Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
11. kvě 2011

@lenkakubickova já bych dvojčata nechtěla ani zadarmo...nemáš čas ani na jedno. Já se s Terezkou pořád ňuňánkuju a mucínkuju.-)))To bych se dvěma nezvládla.-)))

lenkakubickova
11. kvě 2011

@pet.s dělala by jsi to dvojnásobně 😉 😀 😀 😀 😀 ...já si je i docela přeju, abych neměla jedináčka,ale jak jsem už psala, budu šťastná i za jedno zdravé miminko!!! 😵

cibka
11. kvě 2011

@lenkakubickova já tipuju dvojky a byslím že to bude páreček 😉

cibka
11. kvě 2011

jinak všem přeji krásný pohodový den

lenkakubickova
11. kvě 2011

@cibka díky 🙂 I tobě krásný a pohodový den 🙂

anlek
11. kvě 2011

@lenkakubickova Nevim, o cem se chces sazet, to jsou jasne dvojcata. 😀

anlek
11. kvě 2011

@pet.s Uprimne, jsme rada za mono ditko. Ale i dvojcata "zadarmo" bych brala. 😉 Porad lepsi nez nic. 😀

lenkakubickova
11. kvě 2011

@anlek aby jste nebyli překvapené 😀 😀

anlek
11. kvě 2011

@lenkakubickova Ja bych rekla, ze ted je nejdulezitejsi, ze jsi tehotna. 😵 Jestli jedno nebo dve, to je jen otazka volby kocarku a podobnych drobnosti. 😀

lenkakubickova
11. kvě 2011

@anlek asi tak, všechno má své výhody, ale hlavně, ať je vše vpořádku a miminko/ka vpořádku odnosím 😵

anlek
11. kvě 2011

@lenkakubickova Presne. Byla jsem rada, ze cekame jedno. Ale kdyby byly dve, tak jsem mela jistotu, ze uz ne nikdy neceka kolotoc doktoru. 😔

lenkakubickova
11. kvě 2011

@anlek no právě, když budou dvě, nebudem mít jedináčka a odbydu si to najednou 🙂 A když budeme mít jedno, tak do toho podruhé už nepůjdem, ale lepší jedno než žádné 🙂 ...necháme to osudu 😀

raducha
11. kvě 2011

😅 v sobotu odsátí vajíček.

lenkakubickova
11. kvě 2011

@raducha supeeeer!!! Jsme ti říkali s Inzou, že půjdeš v sobotu 😀 😀 😀 A kolik máš foliků?

anlek
11. kvě 2011

@lenkakubickova A nebo to po jednom dopadne u vas jako u nas. 😉

@raducha Na kolik foliku to vypada?

lenkakubickova
11. kvě 2011

@anlek nebo,ale ja už bych pak kvůli věku nechtěla 😔 ....vím, že to dnes není nic zvláštního, ale porodím ve 36 a když mi bude 55, našemu dítěti bude 19 a máme na krku hypotéku, která nás dost svazuje a nemáš dneska jistou práci a v rodině je dost zdrav.problémů, tak bůh ví, jak na tom budu zdravotně ve "stáří"...asi jsem pesimista, ale v těhle směrech se snažím raději stát nohama na zemi 😖 Nám nemá kdo finančně pomáhat, ani nemáme možnost dědit bydlení a z toho co máme se nedá moc šetřit....tak je to těžký. Někdo mě chápe, někdo ne, ale to jen můj osobní názor 🙂

inza
11. kvě 2011

@raducha: jsme rikaly ze to bude sobota.....🙂

raducha
11. kvě 2011

@inza 😀 dobře.holky vy máte vždy pravdu.

raducha
11. kvě 2011

@lenkakubickova děkuji kočko jsem jak alenka v říši divů.
😝

lenkakubickova
11. kvě 2011

@raducha nemáš zač, to je v pohodě 🙂

monnn
11. kvě 2011

Čau holčiny,tak jsem dnes dopadla jak jsem čekala ☹ ,budeme se muset nejspíš spokojit s tím naším cipískem,žádné druhé mimi ☹ ,máte tu samé hezké zprávy tak to nebudu kazit 😉 ,no co penízky co jsme měli našetřené na IVF s PGD půjdou na dovču asi poletíme za sluníčkem 😅

anlek
11. kvě 2011

@lenkakubickova Chapu, z dost podobnych duvodu my zustane u dvou. 😢 Ikdyz ja bych osobne vic decek klidne brala.

