Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

katuska23
20. říj 2008

lann já tam ani nechci jet,teda až příští měsíc,ale asi aspoń Vykysalé napíšu že mě můj gyndr poslal na laparku 😉

lanna
20. říj 2008

Tet tomu nerozumim 😲 .
Kde ti budou delat laparku,v Gennetu?

katuska23
20. říj 2008

ne tady u nás, rozhodl o tom můj doktor tady.

Gennet s tím nemá nic společného.....

lanna
20. říj 2008

Aha tak to jo 😨 ja jsem sy myslela že v Gennetu.
Tak tim padem mužeš zavolat,aby Vykysala vedela co je stebou a žykla ti co pak maš delat.

lanna
20. říj 2008

Katusko kde maš svuj krasny album,ty sy ho schovala 😀 ?

katuska23
20. říj 2008

lanni smazala jsem ho 😔 nechtěně 😔

katuska23
20. říj 2008

normálně se mi ozvala sestřička z Gennetu napsala mi mail. 😲

terezita
20. říj 2008

a co psala?

katuska23
20. říj 2008

volala jsem na recepci ať nechají vzkaz Vykysalé že jdu na laparku a pak se ozvu.A do 5 min mi přišel mail:
Dobrý den,
Paní doktorka děkuje za oznámení.

Až budete mít zprávu z laparoskopie, ozvěte se po propuštění, abychom Vás mohli objednat na konsultaci k dr. Vykysalé. Ať vám operace dobře dopadne!

S pozdravem B. Koutková

hypo
20. říj 2008

katuska - to je mile, aspon je videt pece 😉
ja jdu k dr. Vykysale ve stredu a mam na ni asi milion otazek protoze s prvni konzultace jsem byla trochu preplnena informacemi 🙂 a nestihala vsterbavat..........

lanna
20. říj 2008

Katusko tak to je škoda,ten album byl krasny ☹ ,Ale byrzi bude o nečem jinem tak bude ješte krasnejši 😵 .
No vidiš jak jsou hodni že se ti ozvaly z Gennetu..

Hypo tak to tak je vždy že zapomeneš se na neco zeptat,anebo o tom nic neviš a neznaš na co se maš ptat..

Ahoj Terezit.. 😅

hypo
20. říj 2008

no ja mam na dr. pripraveny seznamek, myslim ze az to na ni vybalim tak ji odvezou 😀 plno veci vim teda z netu ale jen chci znat jeji nazor apod.

lanna
20. říj 2008

Delaš dobže jen ji dej,ja vždy odyšla ot doktora a vedela jsem kulovi,to bych musela nosit notisek za sebou.. 😀

terezita
20. říj 2008

je katus, tak to je super.. 😅 tak drzim palec, at to ve ctvrtek probehne v pohode, nic neboli a krasne se to pak hoji!

hoj lanno! co dvojcatka? doufam, ze se jim u tebe libi a poradne se zavrtaly a o vikendu te veeelmi potesi! 😵

lanna
20. říj 2008

.Terezit je to krasne co jsy napsala,budu doufat že se to tak přesne stane 😅
No a zatim jsou hodni občas mě pichne , v podbřišku 😀 ..

terezita
20. říj 2008

tak pichnout v podbrisku muze, ale tot vse! 😅 vic trapit nesmej.. 😉

lanna
20. říj 2008

Taky jsem jim to vysvetlila jak se maji chovat 😅 ,beda až mě neposlechnou 😀 .

pavcik
20. říj 2008

ahoj holky,konečně jsem se dočkala i já a zítra jdeme do genetu.Bohužel jsem to včera dostala takže mi tak maximálně odeberou krev.a s přítelem držíme půst🙂a prý jdeme k paní doktorce Vykysalé. Máte někdo zkušenost??

nelynka
20. říj 2008

ahojte, tak ja z mrchou stale nic a mala prist uz pred tromi dnami, heh, marne som sa tesila ze pride nacas ako zvykne ☹ aby som este nemusela volat a pichali mi vyvolavacku 😀

wokounek
20. říj 2008

Ahojky,
Zuzi... do bříška mi dali 2 ...

Jinak, holky...moc jsem Vám chtěla poděkovat za podporu...ale v sobotu, den před plánovaným testováním, v den...kdy jsem si koupila 2 testíky jsem bohužel začala lehce špinit a to už jsem tak nějak tušila, že se nám začíná sen o rostoucích miminkách v bříšku vzdalovat... a v neděli, v neděli už jsme věděli, že jsme náš 1. boj o mimíska s přírodou prohráli 😢 ...tím ale samozřejmě nechci vyděsit ani tebe Lanno, ani tebe Blucko...vlastně žádnou z Vás všech... tohle určitě nebude Váš případ, doufám v to...ne, věřím tomu 🙂 ... prostě to u mě asi tak teď mělo být... často si teď říkám, co jsem vlastně udělala špatně...vždyť já se snažila dělat od každého kousek... odpočívat, abych jim neublížila... myslet na to, jak se jim krásně daří... na druhou stranu snažit se rozptýlit, abych na to, jak to dopadne pořád nemyslela ...taky jsem se vlastně dost připravovala i na tuhle variantu...a teď si říkám, že možná až příliš... a i když jsem vlastně částí svý hlavinky v úspěch na poprvé nedoufala, stejně to se mnou zamávalo víc, než jsem si byla kdy schopna připustit..., ale tak snad to už bude za mnou... jdeme dál...musíme...vlastně chceme... 5.11. jsme objednaní na konzultačku, tak uvidíme...co s námi urobí 😅 ...

