Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
24. srp 2009

Kacko, na tyhle reci kasli. Navic to mereni miminek pomoci UTZ zalezi, jak se dela. Mam pocit, ze by meli zmerit par rozmeru miminka (delka steheni kosti, ....) a pak pomoci nejakeho algoritmu spocitat, kolik asi vazi ... Nevim, jestli u vsech UTZ je to stejny, nebo zalezi na tom, kam zrovna jdes ...

dracekmracek
24. srp 2009

já jsem tak nervózní z tý Leničky 🙂 ať už zavolá 😵 😵 😵 já vás zítra nepoznám 😀

anlek
24. srp 2009

Taky cekam, zda si Leni na me vzpomene se SMS, ale pokud da vedet tobe a ty sem, tak me nemusi. 😀 😀 😀

Ja ti poslu odkaz na nase fotky do IP, sem zatim nechci davat fotecky, kde jsem k poznani. 😉

dracekmracek
24. srp 2009

tak už tě poznám 😀 pokud dá vědět do pár minut napíšu i sem je tam už nějak dlouho ne? 😕

anlek
24. srp 2009

Ona mela zas problem s objednanim. Takze tam sla s tim, ze asi bude pekne dlouho cekat. ☹

dracekmracek
24. srp 2009

mě psala že jí volali ať přijde v 10.15

nelynka
24. srp 2009

zenuse ja som taka zvedava na lenicku... 😀
ale ako vidim asi vsetky 🙂

anlek
24. srp 2009

Jj, to tu psala. Ale zaroven psala, ze mozna bude cekat. Protoze kdyz byla minule utery, tak ji na dnesek nejak divne objednavali.

dracekmracek
24. srp 2009

to je děs teda doufám že já zítra čekat nebudu 😠

ona je vlastně Vykysalá dneska na sále,tak musela k tý Langerový....

dracekmracek
24. srp 2009

tak už vím,napíšu to anlek do IP,a ta to kdyžtak pošle vám...

nelynka
24. srp 2009

ja to tiez chcem vediet ☹

mandre
24. srp 2009

Ahoj holky,
jsem celý víkend nedělala nic po té hysteroskopii. Je to normální, že dneska furt ještě špiním? Nemáte s tim někdo zkušenosti? Abych neplašila zbytečně 😲
Manža musel chudák zavařovat okurky 😀 😀

monivo
24. srp 2009

Leni, k těm kočárkům, jsou dost rozdílné, jedno je trojkolka a Maxi Cosi čtyřkolka? Já právě trojkolku nechci, takže koukám na kočárků typu Maxi Cosi Mura 4, ten je hezký, ale bohužel se mi nelíbí sporťák, ve skutečnosti to vypadá jak sedačka na nějaké atrakci na matějský pouti. To držátko mezi nožičky je tam napevno a je to taková plastová tyčka, která tam tak divně trčí. Nejsou to ty klasické popruhy. To je bohužel pro mě mínus, které prostě nezkousnu. Nevím, jestli jsi ho viděla naživo, ale je to fakt divný.

anlek
24. srp 2009

Leni mi povolila sem hodit, co mi psala Kacka.

Lenička má jen plodový váček a nic v něm,a leží prý moc nízko že to vypadá že sám odejde 😔 😔 😔 vzali jí znovu hcg a v pátek jde na kontrolu.

Takze drzim palecky, at hcg krasne roste a v patek se vyloupne prcek.

anlek
24. srp 2009

Mandre, vim, ze jsem ho hysteroskopii spinila (prvni den i trochu krvacela), ale uz si nepamatuju, jak dlouho. 😅 Je pravda, ze ten vecer po zakroku my skakala teplota, chvili 36,8 pak zas pre 38. To bylo dost neprijemne, ale od te doby jsem byla uplne ok.

