Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
2. srp 2010

@inza ahoj sporťando... 😉 ,myslela jsem,že už jsem v poho,ale dneska mě to na chviličku dostalo,byla jsem venčit a na lavičkách seděla parta mladých,hulili trávu a měli tam kočárek a dítě jim tam běhalo po trávníku mezi "hovnama" od psů,no a takový lidi maj děti.....,co ty a manža,jak to zvládáte...
@betox budu držet pěsti!!! Já vždycky když jsem nervózní,tak tak nějak divně reaguju,si vždycky pak připadám,jak úplnej neandrtálec.....
@darkwitch ahoj,doufám,že pevně držíš 😉

petrita83
2. srp 2010

@betox tak šťastnou plavbu a rychlé ocásky 😀 😀

majcam
2. srp 2010

@petrita83 taky pořádně drž plod!!!

kamisek2000
2. srp 2010

Ahojky, nevite prosim kolik stoji 4D ultrazvuk v gennetu?? moc diky🙂

inza
2. srp 2010

betox: rychle ocasky a at dopluji kam maji

majcam: jj s tema lidma to mam stejny. me vzdy muze trefit. Ja jsem videla neco podobneho kdyz jsem dneska jela na kole pres Stromovku. Jinak ted je manza v klidu po vikendu se skoro nehejbe jak hodil salto pres riditka. Ted to vypada ze ho mlatim resp ze se mlatime navzajem. On ma pekne modry ruce jak na ne dopad a flaknul se. Ja zase den predtim nejak nevybrala v rychlosti zatacku a jak prudce jsem brzdila abych enskoncila v plote tak jsem se flakla do kolena a mam ho ted uplne modre a z boku sedrene kdyz sem se polozila na beton 😀

inza
2. srp 2010

@kamisek2000: koukni na jejich webovky. www.gennet.cz

kamisek2000
2. srp 2010

@inza dekuju🙂 tam to nebylo, ale nasla jsem to v jiny diskusi... ale diky🙂)

darkwitch
2. srp 2010

inza a to se jeste na kolo odvazis? ja uz bych na nej nesedla 😀
majcam drzim (aspon doufam 😉 )

inza
2. srp 2010

dark: jasne. me to nejak nevadi. Ja jsem zvykla z mych sportu co jsem delala drive mit porad neco odrene, narazene..... 😀 to k tomu patri

darkwitch
2. srp 2010

inza pro me rozhodne, proto na kole nejezdim 🙂 kolo me nema rado a porad me shazuje, myslim, ze kun je bezpecnejsi 😀

inza
2. srp 2010

dark: ja myslim ze to je nastejno, akorat kun ma stabilnejsi "podvozek" 😀

nannynka
2. srp 2010

petrika, klid, pokud hcg roste, je to na dobre ceste....vydrz. Jo a ja jsem priklad toho, ze hcg se opravdu nemusi denne zdvojnasobovat. U nas se to nedelo.

petrita83
3. srp 2010

@nannynka děkuju za podporu..hned jsem klidnější...tak snad to bude ok 😀

petrita83
3. srp 2010

@majcam držim ho co to jen jde..doufám, že se taky trochu drží sám 😀

svetluska74
3. srp 2010

@betox mě je jasný, že nemluvila konkrétně. Jen je to docela legrace, když se o tobě dozví někdo, s kým se osobně neznáš, ale jen virtuálně 😅 .

Dneska volali, zatím se drží 5 embryí (prodloužená kultivace), předpokládaný termín ET je zítra, ale znáte to, ještě budou ráno volat.

Jinak všem držím všechny palce, ať se daří. A pokud se náhodou některá zítra chystáte do Gennetu v Praze na ET, dejte vědět, třeba se potkáme.

petrita83
3. srp 2010

@svetluska74 tak to je super..silná pětka...paráda gratuluju apřeju ať se drží všechny dál a je i na nanučky 😀

darkwitch
3. srp 2010

dobre ranko

inza tobe dalsi dil neschopenky vyzvedaval manza? a bylo to bez problemu? ja bych taky poslala manzu...

inza
3. srp 2010

dark: jj dely mu to bez problemu dole na recepci. Pry ani neremcaly a jeste se tam manza s nima nejak zakecal a pobavil 😀

majcam
3. srp 2010

Dobré ránko...
@inza tak to jste se teda pěkně zrychtovali 😀 ,a co práce?
@darkwitch kdy budeš testovat,nebo to necháš až na krev?

