Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
28. srp 2009

Jsem sklerotik.

S nevolnostma nemam moc jak poradit, skoro neznam. Ale vim, ze holky docela casto maji nejaky lizatka na nevolnosti, zkuste se poptat v lekarne.

Technicak jsem nasla uz vcera vevcer, kdyz jsme dojeli domu, byl v krizovkach, ktere jsem vyndala z kabelky. Uffff.

pet.s
28. srp 2009

Mám za sebou nákup.bleeeeeeeeee a ted už jen chlazený meloun, nožky nahoru a odpočinek. Jsem jak baba důchodkyně. A dala bych koně za colu s ledem. 😀

lenkakubickova
28. srp 2009

Ahoj holky,koukám,kolik jste toho nadrbaly 😉 ...těšila jsem se,že se s vámi podělím o nějaké super zprávičky o tom našem prckovi a bohužel z dnešní návštěvy mám opět rozčarovaný pocit. Ten mrňous nám nějak dává zabrat 😢 ...Na utz jsem "špatně průhledná" je tam vidět strašně šedivýho prostoru,byl tam prý i váček s plodem (já to ani nepoznala), v Út byl jen náznak plodu,takže určitě prcek povyrostl. Ale Dr. říkala,že je divný,že ještě není srdíčko,že HCG bylo pěkný a dnes jsem 6+0tt a srdíčko už by mělo být...prý je možné,že bude mimi geneticky špatné,že se nevyvíjí,tak jak má, takže v Po mažu hned ráno na krev na HCG a ve St opět kontrola,jestli už něco nebude jinak...

holky moje,já pořád věřím,že tam ten prcek je,ale je mi z toho nějak smutno 😢 ...už si připadám jako blázen,nevolnosti mám,HCG mi rostlo...ale prcek roste nějak málo,než má ☹

dneska jsem utahaná,tak jdu háčkovat,ať mám jiné myšlenky a jsme s prckem v klidu 🙂 Zítra vás dočtu a zaskočím,pokud tu někdo budete 😅 😀 papa

miluse
28. srp 2009

Leni, drž se holka, snad to bude všechno dobrý 😉 A neříkala Dr. co by to mohlo být, že máš na utz moc toho "šedivého prostoru"? Neměla jsi třeba málo podloženej zadej nebo já nevím 😕 nebo event. nemáš ještě moc zvětšené vaječníky? Neb když mi dělali u Apoliho poslední UTZ předtím než mě převezli, tak tam Dr říkala, že přes ty zvětšené vaječníky ani nevidí dělohu 😨

Anlek, asi myslíš zázvorový lízátka, no oni pomáhají jak kdy, já jsem si je koupila, jsou to takový obyč lízátka kulatý, tedy ty co prodali mě a lízala jsem ho asi jen jednou a nějak výsledek nic moc 😅

Pet.s na kolu zapomeň dej si radši těhu čajík 😉

sarik1
28. srp 2009

Leni, ničeho se noboj, já byla na konci 5 tt a doktorka říkala, že srdičko není, že je brzy, a o týden a něco málo později, už srdíčko bilo jako zvon, neboj, v klidu počkej do příští návštěvy.... každé tělo je uplně jiné, moje kamarádka měla jít téměř na potrat, váček byl moc malý a má 2 letého hošíka 🙂

pet.s
28. srp 2009

Lenulko, je mi tě líto. Holka ty máš trápení. Budu držet palce. 😉
Milu to je mi jasné. A jaký těhu čajík, porad mi..díky.

nelynka
28. srp 2009

leni neboj nic, vsetko bude tak ako ma, podla mna je 6tt aj tak skoro este a uz vobec nie na srdiecko...
ja som bola 6tt+0 a mne nevidela ani vacok nic, a hned vecer som zacala spinit a potratila..
neboj, buduci tyzden uz sa vam drobec krasne ukaze a srdiecko bude bit ako ma 😉

myskaaaa
29. srp 2009

Ahoj Leni, drz se, bude to dobré...!!!! Ted na to koukám, mě v 6+0 propouštěli od Apolináře s tím, že je vidět váček s plodem, bez srdícka a ze je vse OK a ze mám prijít za týden a to už bylo vidět srdíčko. Držím pěstíííííí!!!!!

