Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

jechulka77
19. dub 2010

ahoj holky,někde jsem tu četla zmínku,že když je prolaktin o.k.tak příjde normálně MS. To znamená,že prolaktin-jeho třeba vysoká hladina způsobuje nepravidelnou menstruaci? A když je normální tak MS je pravidelná?? Jsem z toho jelenice....... 😅 Jinak se mi to už krátí a za 10 dní už mám konzultaci. A taky tu někdo psal,že první stimulace většinou nevychází. To je asi pravda,já stimulovala poprvé před deseti lety-vajíčka nikde,při stimulaci se mi udělala cysta,po druhé ze začátku dobrý a po prodloužení byly pryč ☹ tak doufám,že když jsem tomu dala takovou dobu pokoj tak že třetí pokus vyjde 😅 doufám,že když je to tak dávno,že si to mé tělo pamatuje a normálně zareaguje !! Jo a ještě mám dotaz holky,nesmíte se mi ale smát 😅 jo. Mě pořád vrtá hlavou když jsem po operaci obou vejcovodu a jednoho vaječníku,tak k čemu mi přišili ten druhej vajčník??? Mám pouze dělohu a jeden vaječník,mam pravidelnou ms to znamená ,že funguje že? Ale kam ho umístili chudáčka to fakt nevím. 😅

anlek
19. dub 2010

Pet.s nevolnosti ustoupily, protoze jsi uz v druhem trimestru. 😉 A bricho muze klidne zacit rust pozdeji, toho bych se nebala, vsak si miminko udela prostor jaky bude potrebovat. A ze se nehybalo nikdy tolik na UTZ, tak holt budes mit klidase. A jeste budes za to rada. 😉 Ja vim, ze ty mas daleko vetsi nervy, nez kdokoliv jiny ... Ale ja si myslim, ze vy jste si vsechno spatne vybrali a navic zatim je miminko prece predpisove, ne? A Barunku bych pretrhla. 😀 😀

Jachulko, vysoka hladina prolaktinu muze zpusobovat nepravidelnou MS. Ale nevim, jestli tam plati rovnost, vysoka hladina prolaktinu = MS chodi vyjimecne a naopak spravna hladina prolaktinu = MS chodi predpisove. Spis bych rekla, ze ne. Protoze prolaktin je podle me dost vysoko pri kojeni a nekdo pri kojeni MS ma a nekdo ne. Ale to jsou jen me dohady. Jinak ja jsem ukazka, ze i prvni stimulace muze prinest kyzeny vysledek. 😉 Neda se to zobecnovat. Jinak k tomu dotazu na veajecnik a vejcovod. Nevim, jak presne jsou v brise pripevneny vajecniky, ale podle me vejcovod k nim neni na pevno pripojeny, je jen blizko a lapa vajicko, kdyz ma putovat. 😅

petap1
19. dub 2010

Dobré ranko,

holčiny všem přeju ať jde vše jak má 🙂

Já jsem bez nálady..MS nikde..je pravda, že jsem 28DC, což ještě není tragédie, ale já už nemůžu. Vždyť můj život poslední měsíce, je jenom o MS..nemyslím na nic jiného. A když si někdy dovolím zasnít a plánovat co a jak, je zase všechno jinak ☹ Dnes mám prostě depku 🙄

Jechuilka77: Já třeba s vysokým Prolaktinem, neměla MS vůbec, ale kamarádka ji měla nepravidelně...ono je to asi člověk od člověka. Nespekuluj, počkej si na výsledky...uvidíš, že to bude OK 🙂

inza
19. dub 2010

petap: neboj dorazi. 28 DC je dobry a mela by dorazit urcite co nejdrive. Byt tebou pokud by nedorazila do 30 dne tak bych dr napsala ci zavolala treba ti pak napise vyvolavacku. Bud v klidu anemylsi na ni. Proste si naplanujte s mnz dovcu a zacni mylset na dovcu kam pojedete atd a uvidis depka bude pryc. Ja taky musim premejslet o jinych vecech jinak kdybych premejslela proc uz 2 nevyslo tak se zblaznim. Proste venku je pekne tak depku "odesly "pryc 😀 😉

betox
19. dub 2010

Dobré ráno. Jdu si vás dočíst od pátku.....

petap1
19. dub 2010

Inza: Já vím, že si zatím nemám proč naříkat..zatím se mi nic tak hrozného nestalo. Jen to na mě nějak dolehlo. Ještě mám alergii jako pr.., tak jsem asi celá taková rozházená ☹ To je právě to, já teď nemám v plánu nic..jen takové normální věci a to na očistu mozku nestačí. Já se zase oklepu..dnes holt není můj den. A co ty ? Nějaké pohovory na obzoru ?

