Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
30. bře 2011

@vally11: jojo, bude to čistě jen relax a flákáníčko!!! 😵 😵 ...jasně, cibka s inzou to odstartujou a my budeme hned po nich těhulkovat taky 😉
@darkwitch: plánuju, plánuju 😀

cibka
30. bře 2011

@lenkakubickova tak paráda krásná zprava tak šup na to

cibka
30. bře 2011

@darkwitch budu dělat vše co je v mých silách aby se objevili //
teda holky mě tak strašně bolej prsa že si na ne nemužu ani sáhnout nevim co to moje telo zase vymejšlí

lenkakubickova
31. bře 2011

@cibka jůůůů, tak to moooooc držím palečky na testování!!! 😉 ...že by příznaky těhu?? 😕 😵 😵

inza
31. bře 2011

@cibka\. treba se malej uz zabydlel a ted zkousi co vydrzis.... 😀

jinak taky budu delat vse pro to aby se objevili //, ale nevim nevim.....cvicim i Mojzu...

lenkakubickova
31. bře 2011

@inza 😀 😀 ...taky myslím, že se u cibky zabydlel mrňousek 😵 ....a u tebe taky, Mojziska je dobra! 😉

inza
31. bře 2011

@lenkakubickova: jj a dokonce kdyz jsi po uPO tak jsou i jine cviky....🙂 doufam ze se zabydlel

cibka
31. bře 2011

@lenkakubickova
@inza holky asi vás zklamu ale občas se mi to stává že mě takhle začnou bolet prsa tak 10 dní před ms takže tomu nepřikládám žádnou váhu minulý měsíc sem to měla taky mam takový období že třeba 3 měsíce jo a pak třeba nic a pak se to zase objeví

lenkakubickova
31. bře 2011

@cibka to je nervák teda... 😉

cibka
31. bře 2011

@lenkakubickova 😀 čím budeš stimulovat

lenkakubickova
31. bře 2011

@cibka Fostimon + Orgalutran, minule jsem po tom v pohodě otěhotněla, tak mi to tak nechala 🙂 ... a k tomu mám teď navíc k užívání Prednison a Anopyrin dle výsedků z Imunnie, nic zvláštního to nebylo,ale ta Dr. z Imunna to doporučila a Vykysalá to navrhovala sama taky, snad to pomůže 😉

andru01
31. bře 2011

@lenkakubickova Ahojky Leni,dekuji za podporu,...jj uvidime v nedeli neb v sobotu ,..a dam urcite vedet jak to dopadlo,no a kdyz ne tak to sice na chvilku obrecim,ale budu se tesit na dalsi ,... 😉 ,...pekny slunecny den 😅

andru01
31. bře 2011

@vally11 vally urcite dam vedet jak jsem dopadla,.... 😉

cibka
31. bře 2011

@lenkakubickova ja mela 2x taky fostimon a orgalutran a tak jsme v pohodě reagovala ale ja ani jednou neotehotnela

lenkakubickova
31. bře 2011

@andru01 správný přístup 😉 A držím palce!!! 😵
@cibka: nevím, co na tom je,ale bylo mi řečeno, že to pero neovlivní, že to jen pohodlnější na píchání...těžko říct, jak to je, ale je to jak běžně v životě, taky hned napoprvé neotěhotníš, tak ti to určitě příště musí vyjít!!! 😉

cibka
31. bře 2011

@lenkakubickova jo jo me to dr taky řikal že je to o tom že je pero pohodlnější proto je i dražší

kive76
31. bře 2011

holky držím palečky 🙂 ať máte každá // 🙂

inza
31. bře 2011

@cibka: ty nás teda napínas než ohlasis // 🙂

darkwitch
31. bře 2011

@cibka napinas nas pekne 🙂

tak kontrolni imuno neprineslo zadnou zmenu, NK-bunky stale radi, takze mam pentomer a ctrnact dni pred IVF prednison 🙂

inza
31. bře 2011

@darkwitch: tak to máš stejnou kombinaci jako já..... 🙂

darkwitch
31. bře 2011

@inza asi se s tim neda nic jineho delat, se divim, ze me poslala na tu kontrolni krev... a byla dneska strasne zmatena... teda me prila uz minule zmatena, ale dneska to bylo videt jeste vic...

cibka
31. bře 2011

@darkwitch oni ten prednison cpou snad každýmu co

lenkakubickova
1. dub 2011

Dobré ráno 🙂
Kdo že to má testovat v sobotu??? Že by Cibka? 🙂 Jsem napnutá jako kšandy, kdy se tu objeví někdo se zprávou, že má // na testu! Zítra odjíždíme do středy do Krumlova, tak sem nakouknu a budu se těšit na něčí // 😵 😵

vally11
1. dub 2011

Ahoj, také přeju dobré ráno.

@lenkakubickova jj, v sobotu to čeká Cibku a myslím, že i naší novou spolubojovnici andru01. 😉
no a v dalším týdnu pak jde inza na krev a sipkova tu také něco naznačila 😉

Už by se to mohlo pomalu rozjet, ne?

lenkakubickova
1. dub 2011

@vally11 Díky za info, já v tom mám trochu hokej 😉 😀 😀 Inzu si pamatuju, ta jde snad ve čtvrtek, nu super a ještě další dvě adeptky, no tak šup, šup, ať se to tu rzozjede!!! 😀
A než se zorientuju, ty jsi v jakém stádiu? 😅

vally11
1. dub 2011

@lenkakubickova
No já se v tom taky někdy ztrácím, prostě nejlepší bude, až tu všechny budeme těhulkovat a bude v tom pořádek. 🙂
Mě čeká ve stejném týdnu jako dark laparka a dokonce ve stejné nemocnici, ale já mám nástup v po a dark ve čt.
Ty se připravuješ příští měsíc (nebo vlastně asi už tento) na IVF? A pokud jsem to dobře pochopila, tak už dřív se to povedlo, akorát to pak nedopadlo?

lenkakubickova
1. dub 2011

@vally11 joooo, o laparkách jsem tu četla, jsem se jen ztratila v tom, kdo tam jde 😀 Tak si tím úrojdeš a pak huráááá na těhulkování!!!! 😵
Jojo, byli jsme na IVF v létě 2009 a skončilo to bohužel zamlklým potratem a pak jsme se snažili sami a z toho bylo druhé mimoděložní... tak by v tom kurňa byl čert, aby to teď nevyšlo!! 😉 Čekám MS okolo 8-10.4. tak to začnu stimulovat, v podstatě za týden 😅 ...nemám MS pravidelně, tak těžko říct, kdy dorazí 😕

lenkakubickova
1. dub 2011

@vally11 mělo tam být projdeš 😀 😀

vally11
1. dub 2011

@lenkakubickova
jj,my se snažíme od léta 09 sami a stále nic ☹ . Ale po roce mi zjistili, že nemám ovulaci, tak to sanžení ani jinak dopadnout nemohlo. .... tak to už máš za pár 😉
Určitě se to tu už musí pohnout. 🙂

cibka
1. dub 2011

@vally11
@lenkakubickova jo jo zítra bude testování ale jak jsem psala několikrát u mě na // nečekejte to by fakt musel být zázrak žádný příznaky nejsou