Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
22. dub 2011

@darkwitch taky to uteče 😉
@lenkakubickova Leni 5 je hezké číslo 🙂 , a to pobolívání bříška ještě asi chvíli potrvá,mě pobolívalo na levé straně ještě dlouho,ale bylo to jen malinko 😉

darkwitch
22. dub 2011

@monnn ale jo utece, ale ted me to stve 😀 uz jsem mohla mit po ni a misto toho dalsi cekani...

lenkakubickova
22. dub 2011

@monnn: já to měla dneska celkem dost to bolení, ještě to bolí,ale míň, bylo to jako příznaky na hyperstymulák, ale hodně piju a vypila jsem litr mlíka a teď si dávám jogurt, tak je to trochu lepší a břicho mám jako balón 😀
@darkwitch: tak to je za chvilicku, lepsi nez cekat dva mesice nebo dyl 😉 🙂

darkwitch
22. dub 2011

@lenkakubickova se svou smulou nevim kolik to nakonec bude mesicu 😀

lenkakubickova
22. dub 2011

@darkwitch : ale prdlajs! Ted uz zadny chripky nehrozi a ty si to krasne odbydes 🙂

darkwitch
22. dub 2011

@lenkakubickova 😀 me jeste hrozi opar... uz jsem ho tak tri mesice nemela, zacinam byt nervozni, kde se flaka 😀

ale nebudu malovat certa na zed

lenkakubickova
22. dub 2011

@darkwitch : a opar je problem??? 😕 A uz nic nemaluj 🙂))))

darkwitch
22. dub 2011

@lenkakubickova s opar je snad jeste vetsi nez rymicka, mas opar, zadne spinkani 😀
hele a co kdybych si chtela namalovat planek jak se dostanu na homolku, to muzu? prosim 😀

lenkakubickova
22. dub 2011

@darkwitch : tak to jsem vubec netusila s tim oparem ☹ Ja ho v zivote nemela,tak s tim nemam zkusenosti 😅
planek si namaluj a pocitej s terminem, protoze uz to vyjde! 😵

darkwitch
22. dub 2011

@lenkakubickova jasne ze to vyjde, jak jsem pred pul roku tady nekomu psala, treba je twn odklad jen proto abych stihla otehu prirozene pred operaci 😀 no u ni jsem tomu verila, u sebe ne 😀

annemarikam
22. dub 2011

mám problém. dnes ráno som cítila naposledy pohyby bábätka. a odvtedy už vôbec. bojím sa. mala by som ísť už na pohotovosť? alebo mám počkať do zajtra?

darkwitch
22. dub 2011

@annemarikam bez na pohotovost

lenkakubickova
22. dub 2011

@darkwitch : treba je to fakt odklad, aby jsi otehotnela prirozene 🙂)

darkwitch
22. dub 2011

@lenkakubickova spis si to manza vymodlil aby si mohl uzit vikend 😉 i kdyz ja mela zajisteny odvoz pro pripad, ze by nemohl...

lenkakubickova
22. dub 2011

@annemarikam vubec bych nepremyslela! I kdyby jsi sla zbytecne, ale sup na pohotovost!!! A drzim palce, at je vse O.K.!!!! Dej pak zpravu.

lenkakubickova
22. dub 2011

@darkwitch : jo taaaak, manze v tom ma prsty? 😉 😀 😀 😀 😀 Manžel mi zitra rano odjizdi na cundr, t budu slamena vdova 😢 ...ale ja bych ani nemohla jet, kdyby volali, ze musim na ET a pak se stejne budu jen valet 😀 ...mela jsem chut si koupit lambrusko na vecer,ale pak jsem to vzdala, kdyz mi zlobi to bricho ☹

anlek
22. dub 2011

@annemarikam Ja mam jiny nazor nez holky. Jestli mas dobre vyplnene udaje a cekas prvni a jsi 21tt, tak bych rekla, ze je to spis normalni (jsou zeny, co jeste ani pohyby neciti). Nekdy miminko spi delsi dobu, nebo se hybe min, ze ty to necitis, je to jeste prcek maly. Klidne bych pockala. Myslim, ze pokud si lehnes na zada, tak by se mohlo probudit.

