Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
5. lis 2010

@betox To sis to teda uzila. ☹ Tak snad sis uz vsechno spatne vybrala a ted uz budes mit kousek stesticka. Na kdy je planovany ET?

@pet.s Ty nikdy nezklames s popisem sve rodiny. 😵 Moc krasne se to cte.

betox
5. lis 2010

Holky díky moc. ET se uvidí podle zítřka. Ke vší smůle říkal embryolog, že je ideální se o PK rozhodnout 3. den, což vychází na neděli 😖 Takže budou muset rozhodnout už zítra 😒
Jinak u nás spí oba hafani s námi v posteli a k tomu ještě kočka a občas přijde i kocour 😀 Často jsme ráno jako po koťatech 😀 😀 😀

monnn
5. lis 2010

@betox a my s majcam Tě tu včera vyhlíželi a Ty zatím chjo,sis to zas užila,koukám takových pacientů víc a doktoři už by nechtěli ordinovat 😀 ,ale zas na druhou stranu pro mimi vše,že jo 😉 ,to se pak na vše bude vzpomínat s úúúsměvem,hlavně at se mušketýrkům v bříšku líbí 😉

@pet.s opravdu se to hezky čte,se doma nenudíte 😉

Jo holky ted potřebuji RADU a každá rada,zlatá rada,byla jsem dnes na poště zda tam mají pro mě psaní od Dr.,no nemaj,že v po tak jsem žhavila drát na IMUNO s Dr.nešlo spojit,sestra koukala do PC,že mi psaní poslali i s receptem hned v úterý ,tak kde je to nechápu 😠 😠 ,no tak ji aspon povídám at mi řekne co mám užívat,že si to seženu,tak je to PREDNISON snad jsem to nepopletla a že 10-15 mg obden,lékárnice říká,že je to tak půl až třištvrtě tablety,je to možný,měli jste taky někdo podobné dávkování?Jo a ještě jaký je rozdíl mezi PREDNISON a PREDNISON 5 kdo poradÍ? 😅 velké díky všem!!!! 🙂

majcam
5. lis 2010

@monnn Ahoooj,prednison jsem brala preventivně před ET a brala jsem půlku denně..jsou to strašně maličký kuličky tak ať tu druhou půlku nehoníš po podlaze,a nevim teda,že by bylo prednisonů více 😒

sipkova1
5. lis 2010

@monnn Ahoj, já beru Prednison 5mg každý den ráno, tak když budeš brát 10 mg obden, tak je to ve finále stejná dávka… Myslím, že Zentiva vyrábí Prednison 5 a Prednison 20, viz. http://farmaceutika.info/leky/p/34. 5 a 20 je označení hodnoty v jedné tabletě, já mám Prednison 5, takže beru celou tabletu, Ty teda asi potřebuješ Prednison 20 a budeš brát půlku (10 mg) nebo 3/4 (15mg).

sipkova1
5. lis 2010

@pet.s Našla 😅 . Zatím jsem byla jen na krvi, na první konzultaci jdeme na začátku prosince.

majcam
5. lis 2010

@betox jééééé 3 kuličky a já si myslela,že je tam po dr. střílíš ještě večer 😀 ...,jak jsme tě vyhlížely 😉 ,tak hodně odpočívej a dej se do kupy pro miminko... 😲 😲

monnn
5. lis 2010

@majcam,@sipkova1
Holky díky moc,no já PREDNISON 5 brala preventivně taky před ET,jenže ET se nekonalo a tak mi zůstal a ted mi v lékárně dala koukám PREDNISON 20 já myslela,že je to počet tablet 😀
Díky,díky chci to začít polikat ,at mám rezervu 12 jdu do Gennetu,takže kdyby to vyšlo 17 bych začala stimulovat,to jsou nervy!!
Jo holky byla u mě pošta,dopis byl zaplantaný mezi doktorama 😠 ,jdu číst,je toho nějak moc 😅 😅

betox
5. lis 2010

@monnn, @majcam - jsem vám fakt chtěla dát vědět co nejdřív, ale nešlo to....Teď mi hupsnul pesan na břicho a samozřejmě se trefil přímo na ten vaječník, jsem viděla všechny svatý
Holky mám Utrouš 2-0-2 a mám pocit, že co si zavedu zase odejde 😒 Měly jste to taky tak?

