Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
24. dub 2011

@darkwitch to jsou, všem pro štěstí 😉

darkwitch
24. dub 2011

@lenkakubickova dekujeme, urcite budou fungovat 😉 a nejdriv ti nadeli mimiska do briska, aby se pocvicili 😉

inza
24. dub 2011

@lenkakubickova:tak to ti prinesou pěkne mimo...
jinak tez vsem pěkne Velikonoce .....

darkwitch
24. dub 2011

Taky preju vsem krasne velikonoce 🙂

lenkakubickova
24. dub 2011

diky holky, jste zlaticka 😉 ...stejne tak moc preju miminka i vam 😵 😵

andru01
24. dub 2011

Ahoj holky,..krasne velikonoce a bohatou pomlazku ,....a at mame vsichni brzy miminka 🙂

anlek
25. dub 2011

@lenkakubickova Tak uz jsem zas nedockava s tebou. Snad ti zavolaji driv nez pujdeme k nasim. 😵

lenkakubickova
25. dub 2011

@anlek Ahoj Leni, to vis, ja mam taky nervy na pochodu 😅 ....od pul sedmy uz nespim, nejak to nejde 😕 😀 Uvidime, kdy zavolaji, poprve volali v 8.30 a po druhe az v 9.40 ....to je nervaaak!!! 😀 😀 😀 😀
@andru01 diky, i tobe krasne velikonoce a at se taky brzy dockas miminka 😉

anlek
25. dub 2011

@lenkakubickova Jen pockej, zitra ten enrvak budes prozivat zas. 😀 A skoncite na chlebicku s Inzou a manzelem a budes muset hlidat, aby Inza nepokousala manzela. 😀

lenkakubickova
25. dub 2011

@anlek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inza
25. dub 2011

@anlek:ja nekousu jsem mirumilovna🙂
@lenkakubickova: uz volali?🙂 🙂

lenkakubickova
25. dub 2011

@inza ahoj, ty jsi se zblaznila?? 😉 😀 😀 ...mam obavy, ze si jeste dlouho pockam 😝

monnn
25. dub 2011

@lenkakubickova nakukuji,nakukuji a nic 😲 ,jo a holčiny musím se zastat 😉 -inza opravdu nekouše,aspon nás nepokousala,sice jsme nebyli na chlebíčkách a mojeho manžu viděla jen dvě vteřiny,ale nekouše 😀 😀 😀

lenkakubickova
25. dub 2011

@monnn: tak to jsi mě uklidnila 😉 😀 😀 😀 ...no jo,no, stale nic 😲 😲

inza
25. dub 2011

@lenkakubickova:si davaj na cas🙂 nam volali docela brzo po ránu
monn:diky:-)

lenkakubickova
25. dub 2011

@inza : tak to mě si vychutnávají 😀 😀 😀

inza
25. dub 2011

@lenkakubickova:asi tam pro ne ted maj pomlazku..🙂 aby neuschli🙂 🙂

lenkakubickova
25. dub 2011

@inza 😀 😀 😀 ...sakra, to je nervak... 😝

anlek
25. dub 2011

@lenkakubickova 😀 To teda je. 😀 Za chvili musim odejit a nic nevim. 😀

lenkakubickova
25. dub 2011

@anlek to ja taky ne 😢

anlek
25. dub 2011

@lenkakubickova Lumpove takhle stresovat, jako kdyby nevedeli, ze vsichni cekaji na telefon netrpelive.

lenkakubickova
25. dub 2011

holky, tak teď mi volali, máme 2 kvalitní embryjka, tak snad nám do zítra ty mrňousci vydrží!!! 😵

anlek
25. dub 2011

@lenkakubickova A ty tri jsou horsi kvality? Treba se jeste vylepsi ... 😵

lenkakubickova
25. dub 2011

@anlek : říkali mi, že ty 3 tam jsou,ale moc se nevyvíjí 😕 ...takže prý asi mrazáčci nebudou 😔 ...hlavně ať ti dva bobánci do zítra vydrží!!!!

anlek
25. dub 2011

@lenkakubickova Duleziti jsou ti dva ... Me u Robina rikali jeden den, ze mame kvalitnich nejaky pocet a abytek, ze je horsi a dalsi den tech kvalitnich bylo vic. Nektere to jeste dohnaly. 😵 Zas takhle dlouhou PK je super, ze budes mit vybrane ty nejlepsi. 😵

lenkakubickova
25. dub 2011

@anlek taky mám Leni velkou radost, že jsme tu PK zvládli!!! Moooc tomu věřím, že se tak vyberou fakt ti správni bobci a při tom mém slabém hyperstimuláku se prostě zakousne aspoň jeden 😉 🙂

darkwitch
25. dub 2011

@lenkakubickova tak super, ze se drzi, to se urcite zakousnou a budou mimisci 😀

lenkakubickova
25. dub 2011

@darkwitch přesně tak, prostě to musí vyjít a pak se přidáte jedna podruhé ke mně 😉 😵 😵 😵

darkwitch
25. dub 2011

@lenkakubickova jasne pak se budeme pridavat... uz se na to tesime 🙂 😉 😵

inza
25. dub 2011

@lenkakubickova:tak super dva nejnej kousky,ale treba ty zbyli to jeste dozenou
jupi bude chlebickova🙂 🙂