Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nelynka
26. srp 2009

anlek jak vsimli? to uz je tak videt?? 😀 😀

pet.s
26. srp 2009

Anlek a oni to nevěděli? Chtěla jsem se zeptat, uvažujete holky některá o cvičení pro těhotné nebo plavání? Já už začala něco hledat. Bolí mě už snad všechno v těle.
Dnes jsme byli se s celou rodinkou v ZOO v LB. Moc hezká procházka. Ale pěkně mě to zmáhá. Hrůza. 😀

anlek
26. srp 2009

Oni to vedeli ... Ale prislo mi to k smichu, ze mi to odnesou. 😀 Zvlast, kdyz tam nebylo nic tezkeho. To bych doma ani nevyprala, kos s mokrym pradlem je tezsi ... Bylo to jen par metru, od auta k baraku.

Pet.s ja byla jednou cvicit pilatese pro netehotne, cvicitelce jsem nahlasila, ze jsem tehotna. A ona me hlidala, abych necvicila nejake cvviky, co tehotne nesmi. Od zari povede tehu cviceni, tak k ni chci chodit. Ona mi prijde dobra, ze vi, proc co nedelat, umi to i vysvetlit. Plavco me laka, jen nevim, jestli neni nejake vetsi riziko zanetu ...

pet.s
26. srp 2009

Anlek, ale to je v Praze viď? U nás v MB to je bída. Pěkně mě to štve.Ani nevím, kde co zjistit. 😖
Anlek to je jak u nás. Máma je rok po infarktu. Teď po operaci kýly. A rve mi z ruky i 6-kilového synovce, abych ho netahala. 🙂

anlek
26. srp 2009

Je to v Praze, mozna bych zkusila dat do vyhledavace MB a tehotenske cviceni. Plavani chci nejdriv prodiskutovat s dr. To si asi sama netroufnu (pred rokem jsem mela jedny kvasinky za druhymi, ikdyz ono to asi bylo spatne lecene, dr. vzdy lecit jen me, a muze ne, tak on mi to vzdycky zas hned predal ....). No ja uvidim, jak to nasi budou brat dal, ale jestli ze me budou delat MOC TEHOTNOU, tak nevim, jak to budu zvladat. Ja se setrim, tak jak uznam za vhodne, netaham nic extra tezkeho, ale normalni nakup ...

pet.s
26. srp 2009

Anlek to jsem udělala a vypadlo na mě cvičení v salonu pro ženy v Praze. Uvidím jak to bude od září. Třeba budu muset jezdit do Prahy s mužíkem do firmy, tak pak budu hledat tam.

lenkakubickova
27. srp 2009

Ahoj holky 🙂
tak mám bohužel dojem,že je mi po ránu čím dál hůř 😝 Ráno jsem se jen napila a měla jsem obavy,že voda půjde ven ☹ Ale to nevadí,hlavně,že vím,že se tam prckovi daří 😵 😵

Leni: to víš,to jso rodičové 😉 😀 😀 ...mě manža nenechá odnést ani ten koš s prádlem 😀 😀 A už je ti líp s tím jídlem? Jak jsi minule psala,že jsi myslela,že to vše půjde ven 😅

Pet.s: taky bych brala nějaké cvíčo,zatím jen pokukuju,protože,jak nevím,jestlli vše úplně O.K. nechci nic riskovat ☹ Ale jinak tady ve svém okolí v Praze a za rozumnou cenu nemůžu nic taky najít. Plavání se bojím,protože mám z bazénu normálně hned záněty, takže to nejspíš úplně ( bohužel 😢 ) vynechám...

barrca
27. srp 2009

Ahoj Leni, já myslím, že to je dobře, že ti není nic moc .... to je dobré znamení, i když to asi není žádný med 😉

Holky vy se tak máte, už řešíte kočárky, cvičení a já mám zatím jen jedno pigáro, po kterém můžu mít tak akorát návaly (jako při přechodu) 😕 Ale já vím, už se mi to také blíží ....
Hezký den!