Me se Maxi Cosi Mura take nelibi sportovni sedacka, prijde mi moc kosmicka. 😀 Ale dovedu si predstavit moji sestru, ze ji se bude libit.

monivo
24. srp 2009

Anlek, ano, přesně tak, kosmická 😀

Anlek, to co jsi psala o Lence, co to znamená? Nějak jsem to nepochopila. Není to doufám špatný?

nelynka
24. srp 2009

leniku drzim palceky, ja verim ze to bude vsetko OK, HCG bude hore a drobec sa umudri, ved kolko zien tak bolo z bol drobec nizko a setko bolo ok 🙂

anlek
24. srp 2009

Moni, asi to nejsou zrovna dobre zpravy. Ale porad to podle me nejsou spatne zpravy. Dulezite bude, kolik bude hcg, jestli i nadale poroste vzorove. A v patek, aby prcek uz se na UTZ ukazal. Jinak by to bylo spatne. ☹

Pro Lenku muzu napsat, ze jedna moje kamaradka byla dokonce poslana do nemocnice, ze se u ni jedna zrejme o mimodelozni, kdyz hcg roste a v deloze neni nic videt. Ale to jen prcek zkousel nervy sve maminky a po par dnech v nemocnici se objevil.

mandre
24. srp 2009

Leni - tak snad to bude dobrý, ještě je brzo na závěry, jestli poroste HCG 😵 Držím palečky.

Anlek, mě ustřihli kousek děložní sliznice, která plápolala volně do dělohy, tak to přikládám tomu.Teplotu nemám.

Ten srazík zítra: v jaké restauraci bude, jak se sejdeme? Poznávací znamení 😀 😀 Abych věděla, kam mám dorazit při nepředvídatelné dopravní situaci z Teplic 😀 😉

anlek
24. srp 2009

Mandre, ma usmikli polyp a pak take kousek delohy, aby me uz prozkoumali celu. 😀 Ja myslim, ze za par dnu ani nebudes vedet, ze jsi neco podstupovala.

Jaka restaurace to nakonec bude netusim, jeste jsem nedocetla cely vikend. 😒

mandre
24. srp 2009

Anlek: Ted jsem zpátky někde četla, že v 17.hod před Gennetem, já jenom, kdybych někde po cestě uvízla 😝 , tak abych měla kam dorazit, a hlavně nikoho nepoznám 😀 😀
Kolik nás bude?? 😀 😀

Já vám tak závidim to vybírání kočárku 😀 😝 , tak příště.... 😅
Já bych chtěla nějakej hlubokej s větší korbičkou - ani ne kombinaci, a potom sporťák/golfky rychlosnadnoskládací lehkej do auta.......takže to vidim na 2. Skorošvagrová měla takovou tu sestavu - korbička, sporťák, autosedačka, asi za 20tisíc a malej se jí tam v 5 měsících nevešel, ani nevim, co to bylo za typ. Asi na liliputy 😀 😀

lenkakubickova
24. srp 2009

ahoj holky 😔 zatím mám zprávy nic moc...těžko dělat závěry. Na utz je vidět jen plodový váček a v něm nějaká struktura žloutkového váčku...tomu moc nerozumím,ale Dr.Langerová mi vysvětlila,že to může být "plod" nebo tak nějak. Váček je nízko u děložního hrdla,měl by správně být o hodně výš,takže to vypadá,jako by se plod nevyvíjel tak,jak má a buď odejde sám,nebo se vzchopí,ale mám prý počítat s tou horší variantou,ta druhá je prý hodně malá 😔 Od rána opět slabě krvácím a pobolívá mě břicho...takže těžko říct,jak na tom jsem. Odpoledne budu vědět dnešní HCG a to nám asi hodně napoví,jestli bude klesat,nebo stoupat. Dr.říkala,že prý to počáteční HCG bylo dost nízké a ten růst,že by snad měl být vyšší,jestli jsem to dobře pochopila. Já už jsem z toho upřímně jelen ☹ nezbývá nám nic,než doufat,že se prcek umoudří a vše bude O.K. Pokud ne,tak hold půjdem na další IVF,jen si na něj budeme muset počkat buď 3 nebo 6 měsíců 😢 😢 ...podle toho,jak to bude vše pokračovat.

