Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
16. zář 2010

@petrita83 manža si tam právě nic nepouští,a jak je po té abstinenci,tak je hned 🙂

darkwitch
16. zář 2010

tak muj manza si nepousti nic 🙂 a sam by asi do gennetu nesel...

majcam
16. zář 2010

@darkwitch jj přesně,řiká mi,že myslí na mě,ale bůhví.... 😕

petrita83
16. zář 2010

@majcam tak má skvělou představivost 😀 😀 to bych mu ale možná taky zatrhla 😀 😀 ale určitě myslí jen na tebe a ne na pohřební hlídku 😀

darkwitch
16. zář 2010

tak me je jedno jestli mysli na kolegyni z kanclu dokud zustava u mysleni 😀

majcam
16. zář 2010

@darkwitch jj hlavní je,že z nich něco vypadne 😲

betox
16. zář 2010

Dobré ránko,

tak koukám, že se to tady rozjelo po ránu pěkně zostra 😲 My teda chodíme s manžou do kabinky spolu.... 😉 Bereme to jako společné dílo 😀 Vždycky když pak jedeme přes Letnou, tak říká: "Neskočíme do kabinky?" 😀

majcam
16. zář 2010

@betox 😅 jj nejlevnější hodinovej hotel..

darkwitch
16. zář 2010

tak me manza sebou do kabinky nebere

petrita83
16. zář 2010

@betox 😀 😀 tak to je dobrý..to mu ani nebudu říkat že tam můžem oba, nebo mě tam bude pořád tahat 😀 😀

majcam
16. zář 2010

Tak co se mi teď stalo: hledala jsem svůj blbník a na genetice jsme měli být už v úterý!!!!!!! Měla jsem zafixováno,že jdeme dnes!!! Jsem se úplně orosila,tohle se mi teda nestává,tak jsem to musela přeobjednat..no jsem já to krá...!!!!!

darkwitch
16. zář 2010

majcam to se mi taky obcas stava, ted si vsechno radsi davam jako upominku do mobilu... hlavne se mi ted stava, ze se mi prekryvaji skoleni v praci a vysetrenbi v gennetu a vzdycky dam prednost gennetu 🙂

majcam
16. zář 2010

...měla jsem zafixovanou šestnáctku,ale to nebylo datum,ale čas...

darkwitch
16. zář 2010

majcam aspon v necem ses trefila, na kdy te objednali?

inza
16. zář 2010

tak jsem uz z5. Teda byla to rychlovka. Nakonec to delal Vykysala. Jenom dotaz jak jste pak pijistovali vecer i rano? Jo a mely jste utrous? 😲
Jinak manza ocasky nic moc, hodne pomalejch a docela malo. Jo a kulaty bunky zatim ma porad. Takze to asi na uspech nevypada

majcam
16. zář 2010

@darkwitch na 5.10..,jsem si sypala v tel. popel na hlavu,chtěla jsem mít všechna vyšetření co nejdřív,kdybych třeba někam nastoupila,tak nevim jak by to pak bylo s volnem...,no úplně mi je z toho špatně..jo když se sere,tak se sere...

darkwitch
16. zář 2010

inza utros jsem mela jeden rano a jeden vecer, ale jak jsme pojistovali si uz nepamatuju, asi jak byla nalada 😀
tak drzim palce at je tam jeden super ocasek co se spoji a bude miminko 😉

inza
16. zář 2010

majcam: jeste ze to nebyla tramvaj 😀 . Jinak manza si v kabince taky nic nepousti. No radsi mu taky nebudu rikat ze bych mohla jit s nim. By me tam pak taky tahal.... 😀

darkwitch
16. zář 2010

majcam tak to te vzali celkem rychle ja tam jdu 18.10. ale ja se s nima domluvila, ze pujdu az po jednom skoleni v praci a stejne jsem si do toho skoleni pak objednala imunologii a vyjde mi tam KET, ale tehdy jsem jeste nevedela jestli do KET pujdu hned nebo az v dalsim cyklu, potom skoleni...

inza
16. zář 2010

dark: diky. Langerova neco takoveho rikala ze jeden rano a jeden vecer, ale nevedela jsem zda jsem si to dobre pomatovala. Jo a dneska o to m Vykysala nerikala totiz nic

darkwitch
16. zář 2010

inza vidis, me o pojistovani langerova nerikala nic... nebo si to nepamatuju 😀

majcam
16. zář 2010

@inza 😀 , s tim pojišťováním si to taky moc nepamatuju,bůhví,jestli jsme vůbec pojišťovali,no je to blbý viď,jak to udělat,buď si dát ultroš po,ale to ti pak může vytéct anebo před,ale to ti ho manža může zneškodnit..

majcam
16. zář 2010

@inza ale ten ultroš jsem začala brát až druhý den ráno a ano 1-0-1..

inza
16. zář 2010

majcam: tak ho jednoduse spolknu ne 😀

inza
16. zář 2010

jj taky zitra rano tam neco takoveho v utery rikala 😀

majcam
16. zář 2010

@inza co spolkneš? 😀

darkwitch
16. zář 2010

ja jsem to pak delala tak, ze byl sexik driv a tak za hodinu jsem se sla vysprchnout a dala utros 😉

petrita83
16. zář 2010

já myslim, že to nesmíme tak moc řešit a prostě pojišťovat co to jde 😀 😀 mi o pojišťování řikala sestřička a říkala ješět ten večer a pak klidně pořád 😀 😀 mi ten večer prošvihli.protože jsem zrovna měli období sexy záchvátů smíchu..a nepovedlo se..ale prostě když se povést má tak se povede 😀 a i ty pomalejší můžou být vytrvalci a doběhnout 😀

inza
16. zář 2010

@majcam:utrouse aby ho manza nahodou nezneskodnil jak jsi psala

inza
16. zář 2010

@petrita83: jo vecer a rano se ma pry pojistovat, ale nevim nevim zda pak jeste v takove frekvenci nejake schopne ocasky zbydou 😀 😀