Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
2. srp 2009

Sarik: tak to drzim palce,at to vyjde v rijnu!! Verim,ze to bude dobry,aby jste nemuseli do jineho CARu 😉 🙂 Já už jsem si taky užila své,tak věřím,že se nám teď aspoň jeden bobánek povede 🙂 😵 je fakt,že těch CARů je opravdu hodně!

Anlek: já vím,dá se to vydržet, kor,jestli zůstanu ještě příští týden doma,tak to uteče 😉 🙂 Pokusím se vydržet těch 14 dní, jen vím,že to asi chvilkama bude boj 😅 😀 Nesmím si koupit žádný test,mám jen ten z Gennetu a ten si prostě musím šetřit na 15.8. 😉 🙂 Je fakt,že mi nedošlo,že jsou do 2denní bobani, ta PK nám bohužel nevyšla,ale snad to nevadí 🙂 jinak piju pořád tak kolem 3-4 litrů minimálně,tak snad je to v pořádku 🙂 A myslíš,že ty zvětšené vaječníky jsou nějaký příznak hyperst.syndromu??? Neměla jsem zas tolik vajíček...ač mě před syndromem Dr. varovala. Já se nějak v to spěchu zapoměla zeptat, proč je vlastně mám zvětšené a doufám,že to nemá vliv na prcky 😕 😅 A vy jste byli někde na dovče,jak jsi tu chvíli nebyla? A co v Německu? A jak dopadla ta Po kontrola,jak jsi měla ty "špatné" výsledky??? Doufám,že je vše O.K.!! 😉 😵 😵

anlek
2. srp 2009

Leni, ja myslim, ze zvetsene vajecniky jsou znamkou OHSS. Ale to ma snad kazda po stimulce, precejen to byl na ne zahul. Nevim, jestli je rozhodujici kolik jsi mela vajicek nebo kolik jsi mela foliku, protoze foliku jsi mela hodne. Ale to upijes 😉 A navic OHSS se nemusi rozjet, urcite zalezi na vic vecech. Ja si myslim, ze je nejlepsi brat, ze OPU byl den ovulace. A od ni pocitat kolik je dnu, kdyz ja mela PK, tak jsem pricitala vic dnu nez ty, kdyz jsi mela kultivaci 2 dny. A koukni na tuhle tabulku: http://www.betabase.info/showBasicChart.php?typ... - Median, tj. cca polovina zen ma 10. den po ovulaci hcg min jak 16 (to nema test sanci podle me vubec z moci zareagovat) a polovina teda vic. Test samo muzes zkusit udelat, ale bud si vedoma, ze bily neznamena, ze se nepovedlo .... Jen, ze je brzo. Treba budes mit stesticko a neco uz videt bude. Kdyz ty stranky trochu poklikas, tak je tam tabulka i na dvojcata. Ale ja radsi sleduji tu na mono dite. 😀

Leni, cast ti toho poslu do IP.

barrca
2. srp 2009

ahoj kočky, tak už jsem zpátky z dovolené a právě jsem vás dočetla .... bylo to teda dost náročné 😉 A na vsechno se reagovat fakt nedá 😅

Anlek a Myska moc gratuluji ... opatrujte se maminy!!

Leni, tak už máš bobánky u sebe, to je supr .... moc moc držím palečky!!!

Katu tyjo, to letí ... bříško už máš parádní, gratuluji ke klučíkovi!

... a nevíte, jak bude mít dr. vykysalá tu dovolenou, vím, že mi říkala, že nějak v srpnu, ale napamatuji si to ... no a já se k ní musím objednat na 21dc na injekci a na kontrolní utz a to by mělo vyjít cca na druhou půlku srpna, tak se bojim bojim, že tam nebude ... já bych nejraději šla ale k ní (i když mi ostatní také přijdou fajn) ...

anlek
2. srp 2009

Barrco, to nespis bude vedet Kacka. Ale 7.8. by tam jeste byt mela, pak uz nevim. Jak bylo na dovce?

barrca
2. srp 2009

Anlek, tak uvidím, zda někdo bude vědět .... tak jako tak tam budu muset 21dc 😕

Na dovče bylo náááááááááádherně .... krásně jsem si odpočinula, ale moc rychle to uteklo ...jen jsem se slunila, četla knihy, klábosila s kamarády, plavala, jedla a prostě relaxovala ..... a co je to za počasí tady v Čechách? U nás padají trakaře ...

lenkakubickova
2. srp 2009

Anlek: děkuju za tabulku,kurňa...jen umět ingliš 😀 😀 😀 😀 😀 Ale něco si domyslím 😉 😀 😀 Já když byla v zimě těhu,tak jsem měla // už 7.den po ovulaci 😕 😀 😀 Je fakt,že folíků jsem měla kolem 20, ale co,snad mě to brzy přejde,no 🙂 A kdy jdeš na kontrolu??? Jsem strašně napnutá,jestli bede mimi jedno nebo dvě 😕 😅 A jak to vypadá podle HCG?

