Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
25. říj 2011

@malina2 tak to je mi moc líto. ale zažen chmury a jdi do toho znovu 😉

hypo
26. říj 2011

@monivo ahojky, jdu tento patek..... ale jeste nevim hodinu, pry mi ve ctvrtek zavolaji a reknou kdy mam dorazit.... tak snad na me nezapomenou 🙂 kdyz ted chodim do archy a ne na letnou 🙂

malina2
26. říj 2011

@monivo No jo ja jsem mutant, jak rika muj drahy. S usmevem dodava, za mel trvat na radnem vysetreni jeste pred svatbou 🙂 Je to trombofilni mutace, v pondeli jdu na genetiku, tak jsem zvedava, co mi tam reknou. Krev mi brali v cervnu, ale je konzultaci uz nedoslo. Ja v tech papirech z Imunologie nemuzu vycist, o kolik to mam zvyseny... Ale tam uz jsem se taky objednala na konzultaci, tak se musim na vsechno zeptat. Po telefonu mi jen predbezne rekla, ze dostanu zvysenou davku listovku a nejakej askorutan, ci co... Taky jsi mela zamlkly?

malina2
26. říj 2011

@raducha Snazim se, ale neni to lehke...

majcam
26. říj 2011

@monn 😅 a to až půjdu na krev,tak si strachy ani radši nezavolám pro výsledek 🙂

petrita83
26. říj 2011

@majcam se z Tebe picnu holka!!ty jsi unikát 😀 😀 😀 držim palce..a doufám, že tohle antré bude zakončené tím nejkrásnějším 😀 😉

zvalentova
26. říj 2011

ahoj, kde jste kdo??????? 🙂 🙂 🙂 🙂

sipkova1
26. říj 2011

@majcam Kdy jdeš na krev?
@zvalentova Já jsem tady, příští týden registrace?

zvalentova
26. říj 2011

pche, díky státnímu svátku musím už ve čtvrtek 😀

sipkova1
26. říj 2011

@zvalentova tak držím palce ať urveš místo

zvalentova
26. říj 2011

@sipkova1 po včerejším zážitku je varuji, aby se něco posralo, to už budu řvát a klidně nechám někoho vyhodit

majcam
26. říj 2011

@zvalentova asi všichni spí,když je tak hnusně 😉 ,jak ti je,bříško roste a tak?!
@sipkova1 no měla bych jít v pátek,ale je svátek a manža má zrovna narozky,tak to kdyžtak nechci kazit a půjdu teda až v pondělí,no ale zítra bych to měla ofiko dostat,no tak uvidíme... 😉 ,jak se držíš mamčo?!

zvalentova
26. říj 2011

@majcam jj, cejcha bude pěkná 😀

monivo
26. říj 2011

@malina2 neměla jsem zamlklý, ale před IVF jsme byli na imuno a genetice. V Imunii mi řekli, že mám zvýšené NK buňky, tak jsem brala Pentomer a na genetice mi taky zjistili trombofilní mutaci, takže jsem si od začátku stimulky a pak celé těhu až do konce šestinedělí píchala injekce na ředění krve. každý den jednu, od července až do února (a to díky předčasnému porodu o skoro 3 měsíce kratší dobu, jinak by to bylo až někdy do konce dubna). Dost často je důvodem zamlklého těhu právě ta mutace, tak uvidíš co ti na genetice řeknou, třeba tě taky příště zajistí injekcema 😉

malina2
26. říj 2011

@monivo Cože??? Mně bylo řečeno na genetice (taky jen předběžně po telefonu, žhavila jsem po návratu z Motola všechny linky), že na ředění budu brát ten askorutin do konce 1.trim. No uvidíme, co mi řeknou v pondělí. Já otěh. přirozeně, tak si říkám, jestli to pak není pozdě, když se to nasadí až někdy v 5. nebo 6. týdnu. Dáme tomu ještě půlrok a pak příp. ivf se vším všudy.
To sis teda užila s těma injekcema. Kam se to píchá v těhotenství? Snad ne do břicha? Ale každopádně se vyplatilo, máš krásnou holčičku 😉

