Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
15. črc 2009

Ahoj,

Leni, to by bylo super. 😵

lenkakubickova
15. črc 2009

Anlek: uvidíme,no. Nějak si s tím nelámu hlavu, buď už se zadařilo,nebo se zadaří za pár dní uměle 😉 🙂 A jak ti jinak je? Pořád nic zvláštního? Ale oo je ještě brzy,aby jsi něco poznávala 🙂

anlek
15. črc 2009

Ja? 😀 Naprosto netehotne. Ja jsem uplne v pohode, obcas bricho zaboli jako na MS, ale vzdy je to po zavedeni utrogestanu. Takze s tim si hlavu nelamu.

Ja jsem silene zvedava, co volala vcera primarka Milu. 😅 Snad se brzo ozve.

lenkakubickova
15. črc 2009

Já věřím,že se vám to taky povedlo 😉 Někdy bříško pobolívá,když se mimi zabydluje/jí 🙂 ...však je čas, je fakt, že to nemá cenu řešit, ale v hlavičce to asi hlodá 😅 ....já mám kamarádku v 18tt a kdyby to nevěděla od Dr. tak ani netuší,že je těhu, břicho žádný,nevolnosti od začátku žádný,NIC...tak je z toho trochu vyplašená,ale vše je v pořádku 🙂 Každá hold máme jiné těhu 🙂

Taky jsem na Milušku zvědavá,co jí řekla primarka 😕 🙂 Musí nám napsat! Já věřím,že je vše O.K. 🙂

miluse
15. črc 2009

Krásné ranko,

tak už mám doma foťáček, tak jsou v albu kvalitní fotečky.

Tak telefonát od primářky se včera nekonal, tak jsem tam ráno volala já a chystla jsem tu novou sestřičku, řekla že hodnoty jsou zvýšený, že to ukáže přimářce a buďto mi zavolá ona a nebo Dr. tak čekám na founa ☹

Jinak mám asi nějaké těhu nechutenství či co, mám hlad jak vlk a nic do sebe nedostanu a když už trošku jo, tak se mi hnedky zvedá žaludek, tak jen čekám kdy půjdu volat na záchod 😖 Udělala jsem si polívku, tak snad alespoň ta pomůže, páč jinak už nevím. A pít už mi taky nechutná, jsem přežbrudaná a v žaludku mám snad hejno žab.

anlek
15. črc 2009

Milu. ☹ Carka je pekna, zadny stinek. 😉 Ja myslim, ze pracuji i nervy, ale bude lip. Hlavne pij, ikdybys poradne nejedla, tak to tolik nevaji .... Ikdyz co treba jogurt? Tvaroh? Neco, co se nemusi kousat, nebylo by to lepsi? Snad ti brzo zavolaji a vsechno vysvetli.

miluse
15. črc 2009

Leni, ten graf vypadá docela nadějně, no uvidíš na konci týdne už budeš mít jasno.

Anlek, asi jo, já si většinou všechno moc beru, tak bych se ani moc nedivila, jsem holt cíťa no 😔

anlek
15. črc 2009

No ono cloveku moc neprida, ze mu neni fyzicky dobre, ale porad si opakuj miminka tam jsou (podle me je i jasne, ze budou dve 😉 ). A bude te to uklidnovat a pak budes vse lip zvladat.

miluse
15. črc 2009

Anlek, jestli tam fakt budou 2, tak to teprve bude fičák 😕

lenkakubickova
15. črc 2009

Milu: no to je fakt úúúúžasná čárka!!! potichounku fakt mooooc gratuluju!!! 😵 😵 Úplně mám na krajíčku,jsem na tozle hrozná 😀 😀 Juuuu a ještě ty těhu nevolnosti! No bomba! 😉 🙂 A jestli se chytili mimi obě,tak bývá vyšší hodnota HCG, takže proto je třeba i čárka vidět už teď 🙂 Tak držím palce,ať se ti fakt někdo ozve a vše je v pořádku!!! 🙂 Uvidíme co udělá grafík a cooo,když ne teď, tak za chvíli budu mít IVF a bude to 😉 🙂

