Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

barrca
4. srp 2009

Přesně tak 😀 😀

anlek
4. srp 2009

Chces se rozplivat nad fotkama dvojcatek? Tak to bych prosim prenechala Milusi a Brejny a Zdepros. 😀 Nekdo tu musi podporit Moni s mono ditkem. 😉 Leni nechame, at se jeste rozhodne, do ktere skupiny se prida. 😀

mandre
4. srp 2009

Já se teda pozoruju furt, to nejde 😀 😀 😀 se nepozorovat. Jedině, když něco řešim, tak přepínám, pak se to zase přepne na mimina. A to jsem tak před 5 lety řikala, jak někdo může být z těch mimin tak vydřenej 😀 😀 😀 , no a teď jsem opožděně vydřená já 😀 😀 😀
Ty dvojčata, ty bych brala hned, aspoň by jsme to měli vyřízený 😅

lenkakubickova
4. srp 2009

Raduš: to je jasný, já to pochopila,neboooj 😉 🙂 A v práci máš pořád ještě frmol po dovolený? Nebo jedeš jako drak? 😝

já jsem na to fakt zvědavá,kdo bude mít dvojčátka 😵 Věřím,že Zdepros, podle HCG, jinak já jsem už psala Anlek, že mám takový zvláštní pocit, dvojčátka bych vzala v pohodě,když tady to riziko a je a počítám s tou možností,ale v duchu si nějak spíš říkám,že chci jedno 😅 ...ale v podstatě mi na tom nezáleží,přeju si,aby vyšlo těhu a aby to mimi bylo zdravé, to je důležitý! 🙂

pet.s
4. srp 2009

No já asi podle HCG mám jen mono, ale nám to stačí až nad hlavu. Bydlíme v činžáku bez výtahu a v našem ve věku tahat kočárek pro dvojčata do prvního patra? Nevím, nevím. byt máme sice velikej, klidně ještě pro 3 děti a když se vzdáme pracoven, tak klidně i pro víc 😀 . Peníze taky není problém. Ale starší děti měla po sobě 2,5 roku a byla to síla. Teď bych si benjamínka chtěla víc užít. 😀
Já jdu na UZ v pondělí 10.8.

sarik1
4. srp 2009

Ahojda Lenko, tak doufám, že ti to rychle utíká a testík bude // 🙂 já byla dneska na imunologii a vysledky budou až za měsíc, myslela sem, že třeba v září by mohl být trasnfér, ale tímto se to opravdu uskuteční až v říjnu, ach jo.... se asi zblázním, ještě že budu mít ted 2 týdny dovču, a pak už bude konec srpna, a pak už jen září a pak snad uspěšný transfér 🙂

mandre
4. srp 2009

Já jsem si vždycky říkala, jako mladá, že budu mít určitě dvojčata 😀 , páč babička je dvojče - 2 holky. 😀
No my jsme zatím doufám přechodně v 2+kk, tak to bychom to museli nějak urychlit. 😉

barrca
5. srp 2009

Leni v práci to je pořád mazec, ale už si myslím, že dnes ten základ dodělám a bude zase volněji ... navíc mi dnes není moc dobře, dostala jsem to ... což ale znamená, že jsem se objednala na 21dc na kontrolu utz a injekci a od příštího cyklu vás budu následovat 😵 .... mimochodem, teď jsem volala do gennetu a Vykysalá tam už 26.8. je, tak to je supr, pujdu přímo k ní 😀 😀 Nechystáte se tam také někdo?
Chci se s ní domluvit, zda bych jí také nemohla pak mít i při opu a et ....

