Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
10. kvě 2010

nanny: to je napytel, ale nezmatkuj. jak píšou holky, to by musela být opravdu náhoda, aby bylo infikovaný. klidně se vybul, to jsou ty před porodní hormony. aspoň víš, že je s tebou všechno v cajku! 😉 ve čt to řekneš dr v nemo a uvidíš. ale určo nebylo infikovaný, jasný! A s těma snama to mám stejný. nesmíme na to myslet, takový věci se prostě dějou, ale my jsme si snad už tu smůlu vybraly, ne? drž se! 😉

betox
10. kvě 2010

dennis, tak teď už to posviští 😉

vveru
10. kvě 2010

nanny, neboj, není to tak dlouho co byla ještě zima a mrazy, to klíště v sobě nemohlo nic mít, ještě bylo zesláblý. Vybreč se, uleví se Ti, ale neboj 😉

anlek
10. kvě 2010

Ahojky, gratuluju ... Drzim palecky, aby vse probihalo az do konce dobre.

Petap, u Apolinare jsem na NT screeningu byla. Byla jsem moc spokojena, rovnou si tam pak domluv i velky UTZ ve 20tt. Prcka mi zkontrolovali opravdu peclive (vice pecive nez kamaradce jeji dr, ikdyz ona mela za sebou uz jedno nevydarene tehotenstvi).

Jinak se hlasim k tem, co maji radost z MS, necelych 7 tydnu po porodu ... Aspon doufam, ze je to dobre znameni, ze sourozenec pujde bez problemu. 😅

pet.s
10. kvě 2010

ahojky berunky, mám premenstruační syndrom. Bolí mě hlava, jsem protivná, bolí mě celý člověk. Dnes mi synátor řekl, že co jsme těhotná, tak jsem taková..."nooo, taková, nechci říkat nervozní,ale taková nasraná".Takhle to formuloval. dovololila jsem si mu vynadat, protože už 3 dny sbírá bordel pokojíčku. A pořád tam leží odpadky.

Jinak mě fakt lezou na nervy všichni a všechno.

Jen vy ne.
nanny neboj, to bude dobrý, anlek gatuluji k MS, ivarei no taky mi to přijde dost málo na rizikovku. V podstatě na Uz chodím jednou za 5 týdnů, kldyž k tomu připočtu i kontroly u svého gyndaře.A to chtěla abych chodila jen k nim. Psala jsem ještě do Brandýsa a k Apolináři. Tak uvidím. Chtěle bych porodnici, kde můžou rodit diabetičky, kde mají i rizikovku. A ještě by tam mohl nadstandart stát méně něž 1000 na den.(ale na tom netrvám).To je fakt problém. 😖

darkwitch
10. kvě 2010

pets to jsme rady, ze ti nelezeme na nervy 🙂
anlek parada telicko krasne startuje 🙂
nanny neboj urcite nebylo infikovane 😉

pet.s
10. kvě 2010

ivarei..tak ted jsem se docela vyděsila...chtěla jsem mrknout do tvého albíčka na ten podpůrný pás.najednou se mi tam vyjevila paní s jedním starším chlapečkem a kluky dvojčátky.
pak jsem to zjistila.Ona má nick ivaajirka a ono se to nějak pomotalo dohromady.Tkže se mi to zjevuje jako jeden fotoalbum.

nannynka
10. kvě 2010

Holky, moc diky. Uz je to lepsi, manzel me posadil do auta, vzal na vylet a veceri, tak je lip. Ted jeste prosurfuje celej net a zjisti co pujde, sam je trochu nervozni. Budeme to sledovat. Jeste ze jsem si vloni na jare vydrzkovala preockovani na encefalitidu....Jinak s tou psti nakazeni, ja mam fakt kliku - mam za sebou 12 tydnu PN - pulka na infekcnim na Bulovce kvuli takovyhle jedny maly potvore. Nastesti se to obeslo bez nasledku....Tak snad uz mam vybrano.

pet.s
10. kvě 2010

nany tak třeba právě proto, že jsi už to prodělala, tak budeš mít lepší obranyschopnost ne? Budu ti držet palečky.

nannynka
10. kvě 2010

peto, snad jo 😉 verim. Za 3 tydny si pro jistotu necham udelat testy a antibiotika pro chodici mlikarny jsou taky.

