Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
4. říj 2010

@cibka no právě, ale tím se nesmíš nechat rozhodit, každý to má jinak...a ty prostě nic a přitom pěkně těhotníš!!strašně držim palce, navíc 2blastocysty to je paráda-ty budou bojovat! 😉 hlavně žádný stres..

petrita83
4. říj 2010

@inza no kéž by se to vyplnilo...bych byla úplná vědma 😀 ale bylo by to super..ani nevim proč se mi to zdálo..divný 😲 ale všechny jsme tady jásaly..
Klíšťák brrr, tak radši k doktoru..já měla jednou taky flíček, nakonec to nebylo borel...ale tůstala mi tam nožička 😒 tak třeba to nic neni!

petrita83
4. říj 2010

@cibka no ale někdo zase hned po IVF otěhotněl i přirozeně, prostě nikdy nevíš!

petrita83
4. říj 2010

@cibka jinak IUI by si určitě stihla, já na něj šla hned další cyklus, tak že by si jich stihla ještě mraky..ale nad tím teď nepřemýšlej!

cibka
4. říj 2010

@darkwitch tak jo to bude silná trojka 😉

darkwitch
4. říj 2010

@cibka to jo a to by bylo aby nebylo 😉

cibka
4. říj 2010

@petrita83 moc ti dekuju za povzbuzení jses zlatíčko

petrita83
4. říj 2010

@cibka 😀 😀 jen bych Vám to strašně přála...protože pak bych příště věřila i já 😉 jednou se na nás všechny přeci musí dostat řada 😀 já mám před sebou zatim velkou frontu..ale vy 3 už jste skoro u kasy 😀 😀 a pak doufám přijde ta radost!

petrita83
4. říj 2010

😀 to jsem ale střevo 😀 ale fakt jsem nic alko nepožila 😀 tohle se mnou dělá coldrex hot drink 😝

inza
4. říj 2010

@cibka: to jepravda, ale portad tam je nejaka pravdepodobnost ze se to povede. Treba se neco zblazni a zrovna to vyjde. Nam taky dr rekla ze IUI je skoro nepravdepodobne ze by se povedlo, ale my jsme rikala ze porad je alespon nejaka sance a proste ze to zkusime.....

cibka
4. říj 2010

@petrita83 je pravda že každá z nás stojí peknou frontu nez na ní dojde rada tak uz by se to mohlo pohnout

inza
4. říj 2010

@petrita83jdu az zitra, dneska se me nechce. pak musim se psem a jdu kamaradce hlidat decka resp jdu s nima na nejak ykrouzek...
No vim ze me tam nic nezustalo...by to bylo k nasr kdyby to nakonec bor byla. Mam kliste asi po 15 letech a....

cibka
4. říj 2010

@inza určite by jsme to nevynechali další ivf by mohlo být stejne az po novém roce takže by jsem sli určite aspon do tohodle

inza
4. říj 2010

@petrita83: 😀 😀. Hele nejdes nahodou ted nekdy na vysetreni pred laparkou? nebo se pletu

inza
4. říj 2010

@cibka: pak ma clovek alespon ciste svedomoi ze udelal maximum. Ale myslim ze ty tyto starosti nebudes muset resit protoze budes pristi tyden hlasit //. Tak o tom ani nepremejslej ze by jsi sla na IUI 😉

mandre
4. říj 2010

Dobrý den, holčičky.
Jsem tu zpět. Včera mě pustili z nemocnice 🙂 . Mám v břiše modré plastové kabílky 😅. Jsem doma, manžílek šel do firmy, tak jsem zasedla k PC. Všem, kdo půjdete na LSK, doporučuju to Gyncentrum všema deseti, tady se chovají k pacientovi jako k zákazníkovi, fakt mě to překvapilo, žádné otrávené ksichty, na všechno odpoví, snaží se pomoct ve všem, aby jste se cítili dobře. Jakou já mám fobii z nemocnic, tak tady mě to přešlo hned, je to neformální celé, manžel jel se mnou až k operačnímu sálu, celou dobu se mnou před tím byl na pokoji....a pak byl hned i na JIPce, když jsem se probrala....návštěvy zde až do 21.30 🙂 ....jak psala i Betox (může posoudit státní/soukromé)....všechno vybavení jejich, i punčošky 😀 Jídlo výborné, žádné bez chuti...na výběr několik druhů čajů, kafe, nutri nápoje... 🙂 Sestřičky úplně miloučké, jak sluníčka...nikdo Vás netlačí k ničemu, hezky pomalu, jak můžete. Jsem spokojená, fakt....mám to za sebou.
Inzo, tobě držím palečky, ať ti to proběhne taky v tomto nebo podobném režimu. 😉 🙂

cibka
4. říj 2010

@mandre tak to je skvělý že uz jsi doma a žes to takhle výborne zvládla a přišli na neco? a co ty kabílky ty ti budou vyndavat?

inza
4. říj 2010

@mandre: zrovna jsem na tebe myslela jak jsi dopadla a ty se zjevis. Ni ja mam nastup ve ctvrtek.....a jedu sama mhd. jinak tady pisou ze navstevy jsou od 10-20 kazdy den...takze uvidime jak statni nemocnice.

mandre
4. říj 2010

@cibka kabílky budou vyndávat (šití) asi ve čtvrtek, manža jede do Prahy na jednání, tak mě asi vezme s sebou do Gyncentra...uvidím.