Raduš: tyyyyyyyjo, tu dovču ti faaaaakt závidím!!! 😉 🙂 Aspoň jsi se krásně připravila na IVF 😵 😵 Teď to půjd samo!!! 😉 🙂 Mám Kačenku na ICQ, tak ti zjistím,kdy je tam Dr. Vykysalá 🙂 Joooo a mně nakonec dělala OPU i ET, já byla tak šťastná!!!!!!!! 😵 😵 😵

lenkakubickova
2. srp 2009

Raduš: tak mi Kačenka psala,že by měla mít dovču posledních 14 dní v srpnu ☹ Dyžtak se objednej k Langerový,ta je fakt dobrá a moc milá 🙂 Kdy tam potřebuješ jít?

anlek
2. srp 2009

Leni, zitra jdu na tu krev a ve ctvrtek UTZ. Ja bych rekla, ze je jedno. Ale uvidime ve ctvrtek. Treba bude prekvapko. 😀

lenkakubickova
2. srp 2009

Anlek: tak moooooc držím palečky!!! Ať je jdno,nebo dvě,hlavně,ať jste oba v pořádku!!! 😉 😵 😵

barrca
2. srp 2009

Leni, díky moc za zjištění, jsi zlatíčko ... tak to zkusím uhrát k Langerový ... zatím jeste nevím, kdy presně tam budu muset jít, ještě jsem to nedostala, ale čekám to tuto středu až pátek a pak tedy +20 ... tj. někdy cca 25-27.srpna ... uvidíme, mám mít dlouhý protokol, tak snad to mám napsané někde v kartě, abych se s jiným doktorem také domluvila .... to je supr, že ti všechno dělala vykysalá 😀

lenkakubickova
2. srp 2009

Raduš: tak třeba ti to vyjde i k Lence, uvidíš 🙂 ...ale na tu 1.kontrolu to zvládneš 😉 🙂 Nooo, na OPU jsem se s dr. vyloženě domluvila,že jí chci a vyšla mi vstříct! Je super! 🙂 A na ET jsem to ani nevěděla, měla jsem jít v Út a kvůli málo embryjkům jsem šla v So a jsem za to šťastná!!!! 🙂
A v čm je jiný dlouhý protokol? To jsem nějak nikdy nepochopila 😕 😅

anlek
2. srp 2009

Barrco, to bys mela mit uz v karte, cim te budou stimulovat. Aspon ja u kratkeho mela. Myslim, ze dlouhy je takovy, ze nejak red MS utlumi vajecniky, aby byli odpocinute na stimulaci. Ale ja ho nemela, tak jsem se neptala a nezjistovala.

barrca
2. srp 2009

ahoj Leni, zatím nevím v čem je dlouhý protokol jiný, jen vím, že musím 21dc na injekci, která mi podle mne bude tlumit moje hormony a pak začnu stimulovat až další cyklus kolem 7dc ... ale stimulovat budu stejně jako před tím gonalem ... jen asi tedy déle, resp. později - cílem je abych měla více akceschopných vajíček 😉 ... měla jsem jich totiž při 1.ivf jen 6, což je celkem málo (z 10ti folíků). .... Já tomu rozumím tak, že v krátkém protokolu se mi vytvářejí vajíčka pomocí mých a dodaných hormonů, ale v dlouhém jsou moje hormony tlumeny a vše simulují ty dodané, aby vajucha rostla rovnoměrněji 😝 ... ale to je spíš takový laický pohled 😀

barrca
2. srp 2009

anlek, díky, tak to snad bude vše ok, no s vykysalou bych si byla jistější, ale to je jen maličkost .... koukám, že dlouhému cyklu rozumíme asi stejně, já zatím také měla jen krátký ... jak se cítíš?

A jak ty Leni, jak se cítíš?

lenkakubickova
2. srp 2009

Raduš: nechci to tu nějak opakovat,aby nevypadalo,že sebe dělám hypochondra a melu o tom dokola 😅 😀 Mám zvětšené vaječníky,takže pořád dost bolí ☹ ...někdy mám problém se narovnat a chvilkama je to pohoda,ale bolí břicho i na dotyk,ale to přejde 🙂 Snad to nemá vliv na miminko/ka ☹ 😅 Ale jinak si nijak neuvědomuju,že mám u sebe 2 bobky 😅 😵 😵

anlek
2. srp 2009

Ja to opakuju porad dokola, ja se citim dobre. Nebyt hcg v krvi, tak ani nevim, ze se povedlo. 😉

Leni, zvetsene vajecniky by mimcu vadit nemely, zatim ma mista dost. Az bude potrebovat misto mimco, tak vajecniky budou mensi. 😉 Otravuje to jen tebe.

