Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monivo
16. črc 2009

Anlek, máš pravdu, já sice u počítače sedím, ale někdy tady taky pěkně pobíhám. Schvaluji hypotéky a někdy si klienti i poradci pěkně vymýšlejí, takže se občas stane, že nás pěkně honí.

lenkakubickova
16. črc 2009

Mončo: ty děláš někde v bance?

Zrovna jsem si říkala co asi kdo děláte 🙂

monivo
16. črc 2009

Ano, pracuji v bance 😉

lenkakubickova
16. črc 2009

a můžeš na internet bez problémů? 🙂

monivo
16. črc 2009

No jak vidíš, tak ano 🙂

lenkakubickova
16. črc 2009

tak to máš fajn,já jen vím,že kamarádka dělala v bance a měli to nějak zablokovaný nebo co. Ono,když pak není co dělat,tak je to docela fajn,brouzdat po netu 🙂 ale je fakt,že dřív nic takovýho nebylo a taky jsem to v práci zvládala,ale teď si to tak trochu nedokážu představit 😅

barrca
16. črc 2009

Tak jsme si zase trosku pocetla .... jen pozn. ja utros take polikala, nebot me po opu spodek strasne bolel a nedovedla jsem si predstavit, ze si budu neco zavadet a pak uz jsem to nejak neresila ... kdyz vas tak ctu, tak asi zkusim zavadet 😅

Jinak Leni, muj manzel ma take internet zakazany (dela v KB), ja nastesti zadny zakaz nemam, ale sleduji nam, na ktere stranky chodime ... tak at si poctou, ze chodim na nase sedanky ivf 😀 😝

barrca
16. črc 2009

jo a po druhem ivf budu doma celou dobu 😝 zadna prace .... porad by me nekdo honil a tak at si trhnou ...

barrca
16. črc 2009

Tak jo holciny, bezim na rozluckovou veceri a zitra domuuuuuuuuuuu, hura .... pres vikend vas jeste doctu (zatim to beru tak hopem, abych neprisla o zasadni info, ale obavam se, ze to stejne nestiham 😅 )

miluse
16. črc 2009

Holky, nevíte jestli ohledně krve na HCG musím být na lačno? Ale to by asi nešlo, když tam mám být až ve 13,45 😕

monivo
16. črc 2009

Milu, zkušenosti nemám, ale vzhledem k tomu času to snad ani nejde 🙂 Držím palce. 😉

lenkakubickova
16. črc 2009

Milu: nemusis byt na lačno, mně ho brali normálně i po obědě 🙂

Raduš: ano,tak ta moje kamarádka dělá v té samé bance a právě mají zákaz 😝 Jen si užij rozlučkovou véču a o víkend zaskoč 🙂

lenkakubickova
17. črc 2009

Dobré ráno všem 🙂 Tak MS dorazí,ale nevím,kde se fláká,mrška jedna!!! 😕 😀 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

Milu: moooc dneska držím palce,ať vše dobře dopadne na kontrole!!! 😉 🙂

Anlek: tobě stejně tak držím palce na dnešní odběry!!! 😉 🙂

Mončo: jak ty se cítíš po poslední injekci? To je úleva viď, že si za chviličku půjdeš pro miminka 😵 😵 😵

anlek
17. črc 2009

Dobre rano,

na krvi jsem byla. Pro vysledky mam volat v 16h. Tak co vas dneska ceka?

lenkakubickova
17. črc 2009

Anlek,tak držím palce,ať je vše O.K. a je tam i HCG !!!! I u nohou!!!! 😉 😵 Ptala jsi se,jestli už by tam HCG bylo vidět? Já začala špinit,tak doufám,že se do 14:00 rozkrvácím,abych si sjela pro injekce ještě z práce 🙂 Eventueně zítra ráno,ale nechce se mi si trhat víkend ☹ Jak se chodí na kontroly, po začátku injekcí 6.den a 10.den? Nebo je to dle Dr.? Potřebujeme si něco naplánovat a jsem z toho na nervy... 😝

anlek
17. črc 2009

Ta prvni kontrola by mela byt 6. den. Dalsi se odviji podle me od te prvni. Ja sla hned 8. den. Protoze uz ten 6. den jsem mela dva dost velke foliky a dr. chtel zkontrolovat, ze reaguju dobre na orgalutran. Ze ty dva velke uz moc nerostou a ostatni je dohani. Mozna kdybych nemela ty dva velke tak velke, tak by me chteli videt i pozdeji. 😨 Asi jsem ti moc neporadila, ale myslim, ze tohle je dost individualni.