SRAZ: co se týče srazu,tak jsem sem dávala na výběr dvě pizzere, tak koukněte na odkazy a dejte vědět,která se vám líbí víc. Já bych tam dneska zavolala a raději to rezervovala na 10 míst, buď se židle přidají, nebo uberou 😅 SRAZ SI DÁME U GENNETU V 17:00 HOD. A PŮJDEME PAK SPOLEČNĚ.
http://www.riccardo.cz/
http://www.pizza-einstein.cz/ je to ulice Šmeralova 3

Mončo: jinak já tem Maxi cosi na vlastní oči neviděla,takže bych pak možná změnila názor. Strašně se mi líbí Jane,ale zatím okolo sebe slýchám jen zklamání z reklamací,tak bych se toho bála,ale jinak ten jsem chtěla vždycky...takže fakt nevím,chce to prostě vidět 🙂 Zatím to neřeším,jen pokukuju na netu 😅 Já pak pochytám moudra od vás a podle toho se rozhodnu 😉

barrca
24. srp 2009

Anlek, díky za zprávy o Lence, moc jí kočce držím palečky, určitě to bude OK - kamarádka také neměla na prvním utz nic a pak se to vyklubalo (hcg jí rostlo) - hlavně se Leni nevzdávej 😉

Myslím, že na zítra jsou ve hře dvě pizzerie, ale rpotože to nikdo nerozhodl, tak Lenka určila sraz před gennetem, který všechny najdeme 🙂 Myslím, že nás má být kolem 10 (asi to nedám všechno dohromady .... Lenka, Anlek, Gabi, Kačka, já, Monča, Mandre, Zdenka?, Milu? ... no nevím, určitě jsme na někoho zapoměla, tak se omlouvám ... pamatuju si už jen, že pet nedorazí 😅

barrca
24. srp 2009

Leni, tak koukám, že už si na příjmu - hlavně se snaž být v klidu, já moc věřím, že to bude dobré ... jak už jsem psala, kamarádka na tom byla dost podobně a teď má krásnou holčičku, ... určitě je dobré být připraven na nejhorší, ale hlavně se nestresovat ... zdá se mi ale že to zvládáš na výbornou, tak se holka drž.

Já jsem pro tu druhou pizzerii, tu první znám a připadá mi taková rušnější, tu druhou naopak neznám, tak ji ráda poznám 😀

monivo
24. srp 2009

Leni, držím ti palce, aby bylo vše v pořádku. Pak nám dej vědět, co hcg.

Jinak taky bych asi volila tu druhou pizzerii Einstein, přeci jen je trochu stranou té rušné silnice co jezdí tramvaje. Leni, jestli to budeš rezervovat, raději se ujisti, zda tam opravdu zahrádku mají, vím, že tam byla, ale byla jsem tam naposledy tak před 5ti lety 🙂

anlek
24. srp 2009

Leni, jeste me napadlo kdybys byla prirozene tehotna (ted jsi tusim 5+4), tak bys mela cca 10 dnu meskani MS. Coz chodi rada holek nadsene poprve na UTZ a rada z nich z nej odchazi s tim, ze nevi, jestli jsou tehotne nebo ne. A za tyden, 14 dnu uz maji prcka se srdickem.

Jinak me je jedno kam pujdeme.

lenkakubickova
24. srp 2009

Raduš: ano jsem na příjmu, právě jsem si pustila Pelíšky a jdu se smát,ať je mi dobře 🙂 Já to zatím nevzdávám,ale je mi z toho všeho strašně smutno...úplně mám stažený zadek na to odpolední HCG 😝

Leni: podle nějakého kolečka mi Langerová řekla,že jsem dnes 5tt+4, počítala to od oplodnění, díky za podporu 🙂

všem vám díky za podporu! 🙂 Určitě dám hned vědět,jak dopadlo HCG, myslím,že to asi rozlouskne situaci...

SRAZ: o.k. jdu zavolat do Einsteina a zjistím,zda mají zahrádku,je fakt,že by to bylo lepší,že je to bokem 🙂

lenkakubickova
24. srp 2009

!!! SRAZ !!! Tak jsem právě rezervovala 10 míst v Einsteinovi, na zahrádku rezervace neberou,tak to máme uvnitř,ale pokud bude místo,tak nám to tam pro 10 lidí upraví 🙂

lenkakubickova
24. srp 2009

Leni: to máš pravdu, že přirozeně by to možná Dr. neviděl 🙂 Uvidíme co dnešní HCG 😕

anlek
24. srp 2009

Kdy budes mit vysledky hcg? Ja budu muset kolem 14h jit k dr. 😀 Mela bych zacit hledat papiry vsechny papiry, co mam z CARu. 😀