Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
30. čer 2010

Mandre a cim jsi stimulovala? Mela jsi kratky nebo dlouhy protokol? Pry na kvalitu vajicek je dobry dlouhy ... Zkus se na to zeptat. Jinak mas narok na 3 cele IVF a jeden pokus, kdy nedojde k ET. Pokud by bylo vic pokusu, kdy nedojde k ET, tak pak uz se pocitaji za cele IVF.

betox
30. čer 2010

Ahoj holky,

nějak nestíhám dočítat...Jinak včera jsem si byla pro výsledky histologie a je to OK...ufffffff 😉

betox
30. čer 2010

doplňuji:

maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI, v červenci 1. IVF.............................................................21DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, v červenci 3 IVF
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
betox............34 let....1x spontánní potrat, 3x IUI

Tak koukám, že ročník ´76 byl hodně silný... 😉

mandre
30. čer 2010

Anlek: Gonalem + Cetrotide + Ovitrelle, při obou IVF, krátký protokol 😒

Betox: ještě já
maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI, v červenci 1. IVF.............................................................21DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, v červenci 3 IVF
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
betox............34 let....1x spontánní potrat, 3x IUI
mandre.......36let.......4xIUI, 1.IVF negat., 2.IVF storno před ET

darkwitch
30. čer 2010

betox GRATULUJU to je super zprava 🙂

teda ja jsem porad nejmladsi 🙂 si ted nebudu moct stezovat, kdyz mam pred sebou jeste tolik let 😀

mandre
30. čer 2010

dark: to se máš, kdyby mi bylo 26, tak jásám, i když mně tipujou max. na 30 😝

darkwitch
30. čer 2010

mandre vidis tak si vlastne taky mladounka 🙂 ja si nestezuju...

betox
30. čer 2010

dark: díky 😉 A jak se cítíš?
mandre: moc mě mrzí, že to nevyšlo. Kdyby člověk aspoň tušil, kde je zakopaný pes 😒 .....Ale určitě děti mít budeš, uvidíš. Já si ale tuhle otázku taky občas pokládám....Přeju Ti hodně síly do dalšího boje

darkwitch
30. čer 2010

betox citim se normalne, dokonce uz me presla ta nechutna zravost co jsem mela od soboty... teda mlsna jsem porad, ale tak to je vlastne normalni 😉

mandre
30. čer 2010

betox: no právě, teď nevím, jestli jsou blbý vajíčka, nebo nereaguju standardně na léčbu, nebo co vlastně...já prostě musím mít něco extra, nemůžu někdy zapadnout do šedivýho průměru 😝 ☹

betox
30. čer 2010

dark: a kdy že to budeš testit? Teda já jsem taky táák mlsná 😉
mandre: je fakt, že vyjímečnost je báječná, ale bohužel ne v tomhle případě 😒 . Já se vždycky (až mě teda přejde vztek a smutek a další emoce) uklidňuju tím, že prostě asi ještě nebyl ten správný čas....(já vím, je to slabá náplast, ale na mě docela funguje...)

darkwitch
30. čer 2010

betox pristi ctvrtek... taky se vzdycky tak nejak uklidnuju 🙂

ter23
30. čer 2010

Ahoj holky,

mandre, moc mě mrzí, že to nevyšlo ☹ já měla při IVF stejný problém, taky u nás nedošlo k ET, ale teď začnu dlouhý protokol, který podle mé dr. pomáhá právě na kvalitu vajíček... určitě ti ho taky navrhnout! A neboj, maminka určitě budeš, jen si bohužel musíme trochu počkat 😔

darky, já jsem nejmladší 😉

darkwitch
30. čer 2010

ter ja vim, jen jsem cekala az to na sebe prasknes sama 😉

mandre
1. črc 2010

ter23: tobě taky nedozrála vajíčka?

betox: 😒 akorát si připadám jak exot....hlavně, když se mě v okolí ptají, kdy plánujeme děti....vzhledem k tomu asi, že nejsme nejmladší 😖 ...nejradši bych strčila vždycky hlavu do písku ☹ , abych byla neviditelná 😎 ...mám depku....letos to stojí teda za to....nejdřív u nás ty 2 úmrtí a teď tohle

inza
1. črc 2010

mandre: neves hlavu, uz je vse spatne za Vama a bude jenom lepe 😉
Nas se taky vsichni ptaji kdy budou deti tak odpovidam ze budou. Proste to tak nejak zahravam do autu

mandre
1. črc 2010

inza: tuhle mi tchýně se švagrovou navrhovaly bylinky z lékárny a že kdyžtak si necháme holt pomoc, kdyby věděly, co mám za sebou a co jsme všechno už zkoušeli......jsem to nekomentovala, odmítám se o tomhle tématu v příbuzenstvu bavit. 😔 Sytý hladovému stejně nevěří.