gabulle
27. srp 2009

ahoj a krasne rano,teda jak pro koho 😀

Leni to k tomu patri aspon vis ze tam je 😀 ,neboj to prejde a mimis za to stoji

Radko ja jim taky zavidim jak tu resi kocary a ty ostatni, vecicky co k tomu patri ☹
a ja jen cekam na verdikt prirody nebo snad osudu ,a strasne se bojim co me prichysta 😒

lenkakubickova
27. srp 2009

Raduš: já vím,je to nepříjemné,ale říkám si to samé co ty, aspoň vím,že je prckovi dobře 🙂 Máš po té injekci návaly,jo??? To mě mrzí, v tomhle počasí ☹ ak ať tě to brzy přejde!!! 😉 A neboj,za chviličku se přidáš k nám i s Gabčou 😉 🙂

Gábi: ahoj 🙂 Vím,že to přejde,ale raději si říkám,ať to ještě chviličku trvá,ať o prckovi vím 😉 😀 A nebooooooojj,moc ti tu všechny držíme palečky a příští pátek nám vyfotíš,krásné // 😉 😵 😵

lenkakubickova
27. srp 2009

všem netěhulkám posílám těhubacily 😉 😀 tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj!!!!

barrca
27. srp 2009

Leni díky za bacily, schovám si je na září 😀 Jinak zatím naštěstí návaly nemám, ale dr. mě upozorňovala, že to jsou vedlejší příznaky, neboť mi vlastně odbourávaj ty moje hormóny či co ... já se totiž ptala, zda můžu jako normálně sportovat a všechno a ona, že jen hrozí ty návaly jinak všechno v pohodě. No snad to nebude tak hrozné, když sem viděla ségru při návalech (kvůli rakovině přišla o všechno - vaječníky, dělohu a tak a tak byla ve třiceti v přechodu), tak teda nic moc ... já se potím i normálně 😖

Gabi hlavně se nestresuj, dopadne to určitě dobře a pak budeme řešit ty kočárky a cvičení dohromady, i když ty budeš o něco napřed ... a navíc, holky nám to jako předvyberou a všechno zjistí a my se pak povezeme, že holky 😀 😝

zdepros
27. srp 2009

Ahoj holky

Leni tak to je super, že je vše v pořádku

Nely gratuluju k nový práci

mandre
27. srp 2009

Ahojte.
Barrco, no to je pravda, aspoň to bude z první ruky 😀, oproti mě budou už před skoro před porodem 😀 😀
Já to mám naplánovaný na říjen, takže ještě až po tobě...to by se ještě měl někdo přidat, aby nás bylo víc na stejno 😕 😕 😅 Já si v září dám žádost na pojišťovnu, jak dlohu předem si si jí podávala a kdy to schválili?

Gabi, se těšim na ty tvoje // příští týden 😉 😉 , holky nám posílaj ty bacily, tak to určitě půjde 😵 S tim nestresovánim je to těžký, já jsem taky 1 den nahoře a 2. dole, jak na houpačce optimismus, pesimismus. Jo a dneska se manželovi zdálo, že máme 8 dětiček ze dvou vrhů. Leželi ve velký posteli vedle se 5 kluků a 3 holčičky 😀 😀 😀 . jo a měli jsme na to služebnictvo...to by bylo 😀
Už taky blbne 😀 😝

barrca
27. srp 2009

Mandre, já podávala žádost již cca před měsícem a půl, protože jsem plánovali, že to další ivf stihneme i teď v srpnu, ale nakonec to kvůli dovče neklaplo ... ale dr. říkala, že schválení trvá max. 14 dní a u 1.ivf jsem to tak i měla (trvalo to asi 10 dní) - pokud máte důvod, proč to nemůže jít přirozeně, tak se pojišťovna údajně necuká ....

Jo a mě se po našem srazu zdálo, že jsem těhotná, tak osmý měsíc a normálně jsem se zbudila spocená, že ležím an břichu 😀 .. to mě asi Kačka zblbla 😉 😀

dracekmracek
27. srp 2009

Dobrý den 🙂 😀

nelynko mocinky gratuluju 😵 škoda že jsi nebyla na srazu tak se sejdeme v Kolíně 😀

Leničko moc děkuju za azyl 😅 ale hroooozně se mi stýskalo po jirkovi to bylo doma vítání 😀 😀 😀

anlek
27. srp 2009

Ahoj,

hlasim se z CB, jsme tu na jeden den. Rano jsem dostala svoji prvni pokutu. 😢 Nemela jsem technicak (docela se obavam, ze jsem ho vcera ztratila). Ale policajt byl hodny.

