Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
13. srp 2009

Gabule tabulky jsou u me v albu, klines na obrazet fotoaparatu u meho prispevku a pak uz to najdes. Samozrejme, ze te berem. 😉 Pokud bys chtela do tabulky, staci mi napsat.

zdepros
13. srp 2009

Holky já teďka zjistila že mám 24.8. dovču, tak bych taky braha toho 25.8. 🙂

gabulle
13. srp 2009

dekuji vam za prijeti

pet.s
13. srp 2009

Teda Berunky, vy jste aktivní diskuze.Člověk tu chvíli není a už hodinu čte, co jste napsaly.
Anlek poslala jsem ti doplňující údaje, tak snad budou stačit, kdybys jetě něco potřebovala, tak napiš. Klidně ti sdělím i velikostí bot mých dětí 😀 😀 Jediné co nevím je číslo a výše našeho konta, to jsou věci, které mě nezajímají 😀
Gabulle vítej a posílám hrst těhu bacilů 😀

anlek
13. srp 2009

Pet.s 😀 😀 😀 Ja uz te dam do tabulky tehulek (tak bych davala po potvrzeni srdicka). Ale musim ji udelat, nejak jsem se k tomu dneska nedostala. Jsme sli vecer na zmrzku a pak se s muzem zakecali.

lenkakubickova
13. srp 2009

Gabule: najed nahoru v diskuzi na místo,kde píše Anlek a v pravo vidíš takovej foťáček,tak klikni na něj a tam je album Anlek 🙂
Jinak do Gennetu na krev jdu hned na 7:30 🙂

dracekmracek
13. srp 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koho tpo vidíííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmmmm 😠 😀 potvůrka jedna 😀

anlek
13. srp 2009

My jsme tady popopopotvurky popopodivny vsechny. 😝 😀 😀 😀

barrca
13. srp 2009

ahoj holky, taky jsem tu 😀

barrca
13. srp 2009

gabulle, vítej mezi námi 🙂 my se do té kavárničky nakonec nevejdeme, to bude zájezd 😀 😀 už se těším ....

lenkakubickova
14. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Tak jsem tu z krve, bohužel prý bude asi až v Po, mám si zkusit zavolat okolo 15:00,ale spíš mám počítat s Po,chjoooooo, to nevydržím ☹ Jinak čárka zesílila 😵 😵 A na první utz jdu 24.8. v 8:00 k Dr. Langerové 🙂

dracekmracek
14. srp 2009

Ahoj Leničko to je škoda že nejdeš 25 ☹ proč nejdeš k lence?ale je dobře že čárka sílí 😵

anlek
14. srp 2009

Leni, jak je to mozne, ze nebudou mit vysledky dneska? ☹ Ale kdyz carka sili, tak to je urcite dobre, mas fotecku u sebe v albu? Ju, to brzo budes vedet, jestli mas jedno nebo dve. 😵

pet.s
14. srp 2009

leni jak to? To je necitelné, nechat nás takhle napnuté čekat celý víkend 😠 Ale oni ti to v 15 řeknou neboj, to si dělali jen "fóra".
24.8. jdu k dr. Langerové v 9 hod, tak se možná potkáme. Dr.Langerová je výborná, neboj.

zdepros
14. srp 2009

Dobré ráno holky

Leni, to je skvělí že čárka sílí, já teda ty výsledky taky měla druhej den ☹ , i když mi tam řekli že budou odpoledne po 14.hod, ale v nejhorším to do pondělka vydrříš 🙂

pet.s
14. srp 2009

No nic děvčata, já jdu účtovat.brrrrrr 😖

dracekmracek
14. srp 2009

já jsem je měla ten den odpoledne ale nedělali mi je v Gennetu.To nechápu že cukrovka je ten den a hcg trvá 😅 ale prdelko to ti uteče.

No nic letím na poštu a s mamkou na oběd,pak ve 4 páteční nákup s ta´tkou,nenávidím přecpanej kaufland 😝 ale taťka je hodnej nákup mi platí a ještě mě odveze 🙂 snad se ukážu ale měla bych něco dělat,máme šedivý nábytek a na koberci chuchvalce 😝

anlek
14. srp 2009

Kacko, to vis, ono to nejvic zalezi na sestricce na recepci. 😉 Me jednou napsali statim a vysledky jsem mela hned. Neni v tom stejne jako s neschopenkou zadny system. 😀

lenkakubickova
14. srp 2009

holky,mam moc prace,tak se nemuzu ted tolik rozepisovat.

