Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
14. kvě 2010

nanny: Moc držím palečky a myslím na Tebe. Ty jsi holka statečná a zvládneš to na jedničku 😉

petap1
14. kvě 2010

ahojkyy..držím palce a sázím na pěkné čísílko 🙂 Klidně zavolej dřív..já tam polala ve 14:15 a už výsledky byly 🙂

evak99, darkwitch: No jak mi je...jsem šťastná jak blecha...je mi malá podprda (obvod hrudníku)...a je mi pořád blivno 🙂
Takže se pořád něčím cpu...ale zatím nepřibírám 🙂 Podprdu nemůžu sehnat, ale dnes a zítra vyrazím do obchodů, tak snad nějakou seženu. Jinak mi vůbec nechutnají banány...to je asi jediné jídlo co mi opravdu nechutná. Tedy pokud pominu to, že mám na něco chuť a jen co se zakousnu je to pryč a už mi to zase nejede 😀 V pondělí končím podle MS druhý měsíc..tak už jsem zase o kousek dál. Moc se těčím na toho 24.5. na UZ...to už by mohl být prďola pěkně vidět 🙂 Jo a abych nezapoměla...už týden sedím s rozemnutými kalhotami...ale těhu ještě nechci, aby se to v práci neprovalilo..takže si musím koupit jiná trička, aby mi ten knoflík zakryly 😀

petap1
14. kvě 2010

inza: taky bych si zatopila v kamnech a jen tak koukala do ohně..to by byla pohodičkááááááá 😀

inza
14. kvě 2010

vveru: jj dobre prirovnani. Kachna prevlecena za psa. My teda asi mame rybu prevlecenou za psa. Jemu ani dest nevadi. Ted zase spokeojene lezi na trave a mokne a kdyz sezeptam zda nechce dovnitr taknahodi takovy vyraz jako si delas prdel ne 😀 a ani se nehne

darkwitch: je to by byl svatek kdyby ten nas chlupaty nesmysl prisel nekdy az alespon po sedme hodine

monivo, nannynka: na jizvy existuje nejaka masticka a oni po tom se pekne hoji. Nazev si nepamatuji, ale az doarzim v nedeli dom tak kouknu a napisu pokud chcete. Me to na jizvy docela pomohlo

inza
14. kvě 2010

petap: jj je to pohodicka, akorat musim ted dojit pro drevo a to musim na dest

jinak pro dnesek odcviceno....hura a jak jsem lezela na zemi vedle kamen tak me malem ohorely nohy jak z nichh sel zar 😀

kive76
14. kvě 2010

ahojky, holky na spermiogram přítele je v normě...tak ta chybička nejspíš bude ve mě... ☹

inza
14. kvě 2010

kive: nemusi byt ani v tobe, muze tobyt trebaneco mezi nebem a zemi. U nas proste neprisli na to proc to nejde. manza ma spermio malinko horsi, ale stale jeste v norme a ja OK aproste to nejde 😒 . Neboj oni ti na prvni konzultaci reknou jak jsi na tom a co doporucuji atd. Proste bud v klidu a nestesuj se pred tou konzultaci 🙂

petap1
14. kvě 2010

inza: Úplně tě vidím..jak ti červenají nohy 😀 😀 Ale pro dokončení cviků vše, viď 🙂

kive...to ještě nemusí být v tobě..třeba jsi taky OK..i to se stává...a jestli něco najdou, tak jen dobře, protože s tím něco udělají. Podívej se na mě...našli chybu, vyřešili a šup jsem těhu...takže žádné splíny..jasný 🙂

inza
14. kvě 2010

petap: no skoro uhorely 😀 No rpo cviceni zase vse ne, ale u tech kamen byla alespon tepla podlaha 😀

petap1
14. kvě 2010

inza: původně jsem myslela, že jak píšeš, že jsi cvičila u kamen, že jsi u nich skoro usnula, ale tohle je akčnější 😀 😀

inza
14. kvě 2010

petap: spat u kamen nejde to by bylo na me moc horko 😝

kive76
14. kvě 2010

holky děkuji moc za podporu 🙂 🙂

petap1
14. kvě 2010

inza: no když příjemně hřejí, venku je zima a leje a ještě v nich praská dříví...to bych si odpoledního šlofíka dovedla představit 🙂

kive: nemáš zač 😉

dennisa
14. kvě 2010

Ahoj holky.
Jdu Vás pozdravit, jsem na víkend v rodným městě, tak to bude relax 🙂
Teda kromě toho debilního počasí, ujela jsem ráno 200 km, ale dešti jsem neujela 😠

Kive, jak psaly holky, neházej hned "vinu" na sebe, někomu to opravdu nejde bez příčiny.
Já to třeba takhle vůbec neberu, na čí straně je chyba nebo není. Nehledě na to, že u nás se z toho nevykroutím, kde je chyba, když nemám vejcovody 😀 A Tvůj přítel to na sto pro taky tak nebere, tak buď v klidu a uvidíte, co Vám tam řeknou 😉

vveru
14. kvě 2010

Holky, já si myslím, že je jedno u koho je chyba, je to problém obou a měli by se Ti dva navzájem držet a podporovat, ne na sebe házet vinu a nevinu, když spolu přeci chtějí mít miminko 😉

dennisa
14. kvě 2010

Vveru, tak nějak jsem to myslela 🙂

vveru
14. kvě 2010

Denis, a co Ty, jak se těšíte???

petap1
14. kvě 2010

Souhlas..maža taky vždycky říkal, že jsme v tom oba a ať neříkám, že je to moje vina 🙂

Ahojkyy..tak už voláááš 🙂

vveru
14. kvě 2010

Petap, vždyť Vy v tom oba ste 😀 a přeju Vám ať to dobře dopadne.

No jo, ahojkyy, tak jak???

petap1
14. kvě 2010

vveru..no ju, to máš pravdu..jsme v tom 😀 😀 😀

vveru
14. kvě 2010

Ale je to dobře, moc Vám to přeju a také tiše závidím 😉

darkwitch
14. kvě 2010

tak ja uz taky topim, parada za chvili tu bude teplicko 🙂
kive u nas ma manza taky spermie v norme a cekame jak to bude u me...
inza tak nas poklad taky lezi na travniku a vesele mokne... no ja ho pred sedmou ignoruju takze ma smulu...
ahojkyy tak jak?

petap1
14. kvě 2010

vveru: však se taky dočkáte 🙂

tak ahojkyy co je ??? 🙂

anlek
14. kvě 2010

Kive, neplodnost je nemoc paru. 😉 A jinak bud rada, ze mas muzika v poradku. Muzska neplodnost (mysleno jako chyba u muze) neni skoro vubec hrazena z pojisteni. Viz. ze ICSI je nadstandart, atd ...

darkwitch
14. kvě 2010

petap myslim, ze nez se dockame budeme ti zavidet vsechny a pak budou dalsi holky zavidet nam, tak to funguje 😀

petap1
14. kvě 2010

darkwitch: JJ takový je koloběh života 😀 😀

darkwitch
14. kvě 2010

petap presne 🙂 a mozna mezitim zacnou holky co uz se jim zazrak podaril, ale breci celou noc obcas zavidet nam, ze mame jeste klid 😀

petap1
14. kvě 2010

darkwitch: 😀

vveru
14. kvě 2010

Ahojkyy, tak co, Ty nás napínáš. Seš v pohodě?!

petap1
14. kvě 2010

vveru : Asi slaví 🙂