Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

maharall
9. pro 2011

@hypo ahojík tak moc moc gratuluji, super úspěch... 🙂 , přeji krásné těhulkování bez problémů a hlavně zdravíčko.... 😉 .

sedmitecka
9. pro 2011

ahoj vespolek, holky, mylsite, ze me v Gennetu objednaji uz ted na unor k mudr, Vykysale? nebo to mam nechat az po novem roce? mam se objednat k ni po laparo na domluveni IVF, laparka bude koncem ledna.....asi blbnu moc dopredu ze? 😉

monivo
9. pro 2011

@sedmitecka obávám se, že by tě asi ani takhle dopředu neobjednali. Ale za zkoušku nic nedáš, ne? 😉

sedmitecka
9. pro 2011

@monivo pravda, zkusit se to muze 🙂 nechci vypadat jako nedockava blaznivka, jenze si rikam, kdyz se budu objednavat pak, aby me neobjednali treba az za mesic, s tou endometriozou se musi hned po te laparce neco delat, Vykysala rikala neco o antikoncepci a pak hned prejit do dlouheho protokolu......

monivo
9. pro 2011

@sedmitecka nerozumím tomu, ale pokud to není vázáno na určitý den cyklu, tak by snad neměli dělat problémy.

hypo
10. pro 2011

@monivo clovece jen jsem se zeptala a dr. souhlasila, ani jsem je neoresvedcovala a to jsem mela nachystane argumenty 🙂))

hypo
10. pro 2011

@maharall dekuji, a tobe drzim pace v dalsim poceti 🙂

kaca32
10. pro 2011

Ahoj holky, jsem 7.den po ET a hlásím slabou druhou čárku po 1.IVF! Ještě se nějak neraduji, vím, že ještě není vyhráno, ale nic takového jsem ještě ve svém životě neviděla. Mimčo zkouším tak 3 roky, ale prášky neberu tak 10 let a nikdy nic! Tak držím všem palce a doufám, že trošku inspiruji k neztrácení naděje.

raducha
10. pro 2011

@kaca32 ahoj,tak potichu gratuluji. 🤐

kaca32
10. pro 2011

@raducha děkuji, tobě také velká gratulace, doufám, že jsem to nezakřikla.Nejrizikovější období už máš za sebou, to je moc dobře.

raducha
10. pro 2011

zlatíčka potřebuji poradit. rozhoduji se mezi motolem a bulovkou.kam se mám zaregistrovat 😝 😒

monivo
11. pro 2011

@raducha slyšela jsem dobré reference na obě porodnice. Zkus se zeptat Lenky K. @aknel1976 , ta teď zrovna leží s dětičkama na Bulovce, řekla bych, že je spokojená. Dvě kamarádky rodily v Motole, byly spokojené, ale počítej s dlouhýma čekacíma lhůtama v poradně. Já jsem ležela na Bulovce 14dní s OHSS, na gynekologii a mezi námi se pohybovaly i holky po císaři. Byla jsem tam spokojená. Akorát trochu starší prostředí.

aknel1976
11. pro 2011

@monivo
@raducha Raduš, souhlasím s Mončou. Je to tu sice starší prostředí, ale jsem tu spokojená! Jídlo je všude v nemocnici stejné a já jsem nenáročná, takže si až na nějaké vyjímky nemůžu stěžovat a i sestřičky jsou tu fakt bezva 🙂 ...Motol neznám, leželi tam dvě mé kamarádky a nebyli vůbec spokojené a u jedné na návštěvě jsem tam zažila extra nepříjemné sestry... ale je to jako všude o tom, na jakou směnu asi narazíš ☹ Pro mě pak bylo rozhodující to, která porodnice je pro mě nejblíž! Počítala jsem s tím, že tu můžu dlouhodobě ležet a chtěla jsem být co nejblíž k manželovi 🙂

anlek
11. pro 2011

@aknel1976 Ja bych rekla, ze Bulovka je vyhlasena snad nejhorsi kuchyni z prazskych nemocnic. 😉 Ale to se da poresit tim, ze ti navstevy neco nanosi. Asi bych to nebrala jako kriterium pro vyber porodnice.

darkwitch
11. pro 2011

ahoj jdu vás po dlouhé době alespon pozdravit 🙂 v lednu, unoru se chystám do dalšího ivf, ale zatím na to nechci moc (vůbec) myslet, tak vás zanedbávám, ale pak se mě zas chvíli nebudete moc zbavit 😀

monivo
11. pro 2011

@darkwitch ahojky, tak to budeme dvě. My se chystáme v lednu na KET 🙂

aknel1976
11. pro 2011

@anlek no vidíš a mně to jídlo tak hrozný nepřišlo 🙂

darkwitch
11. pro 2011

@aknel1976 jej koukám, že už máš dětičky na světě, jsem to úplně zaspala 😀 tak vám přeju hodně štěstí, zdraví a radosti 🙂

darkwitch
11. pro 2011

@monivo tak budu držet palečky at vám to vyjde 😉

aknel1976
11. pro 2011

@darkwitch děkujeme 🙂 Přišli na svět o dost dřív, ale jsme zdraví!!! 🙂

monivo
11. pro 2011

@darkwitch nápodobně 🙂

monivo
11. pro 2011

@aknel1976 Leni, zase o tolik dřív na svět nepřišli, na Bulovce jsou fakt šikovní 😉

darkwitch
11. pro 2011

@aknel1976 to zdraví je nejdůležitější, nakonec na ničem jiném nezáleží 🙂

aknel1976
11. pro 2011

@monivo Já vím Mončo, mohli se narodit mnohem dřív, ale zvládli jsme to krásně 🙂 A jsou tu fakt šikovní!! A tady na JIP to nemá chybu!!! Super Dr. i sestřičky a pokoje jak nadstandard a pohodička 🙂 ...teda já jsem v jednom kole, ale užívám si to a sestřičky mi tu fakt pomáhají 🙂

zdenkaturkova
12. pro 2011

Ahoj holky, tak to vypadá, že to nevyšlo. Od včerejška mně strašně bolí břicho a záda a začala se včera rozjíždět menstruace. Test s Gennetu negativní. Mluvila jsem dnes se sestrou tak mám léky vysadit a zítra na krev. Tak uvidíme, ale moc v to nedoufám.

raducha
12. pro 2011

ahoj holky moc vám děkuji za radu ale dnes jsem se zaregistrovala v motole.byla jsem během pěti minut venku. byly jsme tam čtyři a jeden pán. 😝

darkwitch
12. pro 2011

holky co si myslíte? když se mám do gennetu objednat před ms a chci dlouhý protokol, mám se objednávat kolem toho 20DC? nebo se mám objednat blíž k ms a jít do dalšího IVF až s dalším cyklem?

majcam
13. pro 2011

Dobré ráno holky....
@raducha já jsem pro Bulovku,ale Motol máš myslím blíž,ne?

@darkwitch ahooooooooj,ti úplně zmizela i fotka 😕 ,takže jdete zase do boje? A na imunologii si byla? Myslím,že si měla jít...A s tím objednáním,to jste dohodnutý s dr.na dlouhým? Já bych volila asi možnost druhou, je mi taková sympatičtější,aspoň budeš mít čas to s Langerovou ještě doprobrat.. 😉

majcam
13. pro 2011

@raducha jo,už ses rozhodla 😅

inza
13. pro 2011

dobré ranko,

@darkwitch : no pokod mas dlouhy protokol tak objednani cca 20-21 den cyklu......