@monnn Copak? Jetu misto i na smutne zpravy. Pokud se chces vypovidat.

biris
11. kvě 2011

ahoj holky začala jsem chodit do gennetu a chci se vás zeptat jak je to tam přes léto s dovolenou?Děláj se výkony-IVF i řes to léto nebo je to nějak omezené?A ještě jedna otázka ohledně genetiky,tam jdeme 27.5.Kdy se pak jde ohledně výsledků?Na imunologii jdeme až po 5 týdnech.
Můžete mi poradit na jaký ty všechny choroby bych se mněla rodičů zeptat když půjdem na tu genetiku?Moc děkuju

darkwitch
11. kvě 2011

tak hlasim, ze ke kasilku se pridala rymicka, doufam, ze se jim u me nebude libit a brzy pujdou zase o dum dal...

a jinak nemam silu vas docitat, takze jestli se stalo neco duleziteho prectu si to pozdeji nebo mi to napiste znovu 😀

vally dik snad to bude v pohode...

lenkakubickova
11. kvě 2011

@darkwitch beruškooooo,neeeee!!!! Nejsi alergik? Třeba na práci? 😀 😀 😀 Držím palce, ať je oboje co nejdřív pryč, ať si konečně tu laparku odbydeš!!!! 😉 🙂
@biris ahoj, nevím, jak je to v létě s dovolenýma,ale Gennet funguje celé léto jako normálně, jen se tam třeba střídá míň doktorů,ale normálně jedou 🙂 My když jsme byli na genetice, tak jsem měli výsledky za 3 měsíce 😝 , ale nevím, jesti je to pořád stejné, my tam byli v r.2009. A nemoci si pro jistotu napiš všechny, lepší toho mít víc než nic, ale dle mého názoru jde spíš o nějaké vážnější a dědičné choroby 😉

lenkakubickova
11. kvě 2011

@anlek : tak tak, já bych brala klidně 3 i 4 děti,ale....hold jsem stará 😉 😀 😀

biris
11. kvě 2011

@lenkakubickova Moc děkuju 😵 Pochopila jsem jako vážnější choroby třeba rakovinu,nebo ty dědičné že mamka má cukrovku?Horší bude to že můj táta třeba ani neví na co umřela jeho máma.
S tou genetikou si mi vyrazila dech,to je mazec jestli to tak ještě bude dlouho trvat!!! ☹

darkwitch
11. kvě 2011

@lenkakubickova alergik hlavne na praci jsem 😀 ale tohle alergie neni, to poznam... premyslim, jestli nemam nejaky zvraceny syndrom bileho plaste 😀

lenkakubickova
11. kvě 2011

@biris určitě to nebude nic vážného, na co babička umřela, to by jste asi věděli a na tý genetice to snad vyšetří, od toho tam jsou 🙂 ...jasně, myslím, že i cukrovku je lepší nahlásit....já hlásila cukrovku dědečka, rakovinu taťky a máma je epileptik, jinak nic v rodině nemáme. Určitě ti poradí s tím, co je zajímá, neboj. Fakt nevím jak to teď dlouho trvá, třeba ti někdo z holek napíše kratší dobu, pokud byl někdo letos na genetice 🙂
@darkwitch to bude ten syndrom bílého pláště 😀 😀

kaketka76
11. kvě 2011

@lenkakubickova JJ ... my mame jednu malou holcicku ... ted jdem zkouset dalsi mimi (uz potreti) koncem kvetna ... kdyz to nevyjde uz asi taky zustanem jen u jednoho mimca, taky nejsem nejmladsi. To nase prvni ditko se povedlo na druhy pokus. Druhy ditko se ne a ne povest ... ale taky uz nejsem nejmladsi ... Souhlasim, ze lepsi mit jedno nez zadne, protoze nase Andulka je zlaticko. Preju ti at ti miminko/ka vyjde/ou zdrave/va 😉