anlek
5. lis 2010

@monnn 10 mg jsem brala od ET. Takze bych rekla, ze normalni davkovani. Tablety jsem pulila.

majcam
5. lis 2010

@betox ano neboj,prý by se mělo po zavedení 15 min. ležet,ale nevim..já se vždycky při zavádění bála,kam až to mám zastrčit aby to nevyjelo...,ale taky mi to vycházelo ven...jakoby takový výtok...

anlek
5. lis 2010

@betox Utrous vyteka, ale podle me si telo vezme kolik potrebuje (mozna i vic), ja jim byla po IVF predavkovana. 😖

lucavka
5. lis 2010

@betox - budu ti moc držet palečky. Prednison beru půlku ráno. A s tím utrošem sem na tom úplně stejně jako ty... Radši bych ho polikala...

inza
5. lis 2010

@betox: ja ten pocit mela taky...jo pes se vzdy trefi na to psravne misto ma na to nejakej radar ci co 😀

betox
5. lis 2010

Díky moc, jste mě uklidnily. Od rána po něm navíc špiním, ale myslím si, že se to tam asi čistí po včerejšku, protože než jsem si ho zavedla tak ani ťuk....A před ET asi radši polknout, ne?

anlek
5. lis 2010

@betox Ja jsem i pred ET zavadela. Myslim, ze dr. to nevadi, ze uz videli horsi veci. 😀

inza
5. lis 2010

@betox: me dr rikala ze polknout.....ze to je lepsi....

dennisa
5. lis 2010

Ahoj!

@betox mně v den ETu, když mi volali, upozornili na to, že Utrogestan nezavádět, ale polknout.
Četla jsem, jak jsi trpěla při OPU, teda to sis užila 😕 Snad to je už lepší.
Já měla OPU úplně v pohodě, ani břicho mě nebolelo.
A gratuluju k bojovníčkům 🙂

betox
5. lis 2010

@anlek, @inza-díky, já se pro jistotu zeptám až budou volat sestry 😉
@dennisa díky, no u mě to nebylo nic neobvyklého 😉 Teď už je to skoro dobrý 🙂

betox
5. lis 2010

@inza máš IP

lucavka
5. lis 2010

To je zvláštní, já i při ET měla utroš zavedenej. Nikdo mi nic neřek...

inza
5. lis 2010

no ja odchazim smer gennet

dark: jak jsi dopadla?

betox
5. lis 2010

@inza držím palce 😉

monnn
5. lis 2010

@betox taky,taky zaváděla jsem 2-0-2 a stejné pocity,pak jsem ho vysadila a co mi zbylo mám na příště. 😀

Jináč jsem si zprávu přelouskala,nějak se mi to tam červená,no,ale snad to ten PREDNISON.......,
manža vše O.K žádný červený tisk,jen černý 😕 ,tak snad mu ty mé papíry ani neukážu 😉

majcam
5. lis 2010

@inza taky držím paluchy na obroooovskou kuličku... 😉

monnn
5. lis 2010

@anlek díky,díky už jsem klidná i důvod,že jsem to nespletla--papíry se našli 😀 ,Já se v těch všech pojmech a zkratkách stále špatně orientuji 😢 😀

majcam
5. lis 2010

@monnntak já si to z pondělka přeobjednala na čtvrtek a asi tam něco teda bude,jinak by nechtěla sestra konzultaci s dr. ...,to jsem zvědavá,jestli se mi to tam bude taky červenat..to je jak ve škole...,a co si z toho teda vyčetla?

majcam
5. lis 2010

@monnn zkus brouzdat po internetu,vždycky se ti něco objeví ať už diskuse nebo třeba Wilkipedie..

monnn
5. lis 2010

@majcam asi nějaké zvýšené hodnoty např."trombocyty-ty mám koukám nízké,ASLO,Anexin IgG i IgM,IRI,NKaktivita trofoblastu,HLA-B27--pozitivní,atd...ještě dalších asi 5 dat,no koukám 😕

betox
5. lis 2010

@monnn já to měla taky tak - spoustu červených čísel a nakonec z toho bylo to co mají téměř všichni - zvýšené NK buňky a protilátky proti spermiím 😉 Nicméně Prednison nemůžu, bo je mi po něm hrozně špatně 😒