monivo
26. říj 2011

@malina2 jo jo, do břicha. Když už bylo větší, tak spíš do stran. Na začátku, když jsem stimulovala jsem si to píchala do stehen (břicho bylo dost zatížený 😀 ) a měla jsem tam děsný modřiny. Když jsem cca 8 den po ET skončila s OHSS na Bulovce, tak byli zděšený, že mi v Gennetu nikdo nevysvětlil, jak se to má a kam píchat. Musí se totiž uděla tzv. kožní řasa, tzn. zmáčknou kus kůže, držet, píchnout, vpravit tekutinu a až když vytáhneš injekci, tak kůži pustit. A to já nevěděla, proto jsem měla ty modřiny.

malina2
26. říj 2011

@monivo Jak je to možný, že ti to nikdo neukázal?? Já jsem si před plánovaným IUI (nakonec jsme vzhledem k dobrýmu spermio měli domácí snažení) taky jednou něco píchla, ale sestra mi velmi podrobně ukázala jak to píchnout. Každopádně výraz "kožní řasa" mě dost pobavil. Nazvala bych to spíš " podkožní špíček" 😀
Nevíš, jestli lze brát ty prášky na ředění preventivně v 2. pol. cyklu? Další zamklý už nezvládám... Kolikátý ivf ti dopadlo takhle hezky?

inza
26. říj 2011

@monnn: nazdarek. No pomalu se zaciname stehovat na hory a budeme tam. jinak ted mame v planu minimalku. Tak jsem zvedava jak to dopadne. Co ty? jak jsi na tom?

rychetkami
26. říj 2011

holky, mám dotaz...čtvrtý den timuluju Fostimonem a není mi nijak špatně,trošku mě brní podbřišek, ale ne nijak nepříjemně...jak bylo vám? Mám jen 150 jednotek, tak je možný, že mám nízkou dávku a v pátek mi přidají???

cibka
26. říj 2011

@rychetkami mě nic nebylo a píchala jsem 225 ted 275 jednotek záleží jak budou vypadat vajíčka jak budeš reagovat

inza
26. říj 2011

@majcam: mas tam IPa

majcam
27. říj 2011

@rychetkami ahoj,asi zatim víc nepotřebuješ,měli by to psát podle hormonálního profilu,a na UTZ ti to třeba zvýší 😉 ,mě taky brněli a hlavně večer,když jsem si lehla na záda,jsem myslela,že mi vyskočej 🙂

majcam
27. říj 2011

@inza 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

rychetkami
27. říj 2011

@majcam jo, to je přesný, vleže mě pěkně lechtá břicho...

majcam
27. říj 2011

@rychetkami tak uvidíš,nezáleží na kvantitě,ale na kvalitě 😉 ,já měla sice koňské dávky 300,ale jelikož jsem strašně šikovná a ředila jsem si 4ampulky prášku a 4vody(mohla jsem jen 2vody),tak jsem toho hafu vycintala, takže bůhví,kolik jsem si vůbec píchala... 😕

inza
27. říj 2011

@majcam: tak co byla jsi na krvy a nebo jdes fakt az v pondeli?

rychetkami
27. říj 2011

@majcam no jsem zvědavá, zítra jdu na UZV..

majcam
27. říj 2011

@inza až v pondělí 😉 ,zatim jsem to nedostala,ale v noci mám šílený bolesti na menzes.. 😢

zvalentova
27. říj 2011

ahoj holky, tak jsem oficiálně registrovaná k porodu. Bylo to divné, dlouhé a potřebovalo by to zkušeného manažera který by celý systém změnil. Ale hlavně, že je to za mnou.

raducha
27. říj 2011

@rychetkami tak hodně štěstí 😝 napiš jak jsi dopadla.