Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
5. dub 2011

@vally11 ahojky, jdem na 13.20 hod, tak jsem zvědavá a k Brandejský 🙂 Jasně že podám info, že to uteklo, vid, myslím že stejně ´do léta se nic dít nebude a že jediná možnost je IVF to už taky víme, tak jsem zvědavá spíš až uvidí ty moje výsledky co poví, myslím že se vyvrátí, protože já jsem teda unikát 🙂

pentagras
5. dub 2011

@cibka ahojky, dík moc, já se ani nebojím, spíš jsem zvědavá 🙂 ale ani nevím na co bych se měla zeptat, protože u nás možnost jen ivf a to stejně určitě trvá jakou dobu než s na to jde 🙂

pentagras
5. dub 2011

jo holky, dnes mi volala kamarádka co jsem neviděla ani nepamatuju, protože bydlí hodně daleko a shodou okolností je těhotná a z gennetu na první pokus, tak mi docela zas nakopla že ta naděje tu je 🙂

vally11
5. dub 2011

@pentagras
to tedy uteklo, pamatuji si, když jsi v lednu psala, že se budete objdenávat.
Já ani netuším jak dlouho čekáš než vyřídí všechny protokoly k IVF. Myslíš, že to do léta nestihnete?

pentagras
5. dub 2011

Já spíš myslím že do léta se ani nic vyřizovat nebude a možná pak, podle mě ještě počká než buddu uplně ok potom CMV, nevím no, uvidíme 🙂

darkwitch
5. dub 2011

@pentagras no ona je to docela rychlovka, ja jsem sla na konzulaci v dubnu, hned za ctrnact dni jsem sla na 1.IUI, v kvetnu na 2.IUI a v cervnu na IVF... takze jestli vis, ze to bude ivf, tak to muze byt velmi rychle...

pentagras
5. dub 2011

@vally11 já ani nevím že se vyřizujou nějaký protokoly a ani co to před tím vlastně obnáší, třeba nám tady někdo z holek poví 🙂

pentagras
5. dub 2011

@darkwitch ahojky, fakt jo, to čubrnim teda, no já nemám vejcovody tak u mě iui nejde :(

darkwitch
5. dub 2011

@pentagras jasne, ja si nepamatuju jak to tu kdo ma, moc se to tu strida 😉 tim jsem chtela naznacit ze do ivf muzete jit dost rychle, ale samo nepamatuju si co vsechno mas za problemy...

jinak se pred ivf podava zadost na pojistovnu jejiz schvaleni trva tak tri tydny az mesic... (nekdy je to i driv, ale nespolehala bych na to)

pentagras
5. dub 2011

@darkwitch no to mě vůbec nevadí, já si počkám, už čekám léta, tak nějakej ten měsíc mě nerozhodí, to je v poho.
Je mi to jasný, je nás tu asi hodně ;)

vally11
5. dub 2011

@pentagras
jj, myslela jsem jak psala dark protokoly ohledně pojišťovny. No a už víme, že to trvá cca měsíc. 😉

vally11
5. dub 2011

@darkwitch
a co ty? Už jsi objednaná na předoperační? Já jdu ve čt na krev a v úterý k dr. No a za čtrnáct dní už bych měla mít po zákroku. Nějak to utíká.

vally11
5. dub 2011

Holky, pro lepší přehled bychom vždycky mohly udělat na začátku měsíce nějaké shrnutí koho co čeká a jak natom je. Na nějakých diskusích jsem to viděla, ale tam to píšou třeba 5x denně a to mi přijde zdlouhavé. Stačilo by měsíčně. Pro lepší orientaci.

darkwitch
5. dub 2011

@vally11 nejsem jsem strasna, jsem se dneska chtela objednat a nejak jsem na to zapomnela... musim si vzpomenout zitra... tak za ctrnact dni ti budu zavidet, ja budu vy nejvetsim vyklepu a ty uz to budes mit za sebou 🙂

darkwitch
5. dub 2011

@vally11 a tabulku jsme nekde meli, ale uz je to dlouho 😀

inza
6. dub 2011

@cibka: jo verim ze je otrava tam jezdit, ale je u nej stale asi vetsi pravdepodob. nez u domaciho...hlavne IUI pekne muzes zkombinovat s domacim snazenim.... 😉

andru01
6. dub 2011

@inza Ahoj holky,pekny den,..tak mne to bohuzel nevyslo,takze 20.jdu na konzultaci k mudr.Bukvove a tam se dozvim jak co bude dal,..ale nemylim-li se tak bude ted 3 mesice pauze pred 2.ivf,..je to tak ze ano???ach jo to je silene opet cekat ,...tak se mejte zatim krasne ,..ja pujdu pracovat na zahradu at prijdu na jine myslenky 🙂) 😉

inza
6. dub 2011

@andru01: to je me lito...jo pauza je 3 mesice, ale mezi tim muzete klidne zkusit IUI

vally11
6. dub 2011

@andru01 ☹ to mě mrzí, ale třeba to vyjde jak píše inza přes IUI.
@inza a Tebe čeká zítra ta krev?

inza
6. dub 2011

@vally11: no uvazuju ze na ni ani nepujdu.... 😀 hazima na to bobek 😀

vally11
6. dub 2011

@inza
A ty už jsi ms dostala?

inza
6. dub 2011

@vally11: jj vypada to jako ms 😉

vally11
6. dub 2011

@inza vypadá neznamená je, tak nezlob a šupajdi 😉

inza
6. dub 2011

@vally11: dobra TAK SPISE JE 😀

vally11
6. dub 2011

@inza zítrSpíše? To taky není JE 😀 Takže zítra nás budeš informovat jak jsi dopadla u dr.

andru01
6. dub 2011

@vally11 to je v pohode.-),..dekuji za podporu,ale ja mam za sebou uz 3xiui bez uspechu vis a tak uz jen ted ivf ale podruhe to treba vyjde uvidime,ja mela i ted nejake stresy v zamestnani tak to snad ted bude lepsi,...uvidime,...jsem jeste do 20.doma na ps do prace se nezenu protoze tam to je ted celkem spatne ,a vypada to ze budu muset hledat nove zamestn,..tak jsem spise na nervy z toho a je mozne se to i na vsem podepsalo,...ake ted uz je vcenku krasne a kdyz jsem na zakhrade tak prijdu i na jine myslenky 🙂)no a ono to urcite vyjde,....ja vsem moc drzim palecky a paaa

inza
6. dub 2011

@vally11: rozkaz sefre 😀 😀 uvidim jak budu rtano stihat 😀

vally11
6. dub 2011

@andru01
jj, není to jednoduché. A stres v práci mi není vůbec cizí. Loni jsem zažila dost šílenou buzeraci. A to mi myslím vůbec nepomohlo spíš naopak. Strašně jsem chtěla mimi a tím taky to vše vyřešit, ale nepovedlo se, tak jsem odešla. ☹ , protože bych to neustála.
Tak přeju hodně sil a dej průbežně vědět co a jak. 😉

vally11
6. dub 2011

@inza
no proto!!!!! A stíhat budeš!!!! 😉

inza
6. dub 2011

@vally11: 😀 😉...uvidime...mam toho nejak moc a musim na pracovni pohovor