@cibka @inza dělali mi LSK s enukleací myomu, HSK a chromopertubaci.....asi jsme s největší pravděpodobností našli příčinu 😉 ...na pravém vejcovodu to vypadá, že mám nějakou vrozenou vadu, že se v jednom místě úplně nevyvinul, takže v tom místě neprotekla ta kontrastní látka (což při HSK loni prý nemohli vůbec poznat, že prý tam vidí jen ústí vejcovodu), levý je zcela průchodný...dále na levé straně dělohy zezadu jsem měla ten myom (2,5cm) - to jsem věděla předem - který byl z poloviny ve stěně a z poloviny z venku dělohy - ten mi vyndali (2 stehy)....jinak mi řekl že ostatní - vaječníky, děloha, sliznice, vše v pořádku, žádné srůsty ani endometrioza...že s tímhle levým vejcovodem můžu normálně otěhotnět a mít 5 dětí 🙂 Operace trvala přesně 1 hodinu, to kvůli vyndání toho myomu...že prý může působit na dělohu jako nitroděložní tělísko.
Tak jsem se nějak uklidnila, že máme jasno (že si to jako nedělám psychikou) a že vím, jak na tom jsem. Dokonce mi koukali i na slepák, játra a žlučník -mám to v tý zprávě.
Jo a děvčátka - kvůli zé MTHFR 1289C mutaci mi píchali miniheparin na ředění krve 2x denně do stehna. Takže to zase takové jakože nic, asi nebude.

cibka
4. říj 2010

@mandre teda tak to sis pekne užila ale ted uz to bude jen dobrý a to se ti to ted bude tehotnet držím palecky at je to co nejdřív ted ses vyčistená tak to pujde ja po másle

inza
4. říj 2010

@mandre: teda to jsou vsechno nazvy. No jsem zvedava na sebe. Ja tu mutaci mam taky jako ty. Jinak je teda fajn ze se mohla najit pricina proc to neslo a ted uz to pude jak po masle. To na tech 5 deti aby jste si koupili autobus 😀

mandre
4. říj 2010

@inza autobus koupíme, což o to 😀 😀 ,mně by stačili 2, ale 5 - taky dobrý, jen bych k tomu musela najmout lidi 😀 😀
Teď mi teda bude zajímat, jak to bude se snažením...Dr. na poslední vizitě říkal, že by to do vánoc nechal (nešťouchat do dělohy 😀 😀 ) a pak by to už mohlo jít...tzn. cca za 3 měsíce. A o second looku (znovu kouknutí dovnitř) nic neříkali 😝 , tak doufám, že už to nebudu muset absolvovat znovu.

petrita83
4. říj 2010

@inza jo jo jdu v pátek 😉 tak doufám, že mi to neskazí mrcha..@mandre - teda ty ale umíš potěšit 😀 v pátek tam jdu na předoperační ..no já se tam snad ještě začnu těšit 😲 😉 no aspoň se díky tobě teď tolik nebojim..neboť jsem strašnej strašpytel, nikdy jsem nebyla v nemocnici a první narkoza byla s IVF, ale když řikáš neni se čeho bát..tak asi neni 😀 a jak dlouho si tě tam nechali?

monnn
4. říj 2010

@petrita83 jj to bude můj druhý pokus. 😉 tak nás tu bude!!!!!aby nás všechny stíhali ti DR. 😀 😀 😀

petrita83
4. říj 2010

@mandre 5dětí? 😀 no tak to pro tebe měli krásný zprávy!!!je to super, tak že teď se už jen zahojit a hurá do toho???a IVF , IUI a nebo nejdřív příroda?

betox
4. říj 2010

Ahojky,
@cibka moje kamarádka neměla po transferu naprosto žádné příznaky a má 2 kulišáky 😉 Vždycky jsme si před mrchou říkali, že to určitě vyšlo, že nás bolela prsa a další těhu příznaky a ono nic a po tom IVF mi říkala, hele mě nebylo tentokrát vůbec nic a vyšlo to 😉
@inza týjo dej pokoj ještě borelku ☹
@mandre včera jsem na Tebe zrovna myslela, jak jsi na tom, jestli už jsi doma. Jsem ráda, že jsi byla spokojená a hlavně, že to proběhlo v pohodě a že našli pravděpodobnou příčinu. Opatruj se teď 😉

inza
4. říj 2010

@mandre: no tak se rid radou dr a pekne si do vanoc uzivej jenom manzilka a pak uz Vas pomalu zacne byt vice.... jo na kdy jsi se objednaka do gennetu na konzultaci po te laparce?
@petrita83: tak ja doufam ze v patek to uz budu mit za sebou.

jeste jsem se ani nedostala k procteni papiru co me dali. jeno jsem nasla nejaky s nejakou dietou resp s doporucenim co jist a nejist...atd

inza
4. říj 2010

@betox: jo kdyz se to tak se to. Jsem zvedava co me rekne dr. Nejhorsi je ze jsem byla na odberech ve stredu a to tam nic nebylo a v patek rano flek jak krava.....

petrita83
4. říj 2010

@monnn joo to náš taky 😉 tak snad už úspěšný 😀 ale ještě musim před tim oběhnout ty všechny vyšetření 😠 ale času dost..no po novém roce aby najali new doktory 😀

petrita83
4. říj 2010

@inza jo joo jsi prostě s mandre a majcam vždy o pár kroků napřed..já se za váma prostě vezu 😀 no halvěn aby našli příčinu a mohlo se jet dál!!! 😀