Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

janicka.slunicko
19. zář 2010

Ahojik holky,tí brdo peti držím palečky, at jste v pořadku,natebe si vzpomenu pokaždé když vidím segru ta ma totiž stejnej termín,tak držím palečky. Segra také čeka holčičku. Ja jsem se po dlouhé době dostala k počitači,tak prckové jim je korigovaně tři a piul měsíce a mají 6liko. a daří se jim dobře,všechno kontroly jsou v pořadku,cvičíme o sto šest ale neba me to ale co nadelam,jinak se celej den nezastavím ,ale jso to sluníčka moje. Tak držím všem palečky at jste v pořadku.papa

inza
20. zář 2010

preji pekne rano

@janicka.slunicko: tak to je fajn ze se mladym dari dobre 😀 😉

petrita83
20. zář 2010

Pěkné ránko 😀

betox
20. zář 2010

Dobré ránko,
@pet.s vydrž holka, za chvíli budeš mít Terinku u sebe. To je hrůza, jak to uteklo...Ještě si užij bříško 😉

petrita83
20. zář 2010

@pet.s ahoja!!!tak se držte holky!!!vy to určitě vybojujete..tak pěkně odpočívejte ať ještě můžete na skok domů 😀 držim palce!

cibka
20. zář 2010

ahoj holky,
krásné ráno
dnes mam kontrolní utz jak rostou folici tak držte palečky

betox
20. zář 2010

@cibka držíme, dej pak vědět, jak to šlo 😉

cibka
20. zář 2010

@betox děkuju ozvu se až v noci jedu pak do práce ☹

betox
20. zář 2010

@cibka jasný 😉

petrita83
20. zář 2010

@cibka držim , držim 😀

petrita83
20. zář 2010

@cibka jen se bez palců blbě pracuje 😀 tak dej brzo vědět 😉

inza
20. zář 2010

@cibka:tez drim palce 😉

cibka
20. zář 2010

díky všem, právě ja dorazim domu az po 23 hodine ☹

petrita83
20. zář 2010

@cibka tak to nám ty palce odumřou 😀

cibka
20. zář 2010

@petrita83 😀 😀

vveru
20. zář 2010

Ahoj holky 😉 Koukám, že už tu pomalu nikoho neznám. Ve čtvrtek se jedeme podívat do Gennetu a poděkovat s bonboškou a kytičkou, pořád jsem to odkládala aby se to nějak nezakřiklo, ale musím si tam pro nějaké papíry, tak se to tak nějak vyřešilo samo.

@pet.s Holky držím Vám moc, moc palečky ať vše dobře dopadne! Je to hrozný jak to letí, za chvilku budeš mít malou v náručí u sebe. U nás to také vypadá na holčičku. 🙂 Držte se, pa.

betox
20. zář 2010

@vveru ahoj 🙂 , gratuluju k holčičce, Tobě to taky pěkně utíká 😉

inza
20. zář 2010

@vveru: koukam ze ti to taky pekne leti. 😉

darkwitch
20. zář 2010

@vveru gratuluji k holčičce, letí ti to krasne a taky budes mít malou za chvíli u sebe

majcam
20. zář 2010

Ahoj holky... 😉
@vveru jé holčička..gratuluju..taky bych ráda holčičku,ale vlastně je mi to jedno,hlavně už aby to bylo... 😲
@cibka držím pěstě,ty se líp držej.. 😉
pet s-aspoň jsi pod dohledem a nepracuješ pořád na bytě 😵

@darkwitch jak na tebe působí ten estrofem,nebo jak se to píše..

@inza jaké bylo pojišťování,vzhledem k tvé víkendové absenci to asi "stálo" za to 🙂

petrita83
20. zář 2010

@majcam 😀 přesně jedno co, hlavně už aby to bylo 😀

inza
20. zář 2010

@majcam: no zajimave 😀, hlavne jakmile se clovek dotknul predlokti atd....Jn my ze makali vikend araku a nejak me blbnul mobil a tak neslo se pripojit

vveru
20. zář 2010

Holky moc Vám děkuju 😉 I když jsem teď už moc nechodím, myslím na Vás a držím pěsti.

majcam
20. zář 2010

@inza ...tak to jste si pěkně mákli teda,tak opatrně,ať 😲 nevypustíš... 😉
@petrita83 kdy jdeš k Bukvo-Lovás?

inza
20. zář 2010

@majcam: no pokud by se chtelo chytit apúrzilo tento vikend tak prezije vse.....Ted o vikendu nas to ceka zase

majcam
20. zář 2010

@inza aspoň přijdete na jiné myšlenky,to my než začnem zase pojišťovat,tak se obávám,že se ze mě stane znova "panna" 🙄

darkwitch
20. zář 2010

@majcam vis, ze ani nevim jak na me pusobi? jsem ted porad unavena, ale to muze byt tim, ze jsem byla nastydla a porad to jeste neni uplne dobre... jinak nevim... jestli ma na me nejake ucinky tak jsem si toho nevsimla 😀

majcam
20. zář 2010

@darkwitch 🙂 ,...a kdy budete "vkládat"?

darkwitch
20. zář 2010

@majcam jeste nevim, ve ctvrtek jdu na utz a asi se dozvim vic...

inza
20. zář 2010

@majcam: neboj pojistovat zacbete co nevidet