Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
27. kvě 2010

nany no to paráda to hubnutí..potřebovala bych po těhu shodit,tak 20-30kg.-)))))

kive76
28. kvě 2010

darkwitch: pak ti napíšu ohledně tý Smetanový...jo a holky až tam příjdu, nemám žádanku na ten UZ dělohy, musím nejdřív zmáčknout tlačítko kvůli lístku jako centrum, anebo jaký jiný?

darkwitch
28. kvě 2010

dobre ranko
kive dekuju 🙂 to me teda taky zajima, kam se macka tlacitko az pujdu na to HSG...

kive76
28. kvě 2010

ahojky...jo jasně...oni mě na ten uz na pondělí tam vmáčkli, protože už měli plno, tak jsem ráda, že už ho budu mít za sebou...a že budu vědět něco víc...a co se tak na tom ultrazvuku tý dělohy zjistuje?

no já ted jsem nějaká mimo....menzes, bolí mě zub, bolej mě nohy..jako zespod, když chodím, no pak mě píchá na boku,včera i trošku bolelo..to asi není normální, nikdy jsem to při menzes neměla.....asi už se pomalu rozkládám 🙂 přítel to ted se mnou nemá jednoduchým,

betox
28. kvě 2010

Dobré ránko,

kive: normálně zmáčkneš IVF a na recepci řekneš, že jsi objednaná na 4D UTZ a oni to zařídí, půjdeš si sednout, tam co jsou odběry krve (jsou to hned ty dveře vedle) a oni tě zavolají

evak99
28. kvě 2010

kive: to je normoška, bolí tě zub, to jsou hormony spojený s ms!

holky, nevím, jaký tlačítka mačkat, tak zmáčkněte recepce a oni vám poradí 😉

no za chvíli jdu do tý porodky, tak se uvidí, dám vám hned vědět 🙂

ivi: krásný košíky 🙂

pet.s: ten zánět sedacího nervu je teda síla. je mi tě líto, prý to hrozně bolí ☹ tak se drž holka 😉

kive76
28. kvě 2010

evak99..ahojky, no to pak určitě dej vědět

darkwitch
28. kvě 2010

evi drzime palce...

darkwitch
28. kvě 2010

me se zdal dneska super sen 🙂 ze cekam dvojcatka-holcicky a sice byly v brisku, ale byly strasne uzvaneny, porad si s nekym povidaly (telepaticky) a seznamovaly se se vsema tetama a strejdama, ze muzou s nami "mluvit" jen do 20tt, protoze pak uz budou moc usazeny v telicku a ze starsi bude alzbeta a mladsi izabela a ze to mam s tatinkem zaridit, protoze ten zrovna nebyl doma kdyz zacly "mluvit" - proste strasna legrace, skoda, ze jsem se pak probudila...

kive76
28. kvě 2010

no to je teda sen.. 🙂 mě se teda dneska nic nezdálo, nebo si to teda vůbec nepamatuju ☹

evak99
28. kvě 2010

díky holky 🙂
dark: krásnej sen 🙂 mýmu muži se před ivf zdálo, že čekáme 3 kluky 😀 ale nakonec je z toho jedna holčička 🙂

betox
28. kvě 2010

Evi: držím palce do porodky 😉

nannynka
28. kvě 2010

pet.s - holka, Ty si taky pořídíš kde co. Koukej odpočívat.
evak - tak jen samé pozitivní zprávy dle Tvého výběru 😉

zubajda
28. kvě 2010

Ahojky holky 🙂... tak u mě to vypadá, že od zítra začínám píchat...je tady také některá bojovnice, se kterou bych mohla sdilet pocity...?.... 😉 😵

darkwitch
28. kvě 2010

evak to si si odychla, ze 😀

dennisa
28. kvě 2010

Ahoj holky.
Ufff, tak jsem zpátky z ultrazvuku. Jupííí, všechno úplně v pořádku. Ze mně spadl takovej balvan, já byla ještě u paní doktorky v ordinaci úplně rozklepaná 😀 Ale ona je skvělá a moc hezky mě uklidnila.
Takže počkám 2-4 dny až to dostanu a frčím si pro injekce 🙂
Zubajdo, tak to Ti budu v patách 😉 😅

zubajda
28. kvě 2010

Jé dennis...tak to budeš jen pár dní...a jdeme do bojééééé!!!! 😵 😵 😵

dennisa
28. kvě 2010

Zubajdo, jasněě, hurááá do boje, moje slova 😅 🙂
To bude Tvoje 1.IVF?

iriel
28. kvě 2010

zubajda a dennis - Ja zacinam pichat v utery, tak se pridavam 🙂

dennisa
28. kvě 2010

Iriel, tak super, to nás bude 🙂
Já to mám dostat v pondělí nebo úterý, tak uvidím. Hlavně, abych to z nervů nedostala o víkendu, to by mě šlehlo, musím se uklidnit 😅

darkwitch
28. kvě 2010

denni gratuluju, tak to pak hezky budete hlasit dve, jedna po druhe 😀

dennisa
28. kvě 2010

Dark, no Ty nás třeba s tím hlášením předběhneš 😉

darkwitch
28. kvě 2010

denni jak rada bych to udelala 😉

dennisa
28. kvě 2010

Dark, tak to věřím. No holka je to na Tobě, začni tu novou letní těhotenskou vlnu 🙂 😀

darkwitch
28. kvě 2010

denni snad se mimco posnazi 🙂 ale tak kdyz to nevyjde ted, vyjde to priste, zase se k tomu nesmim moc upinat, aby me to nezlomilo...

dennisa
28. kvě 2010

Dark, to je jasný, člověk si furt nechává zadní vrátka, kdyby náhodou....
Taky si automaticky nemyslím, že budu hned za měsíc těhotná, ale vůbec bych se nezlobila, kdyby jo 🙂

darkwitch
28. kvě 2010

denni tak to ja bych se taky nezlobila kdyby to vyslo 😉

evak99
28. kvě 2010

ty jo holky, tak to je skvělý, že tu budeme mít "3 nový píchačky" 😀 😉 hned je to veselejší 😉

jinak mám snad dobré zprávy, nejdřív jsem šla poprvé na monitor a vše dobrý, beruška byla hodná a nespinkala, přestože jsem byla hladová 🙂, takže jí krásně natočili srdíčko🙂
beruška se snad dotočila (jen to prohmatal), tak snad bude vše ok a budem rodit normoška, utz dnes dr. nedělal, takže nevím, kolik má gramů. chtěla jsem se ho zeptat, kolik odhaduje porodní velikost, ale zapomněla jsem 😠 jsem dneska nějaká zblblá. no tak snad to bude všechno ok. jo a říkal, že jsme zase porodu blíž a že to může přijít kdykoliv. to že mě bolí břicho je prý normoška 🙂 😀

darkwitch
28. kvě 2010

evi tak to je parada, ze se otocila, je to holka sikovna 🙂 a ted uz to muze opravdu prijit kdykoliv takze se koukej kazdy den hlasit 😀

anlek
28. kvě 2010

Evak99, ona porodni hmotnost neni rozhodujici. 😉 Me 2,8 kg velke dite melo stejen velkou hlavu jako kamaradky 4 kg macek. Spis je to o tom, jak se dokazes uvolnit (nebranit se porodu) a jak je miminko sikovne pri vylejzani.