lenkakubickova
29. srp 2009

Ahoj holky 🙂

VŠEM vám moc děkuju za podporu 🙂 Já samozřejmě pořád věřím,že prcek bude vpořádku! Ve St se mnou chce jít mermomocí na ultrazvuk i manžel,je už z toho trošičku mimo 😅 Tak doufám,že to bude v pohodě a jsem zvědavá na pondělní HCG, snad nám to něco napoví!!! Břicho nebolí,nekrvácím,tak doufám,že je to O.K. 🙂

mám hodně zakázek na háčkované čepičky,takže jdu holky mykat,dokud mám čas a nějak to časově zvládám 😅

Myško: a jak je tobě? vše jinak v pořádku? 🙂

nelynka
29. srp 2009

leni vidis, kym nekrvacas anio nespinis bude to vsetko vporiadku...
uvidis a prcek sa ti krasne ukaze uz aj so srdieckom 😀 😀

a ty taka sikula ze hackovanie? to si pekne zarobis pre drobca na vybavu aspon nejaku 😀 😀 😀

myskaaaa
29. srp 2009

Leni, to víš, že to bude dobré, však jak dali zabrat mě....a nakonec (ťuk ťuk) všechno v pořádku a můj obvod. gnekolog se rozplýval, že je to ukázkové, že jsem musela mít ovulaci přesně uprostřed cyklu, že velikost plodu tomu perfektrně odpovídá.... 😀
Jen mám šílené nevolnosti, ale teď už malinko začíná ustupovat...
Všechno to tady poctivě čtu, jsem na koníkovi skoro každý den, ale přispívám jen občas... 😉
Oni proste na začátku těhu, jak to není podle tabulek, tak člověka jenom nervují... 🙂 Takže se kočičko drž, bude to dobré!!!

lenkakubickova
29. srp 2009

Nely: já zatím háčkuju jen čepičky a kloboučky, mám tu reklamu v pravo na koníkovi 🙂 , ale pokud bude někdy čas,chci zkusit i něco jiného. Já doufám,že tam prcek bude,když už tam u Dr. uvidí i manžu, tak doufám,že se umoudří 🙂

Myško: však vím,co jsi si užila a jsem mooooc ráda,že je u vás vše vpořádku!!!! 😵 😵 Prostě jsou to tako hodně pidi mrňata a už nás zlobí 😉 😀 ...jak jsem psala Nelče,snad se prcek ve St umoudří,když tam se mnou bude i manža 🙂 ...naštěstí Dr. nedělala žádné závěry,povzbudila mě,že to prostě může být i později,ale samozřejmě jen konstatovala,že jindy už srdíčko bývá a kdyby náhodou něco,tak to může být známka toho,že se plod dobře nevyvíjí, že je geneticky špatný,ale to je jen verze, o které chtěla,abych věděla, neřekla,že to tak je,to ne, to se nedá určit, to je brzy a prostě budeme prý čekat na srdíčko 🙂 Já doufám,že tam ve St bude, a že mi v Po napoví HCG 🙂

lenkakubickova
29. srp 2009

Miluško: jaký piješ těhu čají? Já mám do Taekanee (nebo jak se to píše 😅 ) v růžové krabičce a je moc dobrý a taky mi po ránu na žaludek dost pomáhá 🙂

myskaaaa
29. srp 2009

No vidíš, Leni, to nezní špatně....srdíčko bude, to cítím..... nám primarka tenkrát rekla 3 možnosti - mimodeložní, biochemické těhu a až na 3. místě že by to mohlo být ještě všechno dobré....a nakonec to je dobré!!! Takže bud v klidu, super je že máš ty nevolnosti, uplně tuším, že to bude dobré!!! V pondělí dej vědět hcg... 😉

lenkakubickova
29. srp 2009

Myško: u mě mimoděložní vyloučili z utz i z HCG,takže toho se teď už nebojím...ale teď jsem četla dooost zvláštní případ těhu a věřím,že to budu mít také tak,že se srdíčo prostě vykoukne!!! Musí! 😉 😅
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
docela to té mamince nezávidím,ale byla na tom "hůř" jak já a srdíčko se ukázalo 😵 😵 😵

anlek
29. srp 2009

Leni, tu holcinu jsem potakala na breznu 2010. Ona miva, pokud si to dobre pamatuju, hned od zacatku tehu tehotenskou cukrovku. Tak je otazka, zda to u ni nema vliv.