darkwitch
3. srp 2010

majcam v pondeli, nebo utery a hned potom si zajedu na krev 🙂

inza
3. srp 2010

majcam: stale nic. Posilam CV jak o zivot, ale nic ☹ . Jo nejak se ty kola trosku zvrtli 😀 . No co zitra razime do Jizerek a tam se zase asi udreme na baraku teda ja si kolo beru taky tak bych se zase mohla trochu zrusit i na kole 😀

majcam
3. srp 2010

@inza teď je to s prací na dvě věci...,já mám ještě neschopenku do konce týdne a pak mě taky bude čekat pracák,už se nemůžu a nechci vrátit do gastronomie...tak jsem zvědavá co se mnou na pracáku vymyslí 😔

inza
3. srp 2010

majcam: no se mnou nevymysleli nic. Chodim se hlasit 1 za dva mesice a ani me nikam pani neposila...v jakem budes hledat oboru?

betox
3. srp 2010

Dobré odpoledne,
hlásím návrat. Dneska byla na sále primářka a říkala, že spermio ukázkový a já taky výborný hlen, takže prý se to povést musí...No, beru to s rezervou 😉
Moc děkuji všem za podporu, je to od Vás moc milé.

@svetluska74 No přesně, já Ti to prostě musela napsat, přišlo mi to hrozně legrační, ale pak mě napadlo, aby se Tě to nedotklo...
dark, petrita: holčiny držte pořádně 🙂
Napadlo mě, jestli se to neobjevila vveru, měla mít koncem července UTZ, tak snad je u ní všechno v pořádku...

darkwitch
3. srp 2010

betox tak ti budu moc drzet palecky

betox
3. srp 2010

dark, díky moc. Nejdřív ale ohlásíš // Ty 😉

majcam
3. srp 2010

@inza ani nevim... 🙂 ,pořád jsem setrvávala v práci,kvůli tomu kdybych náhodou otěhotněla,ale úplně jsem se tam ničila,no a teď po tom neúspěchu mě to nějak nakoplo,a už tam nechci být...minulý rok jsem dodělala veřejnoprávní školu(kriminalistika,právo atd.), ale v tuto chvíli si už nic nepamatuju,tak nevim co tam se mnou vymyslí 😉 , ještě cvičíš mojžíšovku? Taky mě napadlo,že bych začala,ale nemůžu se dokopat 😒

majcam
3. srp 2010

@betox taky držim palečky všechny co mám... 😉

pet.s
3. srp 2010

petrita 83 - HCG máš v pohodě a já taky dlouho špinila a nic mě nebolelo a byla jsem těhu..neboj.
@darkwitch - po 14 dnech neschopenky potřebuješ pro zaměstnavatele jen 4 díl, který se posílá na sociálku. pak bud odevzdáš 5 díl.to je ukončení a nebo potvrzení o pokračování neschopenky-tuším, že to je to, čemu říkáte lístek na peníze.
@svetluska74 teda to je úroda 😀 to musí vyjít. 😀
@inza a @majcam - jo holky, přesně jsem takhle kňučela pkaždé když jsem viděla nějakou mámu, která si "nezasloužila"dítě.Brečela jsem proč ne já, proč ona jo. A to my měli ještě známé. měli adoptovanou dceru. Hrůza děs, ta rodila jak o život. První holčičku ji odebrali pro týrání(otec holčičky ji zmlátil ve dvou letech tak, že ji zlomil žebro a ruku), druhou pro zanedbání péče(nechávala ji sama doma), třetí dala do děcáku sama, čtvrtý kluk ji umřel u porodu, protože fetovala a chlastala celé těhu, pátou holčičku už ji sociálka nedala ani domů a hned šla holka do adopce. Pak ji nějaká parta pasáku odcvezla do Španělska do bordelu(myslím tu matku těch dětí), tam nějaký rok šlapala, až se tam poznala s nějakým chlapem, vzala si ho a měla s ním Barbarku. myslím, že už bude ve škole. Tu jedinou má u sebe a snad se o ní jakžtakž stará.
Co já se kvůli tomu nabrečela.

inza
3. srp 2010

majcam: to urcite najdes. Jsem koukala na portaly policie, vnitra, hasicu atd a ty tam nejak amista maji. Bihuzel zadne namejaji v mem oboru. Ja taky v praci chtela zustat di tehu a nebo do te doby nez se odtehujem z Phy, ale nevyslo to nebot bylo snizo vani stavu a narozdil od kolegyne neprovozovala ritolezectvi a tak to padlo ne me. Hele kdyztak napis do IP co shanis a ja jak hledam pro sebe vsidem mozne tak treba nahodou narazim na neco co by bylo pro tebe 😀

pet.s: ja ani neknucim ci nebrecim, ale jenom me to prijde lito ci nefer, ale bohuzel s tim clovek nic nenadela. Jak rika moje kamaradka ze kdo prcka neche tak se mu staci otrit o slipone(trenkone...) a je v tom ☹ a kdo ho che tak at se stavi treba na hlavu a nic ☹ . Sice moc s jejima nazorama nesouhlasim, ale v tomto ji bohuzel musim dat za pravdu