Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
28. říj 2010

dark: tak na zitra drzim palce a dej pak vedet jak jsi dopadla.Ale urcite bude vsechno OK

darkwitch
28. říj 2010

@inza jasne dam vedet... jsem na to zvedava, ale moc tomu neverim, prece jen ani Langerova tomu nedavala moc velkou sanci... jsem dneska nejak neverici, ale jeste jednou to prekonam a zitra budu vedet vysledek...

monnn
29. říj 2010

@darkwitch myslíme na tebe!!!!! 🙂

inza
29. říj 2010

Dark:tak hodne stesti a na nervy si dej cokoladu.I dr se muze splest coz by bylo ted fajn.drzim palce at je vse ok

darkwitch
29. říj 2010

@monnn dekuju 🙂 chtela jsem stavat nejdriv v deset... normalne je problem vstat v devet a dneska uz od sesti nemuzu spat 😠

dennisa
29. říj 2010

@darkwitch taky přeju na dnešek hodně štěstí a ať to dobře dopadne!!!
V kolik hodin jdeš?

petaloudi
29. říj 2010

dark: také přeji moc štěstí!!!!! hned ráno jsem si na tebe vzpomněla, snad to bude v pořádku!!!

darkwitch
29. říj 2010

@dennisa ve12.45, takze v jedenact pojedu z domova...

anlek
29. říj 2010

@darkwitch Drzim palecky, at to dobre dopadne. 😵

betox
29. říj 2010

Dobré ránko,
@inza jedno vynechání nemůže poznat 😉
@darkwitch moc držím palce, určitě to bude v pořádku

Jinak u mě hrůza, hlava mě sice nebolí, ale jsem šíleně nadmutá, což se nechá vydržet, ale mám šílený bolesti v podbřišku, asi jako hodně silná MS, občas mám pocit, že to nevydržím. Na noc jsem si musela dát Ibalgin, nešlo to vydržet ☹ Měla jste některá taky takový bolesti? Jsem zvědavá, co dneska na UZ. Jo a taky mám průjem ☹

dennisa
29. říj 2010

@betox a kolikátej den pícháš? Já jsem teda stimulaci snášela vždycky v pohodě, mně nic nebolelo.
Poradím, opravdu hodně pij už teď při tý stimulce, je to důležitý! A ty bolesti jim v Gennetu nahlaš, když je máš tak velký.

darkwitch
29. říj 2010

@betox ty si to teda vyziras... no me bolelo bricho spis az pozdeji... taky jsem zvedava co ti reknou na utz... radsi se na to vyptej...

monnn
29. říj 2010

@betox opravdu ,ty snad pochytáš všechny nežádoucí účinky ,jejda jejda 😀
mě při stimulce taky nic nebylo,kdybych si nepíchala,tak ani nevím že stim. až poslední cca 2 dny malý tlak
v podbříšku byl,ale nic velkého,v Gennetu se určitě ptej!

betox
29. říj 2010

Holky díky, snažím se pít tak 4 litry. Píchám teprve od úterka. Určitě to primářce řeknu. Nejdřív jsem si říkala, že ta bolest asi patří ještě k MS, ale už ani nešpiním, takže s tím to souviset nebude...Já jsem fakt případ, podle mě by mohly psát firmy nežádoucí účinky léků ☹ Teď řeším, jestli si mám vzít zase Ibalgin, protože mám pocit, že to nevydržím. Ptala jsem se v pondělí sestry, že mívám bolestivou MS, tak jestli si můžu vzít Ibalgin a ona říkala, že by to nemělo vadit.

monnn
29. říj 2010

@darkwitch no jo s tím vstáváním to znám - nervozita je,ale věř v pozitivní zpááááávičku!!!! 😉

petrita83
29. říj 2010

@darkwitch držim všechny palce! 😉

anlek
29. říj 2010

@betox Ja jsem kdysi davno nasla nejaky clamek, kde bylo napsano, ze ibuprofen by se nemel po OPU/ET, ze brani hnizdeni embryjek. Ale po OPU mi ho v Gennetu doporucili, kdyby me moc bolelo bricho. Coz teda nebolelo. Ale radsi jsem ho nejedla. Tusim, ze lepsi by byl Algifen, ale ten je jen na predpis. Urcite se zmin dr., ja si pamatuju, ze takhle skoro na zacatku me bricho tlacilo, bylo to hooodne neprijeme, ale pro me nebolestive (mam trochu posunuty prah bolesti). Tak jsem si rikala, jak jeste vydrzim dalsich x dnu, ale pak se to zlepsilo. Nejak se to v tom brichu srovnalo. A drzim palecky, aby na UTZ byly krasni folici.

