Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

katuska23
10. zář 2008

blucko kvůli pCO a prolaktinu(i když je nižší)

blucka
10. zář 2008

katuska, to mi je luto, ale nemysli na to, nikde neni 100%istota, ze by si musela potratit, takze hlavu hore a urcite vsetko dobre dopadne. 😉

lanna
10. zář 2008

Ahoj holky!!!
Terezit doma bylo krasne,videla jsem svoje bliske a to my dodalo hodne energije 😅 ,tak že tet začnu bojovat pokut mam tu silu v sobe..

Katusko nesmutni nikdo nevidi do předu 😵 ,a ja ti žikam že ty budeš ten připad kteryj do vzladne až do konce... 😅

lanna
12. zář 2008

Ahoj holky tak kde jste že vubec nic nepišete 😅 ? Je tady bez vas smutno 😢 .

katuska23
12. zář 2008

ahoj lanno 🤐

terezita
12. zář 2008

dobre ranko! ja jsem tady!! 😅

katuska23
12. zář 2008

Ahoj terez 😉

market1
12. zář 2008

Ahojík holky,omlouvám se že k vám lezu sice jsme sem psala na začátku pokojíku ale pak jsem to nějak nestíhala.
Chodím do Genentu k dr.Brandejské a je prostě užasná.Moc mi pomáhá jak psychicky tak zdravotně.Už mám za sebou 2 ivf a z jednoho bylo bichemické těhotenství aspon jsem ty // na chvilku viděla.ted jsem se chystala na 3 ivf ale rostlo mi málo vajuch a tak jsem šla jen do iui ale moc jsi nedělám naděje že to výjde.
Všem těhulkám chchi moc poblahopřát k domu daru a nám snažilkám at to brzo výjde.Katuško jen k tobě co ti dr říká emusí být pravda mám dvě kamarádky a ob ěmají pcos a jedna už je maminka a druhá čeká dvojčátka.a ani jedna nepotratila tak klídek.třeba to tak dr.nemyslel.tak za tím kočky zase nakouknu.

katuska23
12. zář 2008

market vždy když tomu člověk nejmíň věří je to pravda 😉

market1
12. zář 2008

neboj brzo budeš těhulka a bude vše ok.a dr bude koukat.držím palečky

katuska23
12. zář 2008

snad ano 😵 bolí mě jedno prso 😅 😕 😅

market1
12. zář 2008

mě ted po ultroši bolejí obě a mám je jak balóny 😲 jindy by to manžel ocenil ale ted bych asi zabila kdyby na ně šáhnul.no počkám do středy to budu vědět výsledek a zase zkusím bylinky.a uvidíme.

katuska23
12. zář 2008

mě manžel řekl že je mám nějaký velký 😀

lanna
12. zář 2008

Katusko moc ti to sluši,uvidiš kdyš se budeš usmivat pude to lip 😅 ,
Ja jsem byla včera u DR tak že přišti cyklus začinam stimulovat kratky protokol 😵 ,jsem tak trochu už vystrašena pro tože tet vim co mně vše čeka popyrve to bylo jiny. No nebudu moc přemyšlet nijak to dopadne.
Holky tak sy užijte vikend zatim pa,pa.

evaluca
16. zář 2008

Ahoj Lanno, sorry za dlouhou pauzu ale nevím kam dřív skočit. V práci sedím od rána do večera a doma jen tak něco podělám a spim. Moc ráda bych dorazila za tebou o víkendu hodí se ti to?

Jinak jsem to ještě pořád nedostala, tak chvíli ještě počkám a pak pudu k doktorce pro AG.

Tak papa a ozvi se jestli se to o víkendu hodí a co Dostál - nevíš něco o ní, respektive o nich?

lanna
16. zář 2008

Ahoj evaluc poslala jsem ti IP.
Nevim už skoro tyden jsem sni nemluvila, tak doufam že je v požadku..
Tak ji skusime zavolat jestli by mohla přijt...

katuska23
22. zář 2008

teda tady to žije? 😢

nejede zítra nějaká do Gennetu? 😕

blucka
22. zář 2008

veru, veru nejak mrtvo 😉
Ahojky Katusko, ja idem az za tyzden, a straaaasne sa tesim, meska mi 2 dni mrcha tak som zvedava co z toho bude.....
A ty ako, vyslo to ?

katuska23
22. zář 2008

ne ne nevyšlo kuk do albumu 😔 mrcha přišla o 14 dní dřív,tak doufám že doktorka nebude naštvaná že jedu tak brzy...ale budu 10dc jako chtěla 😕
držím palečky 😵

blucka
22. zář 2008

to urcite, az to mam zmysel ked tam ides. To je mi luto, ze dorazila a este tak skoro. Ja mam nervy na dranc, neviem co si mam o tom mysliet.

katuska23
22. zář 2008

neboj dobře to dopadne 😉

terezita
22. zář 2008

ahoj holky!!
ty jo katus, o dva tydny driv?? to si dela prdel? doufam, ze se to pristi mesic srovna! tak doufam, ze budou videt aspon same krasne foliky!!
blucka, drzim palce!

katuska23
22. zář 2008

terezit děkuju 😉 jo svině jedna přitíhla o 14 dní dřív 😠 beztak se mnou zase nic neudělají

katuska23
23. zář 2008

Ahoj jen vám chci říct že doktorka Vykysalá je nemocná zastupuje jí doktor Košťák

blucka
23. zář 2008

Ahoj, a jak si dopadla?