Leni, me bylo v podstate zle jen v sobotu a problem byl opravdu v tom, jak jsem jedla. Ted si jidlo hlidam a je mi zas docela fajn. Ikdyz zaludek porad citim, ale nemuzu rict, ze mi neni dobre. 😖 Proste jiny stav. 😀 😀 😀

Mozna jsem na neco zapomnela, ale jsem hotova, 3h ridit, jeste zazitek s policajtama ... Jdu regenerovat.

miluse
27. srp 2009

ahojky, já to mám dneska nějaký rozlítaný, tak ani nestíhám koňa.

Ráno jsem si byla pro lístek na prašule, tak jsem ho hnedky odnesla do práce, tam jsem v rychlosti udělala to nejnutnější a šla se číhnout do města, pokecala s kámoškou a šla dom, a teďky tu trošku poklízím.

Anlek, to mě mrzí s tou pokutou, snad ten techničák někde najdeš 😉

miluse
27. srp 2009

Monivo, ne bohužel nemám neomezené vycházky, prý od nového roku pojem nemozené vycházky neexistuje a i dr. za to dostávají postihy, takže mi akorát napsal o 2 hodiny víc a to i tak se cukal 😅, ale už to neřeším, páč možná asi půjdu na chvíli do práce, doma už docela cvokatím a nevím jak bych to tu přežila dalšího půl roku.

Nely gratuluju k nové práci 🙂

Barru, jůůůů, tak tu budeme mít za chvíli další čerstvou těhulku 🙂 , určo to všechno dobře dopadne

miluse
27. srp 2009

Pet.s já budu chodit na plavčo i cvíčo, už jsme se dohodli s těhu kámoškou, akorát že u nás se může chodit až od 12 tt, takže si musím ještě chvíli počkat. Hele a tvůj dr. by třeba o nějakém tom cvičení nevěděl? U mého je v čekárně nástěnka s různými kontakty včetně cvičení pro těhotné a plávání, tak se zkus podívat tam 😉

Anlek, tak tohle jsem přesně měla včera s našima, jela jsem s nima do kauflandu, páč přes den nemám auto a potom ještě do města a tašku s nákupem z pekárny mi taky mamča div nevytrhla z ruky 😀 ... njn... jsem se ale nebránila 😝

Leni, to je dobře, že je ti po ránu špatně, alespoň víš, že prcek je tam 😉

anlek
27. srp 2009

Milu, ja platila pokutu jen 100 Kc, ten policajt byl hrozne hodny. A takovy mily, skoro me uklidnoval, ze se nic nestalo. 😀 😀 😀 Ten technicak mi vrta dost hlavou. Zkusim ho najit, v nejhorsim poridime novy, no co se da delat. A pak ho asi budeme nechavat v aute.

Jinak zaludek se zacina opravdu hlasit o slovo, po obede mi bylo dost divne, az cola to spravila. 😖 Ale hlavne, ze existuje neco, co to spravuje.

Milu, jak jsi psala o tom svem dr. a neschopence, tak jsem si rikala, ze mi to ta pani na socialce rekla spatne. Ale pak Monca (doufam, nebo to byl nekdo jiny???) prisel s tim, ze take dostal neomezene vychazky a bez problemu ... Tak ja nevim. No hlavne doufam, ze z toho nebude mit zadny dr. problem. 😅

Ja jsem Pet.s nasla nejake cviceni a plavani u nich, posilala jsem ji to IP, ale byla to detektivni prace. 😀 😀 😀

dracekmracek
27. srp 2009

já jsem taky dostala neomezené....

barrca
27. srp 2009

Milu, díky, už se k vám chystám připojit, jen to ještě chvíli bude trvat 😉

Anlek, ty si teda drak, bez techničáku a v pokročilém 😀 stádiu těhotenství (dle péče tvé rodiny 😀 ).