vveru
1. črc 2010

Ahoj holky, moc Vám děkuju, jsem ráda, že Vás mám. Tak zítra frčím na krev a odpoledne bych měla vědět výsledek, tak pak se Vám určitě ozvu. Mějte se moc fajn 😉

betox
1. črc 2010

mandre: přesně jak píše inza, všechno špatný jste si už odbyli a teď už to bude jen a jen lepší. Tyhle otázky mě děsně vytáčí, připadá mi to hodně osobní a od těch lidí netaktní....Já většinou říkám, že ale už 2 klučíky máme - máme 2 hafany...většinou ty lidi jen kroutí hlavou a myslí si, že jsem cákla, což mě nechává v klidu, ale aspoň je po diskuzi a příště už nemají odvahu se zeptat 😉

inza
1. črc 2010

mandre: jo my se taky nebavime o tom v rodine. Jak pise betox - trvdime ze uz taky zatim jedno psi dite mame a nekdy mame od blbejch dotazu pak klid, ale nekdy ne. Proste ty otazky ignoruju

mandre
1. črc 2010

betox: já mám taky vždycky ten pocit, ještě aby jsme se s nima bavili, kolikrát to doma děláme, co mi dělali u doktora...to je pro mě, jak kdybych se svlíkala do naha.....jsem říkala manžovi, až s tím zase začnou, ať to rychle utne, že mi to nedělá nejlíp, že si připadám, jak blbec....a tchýni nemůžu z vostra říct, ať už jde někam.....jsme jí z tý Istrie přivezli takový malý dáreček - vyšívaný plátěný pytlíček s nasušenou levandulí.....manža jí říká, jsme ti přivezli z dovolený dáreček, a ona: " Co, miminko?"...já myslela, že padnu. 😠

dennisa
1. črc 2010

Ahoj holky.
Vveru a co test, jak to vypadá? 😉 Na zítra držím moc palce!!

Holky, úplně Vás chápu, jak je těžký odrážet pořád věčný otázky na to, kdy konečně bude miminko. Moji i manželovi rodiče teda ví čím procházíme, ale širší příbuzenstvo a známí ne a to je někdy děs. Do toho samozřejmě vzhledem k mýmu věku jsou všichni okolo mě už těhotný nebo děti už mají a momentálně si připadám fakt jak ta poslední, co pořád nic....
O víkendu jsem byla u našich v rodným městě a zase jsem se dozvěděla, že ta a ta je těhotná, všechno to jsou holky mladší, než já a to taky člověku nepřidá.
Já věřím, že se taky jednou dočkám, ale děsí mě, jak je to běh na dlouhou trať.

mandre
1. črc 2010

dennis: co ti řekla Brandejská na ty prázdný folíky, má pro to vysvětlení?....nebo ti to bude řešit až na konzultaci?

betox
1. črc 2010

mandre: to je jasný, v rodinném kruhu se to řeší hůř. A reakce tchyně - to je no comment 😖. U nás teda naši i rodiče manži ví, čím procházíme, tak jsou naštěstí taktní....

dennisa
1. črc 2010

Mandre, po OPU jsem mluvila jen s Feldmárem, co mi to dělal. Ten říkal, že se to prostě někdy stává, ovšem vysvětlení proč mi nedal. Říkal, že to proberu na konzultaci s Brandejskou. Jdu 19.7.

anlek
1. črc 2010

My jsme nejdriv nikomu nerikali, ze miminko nejde. A velice casto to koncilo slzami na me strane a nastvanim na manzelove strane .... Nektere akce byly fakt hrozne, zeptali se primo, jestli uz chceme zakladat rodinu, clovek odpovedel dost neurcite, ze je jeste casu dost a za tyden ty sami, ta sama otazka ... A pak jsem se nastvali a vsem, kdo se zeptali na rovinu odpovidali, ze to nejde uplne snadno a ze nam musi pomoct doktori. Nezabihali jsme do detailu (myslim, ze nikomu do toho nic neni), ale uz aspon nebyly ty neomalene otazky. A rada blizkych kamaradu s nami cely proces IVF prozivala a byla to skvela podpora.

darkwitch
1. črc 2010

taky se me porad nekdo pta na deti, zvlast kdyz jou kolem vsichni tehu nebo deti maji a nejlepsi je manzova babicka, ktera kdyz to s detma zahraju do kouta tak zacne vypravet o tom jak ty mladi dneska chteji hlavne delat karieru...

mandre
1. črc 2010

dark: ve 26 se mě na to nikdo neptal 🙂 , to jsem ještě nehnízdila, a ani jsem neměla tatínka....ale s tou kariérou je to pravda, si myslí, že nás zajímá jenom byznys 😕

kive76
1. črc 2010

ahojky, holky tak se tu zas hlásím..mám po hsg akorát výsledek mi pak dr. Hynek neřekl, že prý se to musí vyhodnotit, a že toho 16.7. to nám ten výsledek řekne dr. Brandejská ...přítel už má výsledek kvůli tý žloutence, je v normě, tak aspon jedna zatím dobrá zpráva..zůstaváme v gennetu, nepřejdeme do motola...tady už jsem si tak nějak zvykla..na tu recepci, na Vás...atd.. 🙂

kive76
1. črc 2010

Anlek: Gonalem + Cetrotide + Ovitrelle, při obou IVF, krátký protokol

Betox: ještě já
maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 16.7. 2. konzultace ..........................................................8DC
darkwitch....26 let.....2xIUI, v červenci 1. IVF.............................................................22DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, v červenci 3 IVF
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
betox............34 let....1x spontánní potrat, 3x IUI
mandre.......36let.......4xIUI, 1.IVF negat., 2.IVF storno před E