Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

hypo
12. lis 2011

@maharall zatim jen lehke chveni zaludku 🙂

monivo
12. lis 2011

@hypo no to je bomba, moc gratuluju!!! 🙂

anlek
12. lis 2011

@hypo Juuuu, gratuluju. Jak jsi dlouho od KETu?

hypo
12. lis 2011

@anlek ahojky, dnes teprve 9den po ketu.... a koukam ze ty uz mas druhyho kloucka 🙂 tak velka gratulace

anlek
12. lis 2011

@hypo Tak to je krasny.

No jo, uz docela dlouho mame druheho. 😵

majcam
12. lis 2011

@hypo ahoj,v pondělí si zavolej,že máš pozitivní test,a ať ti připraví recept....až půjdeš na krev,tak ho budeš mít připravenej na recepci,já to taky tak měla 😉 jo a moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!

hypo
12. lis 2011

@majcam diky diky diky 🙂 a napodobne gratuluji

pentagras
12. lis 2011

@zvalentova no já přibírám zdatně, ale ted spíš jsem nervozní a dost před tím 2 screningem, doufám že bude vše ok, jsem ve strašným stresu aby to dobře dopadlo ☹

dracekmracek
12. lis 2011

@hypo moc moc gratuluju holka 😵

zvalentova
13. lis 2011

@pentagras to bude dobré, co se mám stát to se stane, nervozitu stranou, přijdou horší věci 😉

zana21
13. lis 2011

@hypo Velká gratulace, hlavně přeji ať vše vychází 🙂

cibka
13. lis 2011

ahojky všem koukám jak se to tu pěkně rozjíždí všem velká gratulace 😉

majcam
14. lis 2011

Ahoj holky 😉 ,bydlí tu někdo?
@inza už se ti to blíží 😲 😲

inza
14. lis 2011

@majcam: jj blizi...ale nevidim to moc pozitivne 😉.
jak je?

raducha
14. lis 2011

@majcam ahoj kočko tak co něco nového? 😉

majcam
14. lis 2011

@inza já to taky neviděla pozitivně 😝
...nějak tak střídavě,teď jedu v zavináčích 🙂,ve středu mám u Médi ultrazvuk...,snad bude mít pro mě dobré zprávy,když mi je tam tak pěkně zasunul 😅

majcam
14. lis 2011

@raducha ahoj,ty už si pěkně daleko..tý jo,ve středu mám UTZ,začínám mít pěkný bobky a jinak se strašně motám a jsem furt unavená a mám strašný návaly hladu a chutí,radši ani nelezu na váhu 🙂 a ty jak?

zvalentova
14. lis 2011

@majcam váha bude dobrá, chutě si užívej, brzo přijde nechutenství 😀

majcam
14. lis 2011

@zvalentova si piš 🙂 kašlu na to,hlavně ať je vše v pořádku...
Jo ještě jsem se chtěla zeptat ohledně prvního UTZ bude mi ho dělat zevnitř nebo zvenku?Kvůli ultroši..

zvalentova
14. lis 2011

@majcam já měla vnitřní až do 10tt, u mojí doktorky to přes břicho nebylo dobře vidět, ale ve 12tt už naprosto v klidu přes.

raducha
14. lis 2011

@majcam já mám pořád stejnou váhu. na ultrazvuk jdu na gennet 28.11. dnes jsem byla na krvi v 1.trimestru.jak dopadla se dozvím taky ten den. jinak na kontrolu ke svému gynekologovi mám 24.11.

inza
15. lis 2011

@majcam: jo zavinace jsou vyborny...pozor aby jsi pak nemela rybnik 🙂....jinak fakt to pozitivne nevidim...mrcha se pomalu a jiste hlasi
V kolik jdes zitra k Medovi?

jinak vsem pekne rano

rychetkami
15. lis 2011

@majcam závidím příznaky, nevolnosti a chutě, já jsem 10 den od ET a necítím nic... tak to vidím bledě a hnědě...asi si vkoncem ledna dáme další kolo...test budu dělat v sobotu

majcam
15. lis 2011

@inza taky jsem měla šílený bolesti na mrchu,přece,dokonce jsem si běžela narychlo pro obrovský vložky,protože jsem si myslela,že až to dostanu,tak mi snad praskne břicho a budem mít vymalovanou ložnici 🙂 ,
@rychetkami neházej flintu do žita,každej to má jiný,např.moje švagrová nemá příznaky doteď,a to je ve 3měsíci,taky je po IVF a když jí to potvrdili z krve,tak jim vůbec nevěřila,protože nic nicítila.. 😉

rychetkami
15. lis 2011

@majcam děkuju za povzbuzení, tohle čekání je na palici☹ bohužel do práce nemůžu...stres je tam na denním pořádku a spory jsou normou. Ale mám takové prázdniny, i když se trochu víc řeším, tak si na druhou stranu užívám spánku, knížek, když to jde, tak i vycházek a na sobotní testování se snažím moc nemyslet...

zvalentova
15. lis 2011

@rychetkami buď úplně v klidu, já nemám chutě, nevolnosti doteď... prostě kdybych nechodila na UTZ a oblečení se podezřele nesráželo, tak to ani nevím 😀

majcam
15. lis 2011

@zvalentova 😀 😀 😀 ,přesně jak ta moje švagrová 😉
@rychetkami já vim,je to dlouhý,taky jsem se strašně bála tý pravdy,dokonce jsem si dělala ten test a pak ho vyhodila a nepodívala se 😕

rychetkami
15. lis 2011

@zvalentova
@majcam dík, holky,za povzbuzení...pamatuju si na tu story s vyhozeným testem 😀 ...já jsem něco podobnýho, jsem ale pevně rozhodnutá až v sobotu, dřív ne. NAštěstí mě hlídá manžel, ten má rozum, ještě, že ho mám

inza
15. lis 2011

@majcam: no ja úrave bolesti vubec nemam...jemopm, zacina spineni.....no u Vas teda cervenou loznici mit nebudete leda tak za 3/4 od omladiny 😀 😀 😀

majcam
15. lis 2011

@inza já jsem taky zašpinila,(jak měl manža ty narozky-když "vysílenej" 😅 usnul udělala jsem si test,abych si potvrdila.že si můžu dát v klidu skleničku,když teda špinim)no a nakonec jsem tady lítala sama po bytě s testem v jedné a s nalitou skleničkou v druhé ruce...,dej nohy na stůl a ani se nehni!!!!!!!!!!!!!!