Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
7. dub 2010

pet.s: 😀 😀 😀 ty máš tedy sny 😅

evak99
7. dub 2010

pet.s: 😀 hele a oni těhotný nezavřou do vězení? 😉

petap1: nestresuj!!! 😎 to víš, že to teď vyjde. vědí, kde je zakopaný pes, takže hezky s pozitivním přístupem se těš na píchandu 😉

nanny: no právě ☹ se netěším už teď...naše mimísko je teď taky úžasný. taky si kolem 4h ráno chce s maminkou hrát. nejvíc pomůže, když si jdu do kuchyně zahopsat na balónu, sním nějaký ovoce a miminko se umoudří a nechá maminku si jít ještě na chvíli lehnout🙂

cisielko
7. dub 2010

Ahojte

Dakujem za pomoc, idem hladať dalej 😉

inza
7. dub 2010

petap1: ja sla podruhe 11 den. Jinak taky uz zpatky z chalupy. Vcera uzasne lyzovani. Normalne asi hodku jsme na sjezdovce jezdili uplne sami 😀

petap1
7. dub 2010

inza: ty jo, tak to muselo být supeer 🙂 Manža chce jet i teď o víkendu, ale já jsem nahlášená k rodičům (asi po 2m) takže to bojkotuju (i když nerada) 😀 Uvidíme..on má školení tady v Pze, tak by to snad nebyl takový problém 🙂 A můžu se zeptat, kdy je nejlepší si ten Gonal píchat ? A musí se taky v jeden čas ? Já to mám nejradši ráno doma, ale zase pak když jdu na kontrolu a oni mi chtějí upravit dávku, tak už ji ten den mám v sobě ☹

inza
7. dub 2010

cisielko:zkus tady treba neco budou mit. pokud by to byloo v te ulici tak do Gennetu je to cca 20 min pesky pres park peknou prochAZkou. ci tady: http://www.hotely.cz/praha-7/apartman-letna-i-f... asi 2 stanice tram a nebo cca 30 min pesky, http://www.hotely.cz/praha-6/denisa/ a cca 35 min pesky, http://www.pension-apartman-letna.ubytovani-hot... a cca 15 min pesky

inza
7. dub 2010

petap: jo bylo super, rabo v osm pet lidi na lanovce. Umrznuto a mansestr a sel jezdit super carving i s dotekem az mam z toho odrenou ruku a cena 250 za den nemela chybu. vcera jeste slunicko a bez vetru takze pak opalovacka a picvecko u vidlicek. Jo Spindl jezdi do 18.4.
Ja pichala vecer vzdy ve stejnou hodinu teda plus minus nejaka ta minuta.
Ja bych taky jela jeste na lyze, ale musim na svatbu

evak99
7. dub 2010

holky, lyže závidím 😎 já se letos ani nezklouzla!! ale co, snad příští rok 😉
jinak petap: já píchala každý den v 9h večer, právě kvůli tomu, kdyby mi v gennetu zvyšovali dávku. 😉

inza
7. dub 2010

evak99: no ja taky tajne doufala ze se "nezklouznu" ale nejak to nevyslo ☹ , tak ted bylo alespon jarni lyzovani

vveru
7. dub 2010

Ahoj holky, moc Vás prosím, některá určo budete vědět, jak je to stím nultým a prvním dnem menstruace??? Vůbec nevím, prý je to nějak se špiněním a jestli odpoledne, nebo dopo . . . jsem z toho jelen 😒

inza
7. dub 2010

vveru: no prvni den by mel byt az ten co se mrcha rozjede (spineni by se nemelo pocotat) a myslim ze jako prvni den se bere pokud se to rozjede dopoledne. Pokud az odpo ci vecer tak by se jako prvni den mel brat ten nasledujici. Teda takto to rikal jeden pan dr. 😉

berounanda
7. dub 2010

nanynka: Taky tomu věříme..že příště to už bude na100% 😀

Mrzelo mě to...ale trpělivost růže, v našem případě - mimi přináší

petap1: brala jsme fostimon - první 3dny 250ml, pak po 150ml a prosloužení o 2dny, k tomu cetrotide..čeká nás ICSI. Čekala jsem všechno, jen ne, že to zkončí v takovýhle fázy - vlastně jsem ani nevěděla, že se něco takového může stát. Ale teď alespoň dr. vědí, jak a kolik naordinovat, abych reagovala.
dobře to dopadne...už i u tebe vědí co a jak 🙂 uvidíš, že to klapne! 😀

