Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
7. črc 2010

inza parada, ze se ti povedlo objednat k langerove, manza je sikulka
majcam tak snad vajucha dobre dozrajou
betox no jsem na to zvedava...

inza
7. črc 2010

dark: no mame prijit behem dne a budeme pak cekat az bude mit trosku volno

darkwitch
7. črc 2010

inza to sice neni tak dobre, ale porad lepsi nez nic...

inza
7. črc 2010

dark: jj porad lepsi nez nic a nebo az sobota......

darkwitch
7. črc 2010

inza a kdy teda jdes, zitra?

majcam
7. črc 2010

Inza:díky,a držím pěsti na zítřek,ať ti už řeknou co a jak,zrovna v tak důležitý chvíli nic nevíš.... 😕

cibka
7. črc 2010

ja byla taky na imunologii na karlíne asi 30 minut
holky kolikáté to je vaše ivf my jdeme ted do druhého akorát budeme mít asi jiny protokol minule jsem píchala od 2 dne ms a ted dostanu jednu injekci na 14 dní a pak si začnu píchat ty dalsí při tom 1 pokusu jsem meli 16 foliku, oplodnilo se jich 10 ale do 48 hodin zustali jen 2 a ty mi zavedli ale nechytlo se ani jedno vypadalo to na biochemický tehu
jinak děkuju za přivítání

inza
7. črc 2010

majcam, dark: jdu az v patek 😉 Jeste nevim podle toho jak bude moc manza. Kdyz uz jim nadaval tak at jde hezky se mnou 😉

inza
7. črc 2010

cibka: ja uz 3

cibka
7. črc 2010

inza já tam jedu taky v pátek
a problém je u tebe?

cibka
7. črc 2010

jedu na kontrolní utz a domluvit se kdy začneme

cibka
7. črc 2010

ja mam problém s ovulací - nedozravají mi vajucha do toho mam ulcerozní kolitidu a tím je zvýšené riziko zanětů

inza
7. črc 2010

@cibka u nas na pricinu neprisli po vsech tech vysetreni. Ke komu chodis?

cibka
7. črc 2010

začla jsem u vykysalý, pak když odesla tak me přehodili k lovásový asi 2x jsem při stimulce byla u brandejský opu a et delala danek a ted už delsí dobu chodím k feldmárovi a jsme moc spokojená

cibka
7. črc 2010

inza to je divný co když se nezadaří a neznají příčinu, my se snažíme už 2,5 roku

inza
7. črc 2010

@cibka: tak se nezadari. S tim nic neudelame. Muze to byt neco co jeste nezjistili ci co neznaj. No pak mozna jest edo jednoho plne placenyho pokusu(padne na to odstupne z prace) a pak na to asi budeme muset hodit bobana

cibka
7. črc 2010

a kolik ti je jestli to není tajný, no my si uplne to samý a do adopce by jsme asi nešli

inza
7. črc 2010

@cibka: za mesic 34 😝. O adopci jsme zatim nemluvili a nejak na ni nemam nazor zda ano ci ne

cibka
7. črc 2010

me bude za 2 mesíce30 ☹ a ještě nemáme ani jedno dítko ješte se mi ani jednou nepovedlo otěhotnet

inza
7. črc 2010

@cibka: my taky nemame a netehotnime ☹. Musim se odmlcet budu zachvili jdu koukat na fotbal 😀 a fandit "fasounum" mam na ne vsazeno 😉

cibka
7. črc 2010

ja taky koukam tak se mej

majcam
7. črc 2010

Cibka:ty jo 16 vajuch...,u mě zatím našli 9 vajuch,to je asi málo,co? ☹

petaloudi
7. črc 2010

holky já taky chodím k Lovásové... ze začátku mi taky přišla taková nemastná, neslaná... taky mi sama od sebe moc informací nedá... ale na druhou stranu, na cokoliv se zeptám, tak to ochotně vysvětlí i několikrát... ono jí už to asi přijde samozřejmost a neuvědomí si, že pro nás ne. Mě se třeba takhle zeptala "endometrioza nějaká byla?". Já o ničem takovym nikdy předtím neslyšela 🙂 Ale jak jsem psala, zeptám se a ona vysvětlí. Chce to být trošku ráznější no 😉 Já si takhle po neúspěšným ivf "dupla" a ona mě poslala na všechna možná vyšetření, i když řikala, že standartně se můžou dělat např. až po druhém neúspěšném ivf.

inza
7. črc 2010

@cibka: komu fandis?
@majcam: podle me 9 neni spatne. Ja kdyz byla na HSK tak tam lezela zenska a ji odebrali 30 vajuch, ale to je podle me hodne. Znama se tak urodi 30 vajuch a rikali ze je to moc a tak ma prasky aby jich nemela tolik
@petaloudi : ja u ni byla mimoradne a doufam ze uz k ni nebudu muset. Ale kazdemu sedne nekdo jiny

nannynka
7. črc 2010

@majcam: ja měla 8 vajuch a stačilo to 😉 držím pěsti

@cibka: vítej a hodně štěstí ve druhém kole

jinak jsem do alba přidala dvě nové fotečky

anlek
7. črc 2010

Majcam, rika se, ze kvalita je na ukor kvantity. 😉 Pri 30 jich pry byva dost nezralych, atd ...

pet.s
7. črc 2010

holky ahojky, jsem vás kousek dočetla...v klidu z počtu vajíček, já první stimulka 2 vajíčka, kvalita nic moc, výsledek 0, druhá stimulka 5 vajíček, oplodněno 4, pro přenos 3, přenesena 2, bylo z toho 1 těhu, ted naposledy, 4 vajíčka, oplodněno 3, přensena 2, z toho 1 těhu, na zamrazení nic. takže na počtu nezáleží. v klidu. 😉
Jinak jsme na chatě a já vás ani nestíhám číst. Připojení je pomalé.Navíc tu mám 6 letou neteř, a synáčka, tak si je moooooc užívám.Je to super.
Dnes spíme doma, ráno musím do firmy a do Podolí na UZ a na dia.pak pojedeme do Stodůlek do nového nábytku. Čeká nás velké dozařizování bytu, tak to jdeme okouknout. A pak hned zase na chatičku.
Holky dnes jsme s manžou koukali jak když jsem se koupala, mi dělalo kopající břicho kruhy na vodě.
Terinka zjevně teplou vodu miluje. 😀 😀 😀

inza
8. črc 2010

preji dobre ranko 😀 😎

dark: tak jak? (mela jsi testit dneska(pokud se nepletu

majcam
8. črc 2010

Nannynka,Anlek,Pet.s,,-děkuju vám holky,no snad mi ty velký nějak nepopraskaj,ale mám píchnutej ten cetrotide, tak snad vydržej do pondělka 😉
Dark: tak šup,šup,taky jsem zvědavá 🙂

kive76
8. črc 2010

ahojky, holky vůbec Vás nestíhám číst...
pet.s : ty jsi teda úžasná, že pořád něco děláš... 🙂

tady to teda ted v ypadá, že hodně v z Vás bude brzo těhotnejch... 🙂 snad se k Vám taky brzo přidám...