Sariku, ta imunologie vždy takto dlouho trvá, oni nějak potřebují snad tři týdny na nějaké kultivace a tak .... ale neboj, to uteče jak voda ... já už také čekám tři měsíce na stimulku, která bude v září a už se to začíná hýbat, ani nevím jak 😉

A já už jsem to tedy psala, tak jen opakuji ... já bych dvojčata brala hned ... ale základ je hlavně, ať jsou děti zdravé!!!

tak přeji pěkný den a jdu zase makat ☹

anlek
5. srp 2009

barrco, super, to jsi uz vlastne take v procesu. 😉 Ja se priznam, ze me ani nejak nenapadlo prosit dr. Vykysalou, aby byla u OPU a ET. Na OPU jsem mela dr. Langerovou, s ni a s anesteziolozkou byla na sale legrace, pak mi vse krasne vysvetlila, az jsem se probrala. Pri ET jsem mela dr. Danka, take pohoda, s nim mam jen problem, ze na nej mluvim moc potichu a casto musim opakovat, co jsem rikala. 😀

barrca
5. srp 2009

Jojo, už to bude mít trošku spád ... už jsem se i objednala k internistce na předoperační, teď si už jen musím nastudovat ten dlouhý protokol 😉 Jinak já při prvním ivf měla na opu i et Daňka a byl OK, ale viděl mě poprvé v životě, tak jsme moc nepokecali a ani mi toho tak moc neřekl ... jen vím, že při et měl nějaký problém se zaváděním, nějak nic neviděl na utz ... já uvidím, třeba to také nechám na náhodu, ale na druhou stranu si myslím, že je dobře, když ti maximum zákroků dělá jeden doktor (tvůj ošetřující).

zdepros
5. srp 2009

Ahoj holky, tak koukám že mi tady ty dvojčátka všichni přejete, to je teda hezký od vás 🙂

lenkakubickova
5. srp 2009

Raduš: něco podobného mě v Po v práci čeká taky,to budu makat jako barevná,likvidovat problémové věci,které tam za 14 dní kolegyně odloží,ale to se nedá nic dělat 😅 To je dobře,že jsi to dostalo,protože už se ti to blíží 😵 😵 A za chviličku nás doženeš!!! 😉 🙂 🙂

Anlek: Ono je to asi jedno,koho máš při OPU a ET, je to jejich práce a každý to určitě dělá svědomitě,ale já se nějak OPU strašně bála, tak jsem se domluvila s Vykysalou a na ET v So jsem ani netušila,kdo tam je. A když jsem uviděla opět Vykysalou, měla jsem z toho obrovskou radost! 🙂 Je hrozně jemná,šetrná,fakt jsem s ní spokojená 🙂

Zdepros: no však uvidíme zítra, co nám zdělíš za novoty z utz 😀 ...snad už bude něco poznat 😵 😵 A v kolik tam zítra jdeš?

lenkakubickova
5. srp 2009

Sarik: jak jsem doma,tak mi to holka moc neutíká,připadá mi,že toho 15.8. bude minimálně za měsíc 😝 A neboooj,ono ti to fakt do toho října uteče 😉 🙂

anlek
5. srp 2009

Leni, na UTZ jdu zitra ja. A Zdepros myslim, ze uz dneska. 😉 Takze se uvidi.

lenkakubickova
5. srp 2009

Ahaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 Tyjo,to je bordel 😉 😀 😀 😀 Ale na tebe už jsem taky strašně zvědavá!!!

zdepros
5. srp 2009

Leni já tam jdu dneska o půl jedné, ale hlavně kvůli lékům které mi dochází, ale jinak myslím že je ještě fakt moc brzy

anlek
5. srp 2009

No puntiky by uz meli byt videt. Muz mi rekl, ze muzu mrnousovi rikat puntik, kdyz na tom prvnim UTZ bude jen puntik, ale rozhodne ne punta, ze je to jak nejaky pes. 😀

zdepros
5. srp 2009

to je hezký, tak budeme mít puntíky 🙂

lenkakubickova
5. srp 2009

Zdepros budu držet palce na puntíky 😉 😵 😵

holky??? Už jste někdy viděli magora??? Jestli ne,tak se na mě řádně podívejte!!!! A koukněte mi do alba....

