Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
18. srp 2010

dark:no na krev muzou kdykoliv 😉 Jinak snad by tam Langerova myslim uz pristi tyden mela byt tak ji muzes zkusit napsat ci zavolat 😉

darkwitch
18. srp 2010

inza me spis jde o to , ze sestra mi do telefonu rekne neco, potom daji kartu doktorce a ta rekne neco jineho... teda setra mi rekne, ze mam prijit na krev za dva dny a doktorka ze staci kdybych prisla za tyden a ja sla na krev zbytecne... a to nemam zili... bych ted na laparku nemohla by me museli prastit do hlavy, protoze nemam zilu kterou by mohli napichnout...

inza
18. srp 2010

dark: se zilama to znam. Me na jendom IVF a pak na HSK napichovali zilu na hbete ruky, protoze jinaou nenasli

darkwitch
18. srp 2010

me posledne nemohla najit zadnou ani na hrbetu ruky... proste hruza a ted tam chodim jednou za dva dny..

inza
18. srp 2010

dark: no ja kdyz nekolikrat zatnu tak se obcas objevi, ale ne porad. Nejlepe by se jim bralo kdyz hezky hazu lopatou. To jsou na hrbetu pekne zily nabehle 😀

darkwitch
18. srp 2010

inza jojo me by taky odpoledne v praci krev i nabrali, ale kdyz oni chtej krev rano, jeste kdyz je zima, coz mym zilam taky nepomaha...

pet.s
18. srp 2010

ahojky holky, tak něco nového?

inza
19. srp 2010

preji dobre ranko

betox
19. srp 2010

Dobré ránko,

tak hlásím že mrcha furt nikde, nicméně testy negativní a krev včera 0, takže asi zpoždění, což se mi normálně nestává 😒 Holky, to je zvláštní, že Vám včera ty výsledky neřekli. Já byla na odběru před 8 a volala tam už v 15h a výsledek už měli 😒

betox
19. srp 2010

Ještě dotázek, mám brát pořád utrouš?

petrita83
19. srp 2010

@betox 😖 a to tě pak nespojili s doktorkou?no já bych ho nebrala, asi to nemá smysl, jen to brzdí mrchu 😢

petrita83
19. srp 2010

JInak už jsem volala...výsledek HCG 2...nepříjemná sestřička, asi stejná jako včera..já mám prostě kliku..řikám jí a´t mě spojí s doktorkou a ona že ne...že jí dá po pracovní době vzkaz..fakt nechápu..s doktorkou jsem měla dohodu ať mě přepojí...

nannynka
19. srp 2010
petrita83
19. srp 2010

@nannynka tak to fakt nee..ale my vždycky platili jen jednou..byl to asi nějákej omyl..no nevim jestli 30kč stojí za článek v novinách 😖

darkwitch
19. srp 2010

Petrita tobe to krasne klesa... Ja mam hcg 19 takze pokles nic moc, jeste mam jit na krev pristi tyden, ale s doktorkou jsem nemluvila, pujdu tam az tak ve ctvrtek, v pondeli to asi nema cenu...

darkwitch
19. srp 2010

Tak to je divne my platili vzdy jen jeden poplatek a to jsme sli na vysetreni oba...

petrita83
19. srp 2010

@darkwitch mě to klesá mega rychle..min. týden 370, pak 40 a teď už jen 2...to je super..když to beru pozitivně 😖 ..no tobě to jde teda pomalu..ale jde to dolů tak že to bude taky ok..jen to dýl trvá 😢 já už jsem z otho docela KO a ta sestra byl afakt na ránu..vrrrrr

petrita83
19. srp 2010

@darkwitch přesně my taky..prostě nějáká sestra byla jouda.. 😀

betox
19. srp 2010

@darkwitch nechceš mojí nulu? 😉

petrita83
19. srp 2010

@betox 😀 já myslim že joo 😀

evak99
19. srp 2010

ahoj holky, moc vás zdravím
petrita: to je mi líto ☹
betox: utroš vysaď, bo ti brzdí mrchu. ach jo ☹
dark: tak třeba?😉
pet.s ty vodo, ty uz to máš za pár! jak je? 😉

petrita83
19. srp 2010

@evak99 ..mně taky 😖 ale už je to ok..po tom celém trápení chci hlavně 0... 😠

evak99
19. srp 2010

@petrita83 já vím! ale nevzdávej se! člověka ty neúspěchy hrozně mrzí a bolí, ale musí se připravit na další boj, neb jak pořád zdůrazňuju, pozitivní přístup je podle mě nejdůležitější!

držím vám všem pěsti!

betox
19. srp 2010

holky díkec, já už si ho ráno stejně nevzala...

@evak99 Týjo, to to letí, koukala jsem, že jsou Barborce už 2 měsíce 😉 A jak se máte, kočky?

petrita83
19. srp 2010

@evak99 😀 já vim...však se taky snažim 😀

inza
19. srp 2010

betox: urcite utrous uz neber

my taky jednou platili oba za vysetreni a pritom manza na nicem nebyl, ale nejak jsme to neresili a pak se nam to stalo jeste na imunologii v Karline

holky alepson ze Vam to HCG klesa, kdyz uz nemuze stoupat

nannynka
19. srp 2010

@evak99: No povidej, prehanej, jak je ?

evak99
19. srp 2010

@betox
@nannynka ahoj holky, no letí to a je to hukot 😀 ale už je samozřejmě líp. začátek byl opravdu hrozně těžkej, než jsme si zvykly na sebe, na kojení atd. Ale teď už to docela běží. Sice režim zatím nemáme žádný, ale snažím se ho postupně nastolit. Jenže je den, kdy B. krásně přes den spinká a já stihnu udělat spoustu práce. Pak je den, kdy usne max na 20 min a celý den je protivínek, neb by chtěla spát a nejde to. Takže vás tak tak stíhám dočíst, ale na psaní už není moc čas. Ale už máme za sebou ty slibované výlety na Valdštejn, na Zlatý Návrší a do Bedřichova 😀 Sice všude kojíme a přebalujem, ale jak je teplo, tak to jde! 😉
Ale jinak musím říct, že je moc hodná. Trápily ji teda prdíky a to vám řeknu je hrůza. Člověk nemůže tomu miminu pomoct a to řve jak tur, chvílema jsem se bála, že mi umře, jak byla rudá a zajíkala se. No ale koupila jsem probiotický kapky, skáču s ní na balónu a je to lepší - klepu na dřevo! Jinak řve jen když má hlad! 😀 A zatím kojím co 2h (v noci teda co 3-4h!), ale dr. říká, že bychom to měly pomalu prodlužovat, jenže to je těžký, že.... 😅 zatím je pořád malá, má 4,3kg. 🙂
a jak se máte vy nanny? 😉
betox: držím moc pěsti, ať se daří!
@petrita83 to je dobře 🙂

betox
19. srp 2010

@evak99 Tak to jste šikulky, jak to zvládáte. Malá je moc krásná 😉 Díky moc, budeme se snažit 😉

evak99
19. srp 2010

@betox díky. ať se daří! 😉