Sama dr. ti rikala, ze jsi nejak spatne pruhledna pro UTZ, takze srdicko klidne mohlo byt, jen neni viditelne UTZ. Jeste me napadlo, neni normalni UTZ lepsi nez vaginalni? Ze by se na tebe koukli tim normalnim??? Mam pocit, ze nekdo psal, ze tim druhym bylo videt vic ... Ale je nevim.

myskaaaa
29. srp 2009

Leni, tenhle příběh jsem taky četla - jak jsem se bala jak to se mnou dopadne, tak jsem pročítala a sháněla informace na celém koníkovi a vždycky mě to pak uklidnilo.... 😀
Však říkám, neboj, to určitě dobře dopadne!!! 😀 😀 😉

miluse
29. srp 2009

Pet.s ono se prodává několik druhů, jmenuje se to normálně těhotenský čaj nebo čaj pro těhotné, seženeš ho např. v DM drogerii, já ho dostala od kamarádky, je to směs bylinek, já mám od Apotheke a docela mi chutná, já tedy s bylinkami problém nemám. Teakanee je prý taky dobrej, na ten se případně chystám až dopiju tenhle 😉

Leni, neboj, ve ST to bude dobrý, pinďa uvidí taťku a hnedky bude poslouchat jak hodinky 😀

lenkakubickova
29. srp 2009

Leni: zkusím se pak ve St Dr. na ten utz zeptat 🙂 Díky za radu, ale já věřím,že vše bude O.K. 🙂

A co víkend,jak holky trávíte? Já, jak už jsem psala, mám o zábavu postaráno 🙂 A jsem šťastná,že je takové počasí jaké je! Mám balkon dokořán a konečně je mi akorát 😀 😀

miluse
29. srp 2009

Anlek, něco na tom normoš UTZ může být, neb když mě přijímali do nemocnice, tak přes břicho už byl vidět náznak gestačního váčku a primářka ho vaginálním neviděla. Tak to Leni zkus 😉

Já jsem se akorát vrátila z Takka, musela jsem si jet koupit větší podprdu, nějak mi začínají být všechny malý 😨 😅 😀 a na MB už jsem si vyhlídla i těhu džíny, jen musím ještě zjistit jakou velikost 😖 si mám objednat.

anlek
29. srp 2009

Leni, ja vim o holcine taky z Prazskeho Gennetu. Ale nechodi sem na diskuzi. Ani nevim, ke kteremu dr. tam chodila. Je vic tehotna nez ja ... o cca mesic. Kdyz ji vyradili z Gennetu, tak zaver byl jedno prosperujici mono tehu, pak zacala hodne krvacet, skoncila v nemocnici. Tak delali normalni UTZ a na nem videli, ze cekala dvojcata a jedno bylo zrejme od zacatku mensi a nejak nemocne a krvacela z toho, ze to ten prcek definitivne zabalil. A pritom toho druheho v Gennetu nevideli. Takze ona prisla s tim, ze ten normalni UTZ je lepsi. Nevim, jestli to byl jeji nazor, nebo to rekl nejaky dr. v te nemocnici. Ja o UTZ skoro nic nevim, takze si netroufnu posoudit.

Leni, nemohla bych te nekdy poprosit o jeden pytlicek toho tehu caje? Ja na bylinky moc nejsem, tak se mi nechce kupovat cely kdyby mi pak nechutnal. 😅

My jsme se akorat vratili z vecere, jeste dodatecna oslava prvniho vyroci svatby (to bylo 18.7.). 😀 😀 😀 Uvidim, co se mnou udela mexicka kuchyne.

Milu, me se prsa zvetsila a pak zas zmensila. Takze jsem skoro na puvodni velikosti (a teda vubec se nezlobim). 😀

miluse
29. srp 2009

Anlek, jo tak v té fázi jsem byla taky, ale zase se mi začínají nalejvat, tak nevím, ale pro jistotu jsem si jednu o číslo a půl větší koupila 😉

lenkakubickova
29. srp 2009

holky, jasně, zkusím se na ten normoš utz zeptat 🙂 😉

Leni: jasně,to není problém,ti jeden pytlíček klidně věnuji 🙂 Na metru Střížkov v lékárně mají ted akci, že mají 2 balení ( v jednom je tuším 16 sáčků ) za 43,- jinak stojí 1 krabička asi 40,- Takže,kdyby ti chutnal,klidně ti koupím tenhle zvýhodněný 🙂 😉 Musíme jen vymyslet,kdy se sejít, Po budu mít pěkně rozlítaný,tak jedině až okolo 17-18:00 hod. A do St vždycky můžu spíš až po té 16-17 hod. 🙂

