Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

svetluska74
2. srp 2010

ahoj, o víkendu jsem se na net nedostala, takže teď krátké zpravodajství.
v pátek proběhlo OPU, dělala ho Lovásová, u které jsem byla ve středu na kontrolním UZV a po odběru přišla a říkala, že jsem tedy překvapila a že mi ten levý vaječník (který nemohly s Brandejskou ve středu najít) našla. Výsledek? odebráno 28 vajíček!!! - tím pádem její obavy z možného OHSS, takže za chvíli jdu do Gennetu na krev a k Lovásové na kontrolní UZV. Podle výsledku se určí možný termín ET. V sobotu nám volali - bylo 18 embryí, dneska mají volat mezi 8-9 jak se to vyvíjí dál. Manžel SPG velmi dobrý, takže naštěstí nebylo nutné ICSI. Takže se od pátku prolívám tekutinami a připadám si jak průtokový ohřívač vody 😉 .

betox
2. srp 2010

Dobré ránko,

@svetluska74 Tak to jsou skvělé zprávy 😉 Shodou okolností mi o Tobě povídala v pátek Brandejská, protože mi na histolce našli plicní buňky na vaječníku 😖 a ona o Tobě mluvila jako o další záhadě, jak nemohli najít ten vaječník s 15 folikuly a že prý budeš mít teď dětí, že nebudeš vědět co s nima 😀. Tak držím pěsti ať nenastoupí hyperstimulák

Ještě dotaz, v pátek jsem si všimla, že přestěhovali odběrovou místnost dolů naproti wc?

inza
2. srp 2010

@svetluska74: to teda byla pekna urodicka. Tak at dopadne dnesni UTZ dobre

darkwitch
2. srp 2010

@svetluska74 tak to je pekna uroda, tak jen at se drzi 🙂 a neprijde OHSS 🙂 a nelekej se kdyt budou volat pozdeji, me volali az ve tri ctvrte na deset

petrita83
2. srp 2010

Dobré ráno všem...tak jsem z toho všeho pěkně zmatená...13den po ET HCG 378,15den..špinění a HCG 520..prý je vše v pořádku..a mám přijít zas za týden...jelikož to v sobotu vypadlo oost blbě doufala jsme že se na mě třeba dnes´kouknou..tak snaad je vše dobrý..co myslíte?

darkwitch
2. srp 2010

@petrita83 tak drzim vsechny pesti ktere mam, aby bylo vse vporadku 🙂

betox
2. srp 2010

@petrita83 to je hodně nadějné a není možné, že by to jedno o víkendu vzdalo (teda nevím, jestli Ti zaváděli 2...)?

petrita83
2. srp 2010

@betox jo joo zaváděli mi dvě...já fakt nevim..sestřičky mě vždy tak nějak odbydou že to bude ok...chtěla jsem jít ještě dnes na HVG po tom blbém víkendu že by se jako vidělo víc..ale prý chodit nemám..ta nejistota je fakt děs..tak snad to pořád poroste...jinak mě nic nebolí atd..což je mi taky podivný..

darkwitch
2. srp 2010

holky kdyz jste mely neschopenku dele jak ctrnact dni, jely jste po ctrnacti dnech do gennetu pro dalsi kus neschopenky? a to jste sly primo na sesternu, nebo jste sly pres recepci

darkwitch
2. srp 2010

@petrita83 oni by ted mozna stejne nic nevyzkoumali, maximalne by ti mohli zvysit davky leku, pry s tim do osmeho tydne nic neudelaji, drz se...

betox
2. srp 2010

@petrita83 ale podle toho vývoje HCG to vypadá, že stoupá, tak to bude určitě v pořádku

petrita83
2. srp 2010

@darkwitch to máš pravdu...tak budu bojovat dál... 😀 😀 a jak ti to utíká???

