Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
24. črc 2013

@mandre čtu tady tvé "trable" s prostorem a kočárky a tak🙂 my koupili B. takovou tu tříčtvrteční postel v ikea, je kratší, ale široká, ona se po tom druhým roce už v té postýlce necítila (a vysloveně si o tu velkou postel řekla!), myslím, že potřebovala prostor, spí s rukama rozloženýma a tohle nám přišla dobrá varianta...má "velkou", ale krátší postel...
švagrová má taky děti takhle po sobě a řešila to manducou a kočárkem, starší buď cupkala a mladší v kočárku nebo starší v kočárku a mladší v manduce...

darkwitch
24. črc 2013

@evak99 děkuji 🙂 máme fakt radost a manžel je úplně v sedmém nebi 🙂

kive76
26. črc 2013

@darkwitch jejky, koukám sem po dlouhý době, a co to nevidím...blahopřeji 🙂 🙂 🙂

kive76
26. črc 2013

@mandre jejky, též blahopřeji k čekání druhého dětátka 🙂

majcam
26. črc 2013

@kive76 ahoooj,nějaké novinky z Motola?! 😉

darkwitch
26. črc 2013

@kive76 ahoj dekuji moc 🙂

clarinula
29. črc 2013

Dobrý den,
jmenuji se Klára Tomešová a studuji v Praze porodní asistenci. Tento rok mě čekají státní zkoušky a také psaní bakalářské práce. Jako téma mám vývoj asistované reprodukce. Proto bych se chtěla obrátit na Vás a poprosit o pomoc s vyplněním dotazníku. Je jedno, kdy jste podstoupily IVF. Dotazník ještě nemám úplně připravený, ale byla bych ráda, kdyby se některé z Vás ozvaly a můj mail a dohodli se na případné spolupráci. Děkuji předem za pomoc Klara.Tomesova@seznam.cz

kive76
30. črc 2013

@majcam ahojky, mi už tam nechodíme...po tom druhém umělém oplodnění mi dali dvě vajíčka, ale bohužel ani jedno nevydrželo... ☹ bohužel ted jsme na tom finančně hůř...tohle umělé nás vyšlo na skoro 12tisíc...takže na další zatím nemáme...možná to zní blbě, ale byla jsem u jedné jakoby věštkyně, ta tvrdí, že budeme mít mimčo přirozeně...tak ted zkoušíme normálně....

raducha
31. črc 2013

@kive76 ahoj tak hodně zdaru a at mimčo vyjde přirozenou cestou 😉

kive76
31. črc 2013

@raducha jojo dík

nannynka
3. srp 2013

Help! ! Ahoj jsem 12.den po ET a začalo nahnědlé špinění. Jsem na dovolené, , mám s sebou zprávu o ET ale v ní není číslo na Vykysalou. Nemáte ho někdo? Diky za SZ nebo radu jak někoho z Gennetu sehnat. ..moc mi to nemyslí. ..díky

majcam
4. srp 2013

@kive76 tak to budu držet pěsti 😉 ,a určo dej vědět 🙂

majcam
4. srp 2013

@nannynka nemůžeš si udělat test?! Telefon teda nevim 😨

nannynka
4. srp 2013

@majcam delala, , negativní . Není to klasický špinění, spis obcas cucek do hneda.zitra jdu do gennetu na krev, nic jiného me nenapadlo. ..u Vojty jsem mela test z moči negativní ještě 16.den po ET....takze to moc smerodatny není. ..

majcam
5. srp 2013

@nannynka tak jak?!

nannynka
5. srp 2013

Negativní.....co nadělám, aspoň si můžu dát pivo na zahrádce a vykoupat se...

darkwitch
6. srp 2013

@nannynka to mě mrzí ☹

cesneka
6. srp 2013

Ahoj holky mi jsme v Gennetu asi 5let už sme vystřídali snad všechny doktory kteří tam jsou a stále se nedaří ale tím Vás nechci odradit.Doktoři i sestry jsou moc ochotní vstřícní no prostě fajn lidi.Holt je u Nás nějaký problém na který nemůžou přijít.Máme za sebou 2 IVF a 1 IUI.
Všem držím palečky.

inza
6. srp 2013

@nannynka:to je me lito ☹

mandre
6. srp 2013

@evak99 ahoj,jj díky. Koupili jsme ještě jednu rezervní postýlku v ikei. Manžel už začal projektovat náš "dům snů", když to půjde dobře, tak bysme na jaře kopli do země 😎 ....musíme to nějak vydržet, nedá se nic dělat, stěhovat se mezi tím už nechci 😖.
Kočár budeme řešit postupně, jak bude potřeba 😨
Dneska jsem byla u dr. a máme 1400g. S K. už v tom vedru nechodim ani ven, mám problémy vůbec utlačit kočárek, jak funim 😠 Jedině manžel, když jde s náma.

ivarei
6. srp 2013

@nannynka To mě mrzí :-/

nannynka
6. srp 2013

Holky diky za podporu. Začátkem září jdeme na konzultaci a pak se uvidí. Máme ještě jeden pokus na pojišťovnu. Samoplátecky do toho nejdeme.

majcam
8. srp 2013

@nannynka 😔 😔 😢

majcam
8. srp 2013

@inza co nového 😲
@betox

inza
9. srp 2013

@mandre:teda tobe ty tydny pekne naskakuji 😀

inza
9. srp 2013

@majcam: vcelku nic moc. mame za sebou druhou serii ockovani na hexa a první Prevenar. Taky jsme trosku vetsi a tezsi takze mame ve 3,5 mesicich 8,25 kilo.... 😀

betox
9. srp 2013

@majcam u nás velké zlepšení, alergie v 6 měsících ustoupila a je to velká úleva, můžu se po 3/4 roce pořádně najíst 😉 Malá má akorát dneska 7 měsíců a už naklekává na kolínka a říká "mama" 😉 (teda zatím je mamama všechno....). Začíná s ní být sranda 😀
Co Natálka? Jak jste zvládaly ty tropy?
@inza Téda, to máš co nosit....My máme v 7 měsících 6,3 kg a už se malá pronese, natož ještě o 2 kila víc😉

majcam
9. srp 2013

@inza no pěkné teda,kilečka přibývají,za chvíli si budeš připadat,že chováš manžu 😉
@betox tak super,už je to něco jiného viď s prďolkou 😉 ,no vedra jsou hnus fialovej,ještě jsme na jih a N.mi usne jen ve spacim pytli,takže se chudák pekla,do toho zase zuby 😠 ,a nechtěla ani moc jíst,což teda s jejíma ani né osmi kilama nejsem moc ráda 😕 ,ale jinak je zlato a strašně rozumí co jí říkám...

betox
13. srp 2013

@majcam chudák malá. Na zuby jsem taky zvědavá.....Je neuvěřitelné, jak jsou mimča ohromně chytrá, viď 😉

mandre
14. srp 2013

@inza no nějak to letí, nebo co 😀

@betox no dneska ráno koukám na Kristiánka a on se právě probouzí a otevírá oči, usmívá se a řiká mi poprvé achoj 😀 😀 😀