Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
15. srp 2009

Leni, porad spinis? Az budes mit vysledky, nezapomen pisnout. 😉 Klisne i s SMS. 😀 Jsme desne zvedava.

pet.s
15. srp 2009

Leni mně na to špinění pomohlo ležet a podložit zadek výš a přešlo to. Mě teď zase pořád bolí břicho. Včera jsem myslela, že v noci pojedeme do nemocnice. Na UZ v Gennetu mi řekla dr že mám zvětšené vaječníky, břicho mám taky větší. Ale já mám pupíno normálně, tak nevím. Není možné abych teprv ted měla ten hyperstimulák? 😢 Chodím na záchod s hrůzou jestli nezačnu krvácet 😒

miluse
15. srp 2009

Pet.s to si myslím, že už asi ne, to by bylo hodně pozdě. Ale může to být i od těch vaječníků, ale jestli si nejsi jistá, tak pro klid duše bych na pohotovost zajela, nikdy nevíš 😉

dracekmracek
15. srp 2009

Koukám že jsme v noci trpěly všechny ☹ já spala asi hodinu...vždycky po půl hodině mě chytlo ucho,ale já si myslím že to mám od moudráku...bolelo to tak že jsem málem třískala hlavou do zdi,a pomohla mi teplá voda s citronem kterou jsem pila...nechápu...ale takovou bolest jsem nezažila ani v tom lednu.Jirka mě nechal spát do deseti a už je to dobré,snad se to nevrátí 😖

anlek
15. srp 2009

Tak jo, ja se k vam take pridam, me uz od vcerejska zlobi zaha (nebo, ze by to byly ty tehotenske nevolnosti? 😀 ). A moc nevim, co s tim. Mela jsem leky z gastra, ale ty tehule nesmi. Ty jsem musela pred IVF vysadit. Tak premyslim, s jakym dr. to pripadne konzultovat. 😖

miluse
15. srp 2009

Anlek, na žáhu by mělo něco být i pro těhule, páč pálení žáhy je v těhu normální, (jsem vyčetla z chytré knížky), tak zkus zajít do lékárny, určo poradí. A teďky nevím jestli Rennie můžou taky těhule nebo ne, ale myslím že jo.

anlek
15. srp 2009

Miluse, ja mam prokazane, ze mi spatne funguje ta zaklopka. A bohuzel zadne leky z volne prodejnych na me nefunguji. To jsem zkousela nez jsem s tim sla k dr. ☹ No uvidim. Zatim je to teprv 4. den, co jsem tehu, co me to zlobi. Tak se to treba jeste umoudri. A kdyz ne, tak budeme muset resit, ktere leky bych mohla jako tehule.

A nebo to jsou ty nevolnosti. 😀 😀 😀 A ja plasim zbytecne.

miluse
15. srp 2009

Anlek, aha, no tak jestli to nepřejde, tak bych to asi konzultovala s gynekologem a popř. pak s nějakým odborníkem 😉

anlek
15. srp 2009

Ja doufam, ze se to zlepsi samo. 🙂 Vsak jsem to urcite pred tim mela z nervu, ze nam nejde miminko, ted se povedlo. Tak zaha nema narok na zlobemi. 😀 😀 😀 Ja ji to vysvetlim. A hotovo.

A co ty, bricho se zmensuje?

miluse
15. srp 2009

Bych ani neřekla, zrovinka si tu dávám hroznové víno, tak mi připadá, že se zase nafukuje 😉 a když jsem dneska prošla kolem výlohy, tak jsem se málem zděsila, jakej jsem měla z profilu pupek 😕 😀

anlek
15. srp 2009

Aspon budes pripravena na to, co nas ceka. Hlavne at se to uz nehorsi. 😉

miluse
15. srp 2009

Musím taky manžovi říct, aby mi ho vyfotil, aby jsme měli dokumentaci 😉 a pak ho šoupnu do albíka.

