Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
31. led 2011

@monnn 😀 😀

darkwitch
31. led 2011

ja tak obcas nakukuju 🙂

cibka
31. led 2011

@monnn pracuji s hračkami 😀

anlek
31. led 2011

@monnn Nam prcek spi celou noc. 😉

monnn
31. led 2011

@cibka jéje změna image?si nějak nemůžu zvyknout 😀 jo s hračkami to musí být super!
@darkwitch nenakukuj a zapoj se si připadám,že všichni koukaj na TV nebo spí nebo nevím kdeže jsou 😀

monnn
31. led 2011

@anlek to je super- to se někdo má 😉
holky dobrou já se jdu chystat !!!!

darkwitch
31. led 2011

ja si ctu 🙂

monnn
1. únor 2011

dobré ráno vstávat a cvičit a já sobě dobrou noc 🙂 si to spaní dnes opravdu zasloužím 😵

inza
1. únor 2011

@monnn: testovani je u me daleko a citim se uplne normalne.... 😉

monnn
1. únor 2011

@inza cítit se úplně normálně můžeš-já byla těhu 3krát a žádné velké změny jsem taky nezaznamenala 😅

cibka
1. únor 2011

ahojky všem

@monnn jakpak ses vyspala?

inza
1. únor 2011

@cibka: tak co jak je? uz mas chut testovat?

cibka
1. únor 2011

@inza mam ale vím že by tam nic nebylo je brzy dneska jsem byla v gennetu a ptala se jestli by bylo videt neco už v krvi a prý ne takže test taky nemá smysl a jak si na tom ty

inza
1. únor 2011

@cibka: no ja ani tu tendenci nemam. Proste to necham az do pristiho tydne, ale nejak moc nadeji tomu nedavam. Jsem koukala ze ted uz ani na krev neposilaj. Mas si udelat doma test a pokud je pozitivni tak mas jit teprve na krev jinak ne.

cibka
1. únor 2011

@inza me rekli že si mam udělat test a pokud bude negativní vysadit utros a pokud pozitivní tak na krev ani chodit nemam mam se objednat za 3 týdny po testu na utz o krvi nepadlo ani slovo

inza
1. únor 2011

@cibka: me to taky tak rekli, ale s tim ze pokud bude test pozitivni tak muzu prijit na krev. Ja myslim ze ani test delat nebudu a pockam zda mrcha prijde ci ne...
Ty pokud to ted nevyjde jdes hned do IVF? My pujdem asi v breznu. Unor dame pauzu a nechame to na domaci snazeni a v breznu jdem na to. Ted tu po netu shanim levneji leky☹ a docela vopruz

cibka
1. únor 2011

@inza ja když nevysadim utroš tak ms asi nedojde ☹ takže test musim udělat

cibka
1. únor 2011

@inza no chtěli jsme jít na ivf hned v unoru ale opět nám není přáno na dnesní kontrole mi našli 2 cysty ☹ takže to je odložený na březen pokud teda zmizí a přitom sem tam byla 19. ledna a nic tam nebylo tak ja teda nevim
ty to dostanes i při utrosi

monnn
1. únor 2011

čau holky vyspala jsem se dnes moooc dobře,no za chvíli se budu chystat zas 😒 ted jsem se osprchovala a budu se válet u TV jsem byla dnes cvičit sem se docela protáhla 😀

cibka
1. únor 2011

@monnn 😀 to to letí co když je noční kdy končíš v pátek ráno nebo v sobotu

darkwitch
1. únor 2011

ahooooj

abych zase nebyla narcena, ze se flakam... jsem nejaka mrtva, byla jsem cvicit a nejak me to zmohlo a to jsme nic nedelali, ale ja porad bojuju abyhc nebyla nemocna...

cibka
1. únor 2011

@darkwitch ono to je taky tim počasim 😉 uz by mohlo být teplo

darkwitch
1. únor 2011

to rozhodne, ale jsem realista, jeste to bude pekne dlouho trvat nez se ho dockame 🙂 hmmm pekne dlouho je i kdyby se oteplilo uz zitra 😀

cibka
1. únor 2011

@darkwitch 😀

monnn
1. únor 2011

@cibka jelikož jsem začínala už v neděli měla bych končit v pá,ale i nás zasáhla krize a občas pracujeme jen 4 dny v týdnu tak možná budu končit už ve čt 😀

monnn
1. únor 2011

@darkwitch já taky dnes byla cvičit a ted do sebe láduji tyčinky 😀

darkwitch
1. únor 2011

@monnn ja se taky hned pustila do susenek a ted uvazuju nad nugetou...

monnn
1. únor 2011

@darkwitch sušu mám nachystanou jako druhý chod 😀 nechápu se morduji cvičením a pak se jdu ládovat 😲

darkwitch
1. únor 2011

@monnn ja si uzivala brisni tance 🙂 talze se ladovat muzu 😀

monnn
1. únor 2011

@darkwitch ja byla na zumbě takže snad můžu taky hlavně když jdu za chvilku do práce 😀