evak99
7. dub 2010

vveru: přesně, jak píše inza

já vím inza 😉 ale neboj, příští rok už si nezalyžuješ a v létě už se nebudeš potápět/jezdit na bruslích/lézt po skalách 😉

pet.s
7. dub 2010

berounanda to byla první IVF? Tu ale ber jen jako zkušební. Málokomu se povede z prvního otěhotnět. oni spíš sledují jak reaguješ. Za pokus pojišťovna počítá, až IVF, kde proběhne přenos embryií.Takže v podstatě o nic nepřijdeš.Ale ty nervy a trpělivost vid? Taky to znám holka.
Mně dnes bolí břicho. nevím jestli jak roste děloha nebo mám začít šílet. Bolí to asi jako před menstruací, takový vlezlý bolení až do zad.Bojím, bojím.

pet.s
8. dub 2010

poslední odcházím a první přicházím 😀 Jdu uklohnit něco k obědu pro rodinku a zedníky.-)) a pak mastím do firmy.

nannynka
8. dub 2010

Tak dneska naposledy do práce....Včera jsme s kolegama zašli na minigolf (získala jsem poprvé krásné poslední místo, posunuté těžiště je sviňa 😉 ) a pak na večeři. No a dopo na poradě jsem od nich dostala dárečky na cestu - plenkový dort (něco neskutečného 😉) a lilii v květináči, abych na ně měla vzpomínku. Dneska něco dodělám, zkopíruju data a od zítra už jen doma.
Zvláštní pocit jít po 12ti letech naposledy na nějakou dobu (delší než 3 týdny) do práce. Dneska jim tam nechám symbolickou sedmi* Metaxu - malej bude po sedmi letech snažení a sedmi letech manželství 😉 . Tak snad ho pořádně zapijí, můj muž je totiž abstinent.

Opatrujte se, jdu mužovi vyžehlit košili, skočím do pekárny pro snídani a pak spolu pojedeme naposledy do práce. No snad nebudu bulet, mít včera šéf o minutu delší řeč, tak to ořvu.

petap1
8. dub 2010

inza: tak to jste se hezky vyřádili 😀 Na svatbě to bude taky zábava, uvidíš 🙂 Tak já to budu píchat taky večer, aspoň budu moc měnit dávky i v den kontroly 🙂

berounanda: Já bych měla píchat 260 a pak 220 (nevím jestli si to dobře pamatuji) ...tak snad nějaké vajucho vyplodím 😅
Je dobře, že ti to nebudou počítat jako pokus, jak říká pet.s. I když to zklamání a další čekání je na šlupku 😝 Je ale pravda, že po druhé už budou Dr. chytřejší 🙂

pet.s: v tomhle ti neporadím, ale pokud si nebudeš jistá co to je, tak radši volej Dr. Je lepší 100x zbytečně plašit, než pak něco zanedbat 🙂

evak99
8. dub 2010

pet.s: mě takhle pobolívalo břicho dlouho, důležité je, když to není celé břicho, ale jen na pár místech. a dr. doporučovala si vždy na chvíli lehnout/sednout a být v klidu, aby se nic nepokazilo!!! 😉 ale jak píše petap1, kdyžtak radši volej dr.!!!

nanny: to je krásný, že máte tak hezký kolektiv 😉 tak teď už začnou ty pravé přípravy, co?

petap: jo večer je na píchačku lepší 😉

inza
8. dub 2010

evak99: no potapet se nebudu ani ted. Zatim tato cinnost me nejak nebere....