Mělo by se to srovnat nejpozději do 12 tt, což je tak nějak za pár

anlek
15. srp 2009

Jj, to mas pravdu.

anlek
15. srp 2009

Milu, trochu jsem nakukovala k vam na zirafky. A ptala ses tam na testy. Jeste pred triple testama se vetsinou dela NT screening (bacha triple testy docela casto vychazeji falesne pozitivni - ukazi, ze mimcu muze neco byt a pritom je naprosto v poradku, bohuzel se to casteji stava u dvojcat nez mono deti). NT screening ma vyloucit downuv syndrom (ma vetsi presnost nez triple testy), vetsinou se dela tak, ze v 11t, tj. 10+neco je odber krve a pak UTZ mezi 11+3 a 13+6. Takze tady te bude tlacit cas vic. Pristi tyden uz je cas se pomalu (aspon u Apolinare, kam se chystam ja) objednat.

dracekmracek
15. srp 2009

Rennie se v těhu může holky 😉

já asi skapu ☹ bolí to jako sviňa,pravidelně po hodině...

anlek
15. srp 2009

Kacko, ja vim, ze Rennie, Gaviscon atd se v tehu muze. Lec na me to nefunguje. Ja mela trochu vetsi dryaky z gastra.

Kacko a nebylo lepsi s tim nekam zajit, at na to kouknou, popripade pomohou?

dracekmracek
15. srp 2009

anlek já s tím byla ale nejspíš to je od moudráku který se klube a zubařka s tím momentálně nebude nic dělat...ale bolest je to hrozná úplně na omdlení ☹

mně žáha pálí taky ale já na to nic neberu jen těhu čaj,ten mi moc pomáhá....

to zase bude noc,tohle přeci nemůžu vydržet? 😔 😢 kdyby nebyla malého useknu si hlavu a je mi hej 😔

držme Leničce všechny palce potřebuje je 😔

milena26
15. srp 2009

ahojky holky 🙂

Jéééé Milu ahooj a vítej doma 🙂 a pohlad za me pupík s prckama mám z tebe holka radost 🙂

jinak já jdu 18.8. k Brandejsky odpolko,tak jsem zvedava co vymyslime 🙂

dracekmracek
15. srp 2009

Mil tak ti budu držet palce aby se na vás už konečně usmálo štěstí....

miluse
15. srp 2009

Milen, ahojky, neboj, určo to bude v pohodě a s Brandejskou si dobře popovídáte a něco vymyslíte. 😉 a za pár týdnů tu taky budeš hlásit úspěch 😉

Co je s Lenčou? 😕Mi asi něco uniká 😨

miluse
15. srp 2009

Anlek, vím, že občas vycházejí ty testy pozitivní, neb někdy se přesně neodhande ten termín kdy se mají dělat, uvidím co mi na to v pondělí řekne můj doktor, popř. ve čtvrtek Brandejská

dracekmracek
15. srp 2009

mil Lenička v noci krvácela,tak byla ráno na pohotovosti,doktor jí nabral hcg a řekl jí že to ukazuje na neprospívající plod nebo mimoděložní.přitom měla hcg jako já,kolem 100...během dne začala krvácet hodně,Vykysalá jí psala ať bere dál léky a jde za 3 dny na kontrolní HCG a že je brzy na ultrazvuku něco vidět.

Já věřím že to bude ok...já to tak taky měla...nízké hcg a nic nebylo vidět...Vykysalá mě uklidnila a za týden byl brouček vidět....

miluse
15. srp 2009

Jéé, tak to je mi Leničky moc líto, budu na ni myslet a moc ji držet palečky, aby to všechno bylo v pořádku. Hlavně ať odpočívá a leží, ono se to snad uklidní a bude to v pořádku. 😒 Myslím na ní

dracekmracek
15. srp 2009

už by taky mohla mít klid chudinka takové smůly si vybrala ale já věřím že to bude ok 😉

miluse
15. srp 2009

JJ, to jo. Držím pěstičky.

Tak jsem si do alba dala metřík a tam mi to pro změnu ukazuje, že jsem 7+4, tak já už fakt nevím 😨 🤐 😀

anlek
15. srp 2009

Leni, drzim palecky. At krvaceni prestane. A prcek je ok.

Milu, ono musis ty metriky vetsinou osidit, zadavat tam pravdive udaje - posledni MS, delka cyklu nema smysl, aspon ne u nas, co podstupujeme IVF. Na to nejsou delane.

miluse
15. srp 2009

No tenhle chce datum porodu, asi juknu po jiném 😉

anlek
15. srp 2009

Podle me bys mela zadavat jako datum porodu 25.3.2010. Podle OPU. 😉 Ale vim, ze se s tim tady porad vnucuju. 😀 😀 😀

miluse
15. srp 2009

Jdu to zkusit 😉

miluse
15. srp 2009

Tak to mi hodí 8+2, to už je lepšejší 😎