darkwitch
19. dub 2010

dobre rano
pet.s pevne nervy s barunkou preju 🙂 neboj mimco je vporadku 😉
petap vsak ona ms za chvili dojde, je to proste potvora a chce te potrapit, ale nedej se 😉
anlek tak var ceska jidla, kde jinde by si na nich mel pochutnat nez tady 😉 mezinarodni kuchyni ma doma...

inza
19. dub 2010

petap: jj alergii nezavidim 😒 Jinak zatim na obzoru zadny pohovor neni. Nikdo me nechce 😠 S praci je to ted na nic. Jsem zvedava jestli me neco treba nabidne ve ctvrtek na pracaku co se tam mam jit hlasit. Hele tak zkus zacit cvicit mojzisku. Ja musim rici ze ume to pekny zahul a nekdy se donutit cvicit je desne 😉 Jo a na leto si ty plany udelejte at se z toho nezblaznite

darkwitch
19. dub 2010

petap chudinko s alergii, ja musim zaklepat, u me letos alergie jeste nepropukla, ale taky ji ocekavam kazdou chvili

betox
19. dub 2010

evak: Gratuluji k Bramborce, je to krásné jméno 😉

pet.s: Mluvíš mi z duše, taky mně ohromně pomohlo, když jsem si představila, že prostě děti mít nebudeme. Po prvotním šoku mi došlo, že se svět nezboří. Máme v okolí několik známých i příbuzných, kteří jsou bezdětní a žádnou velkou újmu to na nich nezanechalo. Prostě si zařídili život jinak, cestují, věnují se koníčkům, atd. Máš můj obrovský obdiv, co se týče adopce. Vždycky jsem si říkala, že bych automaticky dítě adoptovala, ale poslední dobou o tom nejsem vnitřně na 100% přesvědčená a to je špatně....Jinak miminko je určitě v pořádku. Přece jen jsou holčičky klidnější 😉

petap: Vydrž. Potřebovala by sis nějak zaměstnat hlavu, aby se Ti tam neroztahovala jenom ta mrcha. Ale to se lehko řekne, viď?

petap1
19. dub 2010

inza: Už ani Praha není to co bývala, viď...vždy se aspoň v Praze člověk uchytil. Snad se něco najde. Třeba ti na pracáku nabídnou aspoň nějakou rekvalifikaci..ne, že by jsi ji potřebovala, ale aspoň má člověk co dělat a má plusové body 😀
Na léto už máme naplánováno...dokonce jsme si už zamluvili větší auto, aby se nám tam vešla i motorka..takže vyjedeme a bude mít motorku, kola, brusle, vercajk na lezení...no to bude dovča jak má být 🙂

datlwitch: já ji mívám právě teď, pak už je to zase OK...ale ty Břízy mě snad udolají 😠

evak99
19. dub 2010

dobré ránko,

petap1: neboj, mrška dorazí. a ty máš dnes jen blbý den, uvidíš, zítra už bude líp. je jasný, že už tě to vyčerpává, ale neboj, nic netrvá věčně, takže i tvá nálada se změní...navíc možná už trpíš pms, ne? 😉 a alergie je naprd, znám to sama, člověk je úplně odvařenej.

ty jo pet.s máš můj obdiv...ale koneckonců tohle asi potkáˇ, ať už ve větší či menší míře, nás všechny s našimi drobečky, až budou v pubertě 😉 tak se drž. a miminko je určo v pořádku, nemysli na negativní věci babo jedna!!! 😀 nechalo tě dlouho čekat, ale teď si tě vybralo a chce u tebe zůstat, tak mu to nenarušuj negativníma myšlenkama, jo? 😉

betox: díky moc 🙂 souhlasím s vámi, já si taky uměla představit život bez dítěte a najednou bylo líp a najednou jsem se víc oprostila a najednou "to" přišlo... 😉

inza: s tou prací je to pitomý, ale holt doba je těžká. no ale přesně jak píšeš, je třeba se zaměstnat něčím jiným...takže hezky cvič mojžu a připravuj další aktivity. jak píše betox, je třeba zaměstnat hlavu 😉

inza
19. dub 2010

petap: no nevim jakou bych si rekvalifikaci mohla udelat. Jinak i Pha je des. Ted jsem koukala a nejvice prilezitosti v oboru jsem nasla na morave coz je trochu z ruky 🙂 . Kam se vydavate taktro vybaveni? My tak maximalne jedem v lete na "maltu a zlate pisky" 😀 (budem delat na pokracujici rekonstrukci obydli) takze pak dovca max. prodlouzeny vikedn v Krkonosich na kola 😉 .
Me ted z toho co zacina kvest zacinaj vadit nakvetle "spendliky" nevim jak se tomu rika odborne 😉
No ja mizim k dr poslechnout si ortel 😉

evak99
19. dub 2010

petap1: skvělej plán na léto 🙂 tak vidíš, můžeš se na to hezky těšit už teď 😉 a zdravím břízovou souputnici 😀

petap1
19. dub 2010

inza: vyrážíme do Alp (Rausko) , tam se toho dá dělat strašně moc 🙂 Držím alce a pak dej vědět co a jak 🙂

evak99: Takže taky samé hepčík a smrk 😀 😀

darkwitch
19. dub 2010

tak jsem se vytahovala predcasne, uz si me ta mrcha alergie taky nasla 🙂 jenze ja jak zacnu smrkat a kychat tak kycham az do konce rijna 😝 nastesti nemam tu alergii moc silnou, to by me asi kleplo...

