Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
6. črc 2010

jo a červi mělo být tvrdé y...

darkwitch
6. črc 2010

majcam ano pokud nenajdu // tak jdu hned do stimulky, aspon jsem to tak pochopila, v patek mam konzultaci a myslim, ze mi hned da stimulku, ale uvidime jestli uz bude ms, jestli vubec prijde 😉
teda cervici mezi prsty brrrr

majcam
6. črc 2010

Dark: moc bych ti přála // !!!! Zítra jdu ultrazvuk,tak snad mi tam něco roste 😉 ,u druhého IUI mi dal Daněk na zkoušku clostik,aby se zvýšila šance a už jedenáctý den jsem měla obrovský folík před prasknutím,že mi pomalu dr. Lovásová nevěřila,že jsem teprve jedenáctý den cyklu a tak mi hned po tom ultrazvuku sestra píchla pregnyl(bylo to ráno),většinou se píchá večer,a hned druhý den jsem šla na věc...,tak si myslím,že bych taky tak nějak mohla reagovat,no uvidíme...,a zavádíš si ultrogestan? Pak do tří dnů od vysazení by měla přijít menzes...

darkwitch
6. črc 2010

majcam dekuju, tak preju spravne mnozstvi foliku, ktere maji silna vajicka 🙂
jo zavadim si utrogestan... taky udelam ve ctvrtek test a hned ho vysadim...

inza
7. črc 2010

dobre rano vsem

majcam
7. črc 2010

Dobré ráno,

Inza: držím pěsti na pěkné folíky...pociťuješ,že se ti v břiše něco děje?

kive76
7. črc 2010

ahojky, dobré ráno...

darkwitch
7. črc 2010

dobre ranko
inza ty mas dnes utz?

inza
7. črc 2010

majcam: ne nic nepocituji....a co ty? ty jdes taky dneska pokud si pamatuju

dark: jj odpo, ale zase u nekoho jineho ☹ . Jsem zvedava jak to bude 😉

betox
7. črc 2010

Dobré ránko,

inza: držím palce na UTZ 😉

majcam
7. črc 2010

Inza:ano pociťuju,střídá se mi píchání na stranách,jako při ovulce...ano jdu dnes v 15:45 k mé dr.Lovásové, neboj sice se tváří na chodbě nepřístupně,ale je v pohodě...,i když na konzultaci před IVF jsem byla u Daňka a ten má u mě větší důvěru,nevím proč mi to tak přijde,možná věk?,...že je starší a tím si myslím,že i zkušenější...

betox
7. črc 2010

majcam: taky držím palce 😉

majcam
7. črc 2010

Betox:díky moc,už mi začínají pracovat nervíky,a to jsem teprve skoro na začátku 😕

inza
7. črc 2010

majcam: uvidime jaka bude. Ja jdu hodku pred tebou 😀 . Ja zase Danka nejak moc nemusim. Proste me nejak nesedi 😉 . Taky drzim palce at jsou folici jak maji byt. 😉

darkwitch
7. črc 2010

inza, majcam tak drzim palce at foliky spravne rostou 😉 lovasova mi ted delala to iui, zdala se docela vpohode...

betox
7. črc 2010

Mě dělala Lovásová IUI 3x a byla fajn a dokonce to byla ona, kdo mi našel ten nádor na vaječníku, takže mě připadá docela pečlivá

inza
7. črc 2010

me spise vadi ze se ti dr stridaji takto pri stimulaci...

majcam
7. črc 2010

Inza:taky mi toto nesedí,´protokol mám od Daňka a teď jdu k Lovásové...,a ty chodíš ke komu?

betox
7. črc 2010

Jo tak to mě taky štve. Šla jsem do Gennetu s tím, že budu u 1 doktora a za půl roku jsem byla u Brandejské pouze na vstupní konzultaci... 😒

mandre
7. črc 2010

betox: nesmíš se nechat, Brandejská má pořád full, asi je v oblibě....mě se to celkem daří se tam dostat, ťuk, ťuk, ťuk 😵 ....jdu k ní 15.7.

mandre
7. črc 2010

inza: už ti odepsali na stížnost 😅 ?

inza
7. črc 2010

majcam: k langerove

mandre: hadej muzes hned nekolikrat 😉 . Jasne ze neodepsali

betox
7. črc 2010

mandre: já k ní jdu 30.7. na konzultaci po té operaci, co a jak dál. Blbé je, když člověk potřebuje objednat na určitý den cyklu. Mě se dosud nepovedlo sestřičky "ukecat". Jednou jsem tam byla osobně a na recepci mi ukazovali na monitoru, že tam fakt má celý den plno a prostě mě tam vmáčknout nemůžou...Máš na to nějaký fígl?

petap1
7. črc 2010

Ahojte...hlásím se z dovči 🙂

tak jak tu válčíte..nestíhám dočítat... koukám, že Majkam a Inza jdou na UZ..tak držím palce 🙂

Inza: ty jsi psala nějakou stížnost ?

U mě je zatím klid..MS byla ukázková...tak teď ještě tenhle měsíc vydržím a příští cyklus už jdu do toho🙂

inza
7. črc 2010

petap: vitej po dovce. Odpocata, vyvencena.... 😀 . JJ psala na to proc se pri stimulce neustale stridaj dr a kor kdyz jde o 3 stimulku, ale nidko se neobtezoval odpovedet.
Takze pristi mesic hup na to 😉

darkwitch
7. črc 2010

petap ahoj jak bylo na dovce? tak to nas rychle dozenes 😉

petap1
7. črc 2010

inza: JJ odpočatá a plná zážitků 🙂 Asi nám dá dost práce počkat až na příští měsíc, ale musíme...chtěla bych mít aspoň dvě MS a pak to zkoušet 🙂 Dnes jsem si volala na ty Mutace...tak tam mám jen nějaké lehké na které se bere jen listovka a votamíny B...ještě si to nechám vysvětlit v pátek od DR. Daněk má volno, tak jdu k tomu novému....vydoluju z něj nějaké informace 🙂

dakrwitch: Bylo to super...projeli jsme na motorce skoro celé Dolomity 🙂 A neměla jsi náhodou teď někdy testit ?

betox
7. črc 2010

petap: vítej 🙂 . To je dobré znamení , že MS byla v pohodě. To vydržíte, měsíc není až tak moc dlouhá doba..... 😉

inza
7. črc 2010

petap: tak to je dobre ze odpocinuta. Pokud budes ok tak podle me ani nemusis cekat dalsi mesic 😀 . Mladej je v pohode nebo me tak prisel 😀

no ja pomalu mizim na UTZ. Jdu do gennetu pesky 😉

petap1
7. črc 2010

inza: tak tfuj tfuj tfuj 🙂 Zkusím se ho v pátek na to čekání mezi dalším snažením zeptat..uvidíme jaký má názor 🙂