Leni, pošlu ti IP (budu chtít jednu čepičku, zatím jednu ... ale bude to pokračovat 😀 )

lenkakubickova
27. srp 2009

holky,dneska je mi fakt mizerně od rána 😝 a do toho mě třeští hlava jako střep...tak si to těhu dnes fakt užívám 😝 😅

Kačenko ahoj 🙂 Už se těším na zítra,až s eodpoledne uvidíme...jen doufám,že mi bude líp než dneska 😝

Leni: hlavně,ať ten techničák najdeš 😉

Raduš: děkuju z aobjednávku, už jsem to četla 😉

Miluško: chápu,že doma už to musí být děsivý, že to chce nějaké rozptýlení,znám to 😉 Ještě,že můžeš aspoň do té práce 🙂

jdu zas ležet,je mi fakt mizerně 😝 pro dnešek se nejspíš loučím. papa 🙂

pet.s
27. srp 2009

Ahojky, anlek díky moc za IP. V úterý jdu na gyndu, tak kouknu i tam. Dnes mám den debil. Je mi neskutečně blbě od žaludku, návaly, dusno.Mám pocit, že v podbřišku mám 20 kg olova.No hnus fialovej to je. 😀 Zítra den trávím u ségry na zahradě s pletením v ruce.
Anlek, jak jsi si upravila jídlo? U mě jsou ty nevolnosti naprosto nevypočítatelný. Dnes jsem mále poblinkala synovce, s kterým jsem se mazlila, ale stihla jsem ho předat babičce a doběhnout.
Já mám pořád chut na colu.Nic jiného mi žízeň nezažene. Ale zase to nechci přehánět.

anlek
27. srp 2009

Pet.s ja hned od zacatku, ne ze bych mela nejake silene chute (ale spis az zpetne jsem si uvedomila), ze nas prcek me nuti jist zdrave. Mam rada vyvar s hraskem a domacima nudlema, testoviny s cimkoliv. A hlavne jim neskutecne mnozstvi ovoce a zeleniny (a to treba i jablka, ktera normalne moc nemusim). Nemam chut na maso. Driv jsem byla schopna jist denne maso, ted vetsinou 2x do tydne. Sladky mi v podstate prestalo chutnat, dneska jsem dostala od kamaradek dve cokolady a budou pro manzela. 😀 😀 😀 O jidle jsem zacala uvazovat docela zpetne, proste jim, na co mam chut. Ale dneska jsem take zachranovala zaludek colou. 😀

A to chci videt ted vecer, stale jsme v CB, uz jsme meli byt v Praze. Musela jsem zrusit pokec s kamaradkou, ktera k nam mela prijit. Sedim u muze v kanclu a jemu se jednani silene protahuje. A ja uz mam pekny hlad. Jenze si rikam, uz musi kazdou minutou skoncit a byla by skoda, kdybych zrovna byla nekde v krame .... Tak cekam ... Ale takhle to uz probiha hodinu a pul. 🙄

janicka.slunicko
27. srp 2009

ahojik holky. dnes jsem byla v gennetu jsi pro FOSTIMON tak od zítrka jsi ho budu píchat. to jsem zvedava jak to zvladnu. manžel ten je prič docela se toho bojím. Mam jít v uterý na utlrazvuk a jdu k Dankovi moje doktorka Vykysalá tam není. jakej je on. ..

miluse
27. srp 2009

Anlek, tak to ti nezávidím, snad už jste odjeli a ty sis dala něco dobrého.

Pet.s já jsem na tom tak nějak jako Anlek, nejvíc jím ovoce a zeleninu, normoš jídlo ani moc nemusím 😅 , ale večer jsem dostala šílenou chuť na křupky, ale manža mi je pak vzal ☹. Jinak mám spíš problém s pitím, páč po druhé skleničce čehokoliv mi už nic nechutná 😨 ☹

Janic, tak gratuluju k "píchání" a neboj to určo zvládneš, jde jen o tu první včeličku. U Daňka jsem byla akorát jednou a byl docela fajn a pak mi dělal OPU, ale to moc nevím, to jsem spala 😀

janicka.slunicko
27. srp 2009

milu tak to je super 😀 ja si myslím ze jsou v vsichni v pohodě. 🙂

pet.s
27. srp 2009

Milu a Anlek, taky se mi změnily chutě. Maso bych zase pořád, ale uzeniny ani tak ne. zeleninu nejím ani normálně. Ovoce teď taky můžu pořád a je m i po něm nejlépe. Sladké předtím docela ráda, ale ted mi přijde vše přeslazené. Ale přesně. Mám na něco děsnou chut a jen do toho kousnu, tak už mi to nechutná.
A hlavně mě všichni neskutečně, ale fakt neskutečně serou! 😖 😒