Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
31. srp 2009

Barrco, to ICSI to je asi největší pálka, teda ještě AH taky...tak doufám, že to nebude potřeba, i když kdo ví 🙄
My máme spermiogram v pořádku.
Ty půjdeš brzo viď, tak držim palečky 😉 😉

nelynka
31. srp 2009

barrca ISCI nezdrazili..
7000 za 10 oocytov a dalsie 2000 za dalsie vajka..
tak sme to mali aj pred skoro dvoma rokmi co sme sli prvykrat..
mna akurat skorej zaujimali ozaj len vylozene lieky na stymulku co a jak...
ale vidim ze je to u kazdeho ine...tak uvidime 🙂

dracekmracek
31. srp 2009

moc děkujeme 🙂

Lenča tu dnes nebyla?psala mi sms ale nemám kredit,tak jí jdu napsat do Ip

gabulle
31. srp 2009

ja jsem s lencou mluvila,zase ji rekli ze bude mit vysledky az zitra boze ta holka ma smulu,proc zrovna ji to tak protahujou

mandre ja mam testit az tedko v patek,ale nevim jestli se do ty doby spis nezblaznim, to cekani a nejistota je fakt desny psycho

dracekmracek
31. srp 2009

já vím psala mi to,já už to nechápu,co jim na tom tak trvá,já měla hcg vždycky do dvou hodin 😠

to je na palici tohle čekání 😔

gabulle
31. srp 2009

ja vim ze na tom fakt nic neni,ja uz mam z toho pocit ze ji delaj naschval to fakt neni mozny

dracekmracek
31. srp 2009

jako když jsme se sešly v pátek v gennetu počítala jsem s tím že bude fakt vědět jak na tom je,a ono prd...ať už s tím sakra něco dělají 😠

gabulle
31. srp 2009

tahle nejistota je fakt ubijejici,ale je pravda ze nektere mimca vykouknou opravdu az pozdeji,ale stvou me stou krvi,proc s tim delaj takovy caviky
uz jsem ji rikala ze ji priste naberu ja a odvezu si to k nam do laborky a vvysledky bude mit zachvilku

dracekmracek
31. srp 2009

to je pravda Lukýnkovi to taky trvalo a všichni kromě Vykysalé mi tvrdili že je to neprosperující těhotenství....

gabulle
31. srp 2009

nasemu Lukynkovi to taky trvalo,taky az nekdy po 8 tydnu,kazdy me tvrdil ze je to jen ma predstava,a ze tehu nejsem,jen ja vedela ze jo

lenkakubickova
31. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Co mě tu drbete Kačko a Gábi 😉 😀 😀 😀 jo,je to k naštvání, co se dá dělat 😅 Ta sestricka na odberu mi rekla,ze maji dnes laborantku nekde na skoleni nebo kde a tak to posilaji do Stresovic a ty jim to dovezou az rano,bohuzel 😝 Ale já mám na to fakt štěstí! 😢 😀 😀

Kačenko: ještě jednou chválím fotku lukáška,je fakt kouzelnej 😵 😵 Já to tu ani holkám nepsala, se stydím, že jsem vás nepochválila hned v Pá ☹ 😉 Ale musela jse to nechat na tobě 😉 🙂

anlek
31. srp 2009

Leni, teda to je smula. Ale zas na druhou stranu si tim stopro vyberes smulu a mimco budete ok. 😉

lenkakubickova
31. srp 2009

Leni: to si piš!! 🙂 😉 Chceš se odpoledne nebo k večeru sejít kvůli tomu čaji? My dorazili domu okolo poledne zplaveny jako psi 😝 😝

anlek
31. srp 2009

Leni, ted musim do mesta vyrazit pro zmenu ja. 😀 Pokud budu met silu, tak sjela na Prosek ...

lenkakubickova
31. srp 2009

v pohodě,budu doma,tak stačí písnout smsku 🙂 A přežij to ve městě,já byla upečená 😀 😀

barrca
31. srp 2009

Leni tyjo, tak prosímtě, hlaš mi, kdy půjdeš do laborky na testy, ten den vynechám, protože bych musela dlouho čekat 😝 ... to je fakt neskutečný!!! Drž se kočko!!

