Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monivo
2. črc 2009

Ahoj Leni, zítra doberu Duphaston a MS by měla přijít v úterý, tak snad to tak bude. Takže bych začala stimulovat ve středu. A jak to přibližně vychází tobě?

lenkakubickova
2. črc 2009

Moni: no to je úúúžasný,toto letí 😉 Já jdu na kontrolu až 13.července a až ten den mi píchne vyvolávačku ☹ A pak 7-8 dní čekání,až MS dorazí... Ale ono to uteče!! Jsem z toho tak zvláštně nervozní a přitom i natěšená, je to naše první IVF 🙂

anlek
2. črc 2009

Ahoj,

Leni, treba MS doroazi i bez vyvolavacky. 😉 A nebo spis nedorazi vubec.

Po UTZ napisu. Jsem docela zvedava, ze se v tom brise deje. Uz ho citim nonstop.

lenkakubickova
2. črc 2009

Anlek: tak to bych potřebovala,aby buď dorazila MS dřív,nebo vůbec 😉 😀 ...na víkend chceme jet pod stan,tak snad se snaženíčko zadaří 😅 To je něco,že je to břicho takhle cítit 😕 Držím palec!!! 😉

monivo
2. črc 2009

Leni, tak to budou ideální podmínky - pěkné počasí, čerstvý vzduch....to by bylo, aby to nevyšlo 😉

lenkakubickova
2. črc 2009

Moni: tak to bych byla pořádně v šoku 😀 😀 Ale coooo,uvidíme, já už se tak těším na ten volný víííkend!!! 😵 😵 😵 Jede někam?

barrca
2. črc 2009

lenko, tak držím palce!!!! no minimálně si ten víkend příjemně užijete 😀

lenkakubickova
2. črc 2009

Barrco: děkuju 😵

anlek
2. črc 2009

Ahoj, tak jsem v Gennetu doma.

Rozhlizela jsem se, jestli neuvidim Milusi. A myslim, ze nevidela. 😅

Takze OPU je posunute na utery, orgalutran mi pekne funguje a ty velci folici uz nerostou, tak pry dame sanci i tem malym, aby narostli. Plan je pry 14-16 foliku, snad je to dobre mnozstvi.

Jenom dr. Danek se dneska trochu vyznamenal. ☹ Predepsal mi utrogestan a v lekarne mi rekli, ze si ho pacient hradi sam, takze jsem v lekarne nechala 700 Kc, pri IUI mi ho hradila pojistovna, tak nevim, proc ne ted.

Miluse, mas predepsany prednison? Ja jsem nejak nepostrehla, kdy ho mam zacit jist. 😅

lenkakubickova
2. črc 2009

Anlek ahoj 🙂 To nevadí,že je OPU posunuté,hlavně,že je vše v pořádku a folíky jsou pěkné 😉 🙂 Cožeeee? To si fakt platila za Utroš tolik? A kolik ho máš? 😕 Ty pojišťovny jsou fakt za trest! ☹ A vem si,že to třeba budeme muset dlabat aspoň do 14tt 😝

lenkakubickova
2. črc 2009

vím,že jsem Utroš brala v zimě a doplácela jsem jěn něco málo,ani jsem to neřešila,ale 700,- ....noooo,je to mazec ☹

anlek
2. črc 2009

Mam ho tri krabicky, ale problem byl, ze to bylo: hradi pacient. ☹ To nechapu, proc jednou to bylo na pojistovnu a jednou ne.

hypo
2. črc 2009

ahojky holky.....
anlek co mas za pojistovnu ze ti nehradi utros? ja si ho naposledy vyzvedvala pred 20 dnema a doplacela jsem minimum ani uz nevim kolik

lenkakubickova
2. črc 2009

tomu fakt nerozumím,proč to nenechali??? teď si vezmi,že někdo zůstane na nemocenský,bere prd a pak ještě tohle platit 😠 ....chjooo ....a to bůh ví,kolik by mohl člověk dostat léků,za který by jsme heště paltili a to nám jde z platu takovejch peněz na pojišťovnu 😝

anlek
2. črc 2009

Mam OZP, ale ja myslim, ze to neni chyba pojistovny, ale dr. ☹
Protoze jsem uz mela utrogestan hrazeny a nebyl zadny problem ...

lenkakubickova
2. črc 2009

myslíš,že to může Dr. nějak ovlivnit??? 😕

anlek
2. črc 2009

No priste reknu v lekarne, ze to nechci a necham si dat novy recept, kde nebude, ze si to pacient hradi sam ...

hypo
2. črc 2009

a proc dr.? to limitovane neni, na dr. nezalezi.... ja utros vyzvedavala uz 3x celkem cca 7 krabicek a vzdy bez problemu
ale nedivila bych se kdyby od 1.7. treba zavedly ze se utros plati nebo podobne vylomeniny zdravotnictvi

anlek
2. črc 2009

On to napsal na recept. Skoro si myslim, ze to zvoral ... Jenze jsem pako, ze jsem se neozvala. :( No co, nevadi, clovek prijde o vic ...

hypo
2. črc 2009

a na co jineho nez na recept by to mel nalsat, asi porad nechapu 🙂 😅
uz jsi zaplatila tak se s tim nic nenadela, jinak hoklky kdyby nekdo utros chtel tak mi tusim ja1/2 krabicky zustalo
zadara

lenkakubickova
2. črc 2009

to zdravotnicvtí je fakt děs holky 😢 ...ale coooo,to mimi nám za to stojí!!! Ale je to hrozný ☹

anlek
2. črc 2009

Ja se zeptam pri OPU, ale treba dr. Danek mi tvrdil, ze doplatek na puregon je adekvatni k IU, ktere kupuju a to neni pravda, platila jsem 900 IU 2047 Kc a 600 IU 1915 Kc. No ja si spis myslim, ze jak pribehl ze salu o hodinu pozdeji nez mel nas naobjednavane, ze byl takovy rozlitany ... Tak kliknul vedle, misto hradi pojistovna, hradi pacient.

lenkakubickova
2. črc 2009

hypo : taky tomu moc nerozumim s tm receptem 😅 ...já ho měla v zimě na recept a taky jsem platila nějaký pakatel... 🙂

anlek
2. črc 2009

Na receptu jsou tri kolonky: hradi pacient, spoluucast pacienta a pojistovny a posleni je hradi pojistovna ... A ja mam pocit, ze zaskrtl neco jineho nez chtel .... No jsem pako ;) Ale jsem rada, ze uz jsem doma.

Hypo tys mela prednison?

hypo
2. črc 2009

1 1/2 krabicky jsem chtela napsat
jo jako ze uz na receptu bylo napsano ze to plati pacient uz se trochu orientuju no ted uz nenadelas nic
u tohu puregonu ja platila podobne jen jsem mela 900 IU a 300 IU a ta vysla tusim neco kolem 1000,-

lenkakubickova
2. črc 2009

anlek: ahaaaaa, už chápu,blik,blik...se mi rozsvítilo 😉 😀 😀 ...netrap se tím,hold si to příště musíš ohlídat a my víme,na co si dát eventuelně pozor 🙂

hypo
2. črc 2009

jojo prednison a puregon a orgalutran pak jeste utros a fraxiparin a pak jeste nejaky leky \🙂

anlek
2. črc 2009

A odkdy jsi brala ten prednison?

Sorry, obcas me vyjadrovaci schopnosti jsou hrozne. 😅

hypo
2. črc 2009

jejda, jen si vzpomenout, tusim ze od zacatku stimulace

hypo
2. črc 2009

momentik to je blbost dostala jsem ho spolu z utrosem a ten jsem zacala brat po opu