Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
13. zář 2010

@inza vsak me na to langerova upozornovala 🙂 ja si nemyslim, ze bych mela mit nejake priznaky... jsem zvedava kdy se rozjede ta ms... trosku spinim uz druhy den, ale porad nic...

darkwitch
13. zář 2010

a jinak jsem se dneska objednavala na imunologii a rikam, ze chci objednat k primarce brandejske 😀 jinak me teda stvalo jak chtela do telefonu slyset vsechny data a jeste strasne pomalu psala, si myslim, ze ten telefon je zadarmo nebo co...

inza
13. zář 2010

dark: neboj ona prijde. Ja ted naposled spinila skoro tyden a uz jsem myslel aze se poradne nerozjede a nokonec se rozjela i kdyz pak jeno na necele 4 dny

inza
13. zář 2010

dark: jo jim to trosku trva, ale kdyz tam pak prijdes tak jsou naprosto v poho. jo a na kdy te objednali. ja mozna pujdu na imuno znova tak jake jsou cca objednaci lhuty?

darkwitch
13. zář 2010

inza zitra mam prijit na krev a za mesic na konzultaci az budou vysledky, takze docela fofr...
a to me jeste boli v krku...

majcam
13. zář 2010

@darkwitch ty jdeš předtím na krev? Nám řekli akorát přijďte s manželem,a na všem dalším se domluvíte s paní dr. Měla jsem tam jít ráno před tou laparkou,ale nakonec jsem to musela přeobjednat kvůli manžovi,musel být v ten čas mimořádně v práci...

majcam
13. zář 2010

@darkwitch jsme objednaný k dr.Vorlíčkové,a vy? 😉

darkwitch
13. zář 2010

majcam ja mam jit zitra na krev a za mesic na konzultaci na tu imunologii a mam tam jit sama, doktorka rikala, ze kdyz ma manza dobre spermio, ze je zbytecne aby tam chodil

darkwitch
13. zář 2010

k pani primarce Dankove

majcam
13. zář 2010

@darkwitch aha tak to jo,jsem se teď lekla jestli jsem to objednala dobře,teda snad 😨

darkwitch
13. zář 2010

@majcam urcite si to objednala dobre, mozna ma kazda doktorka jine postupy...

majcam
13. zář 2010

@darkwitch no v mém případě bych se ani nedivila, kdybych to zblbla a zkoušeli na nás třeba reakce na roztoče 🙂

darkwitch
13. zář 2010

😀 tak na ty bych urcite reagovala 😀

majcam
13. zář 2010

@darkwitch 😀 😀 ,

darkwitch
13. zář 2010

to zas bude hruza az mi zitra budou brat krev a jeste maji na strankach, ze nemas jist 12 hodin pred a naposled jen lehke jidlo... no jdu tam na sedmou a jeste v osm jsem mlsala medovou-cokoladovou pochoutku... boli me v krku, med je na to dobry 😉 a ted jsem si jeste vzala septolete...

kive76
14. zář 2010

ahojky zdravím po ránu...holky mám takovou prosbičku ....mám takovej problémek...nebo spíš...menzes jsem dostala minulou středu, skončila mi v sobotu, ale včera jsem zas trošku krvácela...stalo se mi to už i minule, že jsem to dostala znova asi po 3 dnech...nikdy dřív jsem to neměla...nevíte , co je to za problém? . a mám volat své gynekoložce, anebo do toho Gennetu...kam jsem ted do července chodila...?

petap1
14. zář 2010

Dobré ranko,

tak máme srdíčko..poslechli jsme si ho a měříme 6mm 😀 😀 Dostala jsem nějaké podpůrné léky a za 14 dní další UZ 🙂 Zatím jsme tak jak máme být, tak jsem optimista 😉

Dark: moc držím palečky 🙂

petap1
14. zář 2010

kive: asi bych zavolala do Gennetu..mám zkušenost, že tam vždy ví co mají dělat 🙂

kive76
14. zář 2010

@petap1 díky za radu, ted jsem o tom taky přemejšlela, že tam za chvíli brnknu, a radši se na to zeptám...jestli není někde nějakej problém..

majcam
14. zář 2010

@kive76 určo do gennetu...můžeš mít třeba jen podrážděný čípek...

majcam
14. zář 2010

@petap1 😲 🙂 😲 🙂 😲 🙂 😲 jééééééééééééé moc gratuluju!!!!!

petap1
14. zář 2010

majcam: děkujuuuuu 😀 😀

kive76
14. zář 2010

petap1: tak v gennetu mi bylo vysvětleno, že si musím volat své gynekoložce, že jich se tohle netýká, že to je gynekologického rázu...

anlek
14. zář 2010

Petap, moc gratuluju. Docela by me zajimalo, co ti dali za podpurne leky?

kive76
14. zář 2010

@majcam tak ted jsem tam volala, a v gennetu mi řekli, že si mám zavolat své gynekoložce...že se jich to netýká...že když jde o menzes, tak volat vé gynekoložce, kdyby šlo o něco ohledně umělého oplodnění , tak do gennetu..no tak zavolám té své doktorce, a uvidím co mi řeknou...

betox
14. zář 2010

Dobré ránko,

@petap1 tak to je super, mám z toho velikou radost 🙂

My se balíme a frčíme směr Gennet

kive76
14. zář 2010

@betox ahojky, a co že tě to dneska čeká v gennetu?

betox
14. zář 2010

@kive76 ahojky, jdeme se domluvit na IVF....

pet.s
14. zář 2010

petap1 no gratulace a veliká.budu ti držet palečky..
betox co máte v plánu v gennetu? zákrok nebo jen návštěva? každopádně plivu těhubacily s medem(snídám 😀 )

kive76
14. zář 2010

@pet.s jáááááá chci taky těhubacilku s medem 🙂