Katus... laparku zvládneš a bude to dobrý...budu na tebe moc myslet (bez tak jsem ve čtvrtek na školení, tak mezi pochytáváním "učiva" si na tebe vzpomenu 😉 )...

Jo a ještě něco, prosím prosím poraďte mi...já na to nikdy nebyla..., ale teď asi začnu... jak na BT? Ať vím, jestli mám a kdy vůbec ovulku... díky..papa
Holky... moc, moc držím pěstičky a přeju hodně štěstíčka...

V.

zuzka11
20. říj 2008

Wokounku to mě strašně moc mrzí! 🙄 Teď to bude těžké, ale věřím, že to dokážeš, sebrat síly a po kontrole už budeš vědět, kdy budete mít další pokus a budeš se těšit, že se bude něco dít.....
Nevím, jak jinak tě podpořit, my všechny víme, jak se asi teď cítíš, jsme tu s tebou, takže když by ses chtěla vypsat, ať už nám všem nebo mě přes SZ, klidně piš!!
Posílám obejmutí.

blucka
20. říj 2008

ahoj kocky,
wokounek, to ma mrzi, naozaj som verila, ze nam oznamis lepsie spravy, ale ako hovoris sama, asi to tak malo byt.
Ja testujem v piatok, bojim sa jak blazen, ale zase chcem vediet na com som. Pregnyl mi sposobil snad vsetky tehotenske priznaky tak som z toho na palicu. 😠
Katuska drzim palceky, neboj to zvladnes.
Zatial papa.

lanna
21. říj 2008

Wokounek i mě je to strašně moc lito,bojovat z přirodou neni jednoduchi ale my jsme sylni tak bojovat budem.
Ja svuj prvni neuspech prožvala,myslela jsem že je konec sveta,.Ale pak za par dni už jsem zase planovala dalši pokus...Boli to moc ja vim ale čas tomu pomuže,..
Tak že ----DOČKÁ SE TEN,KDO TO NEVZDÁ!!!!!

hypo
21. říj 2008

pavcik - ja byla u dr. vykysale minuly tyden (poprve) a taky s MS tak si zalozila kartu, rekla co a jak, zjistila a zapsala co potrebovala a rovnou mi nasadila Clostik zitra jdu na UTZ, manzel zatim zvadl spermiogram
wokounek - moc me to mrzi a zcela chapu tu rozervanou dusi ale dalsi urcite vyjde!!

lanna
21. říj 2008

Ahoj Hypo tak na zitřek ti přyji krasne spravičky 😅 ...

hypo
21. říj 2008

lanna - dik, zatim si nemyslim ze by tam videli zazraky ale je to muj prvni UTZ tak jsem zvedava.....

terezita
21. říj 2008

wokounek, to me mrzi. ☹ ono nema smysl premyslet, cos udelala spatne. udelalas vsechno spravne, jen nebyl asi pro ty dva capartiky v brisku spravny cas. ale aspon dr. vi, jak na tebe fungujou ty vselijake hormony a napodruhe budete mit vic stesti!! 😵 😵 😵

s bt pockej, jestli chodis do gennetu pravidelne, na utz, tak oni vi, jestli ovulaci mas nebo ne. ale pokud mas otazky, tak klidne pisni, ja ji merila pres rok a pul..

pavcik
21. říj 2008

ahoj holky tak dnes v genetu příteli nezjistili nic dobrýho tak je z toho hodně špatnej. Prý málo,nekvalitní a horší tvar. Co asi ted bude následovat??? Paní Vykysalá byla v pohodě. Za týden jdeme řešit víc tak jsem zvědavá

terezita
21. říj 2008

pavcik, nasad mu vitaminky - ecko, selen, zinek. no a co bude nasledovat? jukne, jestli jsi ty v poradku a pak zkusi IUI a pak vam navrhne IVF. oni se tam s tim moc nestvou, ale aspon vis, ze se neco deje. 😉
my meli taky spermio na pikacu, na prirozene otehu nam sanci davali hoodne mizivou a koukej jak to dopadlo. 😉
muj z toho byl taky hodne spatnej, nechala jsem ho, at se v tom chvili placa, bo stejne nic nepomahalo. pak si pokecal s kamaradem, co maji stejny problem a uklidnil se, bo zjistil, ze se to tyka kazdeho druheho chlapa.

pavcik
21. říj 2008

terezita děkuju za rady 🙂 a jsou nějaký léky kde jsou tyhle vitaminy všechny najednou. Přítel teda naštvaně řikal že nic žrát nebude 😒 ale určitě bude 😀
doktorka řikala něco o inseminaci (jestli to dobře píšu) ..a to bych už i třeba z tohodle mohla otěhotnět??
nemám mu dávat taky listovku???
a taky mudr řikala nějakej jinej název vitamínů než znám. bavily jsme se o mamavit tak a řekla jinej název ale to řekla at nejdřív dojim tohle