Kačenko: vůůůbec nebylo místo! A to mi řekla,že k Langerové mám přijít na 8:00 a prostě mě tam nějak vecpe,vůbec není místo...no ☹

Anlek: nevím, co s tou krví...prostě prý budou spíš v Po...to budou nervy 😝 Ale čárka sílí,mám foto v albu 🙂

Pet.s: Langerovou znám,je moc milá a hodná 😉 🙂 Tak to se asi potkáme,protože já spíš budu od 8:00 čekat,až se někam vecpu 😅 😀 😀

Zdepros: ono mi aninic jiného než čekat ani nezbyde 😉 😀 😀

anlek
14. srp 2009

Leni, neboj, me takhle jednou vecpali k dr. Vykysale. Musela jsem jit na UTZ a uz nemela ten den volno. Ale UTZ nesel odlozit. Necekala jsem o nic dyl. Ja verim, ze vysledky krvicky budes mit dneska. Ze se jen pojistovali, kdyby nahodou neco ...

monivo
14. srp 2009

ahoj holky, tak já díky tomu, že jsem byla 14dní v nemocnici, tak mě krev v gennetu minula, brali mi ji na Bulovce, takže vím, že hcg pěkně roste, i UTZ jsem již viděla, ale zatím bez srdeční činnosti. Naštěstí mě objednali na příští týden k mojí dr, tak jsem ráda, že se na mě podívá i kvůli tomu OHSS, jestli je vše OK. Ale břicho se mi stále naštěstí zmenšuje, každý den o 1cm. Musim si vybírat oblečení, protože některé kalhoty nezapnu, no prostě vypadám jak v pátém měsíci, tak doufám, že to ještě na nějaký čas splaskne 🙂

Teď o prázdninách je to naprd, jsou dovolené, tak je problém s objednávkama. Ale prázdniny pomalu končí, tak už se to snad zlepší.

Leni, Zdepros, Anlek, jsem u vás zvědavá, jestli bude jedno či dvě 🙂 Já mám jisté, že jen jedno a jsem docela ráda.

lenkakubickova
14. srp 2009

Leni: hlavně,že na utz jdu,to je důležitý,snad už něco uvidíme 🙂 ...a krev hold vydržím, dyžtak se uklidním těhutestem 😉 😀 😀 😀

lenkakubickova
14. srp 2009

Mončo: držím palečky,ať tě to bříško co nejdřív přestane zlobit 😉 🙂 Je super,že se zmenšuje!!! 😵 😵 Jsem jen zvědavá,kdy nás předají do péče našich gynekologů 😕 😅 Budu příští týden držet palce!! 😉 🙂

Já si v duchu říkám,že to vypadá na jedno,jinak by čárky možná vyběhli už dřív a mnohem silnější...doufám teda 😉 😀 😀

monivo
14. srp 2009

Holky, nevíte, kdy mi měla být vidět srdeční činnost?

anlek
14. srp 2009

Monco, ja mam po UTZ potvrzene jedno se srdickem. 😵 Doufam, ze se druhe uz nevyloupne, uz jsem se szila s jednim. Uz mam asi i vybrany kocarek. 😀 Dvojky by byli najednou cara pres rozpocet, kdyz uz dyl jak tyden ziju s tim, ze je jedno.

U me to vypada, ze me predaji ke gyndr. v 9tt.

anlek
14. srp 2009

Moni 6-7tt, ale tipla bych si, ze to trochu zalezi na UTZ, ktery se pouziva a na sikovnosti dr. 😉

zdepros
14. srp 2009

Mončo a kdy jdeš k dr. já jdu ve středu v 13,30 a to už bych se měla dozvědět jestli jedno nebo dvě, a už by mělo být i srdíčko 🙂

lenkakubickova
14. srp 2009

Leni: neboj, snad se nesekli 😉 😀 😀 😀 Taky mám z dvojek trochu obavy, zvládlo by se to,ale jedno si přejeme víc 😉 😅

Mončo: mně přijde,že srdíčko je asi u každého jinak,nevím...někdo mi píše,že ho měl v 6tt někdo,že až v 7tt 😅 😕

lenkakubickova
14. srp 2009

Leni: ptala jsi se,kdy nás předají k Dr.??? 😕

monivo
14. srp 2009

Leni, díky. Nějak si zvykám, ale vyroslo tak rychle....ale četla jsem, že je to otázka týdnů, než to splaskne.

Anlek, koukala jsem ti do alba, je to Mutsy, že? Taky se mi líbí, akorát tenhle typ má malý spodní košík, Mutsy transporter má trochu větší. Vím, že je na to ještě brzy, ale moje kamarádka je těhotná, takže jsme vybíraly kočárek spolu, tak vím, co je na trhu. Každopádně vím, že nechci polskej, maximálně snad z polských x-lander (a že jich na trhu je většina) a chci čtyřkolku s předními otočnými aretovacími koly.

Jsem trochu mimo, jak se vlastně počítá, jaký jsem týden, ale to mi řekne dr.

Zdepros, k dr jdu ve čtvrtek. Já už to svoje na utz viděla na Bulovce, ale srdíčko zatím nebylo. Někde jsem četla, že je vidět na konci 6tt a já se domnívám, že jsem dnes 6+1tt, tak snad tam ve čtvrtek to srdíčko bude.