Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
5. kvě 2010

asi jo...já k Brandejsové...protože mě přišel ten mail a tam je , že to HP a spermio a ty všechny odběry na různý sex. choroby , že se odeberou u nich, a něco ohledně štítný žlázy, a že jestli už mám nějaké výsledky od své doktorky, že je mám ssebou přinést...a že by bylo dobrý abych všechny ty odběry měla do toho června než k ní m půjdem,aby už rovnou věděli co s náma..hi,hi. kde jsou nějaké problémy, a případně už na té konzultaci mi doporučili nějaké řešení, či ještě nějaké vyšetření navíc mi sdělily...

kive76
5. kvě 2010

a že ta konzultace bude asi tak na hodinku...

inza
5. kvě 2010

dobre dopolko,
tak mrcha nakonec prisla a do Gennetu jsem objednana na 24.5. na kontrolu a asi se domluvime co a jak bude dale

petap1
5. kvě 2010

Dobré ranko,

anlek: No vidíš, všechno se nakonec spraví 🙂 tedy to je cestovatel..hned do Němec. Ty jsi taky pěkně akční..tančit..no klobouk dolu 🙂

Inza: takže už se to hýbne 🙂 To je za chvilku a už se zase bude něco dít 🙂

Jinak jsem nějak nervózní...pořád si říkám, že je vše jak má být..a snažím se být pohodě...však jsem to slíbila. 🙂 ..ale chtěla bych už vidět to srdíčko 🙂

darkwitch
5. kvě 2010

petap vsak ho brzo uvidis
ahoj inza 24.5. jde jeste nekdo, pokud si to dobre pamatuju...

kive76
5. kvě 2010

darkwitch: já ale né do gennetu, ke své gynekoložce na Kladně...na tu cytolku...ale jinak si pamatuješ skoro dobře...hi,hi..

darkwitch
5. kvě 2010

kive a jo ja jsem to mela spojene s tebou, ale pak jsem si rikala, ze si psala, ze jdes do gennetu az v cervnu, to ze to datum patrilo k mudre jsem nejak vypustila

kive76
5. kvě 2010

do toho gennetu jdu 10 dní po narozkách, tak snad se tam nedozvím nic hrozného... ☹

nannynka
5. kvě 2010

petap1: vydrz, stoji to za to. I kdyz chapu ze se bojis, aby se neco nestalo. Bude to dobry 😉 .

evak99
5. kvě 2010

nanny: tak dneska držím pěsti 😉 a pak se ozvi. vím, jak je to protivný. pro mě je vždycky u toho dr blbý, jak si sednout, břicho velký, v kříži za chvíli začne bolet, tak se tam vždycky kroutím na těch sedátkách jak žížala....drž se!

kive76
5. kvě 2010

nanny: taky držím pěstičky...ted koukám mimísek se ti má narodit 21.5...to je za chviličku... 🙂

nannynka
5. kvě 2010

evi, zitra 😀

nannynka
5. kvě 2010

kive, evi: jste zlaty moc diky. Ja se nejak zabavim. Dneska se sbalim do porodnice, dozehlim veci Vojtiskovi a ostatni pradlo a pak pripravim namku k veceri. Jeste musim naklikat manzelovi seznam co ma jeste dokoupit az budeme v porodnici.
Evak, ivarei, anlek, monivo, pet.s: holky mate nejakou poucnou literaturu na tema jak se starat o mrne ? Ja vydrzela bez knizek, ale asi by to chtelo. Poradite ?

kive76
5. kvě 2010

jestli máš v okolí kde bydlíš knihovnu, tak tam půjčujou dobrý knížky, a ohledně mimísku určitě budou mít hodně...půjčíš proštuduješ , a zase vrátíš... 🙂

nannynka
5. kvě 2010

kive: Vidis, ja uz jsem tak zabrzdena, ze me tohle nenapadlo 😀 diky, dobra vilo.

darkwitch
5. kvě 2010

nanny taky drzim pesticky a preju pevne nervy 😉

petap1
5. kvě 2010

nannynka: Jj budu se snažit vydržet. Aspoň, že je mi pořád blivno..to vím, že se mimís snaží 🙂 Dnes ti držím palce, ať jde vše hladce a máš jen samé dobré zprávy 🙂

petap1
5. kvě 2010

nannynka: Aha..tak zítra 😀

kive76
5. kvě 2010

nannynka: já právě jsem z Kladna, a na Kladně mají několik knihoven, a ta co já tam chodím tak ta je dost vybavená, a taky toho určitě jednou využiju...anebo mi něco půjčí ségra --moje dvojče má ted 2 letýho syna.

vveru
5. kvě 2010

Petap, vydrž, bude to dobré 😉

nannynka
5. kvě 2010

petap: uvidis. Ja neblila jen po hovezim a to jsem ho nikdy nejedla....takze byl porad gulas a steaky 😀 a dle toho se predbezne usoudilo, ze to bude muzskej 😉)

petap1
5. kvě 2010

nannynka: Mě je blivno a někdy se mi i otočí žaludek, ale zatím jsem nevrhla...což jsem ráda, páč by jsem se tak ocitla v dost ošemetné situaci 🙂 Přesi jen hodit někde na veřejnosti šavloni, není nijak košér, že 😀 Já zatím chutě nemám žádné..spíš se snažím dát něco do pusy, aby jsem ošálila žaludek 😀
To jste tedy měli dost dobrý odhad 🙂 🙂

vveru: díky..bude..musíííí 🙂

vveru
5. kvě 2010

Inza, tak paní dr. mi řekla, že tahle mutace prý nemá na těhotenství vliv, že se nemám bát, ale napsala mi koňskou dávku té listovky 😅

kive76
5. kvě 2010

vveru:ahojky, takže bych teda taky měla brát tu listovku..? já myslela, že když jím hodně salátů, zeleniny, atd...tak se to baštit nemusí.. a myslíš, že to otěhotnění je lepší...líp se podaří...nebo jde lépe, když se bere ta listovka?

kive76
5. kvě 2010

vveru: no tak vidíš to je o.k...že to nemá na těhotenství vliv..ta mutace.

anlek
5. kvě 2010

Nanynko, my zadnou literaturu nemeli. Ono uvidis, ze na vsechno prijdes. Priprav se na to, ze uplne na zacatku jeden den prijdes na to, co malemu dela dobre a hned druhy den se mu to nebude libit a budes muset hledat dal. To nas s muzem krapet zaskocilo. 😅

vveru
5. kvě 2010

Kive, jestli baštíš hodně zeleniny a ovoce, tak by to mělo stačit, ale říkají, že je všeobecně lepší ji brát, na otěhotnění nepomůže-je dobrá pak pro to miminko.

inza
5. kvě 2010

nanny: drzim palce at to prezijes

petap: neplas zase 😉 porad s necim nespokojena 🙂 a plasanka 🙂

kive76
5. kvě 2010

vveru:aha tak kvůli mrńouskovi to já jí začnu brát..

inza
5. kvě 2010

vveru: tak to je dobre. Pry to muze v pozdejsim veku privodit infarkt ci nejake takoveto poruchy. Kolik beres ty listovky?