darkwitch
2. srp 2010

@petrita83 rychle 🙂 ja si to celkem uzivam, takova mala dovolena 🙂

petrita83
2. srp 2010

@betox to joo ale není to dvojnásobek..tak nevim..hlavně jsem chtěla vědět jak je to dnes po té sobotě..ale počkám teda týden..nebo aspoň do pátku 😀

petrita83
2. srp 2010

@darkwitch tak to je super..já sem dnes taky doma 😀 😀 jupijou

darkwitch
2. srp 2010

@petrita83 bud hezky doma a odpocivej 🙂

inza
2. srp 2010

@darkwitch: ja sla na recepci. Tam ti to taky prodlouzi a bez problemu, resp ja tam posilala manzu kdyz jel z prace tak to vzal pri jednom 😀

@petrita83: vse bude OK. Tak se treba jeden pustil, ale druhej se drzi. 😉

darkwitch
2. srp 2010

inza dekuju 🙂 tak ja si tam ve ctvrtej zajedu 🙂

inza
2. srp 2010

dark: pak to jeste musis poslta ci odnest do prace jo a vem si taky listek na penize

darkwitch
2. srp 2010

jo to ja vim, ze to pak jeste musim poslat do prace, je nemela jsem si pro listek na penize dojit uz pred tim... no, snad ne...

inza
2. srp 2010

dark: to nevim, ale u me v praci vzdy chtela po me dva 😀

betox
2. srp 2010

@petrita83 to by sis musela skočit někam do laborky soukromě (pokud ti to teda v Gennetu nechtějí udělat), aby viděla, jestli se to po víkendu zvýšilo...Já vím, to čekání je ubíjející 😒

petrita83
2. srp 2010

@betox přemýšlim nad tím..ale asi to vydržim do čtvrtka nebo pátku a zajdu tam..teoreticky to bude od posledního odběru týden..tak by nemuseli remcat... 😀

cibka
2. srp 2010

petrita to je skvelý pokud hcg stoupá tak je to v pohodě spousta holek ze začátku špinila a ted mají zdravá miminka když ti říkají že je vše ok tak jim věř a kort když ti nic není moc ti držim palečky
svetluska teda to je urodička tak to budou i nejací nanučci 😉

svetluska74
2. srp 2010

@betox ahoj, teda kde je lékařské tajemství 😉 (dělám si legraci, samozřejmě). Tak to vidíte, čím se člověk může proslavit.
výsledky z krve jsou dobré, podle UZV to taky zatím na oHSS nevypadá, tak snad to tak vydrží. Zatím to vypadá - pokud vše půjde dobře - na ET ve středu. Zatím nám zamrazili 6 embryí, 12 nechali na prodlouženou kultivaci a z toho 7 prý vypadá nadějně. Tak uvidíme, jak se situace vyvine.

S tou odběrovou místností nevím, než jsem šla na OPU, byl manžel na odběru v patře, ale té cedulky jsem si tam taky všimla.

majcam
2. srp 2010

Ahoj holky...
@svetluska74 pěkná úroda,byla jsem v pátek v osm hodin v Gennetu,a tak jsem tak koukala na všechny ty, co čekali na sál,jsem si tročku zavzpomínala 😒
@betox ano odběrová místnost je i dole,před OPU mi tam sestřička vtáhla manžu,myslela jsem si,že je tam vchod na OPU,tak jsem tam taky vlezla a šahala do tašky pro přezůvky,tak se na mě sestřička tak podívala 😀 ,no pak jsme si to teda vysvětlily 😉

inza
2. srp 2010

majcam: tak jak je?

betox
2. srp 2010

@svetluska74 abych to ještě uvedla na pravou míru, primářka samozřejmě vůbec nemluvila konkrétně, jen říkala, že je den záhad - jedna záhada jsem já a pak mluvila o "nějaké paní", u které se skoro nedal najít vaječník po stimulaci, přestože na něm bylo velké množství folíků ... Jak jsem si ráno přečetla zprávičku od Tebe, tak jsem se musela smát, protože mi došlo, že jsi to Ty a svět je prostě malý 😉
@majcam tak to je taky dobrá příhoda 😀

My ráno razíme na inseminaci, tak držte pěsti, ať mají rybky šťastnou plavbu 😉

darkwitch
2. srp 2010

manza byl taky na odberu pred OPU tam dole 🙂

darkwitch
2. srp 2010

betox budu drzet uplne vsechno 😉