petap1
19. dub 2010

darkwitch: To by mě asi švihlo, mít to od teď až to podzima...já to mám teď hrozné a pak jen sem tam trošinku...už aby to odkvetlo 😝

evak99
19. dub 2010

darkwitch: mě by asi taky ranila mrtvice mít to takhle celou sezonu ☹já mám jen břízy a pak koncem srpna trochu trávy..a kočky a psy teda...

petap1: rakousko je nejlepší 😉

inza: těšíme se na novinky 😉

darkwitch
19. dub 2010

ja mam teda hlavne travy a zito, ale zacina to ted lehce, pak srpen zari je to hruza... kocky mam taky, ale stejne si jednou kocku poridim...

betox
19. dub 2010

darkwitch: manža je taky alergik - pyly, trávy, kočky. No a máme 2 čičiny a 2 hafany 😉 a v pohodě. Samozřejmě si nesmí žmoulat oko po tom, co hladil kočičáky....

petaloudi
19. dub 2010

Holky poraďte prosím. Koncem týdne mi dojde Utrouš. Myslíte, že můžu na blind vyrazit do Gennetu pro recept nebo si mám předtím raději zavolat? Já tam tááák nerada volám, je to vždycky na půlhodiny, obzvlášť v pondělí 🙂

Jinak já jsem dnes týden po ET... Musím se pochválit, nenervuju se a nešílím 🙂 Bříško mě pobolívá hlavně navečer, ale ne jak na MS, tak nějak jinak... Před MS mě vždycky bolí pravý nebo levý vaječník a teď to pobolívá uprostřed. Joo a strašně mě bolely prsa, tak kolem toho 5.dne po ET a mám je obrovskýýýý 😀 Jsem zvědavá, jak to dopadne, ale asi vydržím s testem až na příští pondělí. Ta nevědomost je sladká a aspoň si můžu ještě týden myslet, že to vyšlo 🙂 Tak snad to pak nebude moc studená sprcha...

pet.s: tohle období tvé dcerky je strašný no... trpělivost, vydrž tak dva roky... já byla v těhle letech taky pěkný sígr a teď bych na rodiče nedala dopustit

petap1: to je teda pěkná mrcha ta mrcha. Já si s ní taky užila svý no... Tak ještě pár dní vydrž a pak kdyžtak zavolej dr. a ona určitě něco vymyslí

všem alergičkám držím pěsti, ať tohle období prožijete s co nejmenším trápením... mě alergie díkybohu minuly.

petap1
19. dub 2010

petaloudi: Já bych radši zavolala. Přeci jen ten recept vypisují Dr. 😉 Jj je to mrcha mrchovatá 😠

svobik
19. dub 2010

Ahoj holky,
chtěla jsem se Vás zeptat, zda nemáte zkušenost s doktorkou Langerovou z Gennetu, nebo zda jste na ní neslyšely nějaká pozitiva, či negativa.
Díky moc

petap1
19. dub 2010

svobik: na Dr. Langerovou jsem zatím slyšela samou chválu 🙂

svobik
19. dub 2010

Petap1 díky. Tak to jsi mě uklidnila, já normálně chodím k Daňkovi - tedy 1. IVF jsem chodila, ale teď nějak nemůže, tak se jdu domluvit s ní. Tak uvidíme.

betox
19. dub 2010

svobik: já u ní byla taky, když Brandejská nemohla a udělala na mě ten nejlepší dojem 😉

vveru
19. dub 2010

petaloudi, držím palečky ať to vyjde, bude to dobrý uvidíš 😉

evak99
19. dub 2010

petaloudi: já bych radši volala, ať to tam máš připravený. držím pěsti. 😉 kdy teda budeš testit asi až za týden, co? 😉

svobík: dr. langerovou bohužel neznám.

inza
19. dub 2010

svobik: ja jsem s ni spokojena

petap:Alpy jsou super i v lete. Tam pak urcite prijdes na jine mylsenky 😀

petaloudi: kdyz nechces volat tak jim posly mail. Na nej reagujou vcelku rychle a vetsinou zavolaji zpatky...

darkwitch
19. dub 2010

petaloudi taky drzim palecky 😉
inza jaky je ortel?