Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
16. kvě 2011

to se nejspíš dovim zítra až budou volat. zítra to budou čtyři dny od odebrání vajíček.

raducha
16. kvě 2011

@vally11 tady na té fotce vypadám lepčejc než na té původní. tady aspon myslim. 😅

vally11
16. kvě 2011

@raducha tak ať ti zítra sdělí jenom výborné zprávy!! 🙂

raducha
16. kvě 2011

jo to jo.doufám že to bude aspon to jedno. co ty jak se daří?

vally11
16. kvě 2011

@raducha sluší ti to 😉 😉 , jen mi přišlo, že je to úplně nová paní 🙂
Určitě to musí vyjít. Všechny ti držíme palečky. 🙂
Já jdu do Gennetu ve středu, tak uvidím na čem se domluvíme.....

vally11
16. kvě 2011

Holky a nechystáte se ve středu taky někdo do Gennetu, že bychom daly chlebíčkovou? 😀

lenkakubickova
16. kvě 2011

@raducha neškleb se, bojovníčci to zvládnou a v nejhorším si pro ně dojedeš už zítra a budou to siláci, neboj 😉 😵 😵
jojo, tu kyselinu listovou forte dlabu, stojí stejně, kolem těch 36,- Kč 🙂

lenkakubickova
16. kvě 2011

@vally11 bohužel ne, jdu tam ve Čt 😅

vally11
16. kvě 2011

@lenkakubickova jj, ty jsi jdeš pro ten verdikt, kolik bobánků tam je 😉

lenkakubickova
16. kvě 2011

@vally11 jojo 🙂

raducha
16. kvě 2011

@lenkakubickova taky polykám femibion tam je taky kyselina a jiné vitamíny pro přípravu těhotenství a pro těhotné do 12tého týdne těhotenství.

cibka
16. kvě 2011

@lenkakubickova no vidíš jak sem se krásne chytla 😀
@raducha neboj zůstanou jen ty nejsilnejsí koukni na lénu 😉

lenkakubickova
16. kvě 2011

@raducha taky mi to právě v lékárně doporučili a k tomu denně 1 tabletku té listovky forte, ještě se pak poradím u Dr. ať toho nejím zbytečně moc 😕 😀 A přesně jak ti píše cibka, zůstanou ti nejsilnější a přidáš se ke mně 😉 😵 😵
@cibka aspoň jsem se nasmála, jaká jsem popleta 😀

cibka
16. kvě 2011

@lenkakubickova ja píchala v sobotu pregnyl a mam pekný móňo sem to nejak blbe napíchla ale nebolelo to akorát mi vytekla kapka krve 😀 čim časteji neco pícham tim je to snad horší

cibka
16. kvě 2011

@lenkakubickova už se nemužu dočkat jak dopadneš ve čtvrtek 😉

lenkakubickova
16. kvě 2011

@cibka 😀 ...hlavně, že jsi ho píchla!!! 😉 Já když si ho píchla poprvé, tak mi nic nebylo a pak mi během chvíle prokrvácel flek krve na kalhotech (a to jsme byli na návštěvě a píchala jsem to tajně 😅 😅 ) a měla jsem taky parádní jelito 😀 😀 A bylo snaženíčko? Nebo teprve bude? 😉 Držím moooooc palce!!!!!! Tfuj, tfuj, tfuj a posílám těhubacily 😵 😵

lenkakubickova
16. kvě 2011

@cibka holka, já jsem jako na trní 😝 😀 😀 ...dneska mi psala moje kamarádka, co má dvě holčičky díky IVF, že měla u prvního IVF HCG 520 a jedno mimi a při druhém IVF měla HCG 1012 a čekala dvojčátka (jen jedno museli dát pak pryč ☹ ), tak mě taky fur utvrzuje, že jsou tam dvě 😀

raducha
16. kvě 2011

@lenkakubickova ten femibion mi doporučili na gennetu.

lenkakubickova
16. kvě 2011

@raducha tak snad bude dostačující, jen dlabej, ať se prckům u tebe daří 😉

inza
16. kvě 2011

@lenkakubickova: jasne ze to budou dvojky kdyz jsi to podporila damskym a panskym chlebickem. mozna budu mit ve ct dopo cestu a Letnou 😀

lenkakubickova
16. kvě 2011

@inza tak když to říkáš 😉 ...já budu v Gennetu tak na 12:00 +,- 10 minut a pak budu muset jet, takže chlebíček nebude ☹

anlek
16. kvě 2011

@lenkakubickova Ty mas ty dvojcata jasny. Vubec nevim, o cem porad premyslis. 😀

anlek
16. kvě 2011

@raducha Femibion je skvely, uz tam ma tu listovku nejak nastepenou. Takze pokud ji nekdo neumi stepit, tak odtamtud si ji vezme, kdezto z jinych ne.

inza
17. kvě 2011

@lenkakubickova: to uz taky stejne nemuzu. Musim s psiskem na veterinu. 😢 Pokousal nam ho vlcak 😠

lenkakubickova
17. kvě 2011

@anlek já bych s nima ráda počítala, ale abych nebyla ve čtvrtek sklamaná 😉 😅
@inza jejdaaaaa, tak ať je pejsek v pořádku!!!!!! Držím palce!!!!! 😉
@raducha tak jak jsi na tom beruško???? Jsem napnutá!!!! Asi je brzo aby ti už volali,co?

vally11
17. kvě 2011

@raducha tak jak, už něco víš? Myslím na Tebe a všechy Ti tu držíme palečky. 😉

biris
17. kvě 2011

Holky za jak dlouho od první konzultace jste šli na IVF?Já jdu zítra na 3D ultrazvuk vnitřku a na krev kvůli hormonálnímu profilu,příští týden jdu na první konzultaci na genetiku a pro výsledky na imunologii.To už budu mít všechny výsledky mimo výsledků z genetiky.Chtěla jsem se zeptat jak dlouho před plánováním ivf jste brali tu kyselinu listovou?Děkuju

raducha
17. kvě 2011

@vally11 ahoj volali že se drží pořád ti tři a na transport jdu ve čtvrtek. a začne nervozita a nedočkavost. 😀

vally11
17. kvě 2011

@raducha no tak to je super 🙂 Kolik si jich necháš zavést? Určitě to vyjde 😉

anlek
17. kvě 2011

@biris Listovku klidne ber dlouho dopredu, te neni nikdy dost. 😉

@lenkakubickova Ja tomu verim, ze tam mas dve krasna miminka, co vykouknou na svet pristi leden. Silvestra jeste nechaji maminku, aby poradne naposled zaparila, protoze pak uz ji zacne sichta. 😀