Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
26. srp 2010

Ahoja, tak už jsem zpět ...místo v 10h jsme přišli na řadu v 11h ale mě to nevadilo..čím později tím líp..řikala jsem si..jiank to zábava teda nebyla, ikdyž přítel se faakt snažil...kupodivu i přes to strašný utrpení který ráno absolovoval prý bylo spermio v normě 😀 😀 tak huráá...zítra to prý máme podpořit, tak to už bude snad zábavnější 😀 sestřička byla mooc milá a Daňek byl ok, vlastně jsem ho ani neviděla 😝

petap1
26. srp 2010

petrita: Ta supeeer, tak hezky doma podporujte 🙂 A jak to, že jsi Daňka neviděla ?? 😕

mandre
26. srp 2010

@petrita83 My jsme to podpořili včera, říkala Dr., že vajíčko je oplodnitelné tak do 8 hodin po ovulaci 😀 , dnes jsem nasadila Utrogestan.

mandre
26. srp 2010

@petap1 Nebyl u hlavy 😀 😀 😀

petrita83
26. srp 2010

@mandre a co pak já vim kdy u mě nastane?bála jsem se říct o ten UTZ 😠 jouda prostě..prý dens nic, pojistit zítra..a nasadit Utroš, jaké máš dávky?

petap1
26. srp 2010

mandre: 😀 😀 To jo, ale musel tam přijít ne 😅 A nebo je tam nějaká plenta 😕 ?

petrita83
26. srp 2010

@mandre, @petap1 přesně nebyl u hlavy, taky ze mě viděl jen to nejlepší 😀

mandre
26. srp 2010

@petrita83 mám 1-0-1, od včerejška trošku špiním 😝
@petap1 😀 😀 😀 😀 , no ale jestli byla Petrita v tranzu, tak se nedivím, že ho přehlídla při příchodu 😀 😀

petrita83
26. srp 2010

@mandre tak dávkování máme stejné 😀 ..to špinění asi nebude nic špatného asi jen důsledek toho šťourání, zabydlování nebo tak něco ne? 😲
Jo v tranzu to jsem byla..no asi kolem mě prošel ale pak jsme ho přes nohy už neviděla 😀 prý je mám dlouhý 😀 😀 😀 to je sranda...

petap1
26. srp 2010

petrita, mandre: Já se z vás picnu 😀 Tak koukám, že i takhle je to plození legrace 😀

petrita83
26. srp 2010

@petap1 velikááánská 😀

darkwitch
26. srp 2010

Petap ja kdyz jsem cekala jestli bude hcg klesat nebo stoupat tak jsem se rozhodla, ze si tu chvili, ze jsem tehotna uziju, ze kdyz to nedopadne bulet budu stejne a nemusim byt smutna a vynervovana celou dobu...

darkwitch
26. srp 2010

Me Brandejska na 1. IUI rikala, ze to bude vterinka a ze uz nebudu chtit jinak az zjistim ze jsem tehu

betox
26. srp 2010

@petap1 gratuluju ke krásnému Hcg 😉

petrita83
26. srp 2010

@darkwitch 😀 tak to nevim..

mandre
26. srp 2010

@darkwitch no my jsme se s manžou schodli, že už nás nebaví tam pořád jezdit...tohle bylo 5.IUI 😠

mandre
26. srp 2010

@petrita83
@petap1
no já jsem dneska snědla vtipnou kaši 😀 😀 ....však ono mě to zase přejde....nahoru, dolu 😀 😀

petrita83
26. srp 2010

@mandre naše 1.IUI a druhé odkládám až po všech vyšetřeních..tedy na neurčito.., přijde mi že šance je strašně malá..

petrita83
26. srp 2010

@mandre jo jo to známe 😀 já jsem dneska taky relativně ok 😀 uvidíme zítra..tak že teď už jen čekat 14dní..ty už jen 13 😀 to se povleče 😖 ikdyž asi ne tak hrozně jako po iVF..

mandre
26. srp 2010

@petrita83 malá je, to je pravda, ale větší, než doma 😒 ....já jsem pravděpodobně měla biochemický těhu při 3.IUI 🙄 ...33DC

mandre
26. srp 2010

@petrita83 Jj, já jsem vlastně ani nikdy nebyla na krvi, páč kvůli tomu nepojedu do Prahy 90km, a tady jsem to nijak neřešila.

petrita83
26. srp 2010

@mandre ahaaa..no tak třeba to teď při 5 klapne 😀 všechno máš parádně nachystaný, tak proč by ne..jasně to si řikám taky že je šance větší než doma..ikdyž zase hodně dělá psychika a ta je doma přeci jen lepší 😀
no 90km je pěkná štreka..to je jasné..a teď půjdeš na krev, nebo uděláš jen test...na krev se může, ale nemusí, viď?

petap1
26. srp 2010

betox: děkuju 🙂

dark: JJ máš pravdu, měli by jsme se radovat, brečet můžeme vždycky, že 😉 Jen je těžké to dodržet..někdy se bojím, že když se k mimi upnu a nevyjde to, že to bude horší než když budu realista 😅

petrita: šance je sice malá, ale vím o pár co se jim to povedlo..třeba budeš jedna z nich 😀

mandre...myslím, že ten humor zase chvíli vydrží viď 😀

Jinak se ty dny opravdu vlečou...ještě, že jedeme na dovču. I když si říkám, že 14 dní, oproti dvou měsícům po revizi není nic 😀

mandre
26. srp 2010

@petrita83 teĎ jsme jeli asi 1,15hod. až do Gennetu, jinak to je tak na 1,45hod. (máme rozkuchanou dálnici v Lovosicích 😠 )...testovat uvidím, nevím, musela bych zakoupit...
psychika jooo, tak tu vlastně vidíš, v jakým jsem stavu 😀 😀 ...to nevím, jestli mám šanci 😅

@petap1 jo, než půjdu 14.9. na to vyšetření do Gyncentra, to zas bude psycho.

petap1
26. srp 2010

mandre: Tam to znám..jezdím za rodičema do Mostu...je to pěkný mazec ☹
No, tak to na tom budeme stejně...já 13.9. UZ a ty 14.9 G. ....tak to si asi psychoticky hezky popovídáme 😀 😀

mandre
26. srp 2010

@petap1 Ty jsi z Mostu? 😀 😀 Tam jsem se narodila, jinak jsem z Chomutova, ale už 10 let bydlím v Teplicích 😅
Už aby byla hotová, to budeme jezdit tak 3/4 hodiny do Prahy 😉 😉
To jo, mě v případě neotěhotnění teď, čeká laparka s hysterkou 😝 , takže žádná pozitiva a sociální jistoty. 😔

petap1
26. srp 2010

mandre: Tak já jsem na tom stejně, jen jsem skončila v Praze 😀 Ale neboj, tohle právě bude začátek těch pozitiv a jistot 😀 😀

mandre
26. srp 2010

@petap1 Já jsem byla v Praze 6 let ve škole, to jsem si pak našla ex. (z Teplic), tak jsem zde, teď už teda s někým jiným 😀 😀 .

petap1
26. srp 2010

mandre: No já šla zase do Práglu po škole a už tu zůstala 😀

plasice
26. srp 2010

Ahoj holky,tak jsem to dneska už nevydržela a nechala si v laberce nabrat HCG.Jsem 26DC a 9den po ET.A HCG je 115,7!!!!!!!Jasně pozitivní!!!!!V pondělí ofiko test v gennetu.Myslíte,že je ta hodnota dobrá?Boji,bojim......... 🙂