leneclenec
24. zář 2008

Ahojky všem, dnes jsem narazila na tyto stránky a kompletně jsem si je přečetla - tedy tudo část, a to mi zabralo přes dvě hodiny. No na to, že jsou skoro 4 hodiny ráno a já v 7 vstávám, tak je to něco 🙂
Ráda bych se Vás snažilek, i budoucích maminek zeptala, jestli máte někdo zkušenosti s Libereckým Gennetem. Já zatím chodím do Pronatalu v Praze, ale je tam děsný přístup, je to jak na běžícím pásu, hlavně že dostanou své peníze. Už jsem do toho vrazila asi 30 000 Kč. Byla jsem 2x na IVF a 1x na Ket, teď na přelomu listopadu a prosince mám jít na druhý KET. Jak Vás tu poslouchám, překvapuje mně, že jste všechny prošly genetikou, imunologií atd. Já jsem prošla všechny pokusy bez těchto vyšetření. nikdo se vůbec neobtěžoval udělat nějaké testy. A když jsem se ozvala, tak mi bylo řečeno, že se to dělá až tak po 4. neúspěchu. Dokonce mi hormonální profil dělali jen před první stimulací, před druhou se už neobtěžovali.
Z první stimulace byli jen 2 embrya, která mi zavedli a nic z toho nebylo. Na druhý pokus stimulace to bylo lepší, dohromady 7 embryí, 2 mi hned vrátili, ale neúspěšně a 5 zamrazilil.
Pak na 1. KET 3 rozmrazili, ale po rozmražení byla jen 2 embrya v pořádku.A opět to nevyšlo. Tak mám ještě 2 "zmrzlíky".
Jinak jsem si vybojovala alespoň genetické testy v Gennetu, i když chodím do Pronatalu, ale vzhledem k tomu, že jsem z Jablonce n.N. a v okolí to nikdo jiný nedělá, byla jsem v Gennetu v LBC. Byl tam skvělý přístup personálu a jsem rozhodnutá, že jestli nevyjde 2. KET, tak tam na 3. IVF půjdu. S manželem se snažíme o mimi asi 4 roky, přes umělé oplodnění 1,75 roku. Je to děsně depresivní, zejména, když všichni v okolí, v práci i kamárádky bez problémů otěhotněly přirozeně. jedna dokonce šla na potrat,nějak jsem to nemohla delší dobu rozdýchat 😠
Vím , že můj příspěvek je moc dlouhý,ale otřebovala jsem se někomu vymluvit. Budu ráda, když mi někdo odpoví a řekne své zkušenosti s Gennetem LBC.
S Pronatalem v Prazze nejsem vůbec spokojená už jen kvůli těm neudělaným vyšetřením, genetika naštestí u mne i manžela dopadla dobře, jen musím jíst kyselinu listovou 10 mg denně, ve čt. jsem se objednala k alergoložce, která má i specializaci na imunologii a zeptám se jí, jestli mi bude moci poradit, co si mám nechat vyšetřit a kde.
Díky moc za odpovědi a všem snažilkám i budoucím maminkám držím pěstičky, ať vše dobře dopadne.
P.S. Ještě musím napsat, že mne vždy po neúspěchu hrozně vytáčí uklidňování od těch, co sami již mají minimálně 2 děti a říkají, no jo, když to má být, tak to bude a když ne, tak snad příště, on to Pán Bůh asi takto chtěl. Ale já jsem po tom tak v depresi, že brečím miminálně 14 dní a když ještě někde vidím miminka, to je ještě horší.
Mám neprůchodné vejcovody a ještě vaječníky porcelánového vzhledu, ale naštěstí se tam občas nějaký folikul po silné stimulaci udělá 🙂
Zdravím všechny.
Ještě jednou P.S. Je -li někdo z blízkého okolí LBC, v sobotu 27.9. je v Gennetu v lBC den otevřených dveří, já tam jdu. Do te´d to byla pobočka pražského genetu, dělali tu jen vyšetření a na obběry a transfery se muselo do Prahy, IUI se v LBC už dělalo dříve.

katuska23
25. zář 2008

leni bohužel všichni tady chodíme do prahy.Ať ti vše dobře dopadne 😉

Holky vždyť jsme tu byli tak dobrá parta a vy už sem nechodíte 😔

blucka
25. zář 2008

Ahoj Katuska, ja obcas mrknem, len moc nestiham. Tak co ti povedali v gennetu?

blucka
25. zář 2008

No tak holky kde ste?......

lanna
25. zář 2008

Ahoj holky Katusko ja tet nijak nemam čas už se my bliži stimulace asy z pondelka začnu pichat fostimol,a synarel..
Jinak v prace my taky začal fyrmol,a le určitě to napravim abych mohla sem častejc...
A co ty jak se pak maš,už nejseš tak moc smutna jak to bylo? 😅

Ahoj BLUCKO,TEREZIT....

Lenec ja jsem taky chodila do Gennet Praha,a o LIB nic nevim,tak hodne štesti 😵 ..

Evaluc tak co ty,mynule nam sraz nevyšel tak třeba přište 😅 ...