Katu, tyjo já jsem skleróza, včera jsem se kochala neuvěřitelnou fotečkou Lukáška, to už je normální seriózní supermimino ... a ani jsem nepogratulovala 😅

Gabi, neblázni, máš to za pár, to zvládneš ... nějak se odreaguj 😉 Držím v pátek pěsti.

Mandre jojo, teď čekám na menstruaci a pak už se to rozběhne - zoladex už mám v sobě ... takže hormóny už pracují, teda spíš nepracují 😀 Snad to během tohoto týdne dostanu a od příštího týdne začnu píchat ...

lenkakubickova
31. srp 2009

Raduš: já doufám,že už na odběr nebudu NIKDY muset jít, že tohle bylo naposledy 😉 😀 😀 😀 Ale kdyby náhodou,dám ti vědět,kdy jdu 😀

mandre
31. srp 2009

Leni, ty jooo, já teda nejsem věřící, ale "pánbůh tě zkouší" 😀 😀 😀, já tomu věřim, bude taaaaam 😀 😀

Barrco, hormony už nepracují 😀 😀 😀 , až příští týden, to bude mela, drž seee 😉 😉

Gabi, to už vydržíš 4 dny, pak natebe budou mrkat // 😀 Hoď se do pohody, mě na to pomáhá kafíčko a větrníky 😀 😀 😀

mandre
31. srp 2009

Jsem dneska vyjímečně optimistická... 😀 😀 😀

gabulle
31. srp 2009

holky dekuju,ale je to fakt na palici 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

akorat me boli bricho jak pred menzesem a to me na optimismu moc neprida

jdu si ukrojit bucek 😀 😀 😀

dracekmracek
31. srp 2009

Tak v té Mamince nejsem,asi nejsem dost atraktivní 😠 hlavně že je na titulce pobožná Aichmajerka.

hypo
31. srp 2009

ahojky holky, tak jsem si dnes zopakla navstevu gennetu, nebot me vysledky krve z minuleho tydne dopadly spatne, mam zvysene leukocyty a jeste cosi co ani neumim vyslovit takze to vypada na zanet, buh vi kde..... proto me boli bricho..... v patek mam poradnu a test na cukrovku tak snad budou i vysledky te krve z dneska......

lenkakubickova
31. srp 2009

Mandre: noooo,tak jestli je tohle zkouška,tak to ti díky! 😉 😀 😀

Gabčo: nesmutni holka 🙂 😉 Já vím sama,jak je to čekání únavný,ale kurňa, dyť už si to mimčo taky konečně zasloužíš,ne? 😉 Tak tam taky aspoň jeden bobek bude,neboj 😵 😵 Dej si búček a nohy na stůl a bude fajn! 😀 😀

Kačenko: já koukala,že tam nejsi ☹ A nebudeš třeba až v té další Mamince? Ja tam,že hlasy se mají posílat do 15.9., tak třeba ještě budou brát fotky 🙂 Beruško a důležitý je,že se fotka líbí tobě a Jířovi 😉 🙂 Na Aichmajerku se vyprdni, je to heeerečka a ještě tisíckrát upravená,aby ji vůbec mohli dát na titulní stranu 😉 😀 😀 😀

Hypo: to mě mrzí,že máte takovéhle starosti ☹ Držím palce,ať se zánět brzy vyléčí a dej nám vědět,jak to pokračuje 🙂 A hodně zdaru u testu s cukrovkou!!! 😉

anlek
31. srp 2009

Gabulle, me dr. rikala, ze MS bolesti jsou na zacatku normalni. A ja je mela teda dost dlouho. Na nich je nejhorsi, ze to jsou bolesti, na ktere chces na dlouho zapomenout. Me to nicilo nejvic psychicky. Ale urcite to i u tebe znamena, ze se prcek zavrta a deloha uz se diky tomu meni.