lenkakubickova
2. srp 2009

Anlek: já vím,že to na mimi vliv nemá,je to jen asi takový ten strach,nooo 😅 Ale já věřím,že za 2- dny o té bolesti nebudu ani vědět 😉 🙂 Piju jako o život a tak tu bolest vyženu!!! 😵 😵 A už se těším na 15.8. na // a přidám se k vám,maminkám 🙂

barrca
2. srp 2009

Tak jo holciny, díky za zprávy o vašem aktuálním stavu 😀 😵 Leni neboj, kdo si prošel ivf, tak tě za hypochondra nikdy nemůže považovat ... nejen, že někoho to dost bolí, ale nejhorší je ta psychika, která pořád navrtává, zda ta bolest neznamená něco divného apod., hlavně se ale nenech ničím rozhodit, snaž se být v klidu .... bolest břicha je úplně normální .... fajn anlek, že ti je fajn 😉 mimochodem, nějak jsem nechytla, jak to vypadí s Mončou, nevíte?

barrca
2. srp 2009

No, já už si půjdu lehnout, dnes ráno jsme přijeli z Chorvatska kolem páté ráno a vůbec jsem nespala, tak jsem hotová, ale teď už budu na příjmu snad každý den, tak holčiny pište a piště ....dobrou

lenkakubickova
2. srp 2009

Raduš: díky z apochopení 😉 😀 Doboroooou 🙂 Já jsem do Pá doma, tak tu budu každý den 🙂 Jinak Monča je na dovolené, tak se nám snad brzy ozve 🙂
Škoda,že nemáme zprávy o Milušce ☹

lenkakubickova
2. srp 2009

taky jdu do hajan,ležím tu u toho a není to příjemné 😀 😀 paaaaaa, dobrou všem! 🙂

pet.s
2. srp 2009

Ahojky, tak přidávám svoji trochu zkušeností do mlýna. Já chodím k Dr. langerové. Dělala v ISCARE a když přešla do Gennetu, tak jsme z ISCARE přešli za ní do Gennetu.
Někdo tu řešil špinění po ET. Já začala špinit po ET asi 7 den. Za dva dny to přešlo. Od 9 dne po ET mám pozitivní testy HCG z moče. Začalo to takovou nenápadnou čárkou dlouho po limitu. Teprve dnes 19 den po ET byla už pěkná čárka v limitu. Krevní testy to taky potvrdily. Za týden jedu na UZ, tak to snad už budeme mít jistotu, že se to konečně povedlo 😵
Ono se dá chodit do Gennetu celé těhotenství? Jako do poradny místo svého gynekologa?
A nevíte někdo, kdy mám jít tedy ke svému gynekologovi mu oznámit, že se snažení povedlo?

lenkakubickova
3. srp 2009

pet.s: tak to je super,že jsi těhu poznala už docela brzy 🙂 A tu krev ti brali v Gennetu,nebo jsi šla jinam? A gratuluju,že už máš krááááásnou čárku!! 😉 🙂
Jinak mně říkali v Gennetu,že mám za 14 dní testovat a při jakémkoliv výsledku se objednat, buď na poradu co dál,když se nezadaří a nebo na potvrzení těhu a pak by jsi měla přejít ke svému gynekologovi 🙂 ...nevím,jestli si pacientky nechávají v Gennetu,jsou to asi jen vyjímky....nevím 😅

anlek
3. srp 2009

Hlasim nabranou krev, vysledky budou uz odpoledne.

lenkakubickova
3. srp 2009

Anlek: držíííííííímplace,ať je vše O.K.!!!!!! 😵 😵

anlek
3. srp 2009

No, na hcg se tesim. Jak mi nci neni, je docela tezke verit, ze u me neco roste. 😀

barrca
3. srp 2009

Anlek, žádné pochybnosti 😉 ... to je jasné, že roste! Držím palečky!

Tyjo, první den v práci po dovolené je fakt mazec ☹

anlek
3. srp 2009

Barrco, ja je moc nemam. Ale kdyz kouknu na diskuzi brezen 2010, kde pokud uz primo nekdo nezvraci, tak je mu aspon poradne soufl. Tak si pripadam fakt nepatricne. 😅 Ale samo, ze budu odpoledne rada, ze hcg od minuleho tydne poradne poskocilo. 😵

lenkakubickova
3. srp 2009

Anlek: buď ráda,že nemáš takové nevolnosti jako někdo,ale prcek určitě pěkně roste 😉 🙂 Jsem zvedava o kolik HCG poskocilo 😵 😵

Raduš: to víš, no, po dovolené je to vždycky nářez ☹ ...taky se netěším,až půjdu do práce 😝 😅

brejny
3. srp 2009

Ahoj holky, v sobotu jsem u vás byla poprvé a moc jste mě podržely. Dnes jsem byla na krvi – HCG. Právě mi volali – mám 1.489!!! Díky za podporu. Paní doktorka mě chce vidět, takže jdu 11.8. na kontrolu.