Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
28. zář 2011

@majcam ahoj kočko.budeš si ty ampulky s tabletami míchat sama. já brala dvě ampulky a tři prášky. ale píchal mi to přítel.ale sama to taky zvládneš. ta jehla je tak tenoučká že to ani nepostřehneš.když přítel nebyl doma tak jsem si píchala taky sama.jsi holka šikovná napiš jak to zvládáš. 😉

raducha
28. zář 2011

tak se mi blíží termín těhotenského testu. a to v neděli a v pondělí na krev. bojim bojim 😒

raducha
28. zář 2011

ještě jednou všem děkuji za rady a podporu. byla jsem vyplašená. 😀

monivo
29. zář 2011

@raducha tak budeme držet moc palce 🙂

hypo
29. zář 2011

@raducha drzim taktez vsechny palce...

hypo
29. zář 2011

@nannynka ahojky rada te vidim 🙂 ja sice menstruovat zacala a to jsem jeste kojila ale odmenstruovala jsem jen 3x a pak zas nic (ma prvni prirozena MS bez leku ktery prisla sama a pak zas nic a nic a nic tak jsem se radovala predcasne) takze jsem naklusla opet do Gennetu 🙂

majcam
30. zář 2011

@raducha tý jo už budeš testit,strašně to letí....tfuj,tfuj,tfuj... 😉 ,
..no já ještě dostala injekce decapeptyl,mě když berou krev,tak mě kříšej,ale co loni jsem to taky musela zvládnout(sice pero).... 😔 a kolik si doplácela za menopur..?!

raducha
30. zář 2011

@majcam v květnu jsem platila za menopur 1750 kč.letos jenom 1000 kč.protože mi zbyl z května. dnes ráno jsem si dělala ze zvědavosti testík a rísuje se tam druhá čárka. tak uvidíme v pondělí na krvi.

anlek
30. zář 2011

Ahoj, hlasim prirustek do nasi rodiny, mame Simona a vse je ok.

petaloudi
30. zář 2011

@anlek Veliká gratulace!!! Až budeš mít někdy chvilku, písni jaký byl domoporod 🙂

sipkova1
30. zář 2011

@anlek Gratuluju k Šimonovi 😅

nannynka
30. zář 2011

@anlek Teda já se sem chvíli nepodívám a ona má už druhé 😉 Gratuluju a ať roste a dělá radost.

nannynka
30. zář 2011

@hypo Taky se koukám nenudíš. Já se k dalšímu snažení chystám někdy zjara, máme doma složitou situaci (můj otec měl během akutní operace srdce mrtvici....) a zatím "otravuju" jen svého gynekologa.....Nějak se úplně neorientuju, ale jak jsem pochopila, tak Gennet otevřel nové pracoviště. A kde tedy najdu teď Vykysalou, chtěla bych případně znovu k ní....Teď mě asi čeká na nějakou dobu Provera nebo Duphaston a pak se uvidí....Opatruj se a doufám, že malá nezlobí.

anlek
1. říj 2011

@petaloudi Diky, ja neco sepisu. Ale asi to poslu IP, predpokladam, ze tohle nezajima kazdeho.

@sipkova1 Take diky, jen my mame Simona bez hacku. 😉 ja jsem hrozna, jak pouzivam anglickou klavesnici.

@nannynka No jo, je to tak. Ale reknu ti, ze my jsme meli ted problem s mym tatkou take. Vypadalo to dost spatne a i jednu dobu jsem mela pocit, ze k nam do rodiny prichazi jeden zivot a jeden odchazi. 😔 Dost hnusne pocity ...

hypo
1. říj 2011

@anlek gratulace a fiha porod doma jo? tak to by me taky zajimalo.... 😉

darkwitch
1. říj 2011

@anlek velká gratulace 🙂

sipkova1
1. říj 2011

@anlek Aha SIMON, tak to je krásný jméno 🙂 . "Slyšící, naslouchající"

monivo
2. říj 2011

@anlek Taky gratuluju 🙂 Sousedka rodila doma v srpnu, vůbec si to nedokážu představit, jak to probíhá apod. Já bych asi měla strach, ale v mém případě by mi to ale ani nikdo nepovolil. Četla jsem si o tom, a jsou na to docela přísná kriteria.

zvalentova
2. říj 2011

@anlek připojuji se s gratulací 🙂 🙂

zana21
2. říj 2011

@anlek Taky velká gratulace 🙂

cibka
2. říj 2011

anlek i já ae připojuji ke gratulacím a přeji hodně štěstí a zdravíčko
zdravím ostatní

raducha
2. říj 2011

😉 anlek taky já se připojuji k velké gratulaci.

zana21
3. říj 2011

Holky, chtěla bych se Vás zeptat, co všechno jste zkoušeli, než jste se v CARU dohodli na IVF. Zkoušeli jste např. před tím inseminaci? Zajímalo by mě, jak dlouho zkoušet IUI než přistoupit k IVF. Díky moc za odpovědi.

cibka
3. říj 2011

@zana21 ahoj my zkoušeli domácí snažení s clostilbegytem - načasování asi 3x , pak inseminaci tusim že 2 a pak ivf ono záleží jaký je u vás problém co ti poradí dr někdy treba inseminace nemá cenu

zvalentova
3. říj 2011

@zana21 ahojky, my jsem měli jednou injekci s Pregnylem, které nevyšlo. Inseminaci jsme vůbec nezvažovali, řikali jsme si (a MUDři to i potvrdili, že pokud to má klapnout, tak to vyjde.Pak následovalo zjištění průchodnosti vejcovodů s výsledkem neprůchodné a tak se rovnou šlo na IVF, nemělo cenu zkoušet něco jiného 😉

cibka
3. říj 2011

@zvalentova jak se daří 😉

zvalentova
3. říj 2011

@cibka nijak, nic mi není, nic mne nebolí, žádné nevolnosti žádné zvracení... začínám být nervozní 😒

cibka
3. říj 2011

@zvalentova vzdyt ti nemusí nic být, kdy más kontrolu

zvalentova
3. říj 2011

@cibka naštěstí jdu už ve středu, už aby to bylo 😀

zdenkaturkova
3. říj 2011

@zana21 Ahoj, já mám za sebou 2. IUI a MUDr. říkala, že ještě jednou a poslední IUI a pak IVF. Tj. většinou doporučují jen 3. IUI.