat 😅

darkwitch
24. kvě 2011

@aknel1976 tak uvidim, ale zase kdyz mam sexualni abstinenci dodrzovat jen dva az tri tydny tak by to snad nemuselo trvat moc dlouho...

aknel1976
24. kvě 2011

@darkwitch tak to je super, to by nemuselo být na dlouho 🙂 ...to já měla dodržovat i šestinedělí, ale tak to byla jiná situace 🙂 ...držím moc palce, ať je IVF co nejdřív!!!! Kdy že tam jdete? 8.června?

darkwitch
24. kvě 2011

@aknel1976 jojo 8.června tak si myslim, ze v cervenci bychom treba mohli jit do ivf...

aknel1976
24. kvě 2011

@darkwitch taky bych řekla, že jo 🙂 A jak se jinak cítíš, v pohodě?

darkwitch
24. kvě 2011

@aknel1976 jinak v pohode 🙂 uz me ani moc neboli brisko a jizvy nebudou ani videt...

vally11
24. kvě 2011

Ahoj
@cibka a nebudeš zkoušet testovat? Jestli nezabralo domácí snaženíčko 😀 ?
@aknel1976 to je dobře, že se to nezhoršuje a za týden už budeš vědět víc 🙂
@darkwitch půjdete rovnou do IVF nebo dáte nejdřív IUI?

darkwitch
24. kvě 2011

@vally11 pujdem rovnou do ivf, iui uz mame za sebou a nepomohlo to, uz se mi nechce na nic cekat...

aknel1976
24. kvě 2011

@darkwitch tak to je skvělý 🙂
@vally11 to jo, snad to uteče 🙂

aknel1976
24. kvě 2011

@darkwitch nám třeba ani IUI nenabízeli... co Dr. tak to možná řeší jinak 🙂

darkwitch
24. kvě 2011

@aknel1976 ja jsem mela IUI hned po prvni konzultaci v gennetu, asi do tydne, po prvnim neuspesnem jsem mea hned druhe a hned dalsi mesic jsem zacla stimulovat na 1. ivf - to slo strasne rychle... nevim jestli ted nam budou IUI nabizet...

aknel1976
24. kvě 2011

@darkwitch myslím, že IVF je efektivnější....při to IUI je to tak trochu o štěstí...teda to je můj názor 😅

vally11
24. kvě 2011

@darkwitch @aknel1976 holky, tak to mi měli akorát dvakrát domácí snažení s pregnylem. Teď zkusíme přes léto IUI. Nás zatím do IVF nežene. Začaly mi růst folíci (bez hormonů) i spermio je OK, tak jsme se domluvili, že to nejdřív zkusíme takhle. říkala, že kdyby mi bylo o 5 let víc, tak bysme nic neřešili a šli rovnu do IVF.

darkwitch
24. kvě 2011

@aknel1976 to jo IUI je o stesti, ale tak muze to pomoct...

aknel1976
24. kvě 2011

@vally11 je fakt, že pokud je takhle všechno vpořádku, tak je to lepší bez veškerých hormonů 🙂 Budu mooooc držet palce na IUI 🙂 ...možná nás kvůli věku asi rovnou poslali na IVF 🙂
@darkwitch určitě může, znám i dvě holčiny, co jim IUI pomohlo 🙂 Přeci jen zavádí ošetřené spermijky a dají je na to nejlepší místečko 🙂

monivo
24. kvě 2011

@aknel1976 jdu kouknout co je nového....ty jsi mě ale zmátla 😉

cibka
24. kvě 2011

@aknel1976 pokud je t špinení jen malinké a vždy jen chvilku tak to nic nebude podle mě tam más proste 2 a ten druhý se teprve ukáže
@vally11 myslím že na testování je brzy mam testovat až v pondělí a navíc nejak tomu neverim ze by se zadařilo přirozene, ms by měla dorazit kolem 1

vally11
24. kvě 2011

@cibka uvidíš, moc bych ti to přála.
Já poslední dobou už ani netestuju, ms dorazí dřiv než se k tomu dostanu 😠

darkwitch
24. kvě 2011

@vally11 ale zase porad je to lepsi nez mit ctrnact dni spozdeni a na testu bilo... to bylo mnohem horsi obdobi nez ted kdyz se k testovani nedostanu...

aknel1976
24. kvě 2011

@monivo ahoj Mončo 🙂 Čím jsem tě zmátla? 😕 😅
@cibka taky se tím uklidňuju, že je to slaboučké a zatím fakt spíš po ránu, tak to nic nebude. Akorát někdy během dne mě popichuje v té levé části, tak mám spíš dojem, že to je z té cysty, ale ani druhý bobek by mi nevadil 🙂
@vally11 neboj, ono t brzy přijde, že budeš čůrat na test 😉 😵

monivo
24. kvě 2011

@aknel1976 že ses skryla pod jinou přezdívkou. Ale přečetla jsem pár stránek zpět a pak jsem na tu záhadu přišla 😀 Asi špatné zkušenosti, že?

aknel1976
24. kvě 2011

@monivo tak, tak ...prostě můj stav nechci zatím nikde veřejně říkat a přezdívka nebyla moc ideální 😝 já to někomu psala do IP a úplně jsem na tebe zapomněla ☹ ...ale jsi holka šikovná a poradila jsi si 😉

aknel1976
25. kvě 2011

Ahoj holky, tak jdu dnes na 13:00 hod. k Vykysalé. Držte palce!!!!!!!!!!!!!!!!! Dnes ráno jsem opět malilinko špinila a popíchvá mě malilinko na té levé straně, tak chci mít klid ☹ navíc jsem si ráno tele dělala test (je v albu) a dopadl oproti pondělnímu strašně 😢 Tak jsem z toho rozhozená....ale dvě holky mi napsaly, že prý se to v tomto týdnu těhu stává, že už to test nedokáže, tak uvidíme co Dr. Držte nám ve 13:00 pěsti pro štěstí!!!!!!!!!! Díky a pak dám vědět 🙂