darkwitch
22. dub 2011

@lenkakubickova ja jsem slamena vdova uz od stredy a manza dojede v nedeli... ale tak aspon mam klid muzu prijit domu rozvalit se u kompu a neuklizeny dum si muze trhnout nohou 😀
dneksa jsem si koupila bile vinko- rulandske bile 😀 vydrzi to dele, to lambrusko vzdycky vypiju hned... to bych taky nemohla popijet kdyby byl manza doma 🙂

lenkakubickova
22. dub 2011

@anlek: to vis Leni, ty jsi zkusena mamina 😉 Ja ani nevim, jak casto se mimi hybe, pochopila jsem, ze to je treba problem, tak bych jela, ale ono asi posoudime sami, az si to zazijeme na vlastni kuzi 🙂

lenkakubickova
22. dub 2011

@darkwitch: no coment 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jen si uzivej 😉 ...my teda radi vinko oba a kdyz nejake otevreme, tak nam ho prijde vzdycky nejak malo 😕 😀 😀 😀 😀

darkwitch
22. dub 2011

@lenkakubickova prece ho nebudu otvirat s manzelem, jeste by mi ho vypil 😀

@anlek ja si jen pamatuju, ze kamaradka s tim mela problem, ale je pravda ze v kterem to bylo tydnu uz nevim... ale tak ja budu vysilovat jen co najdu dve, takze me se muze brat s rezervou 😀

lenkakubickova
22. dub 2011

@darkwitch : to je fakt, aspon budes mit vic 😀 😀 😀 ...jestli mi bude zitra lip a nepujdu na ET, koupim si taky vinecko 😀 😀 😀

Holky ja mam pupek jak tehule 😀 😀 😀 😀 😀 Ale uz me to bricho neboli jak prez den, uz je dobre 🙂

darkwitch
22. dub 2011

@lenkakubickova ty jo tak snad se ti to brzo srovna abys nemela ten osklivy hyperstimulak...

anlek
22. dub 2011

@lenkakubickova Ono Leni navic, pokud je fakt prusvih, tak kdyz si mama vsimne, ze je bez pohybu, tak ikdyz jede okamzite, tak uz byva pozde. Ale to si nemyslim, ze je tenhle pripad. Uvadi se, ze prvorodicky mivaji pohyby od 20tt, tj. v 21tt jeste nemusi byt pravidelne.

anlek
22. dub 2011

@lenkakubickova Hezkej pupek. 😀 Koukni ke me do alba, mela jsem neco podobneho, pak zmizel a pak narostl znovu. Rekla bych, ze dobre znameni. 😉

lenkakubickova
22. dub 2011

@anlek : jasne, ono je to asi s pohybama tezky ☹ Ale verim, ze bude vse u annemarikam v poradku 🙂 Kez by jsi s tim dobrym znamenim mela pravdu, nejak jich mam tech znameni moc 😉 😀 Jinak teda taky paradni pupik pri IVF 😀 😀

anlek
22. dub 2011

@lenkakubickova Jsem mela lehky OHSS, nastesti bez nutnosti reseni s dr. Sice jsem se nechala zkontrolovat, aby byla jistota, ze jsem ok a jela s tim tancovat kousek od Hamburku. Ne ze bych toho teda moc natancovala, na to mi nebylo. Ale i tak jsem si aspon vylet uzila.

lenkakubickova
22. dub 2011

@anlek: mne s tim strasili posledne a ted ne. Posledne jsem tohle nemela a tak to proste pomuze, ze se nam prdola zakousne 😀 ...myslim, ze to je lehky OHSS, voda a bilkoviny fakt pomahaji, diky za radu! 🙂

anlek
22. dub 2011

@lenkakubickova Nepichala jsi ted vic pregnylu?

lenkakubickova
22. dub 2011

@anlek : já ti nevím, už si nepamatuju, kolik toho bylo minule, ale ted jsem mela 2 dny po 3 ampulkach a pak po 2 ampulkach. Mne ty 3 prisly nejak moc,ale trea to bylo stejny. Jen pry ted ma nove slozeni a pichala jsem do bricha, minule to bylo do stehna - do svalu.