Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
9. črc 2010

petap to je prave kamuflaz 😀

majcam
9. črc 2010

Inza:myslela jsem si to 😀, a kolik jich tedy máš?
já pak seděla u sesterny a čekala,až tam Dark vydají injekce 😀
na chvilku se s vámi loučím jedeme na chatu,tak papa v neděli 😉

petap1
9. črc 2010

dark... 😀

inza
9. črc 2010

dark, petap: na jedne strane 1*18,2*15,3*10 a na druhe 2*15 a 2*10. Nakonec musim rici ze jak jsme byli mimo poradi tak jsme cekali cca 3/4 hod nez jsme sli naradu a pani dr byla hodne mila a nevadilo ji ze jsme se tam takto vetreli. Jenom se divila ze tak po ranu 😀. akorat me davky zvedla od zitra na tri dny na 262,5. Takze doma budu ted davat dohromady zbytky 😉.

jinak venku na umreni a tak jedem zachvili na barak makat.... 😝

inza
9. črc 2010

no prislo me ze dark je tam ve vydejne leku nejak strasne dlouho 😀

darkwitch
9. črc 2010

majcam, inza krasny vikend, ja taky za chvili jedu domu 🙂

darkwitch
9. črc 2010

inza to vis my to sestricka musela vsechno vysvetlit co mam delat, ja jeste nejsem takovy mazak jako ty 😀 manza taky nadaval, ze jsem tam byla dvakrat tak dlouho jak u doktorky 🙂

darkwitch
9. črc 2010

teda mi, se omlouvam za hrubku, v tom teple se mi motaji prsty 😉

inza
9. črc 2010

dark: jasne je vedro a klavesovy skritci radej vic nez kdy jindy. Ze se me chce jit makat v tomto vedru. Jo u dr jste byli docela kratce. Jsem pak koukala jak si tam tvuj manza cet.. 😉

darkwitch
9. črc 2010

inza no jo radi, vedi, ze jsem nepozorna a nechytnu je 🙂
manza dostal novou knizku, ale stejne pak nadaval, ze mi to dlouho trvalo...

petap1
9. črc 2010

Inza: tak to bude super úrodička 🙂

Všem přeji hezký víkend..mi jedeme do Brna na Superbike, takže se asi upěčemě 😝

inza
9. črc 2010

tez preji vsem super pecici 😀 vikend. My mizime 😀

ter23
9. črc 2010

plasice, myslím že jsem začala asi tak 3.DC nebo 5.DC, to si teď nejsem jistá... a OPU jsem měla zhraba 13.DC 🙂 jinak, UTZ jsem měla jak před stimulkou tak i několikrát během stimulky, má sklon k OHSS tak mě hlídají 😉 ale určitě půjde před i během stimulky na UTZ, aby se vidělo, jestli je vše ok 🙂 a po OPU k nám na pokoj hned přišel embryolog, řekl nám kolik bylo folikulů a kolik vajíček, řekl stav spermiogramu a dal nám na výběr jestli přirozeně ( měli jsme ho zrovna dobrý ) anebo ICSI. A neboj, doporučí na co se mu to zdá 🙂 a pak si voláš druhý den, jak se embryjka oplodnila a jak jsou na tom 🙂 k jaké dr.chodíš?

2411
9. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem byla ve středu v Gennetu na krvi na potvrzeni těhu,naměrili mi 3208hcg takže snad zatím dobrý
Betox na ty NK bunky taky užívám Prednison

betox
9. črc 2010

2411: potichoučku gratuluju, super zpráva. Tak to je pozitivní, že i přes ty potvory NK buňky se zadařilo 😉

2411
9. črc 2010

betox děkuju moc na ultrazvuk jedu 23.7. k mudr Feldmárovi a ten je perfekt trošku jsem začala špinit,ale to je prý po utrogestanu, ale je to fakt jen malinko 🙂

betox
9. črc 2010

2411: špinění je prý normoš, tak to určitě bude v pořádku 😉

Jinak všem krásný sluníčkový víkend 🙂

plasice
9. črc 2010

Jé,děkuju za vysvětlení Ter.Já chodím k mudr.Langerové.A ten asistovaný hatching jste nevyužily? 😉

plasice
9. črc 2010

Pardon,"nevyužili",ostuda.To je tím teplem 🙂

vveru
9. črc 2010

Ahoj holky!

2411, tak to je super, se jim ten "náš den" nějak povedl. Moc gratuluju.Já beru také Prednison na ty NK buňky. Ty se mᚨ, že jdeš na UZ už 23. já jdu až 26. a mám z toho hrozný strach . . . .

darkwitch
9. črc 2010

ahoj vveru jak se vede?
hele kdyz jste mimoprazsky jeli jste po OPU normalne domu? me ted prekvapilo, ze tam pisou, ze se ma clovek 24hodin zdrzovat na území Prahy...

vveru
9. črc 2010

Ahoj Dark, jo jo jeli, myslím, že to tam píšou aby byli nějak chráněný, kdyby cokoli. Každopádně po mé zkušenosti je lepší aby s Tebou byl pak akorád někdo doma.
Děkuju za optání, celkem to jde, šíleně mi bolí prsa, trošku cejtím podbříšek, tak snad to je v pořádku a jsem furt zalezlá doma, protože jak vylezu ven do toho horka, dělá se mi blivno 😖

darkwitch
9. črc 2010

veru to se nedivim, ze jsi zalezla doma
tak to je dobre ja zas nebydlim moc daleko od Prahy, tak to asi nebudu resit...

cibka
9. črc 2010

ahoj holky jdu vás dočíst
majcam kdy jsem byla poprvé na na ivf tak to ženský platily až když šly na et

darkwitch
9. črc 2010

holky kdyz se mi ted rozjela ms, tak se pocita jako prvni den zitrek, ze?

cibka
9. črc 2010

majcam neboj ty na levý straně klidně mužou jeste dorust a i tak kdyby bylo 5 tak to stačí
betox mě taky našli zvýšený Nk bunky a mam brat 3 týdny před začátkem ivf prednison ještě budu volat14. 7 . kolik ještě dodělavaj nějaký testy, ale pokud se berou leky neměl by být problém s otěhotněním
plasice nám doporučili zaškrtnou skoro vše a embryolog ti po opu řekne co by bylo dobré
tak holky ja dnes dostala injekci aby dorazila ms až dorazí mam si zajet pro injekci mam dlouhý protokol a ta injekce působí až 30 dní a vyfasuju injekce 3.8. kontrola a pak se dozvím co dál předpokládám že začnu píchat injekce každý den

cibka
9. črc 2010

dark dnesek nepočítej pokud ms dorazí do 16 hodin počítá se dnešek jako první den pokud po 16 hoině tak az zítra, takhle mi to minule řekli v gennetu

darkwitch
9. črc 2010

ja si to myslela 🙂

kive76
9. črc 2010

ahojky, přesně tak mě taky říkali, ale mám dojem, že od 17h...

evak99
9. črc 2010

ahoj holky, jen v rychlosti vás zdravím...malá si žádá své a tak moc nestíhám chodit na net 🙂 jinak je ale vše v pořádku.
jdu se vás pokusit dočíst, ale jestli jsem správně pochopila, tak:
@dark půjdete do ivf? a kdy po té dovolené nebo ještě teď v létě? moc držím pěsti 🙂
@vveru: a co ty už jsi testila? 😉
@inza: koukám, že pícháte? kdy jdeš na opu? myslím na tě!!!! 😉
@kive: co vy?
@betox jste v procesu nebo čekáte na nějaké výsledky?
@mandre jak jste si užili pár dní volna?