Miluško: taky jsem jen tak pokukovala po kalhotech a v krámu to jsou docela pálky 😝 v C&A mají výběr a moc pěkný,ale kolem 1.100,- Kč 😝 ....tak jsem uvažovala,že až je budu potřebovat,jestli nekoukat po MMB,ale bojím se odhadnout velikost a jestli by mi byli...ale mají super ceny,třeba kolem 500,- , a že jsou nošený je mi fuk,páč to ta maminka nosí fakt chviličku 🙂

lenkakubickova
29. srp 2009

Leni: mňáááááááám,dala bych si mexickou kuchyni!!!! 😵 😵 Kde jste byli? Abych měla typ na véču na 22.září k výročí svatby 😉 😀

miluse
29. srp 2009

Leni na MMB mají i levnější a nový, jsem na ně minule jukala a vyjdou kolem 400 Kč tuším, má je tam takhle uživatelka http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=341037 tak se číhni a minule jsem jich tam našla i víc. 😉

lenkakubickova
29. srp 2009

Miluško: díky za tip! 😉 🙂 Až budu potřebovat,mrknu tam 🙂

anlek
29. srp 2009

Leni a v kolik pojedes na krev? Bych na tebe mohla pockat u prvniho vagonu na Kobylisich. 😀

Milu, nestras, ja doufam, ze se ted rust prsou zastavi a narostou az ke konci. 😀

Kalhoty jsem jeste neresila. 😅

barrca
29. srp 2009

Ahoj holky, dnes teprve dočítám, včera se v práci semlela strašná honička, šéf vyšiloval jak šílený a my pak ještě večer jeli za kamarády do Ústí a teprve teď jsme se vrátili a já dočítám ....

Leni, moc moc držím pěsti, tě ten drobeček pěkně trápí, .... ale já také věřím, že je vše OK ... také mám kamarádku, která dlouho na utz neměla nic a teď má krásnou skoro roční holčičku. Mimochodem, my máme výročí 23.září 😀 😀 😀

Mimochodem, já mám dnes zase návaly ... nebo alespoń se mi to zdá, možná se jen moc pozoruji 😝

No nic, jdu pracovat, musím toho do pondělí hrozně moc udělat a to mám ještě nařízené přijít v pondělí v 6 do práce ☹

nelynka
29. srp 2009

babule vy uz ste tu skoro setky tehule alebo cakate a tehu ciarky, len ja taky vyvrhel v tabulke 😅
ale uz setrim penaizky a ked bude moznost ideme na to, teda ja idem a drahy sa zase len bude nemo prizerat a zvezie sa somnou 😀

pet.s
29. srp 2009

Ahojky holky, díky za čaj. zítra si ho půjdu koupit. Jinak mi je neskutečně špatně. dopoledne jsme se se ségrou vydaly na nákupy nebo spíš tak jen courat po obchodech. Mužík mi dal nějaké penízky. Měla jsem si koupit parfém za ty nevolnosti a taky byl na mě trošku hnusnej tenhle týden 😀. Stihly jsme koupit synovci kaťata. Úplně bobma kalhoty. pak se mi udělalo zle. Letěla jsem blinkat na záchodky. jenže mi to nešlo. Styděla jsem se. Nechala jsem v obchodáku ségru s dětma, auto. mužík pro mě dojel a dovezl mě domů. Za chvíli se mi udělalo dobře, tak jsme se s mužíkem vydali do OBI. Vybrat dlažbu. Stihli jsme koupit jen pytlíky do koše a letěla jsem do auta. Tak jsme se vydali na chaloupku.tam je klídek a chládek.hodinu jsem prospala a když za námi dorazil zbytek rodiny, tak jsem opět zvracela. ☹ Bylo mi neskutečně trapně. Prcek bude asi pěkně majetnický. Jakmile nejsem s ním sama, tak mi je zle. Ani ten parfém jsem si nekoupila 🙄 😀
Teď si tu píši s vámi a už se mi zase zvedá žaludek. 🙄