Hypo, nemas na mysli CRP? Ja jsem s nim mela s Gennetem docela problemy. Skoro bych rekla, ze to bylo z jejich strany zvelicene. Norma pro tehotne je 10 a ja mela 11 a hrozne me shaneli, ze musim hned zas na krev. Ze to znamena zanet v tele. Ale jedine, co se mnou delali bylo to, ze jsem tri tydny chodila na krev, stresovala ... Ale nikdy me nijak nelecili ... Je fakt, ze ja leukocyty mela ok. Doufam, ze to bude u tebe ok.

pet.s
31. srp 2009

Ahoj děvčata, tak zítra hurá do školy! 😀 Moji puberťáci nějak nechápou, že skončily prázdniny a ještě tu lítají po bytě 🙄
Já jdu zítra na gyndu ke svému doktorovi. Tak uvidím, co mi řekne. Snad mi zase ukáže míííímo. 😀

lenkakubickova
31. srp 2009

Pet.s: to víš,už mají puberťáci po ptákách 😉 😀 ...a neboooj,určitě ti mímo ukáže,proto tam přeci jdeš, proč by jsi tam přeci jinak chodila? 😀 😀 ...strašně to letí,když vidím,že už jsi taky 10tt 😕 😕 To je nářez!!! 😅 😵

pet.s
1. zář 2009

Leni tady to je typické 1.září. Bára jde poprvé do učení, a jak na to jindy dlabe, tak dnes nemohla dospat. Ted se tu dobíjí kafíčkem. Klukovi a mužíčkovi se nechce vstávat. Já se nějak nemůžu rozhýbat a dostat se do vany.
Leni, ted at to ještě letí. Po narození to může ještě letět první rok, pak miminku naordinuji zpomalení vývoje a tak kolem 4-5 roku zakážu růst 😀 😀
Ať se neopovažuje mít pubertu!!!!😀
Včera jsme se večer s mým mladším puberťákem mazlila, tak mi pořád prošáhával břicho. 😀 Prý chtěl se chce bráchy zeptat jaký má vybrat kopačky, když je pak po něm zdědí. 😀
Tak děvčátka mizím.

pet.s
1. zář 2009

Ještě jedna malá kalkulace pro mužíčka, kterou tu mám před sebou na stole. To abyste děvenky dychtivky po dětech věděly, jak "krásné"je mít děti.
Bára boty 1890, Dan boty 1990, Dan kopačky 2950, Bára taška 600, Dan taška 600, Bára kalhoty 1150, Bára mikina 890, podzimní bunda 1190, vesta 750, svetr 550, oblečení na praxi 990, pomůcky na praxi 1890, Dan kalhoty 790, Dan mikina 550, Dan košile 350, tričko 300, spodní prádlo 300, Oba :penál 300, pomůcky do školy 500,Dan fotbal na půl roku 1800, Dan bačkory 250, Bára bačkory 300.Tohle až si přečte mužík, tak ho trefí. 😀 😀 😀
A to je jen za moje děti. Mužík živí ještě z předchozího manželství jednu dceru na vysoké a druhou na střední( a to je bezkonkurenčně nejdražší dítě v naší rodině 😖)
Tak přeji krásný den. Jdu brát lázeň.A pak hurá do světa.

anlek
1. zář 2009

Pet.s prvnimu prsipevku jsem se smala. Dan je fakt uzasny, ze mysli tolik na miminko. Tomu druhemu uz tolik ne. Myslim, ze mate doma veselo.

Dneska jdu odevzdat listek na socialku, zakusim se pritom zeptat pani, kdy jako muzu ocekavat prvni penizky od nich, popr. kolik. A pak me vcera odchytla kamaradka na skypu, jestli bych ji nedelala jisteni, ze zrejme nestihne se vratit vcas z prace k detem, takze odpoledne asi budu hlidat.

lenkakubickova
1. zář 2009

Pet.s: přesně jak píše Lenča, u toho prvního příspěvku jsem se usmívala a je to sranda,jak myslí Dan na prcka a jak si je jistej,že je to bráška 😉 😀 😀 Ale ten druhej příspěvek mi jaksi podlomil kolena 😝 😕 ...ty děti opravdu nejsou náročný 😅 ...to aby člověk jen vydělával 😕

Leni: držím palce na sociálce, pak dej vědět, co ti řekli, docela mám taky obavy,kdy mi přijdou první peníze ☹ A pokud budeš hlídat,tak příjemné hlídání 🙂 Já okolo 9.00 buud volat na to HCG, tak pak porovnám s tabulkou...mám nervy na pochodu 😅