petap: jojo stalo to za to. Akorat si clovek pripadal obcas divne kdyz jsme byli dva a z auta vytahli 3 lyze a prkno a premejsleli co si vyberem 😀 . Jo na "pichani" je urcite lepsi vecer asi kolem 9 (to jsem bejvala vetsinou uz doma 🙂). No nevim jaka bude svatba, ale asi bude tak trochu o jatra resp jim zase pridat trochu na tuhosti 😀 😀 😉 Doticny se chystaji nam vratit to jak jsme je napajeli na nasi svatbe ze pak odlezli po 4 a my byli v poho... 😀 😀

evak99
8. dub 2010

inza: 😀

inza
8. dub 2010

evak: jo a pokud by treba 3 IVF vyslo tak urco uz by pristi rok po tech skalach lezt slo 😀 🙂

evak99
8. dub 2010

inza: 😀 jsi ďáblík. šak uvidíš!! 😉 já si říkám, že letos v létě toho asi moc nedám. včera šel manža na brusle, tak jsem se za ním ploužila pěšmo...ale nebylo to tak hrozný. jezdil kolem mě sem a tam a taky jsme si to užili. ale na ty brusle už se těším hrozně moc!!! 😉

petap1
8. dub 2010

inza: Ať si koukají..hlavní je mít výběr, no ne 😀 Jj budu píchat v devět 🙂 To jsem taky většinou doma a je na to klid 🙂 Aha, tak to bude odveta, ju...tak to mají játra spočítané 😀 Hlavně, aby to ustál i žaludek 😀
Taky už jsem počítala kdy by se to narodilo, kdyby to teď vyšlo...no a příští léto už by to bylo v pohodě..takže nějaká ta činnost by se našla 🙂 Letos bych snad taky ještě nějaký výšlap dala 🙂

evak99: to musel být dobrý pohled, jak tak kolem tebe kroužil 🙂

betox
8. dub 2010

tereza, sarik: velká gratulace k těhu. Je to tady povzbuzení pro nás pro všechny 😉
vveru: první den menstruace se počítá od krvácení. Pokud přijde do 18h, tak se počítá do toho dne, pokud po 18h počítá se už do dalšího dne. Takto mi to vysvětlila primářka a mají to i přímo na webu Gennetu.

pet.s
8. dub 2010

Evak no je to jen v podbřišku jako na straně. jako vaječníky. Sestřenka mi včera psala, že to taky měla, at se neplaším.Já mám prostě pocit, že se tam ta děloha nemůže vejít. Utiskuje mi střeva.
Ale přeci jenom jsem zůstala doma. Mám i nějakou střevní potíž, tak pro jistotu. ono se to neposere. I když už volali 2 klienti. neberu telefon. On to vyřidí muž. My máme dnes leháro. 😀 😀 😀

petap1
8. dub 2010

pet.s: To jsi se rozhodla dobře..přeci jen odpočinek je odpočinek a práce se nějak vyřeší 🙂

vveru
8. dub 2010

Inza, moc Ti děkuju za odpověď.

Teda holky, když vidím co se stalo berounandě tak mě zase přepadá depka. Tak nějak jsem v koutku duše doufala, že by se to mohlo povést na poprvé 😔 Dneska mi začala první mrcha po laparoskopii a hysteroskopii a je mi pěkně naprd 😒

evak99
8. dub 2010

patap: no jo, kulička se valila po stezce a kolem ní osciloval hubeňour na bruslích 😉 já myslím, že tak někdy koncem července už dáme lehký pěší stezky v českým ráji a možná brusličky. na hory si možná letos budu muset nechat zajít chuť. no uvidíme, jak budu vypadat po porodu, že? 😉

pet.s: přesně. mimino je tvoje priorita, takže se to nezlbázní. a na jedné straně jako vaječníky mě bolelo taky. dr. mi říkala, že to je roztahování dělohy - ty úpony, co jí drží. tak odpočívej!

petap1
8. dub 2010

evak99: já myslím, že se v zimě sklouzneš...tatínek na kopci pohlídá a ty pofrčíš o sto šest 😀

vveru: taky mám bobky, ale musíme věřit, že to vyjde 🙂 A když ne, tak nesmíme přestat věřit..oklepat se a jít dál...však jsme ženy a ty se jen tak nepoloží, což 🙂

vveru
8. dub 2010

petap1, to máš naprostou pravdu 😀

betox, děkuji. Můžu se zeptat pod čím to na tom webu najdu???