Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
15. dub 2009

Hypo, neboj to bude dobrý, to se tam jen mimís zabydluje, uvidíš 😉 a Lenka ti pak příští týden řekne krásnou zprávičku, určo tam bude min. jeden mimís, uvidíš 😉

lucavka
15. dub 2009

Hypo moc gratuluju!!! 😉

miluse
15. dub 2009

Nelynka, o tom píšou někde na stránkách, že to snad museli zdražit kvůli unii či co.

Dráčku já taky možná zítra jedu do Genetu, tedy pokud to dostanu, abych si tam skočilo na HP 😕 tak snad jo, vždycky mi to po clostilu chodilo pravidelně, tak snad i zítra

terezita
15. dub 2009

nazdarek kocky!
helenky a hypo moooc a moooc gratuluju! potichounku polehounku 😉 😅 😵 😵 😵

lucavka
15. dub 2009

😉

rina1
15. dub 2009

Ahoj holky, tak uz se to tehu rozjizdi, na IUI diskuzi je uz taky jedna nova, ja cekam 14 po IUI zatim nespinim ale rano test negativni tak cekam a cekam....

lucavka
15. dub 2009

Rino drtím ti palečky. A doufám že se tu to těhulení rozjede pořádně 😉 .

blucka
16. dub 2009

Hypo, blahozelam, to je vyborna sprava 😵 😵 , HCG moc pekne, nebudu tam dvojky 😉, krece som na zaciatku mala aj ja, najlepsie na to je odpocivat a ono to prejde.
Holky, tehulkovanie sa nam tu krasne rozrasta, to je krasne..... 🙂 , len tak dalej...

prosteja
16. dub 2009

ahojky holky, mám na vás moc velkou prosbu...... byla jsem v Gennetu na první návštěvě u Vykysalé, vzali nám krev, manža byl na spermiu, dali jsme tam moč a dnes jsem si měla volat na objednání a objednali bez řečí na 20.5. 😖 což mi přijde dost dlouhá doba..... chci se zeptat, jaký s tím máte zkušenosti a jestli třeba něco nezmůžu přímo u doktorky... myslela jsem, že mě objednají na určitej den cyklu a ne až budu 38 DC a budu potřebovat zase vyvolávačku 😖

nelynka
16. dub 2009

ahojte

hypo gratulujem ,neboj vsetko bude OK..

tak baby veru, hybe sa to nejako teraz na jar, ja vam tak vsetkym potichucky zavidim, ale v dobrom ☹ ☹ naozaj
my to mame stopnute na neurcito, teraz babetko neprichadza do uvahy kym vsetko nepoplatime..aj ja by som uz chcela cakat drobca a tesit sa na tie male rucky 😢 😢

blucka
16. dub 2009

prosteja, mna tiez raz tak blbo objednali, stratila som cely cyklus, skusila by som tam este zavolat za par dni, ci sa niekto neodhlasil a povedz jej, ze proste nechces stratit dalsi cyklus....vela stastia

prosteja
16. dub 2009

blucka děkuju.... zkusím tam příští týden zavolat, jestli se něco neuvolnilo, bohužel sestře už jsem řekla, že i paní doktorka říkala, že se uvidíme nejpozději za 14 dnů a od minulé kontroly to bude skoro za 6 týdnů 😢 což je teda docela rozdíl.... ale sestřička se omlouvala, že nic jiného nemá.... každopádně díky moc 😉

nelynka
16. dub 2009

hm...mna vzdy objednavali tak ako doktorka potrebovala, a toto mi pride divne ze nic ine nema, kedze tam nejake miesto vzdy maju koli pacientkam na IVF

prosteja
16. dub 2009

nelynko taky mi to přijde divné....... 😖 ale co nadělám no 😔

blucka
16. dub 2009

to zavisi na tom na koho natrafis, niekoho proste nezaujima, ze ty stracas cas. Mne sa 4krat stalo, ze ma nemali ani objednanu a vzali ma hned, tak si myslim, ze volne miesta musia mat. Skusit to mozes.

nelynka
16. dub 2009

veru, skus tam zavolat a uvidis...za skusku nic nedas..
ja len dufam, ze kym sa tam my zase dostaneme, nepojde to hore este trojnasobne vsetko bo ma porazi... 😅

blucka
16. dub 2009

nely, mne uz teraz pridu tie ceny hrozne, si zober za IVF vysolis asi 5Otis.(to nemusi na 1.raz vyst), do toho sa podaria dvojcata a to si uz mozes vziat uver ☹ . Hlavne, ze sa stat stara o tych co deti robia koli pridavkom.

miluse
16. dub 2009

Prostej, zkus tam zavolat, mě taky nejdřív objednali někdy ke konci května, nechtěla jsem tam dlouho čekat a zbytečně ztratit další cyklus, tak jsem holt oželela to, že nebudu u té samé doktorky a objednala se na dřív k jiné, řekla jsem jí termín kdy by se mi to asi tak hodilo a ona tam sestra nějaký ten termínek vyšťourala, ale je fakt divné, že ti doktorka řekla, že se uvidíte za 14 dní a oni tě objednali takhle. Mě po první návštěvě objednali na kontrolní UTZ na 11 DC což bylo přesně za týden.

nelynka
16. dub 2009

tak 50tis..no..pride mi ze len na slovensku pokial samozrejme nie si samoplatca...
my sme doplacali len 9000 za ISCI inak nic...

ale vies, vzdy to je tak, ti co maju najviac sa stazuju ze nic nemaju a kopu deti na krku, a taky co na to drie ako kon aby si zil aspon ako tak na urovni a dieta chce, tak musi podstupovat taketo veci ☹

miluse
16. dub 2009

JJ, je to nespravedlivý, kdejakýmu fe'tákovi léčbu zaplatí, ten si za to může sám, my za to nemůžeme a musíme cálovat a cálovat 😠

blucka
16. dub 2009

miluse, plne suhlasim a liecba takeho fetaka vide na miliony, je to nespravodlive.

nelynka
16. dub 2009

veru holky veru, holt ale my s tim nic nenadelame ☹

miluse
16. dub 2009

No měli by se nad tím páni ministři trošku zamyslet.

Ale pobavily mě zase předvolební sliby Paroubka, prý zvedene porodný 😀 a zvýší důchody... ten toho vžydcky nakecá a naslibuje, ale kde na to vezmou to nevědí

prosteja
16. dub 2009

holky teda to je děs..... ☹

milusko aha...... no uvidím, sháním kontakt na doktorku, tak snad se holky zadaří....díky moc 😉

nelynka
16. dub 2009

milus nechapu, vzdyt je porodny ne? nebo? 😕

nelynka
16. dub 2009

jo zvedneme, jo, spatne jsem precetla 😅

blucka
16. dub 2009

to su kecy, porodne slo tak dole, ze i na Sr je uz vyssie, ja ho preto ziadam tam..,

nelynka
16. dub 2009

prosteja na internetu mas napsany primo mobili na lekarov...myslim

miluse
16. dub 2009

Nely, mělo tam být zvedne asi na 20 tis. prý, včera říkali v rádiu nebo kdy jsem to zaslechla. Se mi tam nějak vloudili písmenka navíc. 😅

nelynka
16. dub 2009

hm, ja chcem ziadat porodne tu a s tym ze by mi doplatili rozdiel zo slovenska...
ale kym ja budem tehula tak sa to este stokrat zmeni..

blucka a mas narok na porodne zo slovenska ked budes rodit tu?