petap1
11. kvě 2010

Dobré ranko,

anlek: Tak to je dobře, že jsou pečlivý. JJ hned si to tam na ten 20tt objednám 🙂 Jinak gratulka k MS 🙂 Třeba se ani neotočíte a druhé bude na cestě..to by byl mazec viď 🙂

pet.s: Stejně máš super manžela...prostě neváhá a šup na výlet a večeři 🙂

Holky je normální, že mě píchá v podbřišku ? Dnes mi to píchá u pravé strany..vždy je chvilku klid a pak mě to začne píchat jako by jsem tam měla něco zabodnuté ☹

evak99
11. kvě 2010

nanny manžel je zlatej 🙂 určitě sis to už vybrala. neboj! a jsi přeočkovaná, takže by to mělo být v pohodě! 😉

pet.s: no najít porodku, kde mají levnější nadstandard je asi problém, ne? 😉 hele, já měla párkrát taky takový stavy, jako by premenstruační syndrom, takže je to asi normální! 🙂

petap: jo mně ze začátku bolelo bříško docela dost, nikdy ne celé, třeba v pravo nebo v levo, ale bylo to jako když bolely vaječníky při stimulce/ovulce. dr. říkala, že to je normální, že se roztahuje děloha🙂 takže neplaš, je to normoška! 🙂

anlek: tak to vypadá, že ti tělíčko hezky funguje! 😉

nannynka
11. kvě 2010

petap1 - jo, to je normalni a zvykni si na to 😉 ted to bude porad neco. Je to tim jak se zvetsuje deloha a jak je zavesena na vazech, tak to poboliva. Ja treba mela uplne ukrutne bolesti toho typu jako kdyz poprve po zime sednes na delsi vylet na kolo...jeden z tech vazu jde od zadecku mezi nohama pod brisko...ja myslela ze me picne 😉

nannynka
11. kvě 2010

jj holky, je zlatej. Ted jel do prace a mel tu k Vojtiskovi hovor na tema, ze nikam nespechame, at si u me pobude 😉

petap1
11. kvě 2010

evak99: Dobrá, dobrá, je to normální, takže klídek...díky 🙂

nannynka: Tedy tak to budu mít na paměti a kdyby mě to začalo bolet tam, vzpomenu si na tebe 🙂 To je zlatíčko...úplně si ho při tom rozhovoru umím představit 🙂

kive76
11. kvě 2010

ahojky, holky...petap1: mě taky někdy píchá v podbříšku, a pohvíli to přestane, a taky nevím co to je...no doufám, že nic vážnýho..

inza
11. kvě 2010

preji dobre rano 🙂

pet.s
11. kvě 2010

evak..ale dají se najít..tady v MB jednolůžák nadstandart 800, V Liberci snad dokonce 500. Ono když máš nadstandart dvojlůžák tak je to levnější,ale mně nejde o TV, video a lednici. Já chci být sama. Mám problémy se spaním. Takže kolikrát celou noc nespím a čtu si. Abych se bála jít na záchod, že někoho vzbudím, to mi hrozně vadí.
Navíc mi vadí, jak při vizitě poslouchá celý pokoj jestli už byla stolice a pod. Prostě já jsme takový solitér.

Holky já mám teda období hrůza běs. Přemýšlím jestli se nenechám zavřít do blázince. Celé nici nespím. Usínám kolem půl 4 ráno a to fakt poctivě už od půlnoci ležím. Ráno mě vzbudí v 7 hod rodinka, Samozřejmě jsme jak mátoha,ale usnout mi to nejde. Odpoledne to na mě přijde tak kolem 3 a to se snažím nejít si lehnout. Padám na hubu, usínám v sedě. Pak v 22 zalezu do postele a spím hodinu a jsem vyspalá.A tak je to furt pryč. Navíc mám příšerné sny.
Dnes se mi zdálo , že jsem koukala na mého Daníka jak si hrají s něčím, co připomínalo raketu, hodili to do sklepa okýnkem a vlezli tam za tím. A ono to najednou vybouchlo. běžele jsem se tam podívat(tak strašně jsem ale zbabělostí nechtěla). Všude to vybuchovalo, ohen šel z kanálů.N ajednou vylezl jiný kluk a říkal, že neví kde Daník je. Zoufale jsem tam lítala kolem. Hasiči to tam zachraňovali. najednou jsem oplakávala i Báru(asi tam byla taky). Pořád jsme se ptala zachranářů jestli nenašli černouška. Vyváděli ven zafáčované děti,ale žádný enbyl Daník. Zoufalstvím mě bolelo srdce. Najednou šel ten můj kluk proti mě, s jeho typickým miloučkým úsměvem.Byl živý a zdravý. Jenže mě tak bolelo srdce, že mě to až probudilo.Brrrr. Byl to hnus. samozřejmě jsme zase nemohla usnout, protože se mi mlelo hlavou, aby se jim něco nestalo. Abych život jednoho dítěte nezaplatila životem druhého dítěte.
Já mám snad už poporodní deprese, či co ☹