zdepros
5. srp 2009

Leni tak to vítej do klubu 😀

zdepros
5. srp 2009

ale to jsi teda holka nedočkavá 🙂

lenkakubickova
5. srp 2009

já jsem to zkusila jen tak ze srandy, a že pak zkusím v So po týdnu.....noooo,koukám na to,jako z jara 😕 😕

zdepros
5. srp 2009

tak to je teda užasný, já to vydržela do 12. dne a ty čárky naběhly rychle a obě stejně silný 🙂

anlek
5. srp 2009

Leni, teda ty jsi nedockava. 😀 Kolik jsi mela pregnylu a kdy? Abys nebyla zklamana .... 😕 Ale doufam, ze uz jsou to carky, ktere budou jen silit a silit. 😵

lenkakubickova
5. srp 2009

Mně ta slabá čárečka vyběhla do těch 5-ti minut,což mě uplně zarazilo,pořád jsem tu s tím točila jako blázen a zkoiumala,jestli se mi to nezdá 😕 😅 Jsem cvok!!! Ráno mi bylo z ničeho nic na zvracení a pořád mám žaludek jako na vodě a šílený návaly a tak jsem to zkusila...naivka 😔

Anlek: nevím,kolik jsem ho měla,ale píchala jsem ho 28.7....taky mě napadlo,jestli to na to nemá vliv 😅 No cooo,buď budou sílit,nebo ne, necháme to osudu 😉 🙂

anlek
5. srp 2009

Leni pichala jsi sama? Bud jsi mela 5000 jednotek, to bys smichala jednu ampuli prasku s ampuli roztoku nebo jsi mela 10000 jednotek a to bys mela dve ampule prasku a jednu ampuli roztoku. Ale obavam se, ze to jeste opravdu muze byt pregnyl. Pri IUI jsem ho mela ja (ale jsem asi extrem) po 5000 jeste 10. den na testu patrny. ☹

Ale na druhou stranu ty jsi uz tehu byla a pry ten, kdo uz byl tehu, tak ho na sobe pozna driv. Vi, jak se citil ...

lenkakubickova
5. srp 2009

Anlek: jo,tak to jsem měla těch 10.000 jednotek,měla jsem 2 ampule. Tak to možná ještě bude Pregnyl 🙂 🙂 Hele a ty,když jsi šla na odběr na HCG, to jsi šla někam ke své Dr. nebo do Gennetu? Já jdu v Pá s Kačenkou do Gennetu,tak mě napadlo jít na HCG,ale jestli mě jen tak vezmou...když budu 7.den po ET???

nelynka
5. srp 2009

leni to bude pregnyl este...
vytraca sa tak 7-8 niekedy 9den po ET...
takze skorej ako na 10ty den sa moc neoplati testovat...
a na krv by ta vzat mali ale skorej ti povedia ze to je este skoro a skorej ako ten 10ty den by som ani nesla...

anlek
5. srp 2009

Ja jsem sla jako samoplatce do laborky, kterou jsem si nasla na netu. Nechtela jsem jit tak brzo do Gennetu. Ja se priznam, ze mi prijde pro tebe jit v patek na krev take brzo. Budes 6. den od ET s dvoudennimi embryjky, pockala bych aspon do pondelka. Ja jsem sla 6. den od ET a mela jsem zavedena 4denni embryjka a hcg bylo 15. Kdybych sla o dva dny driv, tak ciste teoreticky hcg bylo neco kolem 7,5 a to bych z toho nebyla vubec chytra. Tech 15 uz bylo hodne nadejnych, ze se to asi povedlo.

lenkakubickova
5. srp 2009

Anlek a Nely: O.K. 🙂 Vydržím to do 13. do ČT a pak se dyžtak na Pá objednám na krev do Gennetu, to už bude 13.den po ET 😵 😵