Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
26. dub 2011

@lenkakubickova: jasne ze se zakousnou..jsem videla jak si v noci brousi na zakousnuti tesaky... 😀...jinak ja jdu opet do Gennetu v pondeli mela jsem jit v patek, ale nejsem v Prg tak az v pondeli....

lenkakubickova
26. dub 2011

@inza fakt jsi je videla??? No tak to je super!!! 😉 😀 😀 😀 😀 😀 No, super, pokud se mi neco nesemele, tak v Po muzeme chlebickovat 😵 😵 😵 😵 V kolik tam jdes?

inza
26. dub 2011

@lenkakubickova: videla a rikala ze pry se odkousnou az za 9 mesicu 😀 😀 😉 No asi tak na pul devitku....ja pred tim musim jeste odnest vzorek vody na rozbor a to pedpokladam ze bude rano tak pak...budu vedet zitra v kolik presne budu v Gennetu....jo ale chlebana dat klidne muzem 😀

inza
26. dub 2011

zustal me nejaky Puregon pokud ma nekdo zajem...

raducha
26. dub 2011

@lenkakubickova tak hodně štěstí. co když se zakousnou obě? co takhle dvojčátka? 😀 ty to máš zdárně za sebou a mě to teprve čeká.

lenkakubickova
26. dub 2011

@inza : tak jo, urcite se muzeme jen tak na chvilku srazit na chlebicek nebo kolacek v pekarne 🙂 ...sakra ja tu lezim, polstar pod zadkem a couram po netu a bojim se vstat, aby mi prckove neutekli 😕 😀 😀 😀 😀

lenkakubickova
26. dub 2011

@raducha : bojim se dvojcat ☹ ....ale nechame to osudu 😉 🙂 ...nemelo smysl to druhe vajucho marzit a jen tak bych ho tam nenechala!!! 😉

raducha
26. dub 2011

@lenkakubickova to jsi dostala nařízený že máš ležet nebo ne?

lenkakubickova
26. dub 2011

@raducha no, dostala od Pet.s 😀 😀 😀 😀 😀 ....nikdo mi to nenaridil, rikaji, ze staci tu pul hodku po ET a pak uz je to jen na prckach 😉 🙂

raducha
26. dub 2011

@lenkakubickova mě by nevadilo celých čtrnáct dní polehávat a užívat si jak se o mě všichni starají. 😀

lenkakubickova
26. dub 2011

@raducha to jo, to by bylo paradni, ale to by si musel vzit manzel dovolenou 😀 😀 😀

cibka
26. dub 2011

@lenkakubickova gratulace ke 2 mimiskum a at hlásíš za 14 dní // 😉

lenkakubickova
26. dub 2011

@cibka diky, sama jsem zvedava 😅

inza
26. dub 2011

@lenkakubickova: jo kolacek by taky sel... 😀..jeste se domluvime....tak pekne lez....me pak z toho uz boleli zada... 😀

darkwitch
26. dub 2011

@lenkakubickova tak to je super, ze ti dali dva mimisky... skoda ze nezustal zadny mrazacek... ale uz je nebudes potrebovat na nejakou dobu 😉

lenkakubickova
26. dub 2011

@inza jasne, domluvime 🙂 Uz me to nebavi 😀 😀 😀 😀 Ale jsem v takovem pololehu a hackuju u toho 😀
@darkwitch skoda,no, ja verim, ze se zakousne aspon jeden 😉 A kdyz ne, tak si to hold projdu do tretice jeste jednou 😉

vally11
26. dub 2011

@lenkakubickova 😉 no super, tak hlavně ať těch 14 dní rychle uteče a na testíku pak najdeš // 🙂

vally11
26. dub 2011

@raducha a ty teď čekáš na ms a pak už to taky rozjíždíte? 🙂

lenkakubickova
26. dub 2011

@vally11 🙂

anlek
26. dub 2011

@lenkakubickova Myslim, ze jste to dobre vyresili. Skoda mrazit jedno, zvlast kdyz o nem rekli, ze neni uplne vhodne na mrazeni. Skoda 3500 Kc + 1000 Kc. Ono se chyti ten spravny pocet. 😵 Ale jinak lezing nema vliv na chyceni. Ja jsem toho prikladem. Uz tam jsem musela po 10 min na pokoji utikat na zachod, meli zpozdeni a ja preplneny mocak diky tomu. A fakt se to nedalo vydrzet (hlaska Danka na sale, ze mam mocak plny tak, ze uz vypadam tehotne, malem zpusobila, ze byla nehoda na sale 😀 ). No pak odpoledne jsme sli na prochazku.

anlek
26. dub 2011

@inza Co podnikate ted v Gennetu?

lenkakubickova
26. dub 2011

@anlek ja uz jsem v polosede a hackuju, tak si v klidu odpocivam 🙂 No prave, byla by to skoda penez za mrazeni. O mocaku mi povidej 😝 Na sale jsem to jeste vydrzela, ale po ET , jsem vydrzela lezet s obtizema 20 minut, pak jsem musela, uz jsem nemohla ani dychat, jak me to tlacilo vsude 😀 😀 😀 Ale koukala jsem a v zachode mimisci nebyli 😉 😀 😀 😀 😀

monnn
26. dub 2011

@lenkakubickova Leni velká gratulace 😵 😵 😵 ,jsem se konečně dostala k PC a zítra to bude ještě horší,hned po práci na gyn. a pak na rodičák 😅 a koho jsi měla na sále?????

lenkakubickova
26. dub 2011

@monnn díky Mončo 😵 ...na sále byla Dr. Brnadejská...

sarik1
26. dub 2011

Holky chci Vas povzbudit.... já na Gennet nedám dopustit, máme od nich 7 měsíční dvojčátka.... ze 4 transféru bylo 3x těhu... jsou tam machři.

Lenka: Jestli Ti dělala tranfér Brandejská, tak jsi těhu.. ona je fakt superrr, nej nej doktorka.... hodně mě psychicky pomohla...! takže držím palce ne ke // ale k hladkému porodu a zdravému miminku 🙂

andru01
26. dub 2011

@andru01 ahojy lenii,..tak moc drzim take palecky a hodne moc stesticka 😉

lenkakubickova
26. dub 2011

@sarik1 diky, jsi hodna, kez by jsi mela pravdu 😉 Ja k Dr. Brandejske nechodim, tak nemam tu zkusenost,ale kdyz to rikas, tak musim verit uspechu 😉 🙂
@andru01 diky, vsak tebe tohle cekani taky za chvilicu ceka 😉

raducha
26. dub 2011

@vally11 ahoj kočko. druhého května jdem na konzultaci k dr langerové a ms mám termín kolem osmého května. když jsem volala na gennet minulý týden že chci obědnat tak mi bylo řečeno že to zvládnem ještě v květnu.tak uvidíme.kéžby

sarik1
26. dub 2011

@lenkakubickova Mě bolelo po tranféru bříško.. a taky jsem měla trochu bolesti zad... jinak já jsem to poznala hned, že je to ono.. jela jsem z Prahy domu a říkala, že jsem těhotná.. to se mě ještě nestalo, já to prostě tušila hned a co je zajímavé že jsem se nebála testovat, já si říkala, hmm tak to zkusím testnout a vím, že budou // a 7. den po ET byly, ale byly to dvojčátka tak proto už 7.den 🙂

raducha
26. dub 2011

@sarik1 docela mě děsíte se svými zážitky. 😅