ivula21
29. říj 2010

@betox Ahoj Betox, mě pi stimulce Gonalem taky pobolívala hlava a podbříšek mě spíš jako tak dost tlačil. Jak kdyby ty vaječníky chtěly prasknout. Ale bolesti přímo jsem neměla.

betox
29. říj 2010

Holky díky, mě je právě hrozně divný, že mám šílený křeče vpravo, kde ale nemám vaječník 😒 Fakt jsem originál 😉

majcam
29. říj 2010

Dobré dopolko.. 😉 jsem od sedmi na nohou,dělám manžovi svíčkovou,včera měl narozky,tak ať se mi pořádně nají, než se opije 😕
@betox já měla taky bolesti,ale né tak hrozný,každým dnem se mi zvětšovali,asi díky folíkům...,tak třeba je to tvé tělo zblblé,že chce makat i ta pravá strana 😉 ,
@petrita83 ahoj,kde se flákáte madam...,
@darkwitch držím moc moc velký pěsti!!!!

betox
29. říj 2010

@majcam no jedině, že bych měla fantomovou nemoc, že bych jako ten chybějící vaječník cítila 😀 😨 Možný je všechno, zvlášť u mě 😀

petrita83
29. říj 2010

@majcam Ahoja, ..v práci 😠 ☹ je to tady docela nářez..zvlášť když jsem myslela, že jsme tu na práci dvě a teď koukám, že jsem asi dělala sama..a mám tu hromadu restů..zkouším se v tom zoorientovat 😒
JInak už jsem byla na předoperačním .tak teď prý jen nesmim nastydnout a jak mi to řek tak mám škrábání v krku, rýmu..no sranda, tak to vyhánim jak se dá..protože nic posouvat nechci!jinak řikal že mám na EKG nějákej blok? nevíte o co jde? asi žádný drama jen se divil, že mi to nikdo před tím neřekl.
A co je tady nového??jak válčíte? něják vás nestíhám... 😖

petrita83
29. říj 2010

@betox 😀 fantomova nemoc, dobrý 😀

majcam
29. říj 2010

@betox 😀 ,no to si to ten vaječník s tím makáním měl rozmyslet dřív,kdyby nezlobil,tak by nebyl vyhoštěnej..a teď se chce snažit.. 😨 😝
@petrita83 já ti říkala,vemte nás s Inzou,bys měla pěkně čas na Koníka 😝

betox
29. říj 2010

@majcam chi chi...no přesně, nejdřív stávkuje a pak ještě dělá fóry 😀 😀 😀 Týjo, svíce, pošli kousek 😉

petrita83
29. říj 2010

@majcam 😀
no jasně a místo práce by jsme tady koníkovaly tři 😉 to by byla produktivita 😀 a co je u tebe nového???

pet.s
29. říj 2010

Ahojky bojovnice, moc všem držím palce. Občas vás čtu,ale nestihám dočítat. silně ztrácím přehled kdo stimuluje, kdo těhulí, kdo nabírá síly. neberte to osobně, ale jedna osůbka je pro mě lepší zábava 😀 Holky, ona je tak sladká, úžasná a úplně zázračná. 😀 Doufám, že vás to nenaštve, ale můj příběh spíš dodá sil k dlouhému a těžkému boji.Ale ten výsledek stojí za to. 😉 Hele můj gynekolog mi kdysi řekl, že umělé oplodnění je díky mnoha pokusům téměř na 90% úspěšné.Tak všem mooooc držím palečky.

petrita83
29. říj 2010

@pet.s 😀 to je super, vždycky nás tvé zprávy potěší!!!! 😀

barbara2
29. říj 2010

@betox Ahojky, já bych neřekla že je to fantomova nemoc, Jsem zdravotní sestra a vše napovídá tomu, že by to mohl být slepák!! Ten je v pravo. Jestli můžu radit, tak bejt tebou tak si zajdu klékař a moc bych to neodkládala. 😒

majcam
29. říj 2010

@betox no snad se povede,už jsem jí dlouho nedělala 😉
@petrita83 😀 ,my bychom koníkovat přece nemuseli,bysme si to řekli 😉 ,no my se budem tak do měsíce stěhovat, pak si najdu práci,začátkem listopadu budu mít výsledky z imuna,v prosinci z genetiky a pak se uvidí...teď jsme dali veškeré peníze na doplacení bytu,tak doufám,že na IVF se pak nějak našetří...