Ted mě nadzvedla Baruna. Včera odpol volala, že nutně musí jet na nějakou hudební soutěž. Řekla jsem ji, že jo, ale že at nepočítá s tím, že zustane druhý den doma vyspávat. Přijeli někdy v půl 3 v noci. Spala tu is tím svým. ráno šla do školy neučesaná, smrděla kouřem. Prostě na zabití. Navíc to dostala, tak byla protivná. Ted mi volala ze školy, že chce jít domů, že jí bolí břicho. Normálně bych ji pustila domů, ale na druhou stranu včera jsme ji jasně řekla, že dnes do školy půjde. tak jsem to nedovolila. Jenže ona když je unavená a ještě to má, tak je úplně neskutečná. Protivná a agresivní.tak ted trnu hrůzou, že se na ni někdo ve škole špatně podívá a ona začne prudit. Má už trojku z chování, stačí trochu a vyhodí ji. ☹

Holky pomoc!!!!!!!!!!!

darkwitch
11. kvě 2010

dobre ranko
pets teda to je hrozne... ale tehule myvaji spatne sny to je normalni a nespavost v tehu taky neni nenormalni, tak si jdi lehnout v ty tri hodiny kdyz jses unavena jetsli muzes, at se aspon trochu vyspis... asi ma mlada prehozeny rezim uz ted...
koukam, ze to nemas s dcerunkou vubec jednoduche... tak ji pak zavolej at jde domu jestli je ji spatne, vychovne uz si zapusobila, tak muzes udelit milost... ale samozrejme ti nechci nijak radit, ja deti nemam...

nannynka
11. kvě 2010

pet.s- Ty bys obcas potrebovala rodinu nekam na chvili vyslat, abys mohla spat kdy budes Ty a Tvoje telicko chtit. Me ta nespavost potka tak jednou do tydne, ale jinak se to celkem da. Ale taky jsem nepsala pres den, byla jsem v praci, tak to neslo a ted si nechci moc prehazovat rezim, kdyz nevim jaky rezim bude s prckem.

pet.s
11. kvě 2010

nany no rívě taky se děsím, že pak bude malá noční pták po mně. Oni ě doma vyspat nechají. Máme každý svůj pokioj, to není problém. Já to jdu zkusit ted., sice mi tady něco venku vrtají,ale vrazím si do uší sluchátka a zkusím to. Uvidím.

petap1
11. kvě 2010

pet.s: jak píše nannynka...potřebovala by jsi oddech od všech problémů a hezky být v klidu. Jen si lehni, i hodinka ti pomůž si odpočinout 🙂

vveru
11. kvě 2010

Ahoj holky.

Pet.s, švagrová také čeká miminko a prý se jí zdají příšerné sny. S Bárou to nemáš jednoduché, ale souhlasila bych s Dark, ale zase nejsme u Vás doma, tak aby na to příště mrška nespoléhala.

ahojkyy
11. kvě 2010

ahojky baby. Tak pripájam fotky testíkov. ET 1.5., prvý test 5.5, silnejšia čiarka 8.5.
V piatok mám ísť na krv.
Myslíte, že už to vydrží?
...
ahojkyy

ahojkyy
11. kvě 2010

pardon, prvý test 6.5...

vveru
11. kvě 2010

Ahojkyy, nikdo z nás nejsme doktor, tak nemůžeme říkat žádné verdikty. Každopádně to vypadá nadějně, takže moc Ti držím palečky ať to dobře dopadne. 😉

kive76
11. kvě 2010

ahojky, pet.s: koukám, že na Kladně v porodnici -
Nadstandardní pokoj pro matku po porodu se soc. zařízením: 600Kč/noc

kive76
11. kvě 2010

ahojkyyy no fakt vypadá to nadějně...

kive76
11. kvě 2010

ahojkyy.: tak se tam asi v pátek uvidíme 🙂 jdu do gennetu s přítelem on na spermiogram, a oba na různý odběry....a pak tam ještě jednou půjdu první týden v červnu,a a pak až na tu 1. konzultaci...

ahojkyy
11. kvě 2010

kive - ahoj, tak ja len pribehnem, na 8u, lebo ak chcem mať výsledky do 15.00, tak musím ísť vraj ráno.
Ale nakuknem a ak tak Ťa pozdravím 😉