Anlek: a tobě přeju, aby jsi tak yměla brzy // na testíku 😉 🙂 a já věřím,že tam budou!!! 😵

lenkakubickova
15. črc 2009

Anlek: to budi fičák!!! A bude to stát za to! Já bych bulela celý den jako želva 😀 😀 😀

anlek
15. črc 2009

Milu ficak to bude. 😉 Ale myslim, ze budes nadsena. A pokud to nevyjde me, tak budes mit hlidaci tetu. 😀

anlek
15. črc 2009

Milu jeste porad nevolali? Tak tam kdyztak brnkni. S tim telefonovanim maji obcas problemy. ☹

lenkakubickova
15. črc 2009

taky na Milušku myslím,pořád nakukuji a vidím ,že nic nepíše ☹

miluse
15. črc 2009

ne nevolali 🙄 ,já spíš čekám, že mi zavolá primářka někdy k večeru, někdo tu psal, že mu volala večer anebo event. můžu zavolat přímo jí, ale musím na ní vylovit někde číslo. ještě uvidím

anlek
15. črc 2009

Milu, koukni do papiru, co ti davali. Ja tam mam tel cisla i na ni. Kdybys ho nenasla, tak mi pisni a poslu IP.

lenkakubickova
15. črc 2009

Milu: to je děs to čekání :( ...držím palec,ať co nejdřív zavlá! 🙂

anlek
15. črc 2009

Milu??? Tak co? Ja jsem nervozni za tebe. 😀 😀 😀

lenkakubickova
15. črc 2009

Anlek: nejsi sama,taky načuhuju 😀 😀 😀

monivo
15. črc 2009

Milu, to jsem asi psalá já, mě jednou primářka volala až k večeru, asi když jí skončily všechny pacientky. Ale taky bych asi kdyžtak zkusila zavolat na ten telefon, co máš v papírech, určitě by se nezlobila, když to jsi ty.

monivo
15. črc 2009

Jo, a ta čárka je už opravdu vidět. Včera na té původní fotce jsem ji neviděla 😅 Takže potichu (ať tu druhou čárku nevyplašíme) gratuluji 🙂

lenkakubickova
15. črc 2009

Mončo a ty jdeš zítra na kontrolu,že? Nebo se pletu? 😅

anlek
15. črc 2009

Teda ja jsem napnuta. 😀

lenkakubickova
15. črc 2009

to já takyyyy 😕 😕 😕 Chudám Miluška,ta musí být na nervy 😝

barrca
15. črc 2009

holciny, kocky zdravim ... jsme porad ve Vidni a nestiham ... jen zachytavam par casti diskuzi, takze Milu moc moc drzim palce - vypada to bajecne, ale nechci to zakriknout 😉

Anlek, tobe take moc drzim palce ...

Leni, ty uz to mas za par, tak v klidecku ...

Moniv, jak zvladas tu kupu injekci, dobre ... sikulka 😉

Je holky ja uz se snad na to az si zase zacnu pichat tesim 😀 😀 😀

lenkakubickova
15. črc 2009

Ahoj Raduš 🙂 Tak ty se ještě flákáš na školení,jo??? 😉 😀 😀 ...jen si užívej dortíčků a kafíček 😀 ...taky už se na ty innjekce děsně těším 😀 😀 😀 😀

miluse
15. črc 2009

Tak holky nic, zítra volám přímo primářce, fakt mě už štvou 🙄

lenkakubickova
15. črc 2009

Milu: a nechceš zkusit zavolat primářce na mobil?? 😕

myskaaaa
15. črc 2009

Miluš zitra tam volej rovnou a nedej se..drzim moc pesti!!!

barrca
15. črc 2009

Ahoj Leni, nojo flakam, zitra mam prezentaci, tak se tu s tim nejak potim a uz me i volaji a pisi z prace, takze nejak nestiham a ani ty dortiky uz nestiham .... a uz se straaaaslive tesim domu na moje dve zlaticka - manzela a pejska ... a taky, ze vas konecne dostu 😉

Milu, to je fakt hruza 😠