Ja jsem se v laborce na nic neptala, sestricka byla dost zmatena sama od sebe. 😀 Jeste ji plest nadbytecnymi informacemi. Ja nasla tyhle stranky: http://www.betabase.info/showBasicChart.php?typ... a pro dvojcatka http://www.betabase.info/showBasicChart.php?typ... . Tam pisou ze, odber vajicek je brany jako den ovulace, coz ja jsem dneska 10. den. Tak se uvidi, nebo se neuvidi a budu muset pockat do pristiho tydne. 😀

lenkakubickova
17. črc 2009

Anlek v pohodě,mně pomohl aspoň ten 6.den 😉 🙂 Bohužel máme oba poslední týden v červenci dovču,manža si ji nemůže posunout ani vzít jindy,tak jsem chtěli zajet třeba aspoň na 3 dny na Šumavu,tak to koumáme,víš? Protože pak bude OPU a ET a to fakt nikam nepojedem,to nejde,no ☹ ...snad zvládneme aspoň ten delší víkend! Záleží,kdy začnu píchat, jestli teď v So nebo v Ne 🙂
Juuuu, to jsou zajímavé tabulky!!!! 😉 🙂 Já to znám jen tady, ten rozpis HCG je uprostřed stránky http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni...

lenkakubickova
17. črc 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš teoreticky už by jsi mohle malilililinko HCG mít, u dvojčátek už by to podle mě mělo být trošililinku vyšší. Ale, ikdyby tam ještě HCG nebylo, neházela bych kvůli tomu flintu do žita Počkala bych,jak píšeš do příštího týdne

lenkakubickova
17. črc 2009

co mi to napsalooooo????? 😕 😕 😕

anlek
17. črc 2009

Jj, tuhle stranku, co jsi dala odkaz jsem take zkoumala. Ale vadi mi, ze je to tam po tydnu. U nas je tyden hrozne dlouha doba. 😀 Pred tydnem byli jeste mrnousove u embryologa ve zkumavce. 😀 Tak jsem hledala dal .... Vim, ze to nemusi byt uplne stopro pravdive.

anlek
17. črc 2009

No ja myslim, ze pokud dneska bude 0, tak je jasno. Ale stejne jsem ui segry na svatbe vedena jako ridic - neboli abstinent. 😀 Uvidim, vcera jsem se bavila s muzem i mamkou a ja chci neuspech vedet, co nejdrive kvuli tomu, abych mohla premyslet, co dal. Abych mela vic dnu manevrovaciho prostoru.

lenkakubickova
17. črc 2009

Anlek: to chápu,to je jasný,aby jsi se mohla zařídit na KET viď? 🙂 Tak držím palečky,ať tam to HCG je a když ne,tak ať už zařizuješ co nejdřív další pokus 😉 🙂

anlek
17. črc 2009

Leni, neni stopro jasne, ze bychom sli hned do KETu ... Je to jedna moznost. Druha moznost je, ze nechame jeden cyklus probehnout a pak ten dalsi skocim na HP. U nas je problem, ze ja mam malo FSH, cimz padem mi nerostou folici. A dr. rikala, ze po nejake hormonalni bouri (tehotenstvi, IVF), by mohlo nastat zlepseni, ale ze nam to rozhodne neslibi. Takze je porad ve hre, ze bychom to pak zkusili doma (kdyby HP vysel lip nez jsem ho mela pred tim). Proste jak je vic moznosti, tak chci mit vic casu na premysleni, co dal.

lenkakubickova
17. črc 2009

ahaaaa,tak to jo,to chápu. Přeci jen to člověk musí zvážit a naplánovat. Kééééž by vám teď ty miminka vyšla a nemusela jsi s etím dál zabývat 😉 🙂

anlek
17. črc 2009

To by bylo samozrejme nejlepsi. 😀

lenkakubickova
17. črc 2009

kurňa to musí být dlouhé čekání do čtyř,co???? 😕 😕 😕

anlek
17. črc 2009

:D Ani neni, balim se na tu segry svatbu, pece chleba, .... ja mam prace. 😉

anlek
17. črc 2009

Ono mozna to cekani ani neni tak hrozne, protoze vim, ze jsem byla moc brzo, ze fakt nemusi ta krev nic moc rict. Takze ani po te 16. hodine nemusim byt o moc chytrejsi nez jsem ted. 😅

lenkakubickova
17. črc 2009

A kde ma segra svatbu? A to ma ted o vikendu,vid? 🙂 Hlavne,at jim vyjde pocasi!!! Zitra to ma byt nic moc ☹ ...no,jsem na ty vysledky zvedava 😀

monivo
17. črc 2009

Leni, včera poslední injekce v pohodě (Ovitrelle), ale za to dneska je mi od rána špatně od žaludku, je mi jako na zvracení. Myslím, že to tam psali jako vedlejší účinek. Něco jsem do sebe k snídani nasoukala, za chvíli se chystáme s kolegama na oběd, tak jsem zvědavá. Hodně piju, docela mi to na žaludek pomáhá. Doufám, že to brzo odezní.

Leni, tak držím palce, aby se to brzo rozjelo. Ale 1DC se bere když se to definitivně rozjede do 18hod. Jakmile si pak pojedeš pro léky, tak už chtějí vědět, kolikátý den cyklus jsi, jestli první nebo druhý, protože ti dají rovnou protokol. A hlavně se ti k tomu musí vyjádřit nějaký dr, který ti zároveň vypíše recepty a také stanoví, který den tam půjdeš na kontrolní UTZ. Já si také raději volala předem, že si pro léky přijedu. Dr. ti vypíše recept a ty s ním pak jdeš do výdejny léků, kde ti ho zase vezmou.